Vincento - bižutērijas veikals dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Kvalitativas bižurtērijas veikals Vincento piedāvā plašu sieviešu, vīriešu un bērnu bižutērijas izvēli kvalitātes un skaistuma cienītājiem.

  Veikals Vincento piedāvā vairāk nekā tūkstoš atšķirīgu rotājumu, kas piestāvēs tieši Jums, uzsvērs Jūsu pašpārliecinātību, oriģinalitāti un stilu. Bižutērija, ko Jūs šeit redzēsiet, – tā ir vienmēr aktuālā dāvana un stilīgs papildinājums apģērbam.

  Lielākajā daļā veikala Vincento rotājumu tiek izmantoti oriģināli „Swarovski” kristāli, bet tāpat arī īpaši kristāli no Austrijas.

  Rotājumu pamatā tiek izmantots izturīgs un viegls metāls (ar 18 K sudrabotās vai zelta krāsas pieputināšanu). Visa produkcija ir izpildīta augstā kvalitātē!

 • Ar dāvanu karti iespējams iegādāties jebkuras uzņēmuma piedāvātās preces veikalā Rīgā, Matīsa ielā 8,kā arī interneta veikalā www.vincento.lv.
 •  Pie pirkuma noformēšanas interneta veikalā pie "Pasūtījuma piezīmēm" norādi dāvanu kartes Nr un PIN, un kā maksāšanas veidu izvēlies  “Bankas pārskaitījums”.
 • Vairāk informācijas skatīt www.vincento.lv.

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu