Sventes muiža – gleznains miers un mūsdienīgas ērtības dāvanu karte

Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Par Sventes muižu

  Sventes muiža ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota viesnīca un kura atrodas prom no pilsētas steigas gleznainā Daugavpils novadā. Restaurētās grāfa muižas gaisotne, kas papildināta ar mūsdienīgām ērtībām, ir lieliska vieta atvaļinājumam, romantiskām brīvdienām, komandējumiem vai svinīgiem pasākumiem. Sajūta kā mājās… vai pat labāk.

  2009. gada 9. februārī viesnīca Sventes muiža saņēma Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas sertifikātu par atbilstību četru zvaigžņu standartam. Pašreiz viesnīca viesiem piedāvā komfortablus numurus, mājīgu restorānu ar izsmalcinātiem ēdieniem, smēķēšanas vietu, biljardu, krievu un turku pirtis, burbuļvannu, telpas semināriem un konferencēm, kā arī banketus dažādiem svinīgiem pasākumiem. Vasaras laikā viesu rīcībā ir terase, vasaras lapenes fontānu parkā un baseins viesnīcas pagalmā. Ievērības cienīgs un intriģējošs Sventes muižas apskates objekts ir blakus izvietotais kara tehnikas muzejs.

  Sventes muiža piedāvā

  Skaistās muižas piedāvājumā ir viesnīcas numuriņi, kur katrs nosaukts par godu vienam no 12 gada mēnešiem no “Janvāra” līdz “Decembrim” un kuri ir īpaši ar izvēlētā gadalaika stilu un gaisotni. Numuri ir apgādāti ar visām ērtībām, lai atpūta izvērstos lieliska. Vēl ir iespēja izmantot plašās telpas semināriem vai konferencēm (līdz 50 personām).                   

  Sventes muižas restorāna ēdiens gatavots, ievērojot klasiskās Eiropas virtuves tradīcijas. Restorāna attālums no dinamiskās pilsētas ļaus aizmirst par steigu un pilnvērtīgi izbaudīt jautru svētku gaisotni vai ieslīgt romantiskā noskaņojumā.                                       

  Blakus viesnīcai atrodas Otrā pasaules kara un vēlāko laiku kara tehnikas muzejs, kas ir privātkolekcija. Ekspozīcija ir iespaidīga – tanki, pašgājēji un lielgabali, kuri tika atrasti bijušo kauju laukos, tagad restaurēti un izstādīti muzejā.

Rezervācija jāveic pa tālr. +371 65427822.

Kontaktinformācija

Tālr:
Birojs:
Višķu iela 17, Daugavpils, LV-5410

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu