Vasaras saulgrieži – laiks harmoniskai atpūtai un kopā būšanai!

Vasaras saulgrieži – laiks harmoniskai atpūtai un kopā būšanai!

Tuvojoties Līgo svētkiem mēs visi, pat visdedzīgākie darbaholiķi, kaut uz mirkli iedomājamies, ko šogad darīt Līgo svētkos, kā, kur un ar ko sagaidīt dabas brīnumu pilno Jāņu dienas rītu. Jo, mūsuprāt, neviens nespēj būt vienaldzīgs pret šo burvīgo Dabas dāvanu – siltu, gaišu, jautrām dziesmām un dejām piepildītu vasaras nakti, kas reibinoši smaržo pēc pļavas ziediem, ugunskura, Jāņu siera, alus, šašlika… kas kuram sirdij tuvāks!

Protams, visbiežāk  mēs atstājam šo lietu pašplūsmā, neplānojam un nezinām, kā sagaidīsim Jāņa dienu, un tad sanāk kā vienmēr – nekas īpašs, kā katru gadu. Tāpēc mēs vēlamies Tevi iedvesmot kaut kam īpašam, savādākam, nebijušam, romantiskam, interesantam – Līgo svētku piedzīvojumam.

Lai nākamajā dienā un vēl ilgi pēc tam Tu šo pasākumu atcerētos ar dzirkstošu sajūsmu.

Lai uz jautājumu: „Kā nosvinēji Līgo svētkus?”, Tu, aiz prieka lēkājot, nepacietīgi stāstītu paziņām, ka šogad nu bija tik lielisks pasākums, kā nekad!

Līgo svētkus visjaukāk, mūsuprāt, ir svinēt brīvā dabā, laukos, pie jūras vai pie kāda no skaistajiem Latvijas ezeriem. Tradicionāli? Jā, bet Tu šo pasākumu vari padarīt īpašu!

Dāmas, padomājiet, cik sen neesat vienkārši atpūtušās ar savām labākajām draudzenēm, nedomājot par ikdienu? Sviniet kopā! Paņemiet teltis, guļammaisus, labu ceļvedi, pretodu līdzekļus, ērtus apavus un dodieties ceļojumā „Latvijas lauki Jāņos”! Jūs nemaz iedomāties nevarat, cik daudz valdzinājuma un burvības slēpjas lauku nostūros. Lai padarītu savu atpūtu vēl patīkamāku, izpētiet lauku tūrisma iespējas, un uzdāviniet sev ko īpašu. Kā būtu ar pirts vakaru Jums – labākajām draudzenēm?

Starp citu, saullēktam pie jūras Jāņu dienas rītā piemīt maģisks valdzinājums! Ja Tu esi romantiski noskaņots un vēlies sagaidīt Jāņu rītu divvientulībā ar savu otro pusīti, dodieties pie jūras un baudiet pilnīgu harmoniju ar dabu! Iepriekš iesakām izpētīt un izvēlēties sev tīkamāko vietu jūras krastā Līgo vakaram. Ja vēlaties viens otru kā īpaši palutināt, ielūkojieties DāvanaTev.lv – tur atradīsiet daudz iespēju atpūtai divatā!

Bet, ja nav iedvesmas neko plānot un organizēt, vienmēr atliek iespēja doties uz jautru zaļumballi un ļauties dejošanas priekam!

Savukārt jautrai atpūtai ģimenes un/vai draugu lokā noorganizējiet sev, piemēram, līksmu kuģošanas ballīti vai izbraucienu ar jahtu – patiks gan lieliem, gan maziem! Pēc tam, protams, ugunskurs, dziesmas un Jāņu alus!

Lai ko Tu būtu nolēmis darīt, kaut vai beidzot paņemt brīvdienu un neviena netraucēti atpūsties mājās pie televizora, galvenais, lai Tev patīk sava atpūta , lai acīs mirdzums un sirdī prieks!

Priecīgus Līgo svētkus Tev novēl DāvanaTev.lv komanda!

Un atceries, iepriecināt sevi un savus mīļos cilvēkus vari vienmēr, tev tikai atliek izvēlēties foršu pārsteigumu no dāvanu karšu centra FromMe.lv  plašā piedāvājuma!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu