Labākā dāvana Tavai meitenei vai puisim plaukstošā pavasarī!

28.02.2013

Pavasaris jau strauji tuvojās! Sniegs kūst un nu jau var droši apgalvot, ka pavasaris nav vairs aiz kalniem. Tepat vien tas ir! Aiz loga spīd saule un, atverot logu, telpās ieplūst svaigs saules pieliets gaiss. Putnu dziesmas ar vien skāļākas, kas vēstī par pavasara drīzo iestāšanos. Šis ir īstais laiks, lai pārsteigtu un sagādātu sajūtu dāvanas meitenei vai dāvanas puisim.
 
Varbūt sagaidāmi kādi svētki, un Tu meklē dāvanas, piemēram, dzimšanas dienā vai vārda dienā?

Ko dāvināt?

Nevajag nemaz tik daudz, meitenei smaidīt liks smaržīgs sniegpulkstenīšu pušķis, romantisks kino apmeklējums divatā „skūpstu rindā” vai kopīga ābolu strūdeles pagatavošana. Iepriecini puisi ar gardām piknika brokastīm brīvā dabā nedēļas nogalē vai uzdāvini viņam atpūtu -  „puišu vakaru”, iedrošinot viņu satikties ar vecajiem skolas biedriem vai bērnības draugiem un uzspēlēt pokeru mājās! Šāda dāvana Tavam puisim ne tikai liks justies īpašam, bet pārsteigs viņu tikpat kā pirmais sniegs, kas uzkrīt negaidīti rudenī!
 
Puisim noteikti patiks tāda lieliska dāvana kā veselības diena vai  aktīva atpūta ar draugiem, uzspēlējot peintbolu. Ja tavs puisis ir īpaši azartisks un adrenalīna deva ir tā, kas dod viņam enerģiju un dzirksti, lidojums ar deltaplānu vai lidojums ar gaisa balonu būs lieliska izvēle. Tās ir labākās dāvanas, kas ļaus patīkami izbaudīt brīvo laiku.
 
Un, ko dāvināt meitenei? Dāvana meitenei ir jāizvēlas ar sajūtām, tai ir jābūt īpašai, lai vēlreiz apliecinātu to, cik ļoti Tu rūpējies par viņu. Piemērota dāvana meitenei būs relaksējoša masāža kādā no SPA vai deju nodarbības. Iespējams, ka joga un jogas nodarbības ir tieši tas, ko meitene plaukstošajā pavasarī vēlas. Uzdāvini viņai šo iespēju!
 
Izvēlies FromMe.lv sajūtu dāvanas!

Dāvanu idejas un padomi

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu