FromMe.lv dod padomus vecākiem par lieliskām dāvanām bērniem!

14.11.2017

davanas-berniemIeraudzīt savas atvases sejā izteiksmi, kas liecina par to, ka pasniegtā dāvana ir tieši tas, ko viņš vēlējies, ikvienu vecāku saviļņo līdz sirds dziļumiem. Kādas ir labākās Ziemassvētku dāvanas bērniem? Vai iegādāties klasisku rotaļlietu, LEGO, vai arī oriģinālu dāvanu, kas ne tikai dos mazajam ķiparam prieku, bet arī sniegs ieguldījumu viņa attīstībā? FromMe.lv piedāvā idejas interesantām un mīļām dāvanām bērniem un jauniešiem.

Aktivitātēm brīvā dabā

  • Brauciens ar rodeļiem “Rāmkalnos” (10 reizēm) – atpūtas kompleksā pieejama rodeļu trase 400 metru garumā! Nobrauciena ceļš vijas cauri mežam, pļavai, noslēdzoties pie upes. Kamaniņas ir drošas un viegli vadāmas, tādēļ arī bērniem ar tām būs ērti braukt. Iespējams izvēlēties arī divvietīgas kamaniņas.
  • Izjāde ar zirgiem ģimenei (2 pieaugušie + 1 bērns) – Agates zirgu stallis sniedz iespēju lieliski pavadīt laiku kopā ar ģimeni! Izjāde ar zirgiem ne tikai būs skaists piedzīvojums bērniem, bet arī ļaus atpūsties un izbaudīt dabas skaistumu un mieru.
  • Sporta preču veikala “XSports” dāvanu karte – mūsdienās īpaši aktuāls ir jautājums par bērnu un jauniešu fiziskajām aktivitātēm, tādēļ iespēja iegādāties jaunu velosipēdu, skrituļdēli vai apģērbu/inventāru sportam ir labs veids, kā nodrošināt to, ka mazais ķipars pavada laiku aktīvi.

Aktivitātēm iekštelpās

  • Ekskursijas “Skrīveru saldumu” darbnīcā (2 personām) – kas gan ir bērnība bez našķu baudīšanas! Ekskursijas laikā ne tikai būs iespēja uzzināt klasiskās konfektes “Gotiņas” tapšanas vēsturi, bet arī pašiem tās ietīt un iegādāties uz vietas gatavotus gardumus.
  • Virtuālās realitātes komplekts Liepājā (1 h) – nākotne ir šeit! Izbaudi braucienu ar virtuālās realitātes karuseli un rallija simulatoru kustīgā krēslā! Brīnišķīgs piedzīvojums gan bērniem, gan pieaugušajiem, kas ļaus izbaudīt vēl nebijušas sajūtas.
  • “Sala” konditorejas dāvanu karte – ar mīlestību gatavoti, gardi un mutē kūstoši kliņģeri, kūkas, cepumi, bulciņas u.c.! Noderēs gan bērnu ballītēm, gan arī, lai iepriecinātu savu atvasi īpašos notikumos.

Dažādas dāvanas

  • “Wooly Organic” dāvanu karte – Latvijā ražotas rotaļlietas, apģērbs un dažādas dāvanas mazuļiem, kas patiks ikvienam! Preces ražotas no dabīgiem – bērniem draudzīgiem materiāliem.
  • “iDeal” “Apple” tirdzniecības centra dāvanu karte – ja tava atvase kāro pēc jauna telefona vai datora, “Apple” vienmēr būs pareizā izvēle, ja augsta kvalitāte ir pirmajā vietā!
  • “Thermokid.lv” termoveļa bērniem – lai vēsajā laikā bērni justos ērti, izvēlies viņiem kvalitatīvu termoveļu! Tā ir ekoloģiski tīra, nekairina ādu un saglabā ķermeņa siltumu.
  • “EjamSpeleties.lv” dāvanu karte – kvalitatīvas rotaļlietas, kas padarīs ikviena ķipara bērnību krāsaināku un jautrāku. Pieejami arī rati, autokrēsliņi, mēbeles un aksesuāri bērnistabai.

Vēlies apskatīt citas dāvanu idejas bērniem? Ienāc FromMe.lv un aplūko pārējos piedāvājumus ne tikai bērniem, bet arī visai ģimenei!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu