Goldlight Jewellery– juvelierizstrādājumu veikals dāvanu karte

Par piedāvājumu

  Dāvana

  Rotas no salona Goldlight – dāvana mūsdienīgiem un enerģiskiem cilvēkiem, kuriem ir svarīgs skaistums. Tavi mīļie tās noteikti novērtēs!

  Goldlight Jewellery piedāvā

  Zīmolu Miluna Kiara, Le Gi, Zoccai, Ti Sento, APM Monaco, Viventy, Marmara Sterling rotaslietas jebkurai gaumei un dzīves situācijai, kā arī kvalitatīvs un rūpīgs juvelierizstrādājumu remonts.

  Par Goldlight Jewellery

  Izsmalcināto rotaslietu veikals ir atvērts jau kopš 2000. gada, tas stabili nostiprinājis savas pozīcijas un vārdu juvelierizstrādājumu tirgū. Uzņēmuma prioritāte ir klientu vēlmju apmierināšana un pēc iespējas daudzveidīgāks piedāvājums. Tāpēc Goldlight veikalos dāvanu kartes saņēmējam būs iespēja atrast ekskluzīvas rotaslietas no dārgmetāliem un akmeņiem, kā arī modernus rotaslietu komplektus ikdienai un svētkiem.

  Dāvanas saņēmējam īpaši patiks

  •  Plašais rotaslietu piedāvājuma klāsts katrai gaumei un budžetam.
  • Iespēja saņemt eksperta konsultāciju dizaina un tehniskajos jautājumos.

Dāvanu karti iespējams izmantot visos Goldlight Jewellery veikalos - t/c Spice, t/c Riga Plaza, t/c Galerija centrs, t/c Galleria Riga, t/c Origo un t/c Alfa.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu