Veselības centrs Krio dāvanu karte

Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

    Krioterapija jeb aukstumterapija dod spēku, stiprina imunitāti un atjauno veselību, kā arī liek mirdzēt un vairoties dabiskajai enerģijai.

    Par Veselības centru “Krio”

    Veselības centra “Krio” profesionāļi krioterapijas jomā strādā jau astoņus gadus. Unikālā krioprocedūra, kuru praktizē “Krio” Veselības centrā, ir viena no fizikālās terapijas metodēm, kurā izmantojot aukstumu, tiek stimulētas organisma atjaunošanās funkcijas. Krioprocedūras veic pasaules sporta elites spēlētājiem, olimpiskajiem čempioniem individuālajos sporta veidos un komandu spēlēs (hokejā, regbijā, basketbolā). Un protams – krioprocedūras ir iecienītas dermatologu un kosmetologu vidū, cilvēku ādas stāvokļa uzlabošanai. Izbaudiet visus Veselības centra Krio piedāvātos pakalpojumus un Jūs jutīsiet enerģijas papildinājumu un lielisku pašsajūtu un kriosauna būs Jūsu īpašais enerģijas, jaunības un veselības noslēpums.

  • Ar dāvanu karti iespējams iegādāties jebkurus uzņēmuma sniegtos pakalpojumus;
  • vairāk informācijas skatīt www.krio.lv;
  • rezervācija ir nepieciešama un jāveic šādā veidā: zvanot pa tālr.: 29596695.

Veselības centrs Krio iespēju dāvanu kartes

Kontaktinformācija

E-pasts:
Mājaslapa:
Tālr:
+371 295 966 95
Birojs:
Bruņinieku iela 35a, Rīga, LV-1001

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu