Dāvanu idejas vecpuišu ballītei

Interesanta ballīte izdosies tad, ja tajā būs iespējas izklaidēties gan līgavainim, gan viņa draugiem. Tāpēc, meklējot idejas, iesakām izvēlēties to, kas ietvers šīs abas iespējas.
 
Parasti ballīti rīko nevis pats līgavainis, bet viņa draugi. Sanāk, ka, ballītes dalībnieki paši sev dāvina iespēju izbaudīt aktivitātes, kas iekļaujas vecpuišu ballītes dienā, tādejādi sagādājot neaizmirstamu pārsteigumu topošajam vīram. Īsāk sakot, vecpuišu ballīte nav tā reize, kad kāds tiek apdāvināts, jo uzsvars tiek likts uz izklaidi. 
 
Šajā rakstā sniedzam ieteikumus - lai palīdzētu izvēlēties labākās aktivitātes vecpuišu ballītei no FromMe.lv piedāvājuma klāsta, kas lieliski varētu iederēties plānotajā pasākumā.  Visu piedāvājumus var ātri un ērti var iegādāties pie mums, dāvanu karšu centrā FromMe.lv. Ceram, ka iedvesmosim Tevi noorganizēt vislabāko ballīti!
 

Vecpuišu ballītes 3 pamatelementi

Kārtīgām atvadām no vecpuiša dzīves ir trīs galvenie nosacījumi.
  1. Kopīga aktivitāte visiem vecpuišu ballītes dalībniekiem.
  2. Īpaša aktivitāte topošajam vīram.
  3. Neaizmirstama ballīte.
Lielāko daļu ieteikto aktīvo aktivitāšu vēlams ieplānot ballītes sākuma posmā. Kāpēc? Pastāv tendence, ka pasākuma laikā tiek lietoti alkoholiskie dzērieni - tas nav apvienojams ar daļu no ieteiktajām aktivitātēm. Atcerēsimies, ka izdevusies vecpuišu ballīte ir tā, no kuras visi tās dalībnieki atgriežas sveiki un veseli!

Kopīga aktivitāte visiem vecpuišu ballītes dalībniekiem

Kopīgās aktivitātes var iekļaut ko vien sirds kāro - sākot no makšķerēšanas vai kopīgas atpūtas pie jūras, un beidzot ar braucienu uz Disnejlendu. Turpinājumā neliels ieskats populārākajās grupu aktivitātēs, kuras pieejamas tepat Latvijā.  

Golfa spēle

Golfa spēle, piemēram, golfa klubā “Viesturi”, var būt lieliska aktivitāte vecpuišu ballītei. Tā ir laba iespēja parunāties, justies aristokrātiski, nemaksājot astronomiskas summas, kā arī sacensību gars pacilās noskaņojumu. Spēles laikā savu izturību, acumēru un spēku šajā sporta veidā varēs pārbaudīt gan tie, kas golfu vēl nekad nav spēlējuši, gan šī elegantā sporta veida profesionāļi.

Lāzertags

Šaušana, kārtīga izskriešanās, slēpšanās no pretinieka un spriedze ir perfekta aktivitāte aktīvai vecpuišu ballītei. Lāzertags ir tas pats, kas peintbols, tikai šaudīšanās šeit notiek ar nekaitīgiem lāzera stariem. Trāpījumu jūt no galvas saites vibrācijas, un pretinieks to redz, kad uz mērķa iedegas lampiņas. Tas ir pilnīgi droši un nav bīstami. Lāzertags ir teicama dāvanas ideja, jo šāvieni nerada zilumus un sāpes, munīcija ir neierobežota, savukārt, ierocis imitē šāviena skaņu, kā arī mazu atsitiena vibrāciju, kas spēlei sniedz reālistisku piegaršu.

Spēles gaitā instruktori dos dažādas misijas un uzdevumus, savukārt, pēc cīņas būs pieejama arī spēles statistika, nosakot gan spēles labāko snaiperi, gan kamikadzi. 

Brauciens ar jahtu

Brauciens ar jahtu būs lieliska atpūta un vieta ballītei. Izbaudi vēju, sauli, jūru un lielisku atpūtu - brauciens ar jahtu būs neaizmirstams piedzīvojums ikvienam! Ballīte uz jahtas ir sapnis daudziem, iespējams, arī līgavainim. Laiks sapni piepildīt! 

Kvests

Ja vecpuišu ballītē plāno piedalīties neliels cilvēku skaits - līdz 6 cilvēkiem, tad iespējams, ka kopīgs kvests jeb izlaušanās spēle būs lielisks izaicinājums. Visiem būs jāsadarbojas, lai stundas laikā izlauztos un izglābtos no spēles tematikā noteiktajām briesmām. 

Brauciens ar kavdricikliem

Atpūtas parks Leiputrija piedāvā izbaudīt atraktīvu ekskursiju kvadricikla mugurā. Kvadricikli ir īstā izvēle, kas nepievils Tevi, lai kur dotos - pāri kalniem un lejām, pa dažādiem ceļiem un neceļiem. Kvadriciklu ekskursijas laikā būs iespēja aplūkot PSRS armijas poligonu, seno Rīgas-Sanktpēterburgas ceļu, Gaujas stāvos krastus un Padomju armijas atstātos vēstnešus - kurgānus, tanku bedres, bunkurus. Izklausās aizraujoši, vai ne? Iespējams arī šo īstenot nevis kā grupas braucienu, bet kā atrakciju, kuru līgavainim jāveic vienam - vēl reizi izbaudot pilnīgu neatkarību.

Zorb futbols

Jautra zorb futbola spēle astoņām personām divu stundu garumā – īpašs pārsteigums vecpuišu ballītei. Reti kurš uzmin, ka šāda atrakcija plānota, bet visiem, kuri piedalās, zorb futbols ļoti patīk. Tas ir neaizmirstams piedzīvojums, un noteikti padarīs vecpuišu ballīti īpašu. Turklāt, zorb futbols ir lieliska vecpuišu ballītes izklaide, jo nav vajadzīgas priekšzināšanas, un nepastāv noteikumi. Līdzi jāņem vien spēks smieties un azarts, cenšoties uzvarēt draugus šajā savdabīgajā sporta veidā.

Pirts muca

Pirtis uz riteņiem? Izklausās lieliski, vai ne? Tagad ir tik vienkārši paņemt pirti sev līdzi, lai kur Jūs dotos: uz medībām vai zveju, garākā atpūtā pie dabas vai citur. Pārvietojamā pirts ir uzstādāma, kur vēlaties un tas neprasīs nekādu piepūli. Atpūta pirtī būs lieliska iesildīšanās vecpuišu ballītei. Pirtī vienlaikus var pērties līdz 6  personām, un ir arī «atpūtas zona»  - atvērta pirts priekša ar diviem soliņiem, kur varēsiet atvēsināties un baudīt atspirdzinošus dzērienus.

Īpaša aktivitāte topošajam vīram

Lidojums virs ūdens ar turbīndēli

Lidojums ar turbīndēli sniegs neaizmirstamas sajūtas ikvienam. Izbaudi lidojumu virs ūdens 12 metru augstumā. Turbīndēlis sniedz iespēju  lidināties virs ūdens virsmas kā Supermenam, ienirt ūdens dzelmē kā delfīnam un izšauties no ūdens kā raķetei. 

Lidojums ar paraplānu

Lidojums ar paraplānu? Skan vienkārši, bet padomājiet vēlreiz, ko tas nozīmē. Lidot augstu debesīs ar no viegla, gaisu necaurlaidīga materiāla izgatavota lidaparāta, kam formu ļauj saglabāt daudzas pareizi izvietotas auklas un aukliņas un pretim plūstošā gaisa plūsma.  Tas būs nervus kutinošs piedzīvojums. Pēc šī  līgavainim vakara ballītē ne no kā vairs nebūs bail!

Interaktīvā šautuve jeb medību simulatora apmeklējums

Interaktīvā šautuve – medību simulators Rīgā – Mārupē būs aizraujošs piedzīvojums līgavainim!  Tā ir iespēja pārbaudīt un uzlabot šaušanas prasmes un iemaņas, iejūtoties šautuves reālajos medību apstākļos, šaujot pa lidojošiem, skrienošiem un stāvošiem mērķiem. Pēc tam iespējams analizēt rezultātus, nosakot šaušanas tehnikas kļūdas.

Alus masāža

Unikāla alus masāža, kas sniegs vēl nebijušas sajūtas, var būt negaidīts un īpaši patīkams piedzīvojums līgavainim. Alus masāžas laikā ķermenis tiek piesātināts ar neaizvietojamām aminoskābēm, vitamīniem un citām veselībai un labsajūtai nepieciešamām vielām, savukārt gars – ar enerģiju, vitalitāti un dzīvesprieku. Tas ir labākais mirklis, lai pabarotu, atveseļotu un iepriecinātu ķermeni pirms gaidāmās vakara ballītes un drīz gaidāmās laulības.

Neaizmirstama ballīte

Baldones waterjump

Izcila vecpuišu ballītes vieta ekstrēmo sporta veidu un aktīvās atpūtas cienītājiem būs Baldones waterjump. Ūdenstramplīna ieskrējiena estakādi var izmantot ar slēpēm un snovbordu, gan BMX un MTB riteņiem, kā arī ar citiem braucamrīkiem, ar ko ir iespējams un ar ko uzdrošināsies mesties lejā pa estakādi. Savukārt, pa Slip’n’slide estakādi varēs traukties lejā un izjust bezsvara stāvokli ar piepūšamajām ragaviņām vai arī tikai peldšortos.

 
Tāpat ballītes dalībnieki turpat ir laipni aicināti grilēt gaļu, pērties pirtiņā, lēkāt pa batutu, pieņemt slackline balansēšanas izaicinājumu, uzspēlēt volejbolu vai vienkārši atpūsties foršā atmosfērā - visa ballīte vienuviet!

ShowBus - īpašs ballīšu autobuss

SHOWbus - lieliska un fantastiska vieta, kurā atzīmēt un nosvinēt jebkura veida pasākumu!

SHOWbus ir ekskluzīvs divstāvu autobuss ar nobīdāmo jumtu. Autobusa abi stāvi ir pilnībā pārbūvēti un izveidoti PopArt stilā.
Autobusa SHOWbus abos stāvos ir ierīkota jaudīga mūzikas sistēma, bāra lete, LED gaismas un disko gaismas, TV, bezvadu mikrofoni.
Pie nolaista jumta varēsiet gozēties saulē, dzert atspirdzinošus kokteiļus un klausīties mūziku un ballēt!

Pārsteigums ballītē - alkometru patruļa

Svinību un pasākumu aģentūra „Balle” piedāvā alkometru patruļas ierašanos vecpuišu ballītē. Šis pārsteigums pasākumā radīs papildu jautrību un izklaidi, ko nekad neaizmirsīs neviens no ballītes viesiem!
Alkometru patruļā patrulēs atraktīvas meitenes policijas stila tērpos, kas piedāvās veikt testus ar ceļu policijas praksē oficiāli izmantotajiem alkometriem, kas nekavējoties un ļoti precīzi uzrādīs rezultātu.  Tiks izdoti sertifikāti, kuros atzīmēti testa rezultāti, un īpašāko rezultātu sasniedzējiem tiks piešķirtas balvas.
 
Ceram, ka šīs vecpuišu ballītes dāvanu idejas noderēs, un ballīte būs lieliska!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu