Jauns dāvanu piedāvājums - interneta veikals 707.lv

16.09.2019

Interneta veikals 707.lv FromMe.lv

 

Interneta veikali padara iepirkšanos patīkamu, ērtu un nesteidzīgu. Vairs nav jāuztraucas par lielo cilvēku daudzumu, garajām rindām pie norēķinu kasēm un par laika patērēšanu, ko veltām braucot uz veikaliem. Šie ir galvenie iemesli, kādēļ interneta veikali ir izpelnījušies popularitāti un to klāsts turpina augt ik dienas. 

 

Būtisks solis sadarbības partneru piesaistīšanai ir klientu interesēm atbilstošu piedāvājumu paplašināšana. Tieši tāpēc priecājamies iepazīstināt un pastāstīt vairāk par FromMe.lv  jauno sadarbības partneri – 707.lv interneta veikalu, kura dāvanu karte jau šobrīd pieejama mūsu dāvanu “plauktos”.

 

Pašmāju uzņēmums

707.lv interneta veikala piesaiste sadarbībai nav nejauša, jo, tāpat kā FromMe.lv, arī šis ir pašmāju uzņēmums, kura vadītājs ir pats īpašnieks. Kā zināms, mums ir liels prieks atbalstīt dažādus latviešu uzņēmumus. Laikam ejot un interneta veikaliem paliekot ar vien izplatītākiem, ir svarīgi pamanīt latviešu veikumus un dot priekšroku pašmāju uzņēmumiem. 

FromMe komanda uzskata, ka latvieši var radīt lielas lietas. Tāpēc labprāt ceļam gaismā latviešu uzņēmumus un atbalstām vietējos zīmolus. Par to vairāk aprakstām rakstu kategorijā Ražots Latvijā

 

Sadarbības partneris ar visplašāko dāvanu piedāvājumu

707.lv interneta veikals ir viena no ērtākajām interneta iepirkšanās platformām Latvijā. Tā piedāvājumā ir dažādas ikdienai noderīgas preces ar kuru palīdzību iespējams iekārtot savu mājokli, salabot mašīnu, palutināt sevi ar jaunu gadžetu vai kādu skaistumkopšanas līdzekli.

 

Apmeklējot interneta veikala mājaslapu 707.lv, skatam paveras 13 dažādas kategorijas. Katrā no tām ir apakšnodalījumi, kam seko uzskaitītas preces. Uzreiz saprotams, ka uzņēmums novērtē kārtību un laiku velti netērē. Atlaižu preces tiek ievietotas atsevišķā kategorijā ‘’Izpārdošana’’. Šis veikals noteikti piesaista plašu un ļoti dažādu auditoriju tieši daudzveidīģā piedāvājuma dēļ.

 

Mājaslapā ir vienkārši orientēties, jo preču piedāvājumu klāsts ir pārskatāmi sakārtots attiecīgajās kategorijās - automašīnai, telefoni, sadzīves tehnika, datortehnika, mājai un dārzam, sportam un atpūtai, skaistumam un veselībai, intīmpreces u.c.
 

 

Viss nepieciešamais mājai un sadzīvei

707.lv interneta veikalā iespējams iegādāties visu nepieciešamo mājai un sadzīvei. Piedāvājumu klāstā Sadzīves tehnika atrodamas tādas preces virtuves iekārtošanai kā ledusskapji, plītis, tosteri, sulu spiedes utt., kā arī dažādas iebūvējamās virsmas par pieņemamām cenām. Uzņēmums nav aizmirsis par sadzīves tehniku visam mājoklim, tāpēc arī tādas preces kā putekļu sūcēji, gludekļi un šujmašīnas ir pieejami iegādei.  

 

Tāpat uzņēmums piedāvā plašu izvēli no tādām precēm kā telefoni, TV, audio un video risinājumi un datortehniku. Savukārt sadaļā Santehnika un Apkure ir viss nepieciešamais vannas istabas iekārtošanai un dažādas klimata iekārtas, to starp, ventilatori, gaisa attīrītāji un mitrinātāji u.c.

 

Turpinot mājokļa iekārtošanas jautājumu, 707.lv interneta veikala kategorija Mājai un Dārzam piedāvā iegādāties dārza tehniku un instrumentus. Starp piedāvātajām precēm iespējams atrast visu nepieciešamo dārza kopšanai un kārtības uzturēšanai. Tāpat plašais produktu klāsts iekļauj arī dažādas mēbeles un instrumentus remontu veikšanai mājas uzlabošanas nolūkos. 

 

Praktiska dāvana vīrietim

Sev nepieciešamās preces šajā veikalā noteikti atradīs automašīnu īpašnieki sadaļā Automašīnai. 707.lv interneta veikals piedāvā iegādāties vasaras, ziemas un vissezonas automašīnas riepas, kas pašlaik, sezonai mainoties, ir aktuāli. Tāpat pieejami dažādi instrumenti, autopacēlāji, eļļas un tehniskie šķidrumi, kā arī audio un video tehnika savas automašīnas iekārtu atjaunināšanai, ko atradīsi sadaļā Autoservisa aprīkojums

 

Būtībā 707.lv uzņēmums ir parūpējies par automašīnas uzturēšanai un apkopei nepieciešamajām precēm, ko automašīnu entuziasti noteikti novērtēs. Tieši tāpēc šajā kategorijā noteikti iespējams atrast praktisku dāvanu vīrietim, kas labprāt rūpējas par savu auto.

 

Preces birojam un skolai

Sākoties skolas sezonai, iespējams ir parādījusies nepieciešamība iegādāties jaunu printeri vai rakstāmgalda piederumus. FromMe jaunais sadarbības partneris 707.lv ir parūpējies arī par šo preču piedāvājumu. 

 

Kategorijā Birojam un Skolai iespējams atrast visu nepieciešamo skolai vai darbam ofisā. Taču ja par skolu domāt vēl ir par agru, intereta veikals ir parūpējies arī par jaunajiem vecākiem ar mazu bērniņu. Kategorijā Bērnu preces atrodams viss nepieciešamais bērna barošanai, istabas iekārtošanai, pirmā gadiņa svinību un citu svētku ballīšu organizēšanai. Ir pieejams ļoti plašs rotaļlietu piedāvājums gan puikām, gan meitenēm. Šī sadaļa ir īstens palīgs jaunajiem vecākiem, kam iegādaties mazulim nepieciešamos piederumus. 
 

 

Aktīvam un veselīgam dzīvesveidam

Arī aktīvās atpūtas baudītājiem ir plašs produktu piedāvājums. Sadaļā Sportam un Atpūtai iespējams atrast velosipēdus, trenažierus, preces tūrismas un komandu sporta inventāru. Šī sadaļa interesēs tiem, kas nodarbojas ar tādiem sporta veidiem kā volejbols, basketbols, futbols, peldēšana, florbols, hokejs u.c. 

 

Taču pēc atpūtas noteikti ir arī jāparūpējas par savu veselību un labsajūtu. Preces skaistumam un veselības uzlabošanai iespējams atrast kategorijā Skaistumam un veselībai. Interneta veikalā 707.lv pieejamas īpaši skaistas zelta un sudraba rotaslietas par pieņemamām cenām. 

 

Galvenā interneta veikalu priekšrocība ir preču piegāde uz mājām. Pāris datora peles klikšķi un tev kārotais produkts tiek nogādāts līdz pat tavām namdurvīm. Uzņēmums parūpējas par kvalitatīvu un lētu preču piegādi īsā laika posmā visā Latvijā. Taču, ja tevis pasūtītā prece ir mazākā izmērā un vēlies tai doties pakaļ pats, arī tas ir iespējams. Savu preci vari saņemt bez papildus izdevumiem 707.lv Rīgas birojā katru darbadienu. 

 

FromMe dāvanu karte vēl vērtīgāka

Kā zināms, FromMe sadarbojas ar vairāk kā 400 sadarbības partneriem, kuru lokā ir zināmi veikalu tīkli un pakalpojumu sniedzēji visā Latvijā. FromMe dāvanu karte ir universālā dāvanu karte, ko var izmantot pie FromMe 40 labākajiem sadarbības partneriem. Jauno sadarbības partneri interneta veikalu 707.lv arīdzan esam iekļāvuši FromMe dāvanu kartes piedāvājumā. Tādā veidā padarot to par vēl noderīgāku un plašāk izmantojamu karti, kas ir lieliska dāvana ikvienam. 

 

Nu jau esam vien dažu sadarbības partneru attālumā, lai apgalvotu, ka FromMe karte ir labākā un vispusīgākā dāvanu karte visā Latvijā. 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu