Ziemassvētku dāvanas kolēģiem - Iesaka FromMe.lv komanda

Žagarkalns_FromMe

 

Ziemassvētki ir ne tikai piparkūku un mandarīnu, bet arī dāvanu laiks. Tā ir iespēja ļaut vaļu savai radošajai domāšanai un izvēlēties dažāda veida dāvanas, kas varētu iepriecināt tavus mīļos kolēģus. Mēs, FromMe.lv komanda, esam izvēlējušie savas favorīt dāvanas, kuras iesakām iegādāties kolēģiem šajos svētkos. Iespējams, kāda no idejām aizraus arī tevi!

FromMe.lv dāvanu veikala Ziemassvētku dāvanu piedāvājumā ikvienam varēs atrast ko piemērotu.

 

Restorāna dāvanu karte

Restorānu piedāvājumu dāvanu kartes, ir kā vēlējums atslēgties no ikdienas rutīnas un baudīt laiku kopā ar sev mīļiem cilvēkiem. Šādu dāvanu novērtēs tieši Ziemassvētku laikā, kad ir svarīgi pabūt kopā nepiespiestā gaisotnē un baudīt jaukus vakarus. FromMe dāvanu katalogā varat izvēlēties sava kolēģa garšas kārpiņām piemērotāko restorānu, kas iepriecinās jūsu kolēģi doties nobaudīt vēl nebijušus ēdienus kādā no restorāniem.

 

Relaksējošs SPA piedāvājums

FromMe.lv ļoti plašā klāstā piedāvā dažāda veida SPA relasējošas procedūras. Gada nogale ir laiks, kad ir vērts atskatīties uz gada laikā paveikto, un novērt to. Ja kolēģis ir daudz ko labu paveicis, ieguldījis savu sirdi un enerģiju kopīgu rezultātu sasniegšanā, tad šāda veida atpūta būs tieši tas, kas nepieciešams. FromMe katalogā ir arī dažādi SPA brīvdienu piedāvājumi, kas ir iespēja atslēgties no ikdienas rutīnas un izbaudīt atpūtu kopā ar mīļotajiem cilvēkiem, ļaujot profesionāļu lutināšanas prasmēm.

 

Dāvanu karte galda spēļu veikalā

Dāvanu karte BrainGames galda spēļu veikalā ir lieliska dāvana, kas iepriecinās gan ģimenes cilvēkus, gan tos, kam patīk kopā ar draugiem jautri pavadīt laiku. Šāda dāvana ir piemērota tieši ziemas mēnešiem, kad garajos ziemas vakaros gribas pabūt kopā un interesanti pavadīt laiku. Ar BrainGames dāvanu karti jūs dodat iespēju izvēlēties sev iekārotāko spēli, kas atbilst dāvanas saņēmēja vīzijai par labi pavadītu laiku. Draudzīgie un laipnie pārdevēji palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko spēli, vai tā būtu attīstoša spēle, jautra spēle draugiem, ko jau uzspēlēt Ziemassvētku brīvdienās.

 

Suntažu observatorijas apmeklējums

Lieliska dāvana Ziemassvētkos varētu būt Suntažu observatorijas apmeklējums. Tā ir lieliska iespēja uzdāvināt otram cilvēkam iespēju ieskatīties visumā. Tā ir iespēja aplūkot Mēnesi, planētas, zvaizgnes un to grupas. Tā noteikti būs dāvana, kuru kolēģis vēl ilgi nevarēs aizmirst, jo tas ir burvīgs piedzīvojums, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu.

Ikviens kolēģis noteikti no sirds priecāsies par šāda veida dāvanu, jo tas paver durvis uz kaut ko jaunu un nepieredzētu.

 

Niršana ar akvalangu

Ja kolēģis ir īstens piedzīvojumu meklētājs, tad viņam noteikti patiks arī iespēja nirt ar akvalangu. Lai varētu nirt, nav nepieciešams doties uz siltajām zemēm, jo to iespējams piedzīvot tepat Latvijā. Niršana ar akvalangu klubā Jūras Vējš ir lielisks veids, kā atslēgties no ikdienas rutīnas un ļauties vēl nebijušām emocijām. Pēc niršanas ar akavalangu ir iespējams atpūsties džakuzi, aromasaunā, kā arī turku pirtī.

Tā ir iespēja ne tikai piedzīvot nebijušas izjūtas, nirstot zem ūdens, bet arī pēc šīs nodarbes ļauties baudpilnai atpūtai kādā no šīm piedāvātajām vietām.

 

Kriosaunas apmeklējums

Šī varētu kļūt par lielisku dāvanu daiļā dzimuma pārstāvēm. Ja vēl nezini, kas ir kriosauna, tad to noteikti vajadzētu mainīt! Tā ir lieliska iespēja palutināt sevi, iegūt pozitīvas enerģijas lādiņus un lielisku pašsajūtu. Skābeļa terapija nozīmē to, ka elposi jonizētu skābekli, kas spēs bagātināt ķermeni un uzlabos pašsajūtu.

 

Foto kursi

Iespējams, ka kolēģis jau labu laiku ir ieminējies par to, ka vēlētos iemācīties kaut ko jaunu. Viena no šādām lietām varētu būt fotosesija Alises Rozes Dizaina studijā. 4 kursu nodarbībās ikviens varēs iepazīt fotoaparātu visos tā sīkumos, apgūt kompozīcijas pamatus, kā arī praktizēties foto studijā. Tā ir lieliska iespēja dāvāt kolēģim iespēju iemācīties kaut ko jaunu, kas spēs viņam dāvāt vēl nebijušas zināšanas par kādu noteiktu lietu.

 

Klinšu kāpšana ar instruktoru

Mūsdienās arvien populārāka kļūst klinšu kāpšana. Arī šī var kļūt par lielisku dāvanu kolēģim, kurš vēlas iemācīties kaut ko jaunu. Klinšu kāpšanas sienas augstums ir 6,5 metri, platums 10 metri, celiņu skaits 7. Tā veidota dažādām grūtības pakāpēm, tāpēc ikviens noteikti varēs atrast tieši sev piemērotāko variantu. Šo iespēju vari izmantot Ķīpsalas peldbaseinā RTU. Arī šī var kļūt par vienu no labākajām dāvanām kolēģim Ziemassvētkos.

 

Slēpošanas kalna dāvanu karte

Ja kolēģim patīk braukt ar kalnu slēpēm vai dēli, tad dāvanu karte slēpošanas bāzē Žagarkalns būs novērtēta dāvana, kas aicinās doties ārā un baudīt ziemas priekus.FromMe piedāvājumā ir arī citu slēpošanas kalnu dāvanu kartes. 

 

Neatkarīgi no tā, kuru dāvanu izvēlēsies saviem kolēģiem, tu noteikti viņus spēsi iepriecināt!

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu