Kādas Ziemassvētku dāvanas izvēlēties kolēģiem

Žagarkalns_FromMe

 

Ziemassvētki ir ne tikai piparkūku un mandarīnu, bet arī dāvanu laiks. Tā ir iespēja ļaut vaļu savai radošajai domāšanai un izvēlēties dažāda veida dāvanas, kas varētu iepriecināt tavus kolēģus. Pēc mūsu domām vislabākās dāvanas ir tās, kuras ir praktiskas vai arī sniedz aizraujošas emocijas.

 

Paturot to prātā, esam izvēlējušies dāvanas kolēģiem, kas noteikti kalpotu par piemērotu dāvanu Ziemassvētkos! Par to, kas būtu vispiemērotākā izvēle, vari izlasīt arī mūsu citā rakstā Dāvana kolēģim Ziemassvētkos

 

FromMe.lv dāvanu sadaļā Ziemassvētku dāvanas piedāvājumā ikvienam varēs atrast ko piemērotu – gan kolēģiem, gan darbiniekiem un priekšniekiem.

 

Restorāna apmeklējums 

Restorānu piedāvājumu dāvanu kartes ir kā lielisks novēlējums atslēgties no ikdienas rutīnas un baudīt laiku kopā ar sev mīļiem cilvēkiem. Šādu dāvanu novērtēs tieši Ziemassvētku laikā, kad ir svarīgi pabūt kopā nepiespiestā gaisotnē un baudīt jaukus vakarus.

 

FromMe dāvanu karte Restorāni Rīgā sniegs iespēju izvēlēties sava kolēģa garšas kārpiņām piemērotāko restorānu, kas iepriecinās jūsu kolēģi doties nobaudīt vēl nebijušus ēdienus kādā no restorāniem. Ziemassvētku laikā, kad gribās atpūsties no gatavošanas pašam, šī ir īpaši aktuāla dāvana. 

 

restorani riga davanu karte

 

Relaksējoša SPA atpūta

FromMe ļoti plašā klāstā piedāvā dažāda veida SPA relasējošas procedūras. Gada nogale ir laiks, kad ir vērts atskatīties uz gada laikā paveikto. Ja kolēģis ir daudz paveicis, ieguldījis savu sirdi un enerģiju kopīgu rezultātu sasniegšanā, tad šāda veida atpūta būs tieši tas, kas nepieciešams.

 

FromMe katalogā ir arī dažādi SPA brīvdienu piedāvājumi, kas ir iespēja atslēgties no ikdienas rutīnas un izbaudīt atpūtu kopā ar mīļotajiem cilvēkiem, ļaujot profesionāļu lutināšanas prasmēm.

 

Dāvanu karte galda spēļu veikalā

Vel viena lieliska dāvana ir dāvanu karte BrainGames galda spēļu veikalā. Tā ir dāvana, kas iepriecinās gan ģimenes cilvēkus, gan tos, kam patīk kopā ar draugiem jautri pavadīt laiku. Šāda dāvana ir piemērota tieši ziemas mēnešiem, kad garajos ziemas vakaros gribas pabūt kopā un interesanti pavadīt laiku.

 

Ar galda spēļu dāvanu karti sniegsi iespēju izvēlēties sev kārotāko spēli, kas atbilst dāvanas saņēmēja vīzijai par labi pavadītu laiku. Draudzīgie un laipnie pārdevēji palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko spēli, vai tā būtu attīstoša spēle, jautra spēle draugiem, ko jau uzspēlēt Ziemassvētku brīvdienās. Mūsu populārākās dāvanu kartes ir pie BrainGames un Games4You sadarbības partneriem.

 

Dāvanu karte hobijam

Vēl viena lieliska dāvanas ideja ir kas noderīgs kolēģa hobijam. Nereti savus kolēģus mēdzam iepazīt tuvāk un drīz vien kļūstam par draugiem. Tad arī zinām vairāk par viņu interesēm un hobijiem.

 

Ja domā par to, kas ir labākā dāvana kolēģim Ziemassvētkos ar hobiju, tad vislabākā būs dāvanu karte hobijam. Tā ļaus tev uzdāvināt kolēģim vērtīgu dāvanu karti hobijam, taču tu arī nenošausi greizi ar specifisku pirkumu. Hobija īpašnieks pats varēs nolemt, ko tieši nopirkt. 

 

Un ja nevari izvēlēties, ko tieši dāvināt hobijam, tad laba izvēle ir apvienotā dāvanu karte hobijam. Tas ir jaunums mūsu piedāvājumā, kas apvieno daudzus hobiju veikalus zem vienas dāvanu kartes. Te atradīsies dāvanas makšķerniekiem, medniekiem, slēpotājiem, mūziķiem, sportistiem, galda spēļu un rokdarbu entuziastiem un ne tikai. 

 

dāvana sportistam

 

Niršana ar akvalangu

Ja kolēģis ir īstens piedzīvojumu meklētājs, tad viņam noteikti patiks arī iespēja nirt ar akvalangu. Lai varētu nirt, nav nepieciešams doties uz siltajām zemēm, jo to iespējams piedzīvot tepat Latvijā.

 

Niršana ar akvalangu ir lielisks veids, kā atslēgties no ikdienas rutīnas un ļauties vēl nebijušām emocijām. Pēc niršanas ar akavalangu ir iespējams atpūsties džakuzi, aromasaunā, kā arī turku pirtī. Tā ir iespēja ne tikai piedzīvot nebijušas izjūtas, nirstot zem ūdens, bet arī pēc šīs nodarbes ļauties baudpilnai atpūtai kādā no šīm piedāvātajām vietām.

 

Pirts kompleksa apmeklējums

Lieliska alternatīva SPA atpūtai varētu būt pirts kompleksa apmeklējums. Cenas ziņā šī atpūta ir nedaudz lētāka un piemērota tiem, kam patīk kārtīgi pakarsēties pirtiņā, saunā un pabaudīt baseina peldes.

 

Arī saunas kompleksa apmeklējums ir labs veids, kā pavadīt laiku ar līdzi paņemto cilvēku. Gada beigās, kad ārā ir pagalam auksti, pirtiņa izklausās pēc lieliskas vietas, kur būt.

 

Foto kursi

Iespējams, ka kolēģis jau labu laiku ir ieminējies par to, ka vēlētos iemācīties kaut ko jaunu. Viena no šādām lietām varētu būt fotosesija profesionālā foto studijā. Vien dažu kursu nodarbībās kolēģis varēs iepazīt fotoaparātu visos tā sīkumos, apgūt kompozīcijas pamatus, kā arī praktizēties foto studijā.

 

Alternatīva ir jebkursi citi kursi, kas vien nāk prātā un varētu būt aktuāli. Varbūt tā ir šokolādes meistarklase, varbūt Laču maizes cepšana vai varbūt gleznošanas nodarbības.

 

Klinšu kāpšana ar instruktoru

Mūsdienās arvien populārāka kļūst arī klinšu kāpšana. Arī šī var kļūt par lielisku dāvanu kolēģim, kurš vēlas iemācīties kaut ko jaunu. Klinšu kāpšanas sienas augstums ir 6,5 metri, platums 10 metri, celiņu skaits 7. Tā veidota dažādām grūtības pakāpēm, tāpēc ikviens noteikti varēs atrast tieši sev piemērotāko variantu.

 

Šo iespēju vari izmantot Ķīpsalas peldbaseinā RTU. Arī šī var kļūt par vienu no labākajām dāvanām kolēģim Ziemassvētkos – veids, kā uzdāvināt īstas emocijas un gandarījumu par paveikto.

 

Slēpošanas kalna dāvanu karte

Ja kolēģim patīk braukt ar kalnu slēpēm vai dēli, tad dāvanu karte slēpošanas bāzē Žagarkalns būs novērtēta dāvana, kas aicinās doties ārā un baudīt ziemas priekus. 

 

FromMe piedāvājumā ir arī citu slēpošanas kalnu dāvanu kartes, piemēram, lieliska alternatīva ir Reiņa trase. Tur var ne tikai slēpot, bet arī palikt pa nakti viesu namos un kārtīgi atpūsties no ikdienas steigas.

 

Universāla dāvanu karte ar iespēju izvēlēties

Un visbeidzot, ja savus kolēģus nepazīsti tik tuvu vai arī ja vienkārši nevēlies nošaut greizi ar izvēli, tad labākā alternatīva ir universāla dāvanu karte ar plašu izvēles iespēju.

 

Tāds piemērs ir universālā FromMe karte, kas ir derīga pie 50 zināmiem veikaliem un pakalpojumu sniedzējiem visā Latvijā. Kolēģis šo dāvanu karti varēs izmantot restorānos, interneta veikalos, SPA un atpūtas centros, slēpošanas kalnos, galda spēļu veikalos u.c. Izvēle ir plaša, kas var nozīmēt tikai vienu – dāvana būs izdevusies!

 

fromme karte

 

 

Vēl citas noderīgas dāvanu idejas atrodi bloga TopDavanas.lv sadaļā Dāvanas kolēģim.

 

Neatkarīgi no tā, kuru dāvanu izvēlēsies saviem kolēģiem, tu noteikti viņus spēsi iepriecināt!

 

 

 

 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu