Skaistumkopšanas salona Kolonna dāvanu karte - labākā dāvana sievietei un vīrietim visos svētkos!

13.03.2018
Kolonna ir viens no FromMe.lv pieprasītākajiem sadarbības partneriem, un jau kopš 1991. gada Kolonna Beauty Group atpūtas cienītāju sirdis iekarojusi ar tādiem zīmoliem kā Kolonna, Kolonna Day SPA un sporta klubs Centrs. Savukārt Kolonna Hotels Group pārvalda trīs viesnīcas Rīgā un vienu - Rēzeknē. Pazīstamākā no tām ir Konventa sēta Vecrīgā. 
 
Ja vēl neesat kļuvis par Kolonna skaistumkopšanas salona klientu, tad droši vien jautāsiet, kāpēc no daudzajiem FromMe.lv atpūtas un SPA piedāvājumiem izvēlēties tieši Kolonna? Atbilde ir pavisam vienkārša!
 
  • Latvijā vadošais skaistumkopšanas zīmols
Kolonna ir Latvijā vadošais skaistumkopšanas zīmols, un piedāvā plašu, profesionālo skaistumkopšanas pakalpojumu un kosmētikas klāstu, un augstās kvalitātes dēļ FromMe.lv klienti bieži izvēlas dāvanu karti mīļotajam cilvēkam, draugam vai kolēģim no Kolonnas piedāvājuma.  
  • Visā Latvijā  klientam ērtā laikā pieejams serviss
Ticam, ka klienti novērtē Kolonnas pakalpojumu sniegšanas vietu  pieejamību - 19 salonos, kas ir izvietoti visā Latvijā, profesionālās kosmētikas vairumtirdzniecībā un sporta klubā CENTRS strādā vairāk nekā 400 nozares speciālistu, līdz ar to klientiem nerodas problēmas ieplānot vizīti sev ērtā laikā, lai izmantotu dāvanu karti!
 
  • Plašs piedāvājumu loks
Kolonna skaistumkopšanas salons klientiem piedāvā izbaudīt plašu pakalpojumu sortimentu, kuru nodrošina augstas kvalitātes profesionāļi: 
friziera pakalpojumi;
  • nagu kopšanas pakalpojumi - manikīrs, pedikīrs;
  • kosmetologu pakalpojumi - sejas, ķermeņa procedūras, pīrsingi, konsultācijas, make-up, masāžas, vaksācija;
  • skaistuma procedūras un SPA rituāli;
  • solārijs.
  • visplašākais profesionālo matu kopšanas līdzekļu klāsts un visaugstākās kvalitātes profesionālie ādas kopšanas līdzekļi.
Kolonna skaistumkopšanas salons parūpēsies par Jūsu skaistumu un labsajūtu. Iegūstiet lieliskas emocijas un ārējo izskatu!
Skaistumkopšanas salona Kolonna dāvanu karte - labākā dāvana sievietei un vīrietim visos svētkos!  Izvēlies kādu no Kolonnas dāvanu piedāvājumiem dāvanu karšu servisā FromMe.lv

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu