Lieliskas idejas, ko Tu vari izmantot uzņēmuma darbinieku sveikšanai

21.11.2017

 

Darbs ir vieta, kur pavadām lielāko daļu sava laika. Tā ir arī vieta, kur iepazīstam dažādus cilvēkus un iegūstam svarīgus kontaktus. Protams, ikvienā kolektīvā ir arī svētku reizes – dzimšanas dienas, vārda dienas, Ziemassvētki, kā arī daudzi citi svētki. Un uz visiem šiem svētkiem nepieciešams kolēģiem ko uzdāvināt. To iespējams darīt katram atsevišķi vai arī kopīgi iekrājot naudu un pasniedzot kolēģim vienotu dāvanu no visa kolektīva – tas šajā gadījumā pat ir labāk, arī izdevīgāk.

Šajā rakstā esam apkopojuši pāris lieliskas idejas, kuras tev noteikti noderēs, ja esi izlēmis apdāvināt savus kolēģus.

 

Nosaki viņa intereses

Lai varētu izvēlēties piemērotāko dāvanu kolēģim, ir ļoti svarīgi no sākuma izprast viņa intereses, aizraušanos, jo tikai tādā veidā varēsi nekļūdīgi izvēlēties pašu piemērotāko dāvanu tieši viņam.

Šeit talkā vari ņemt, piemēram, interneta dāvanu veikalu FromMe.lv, kurā varēsi atrast dažāda veida piedzīvojumus ikvienam savam kolēģim. Piemēram, šobrīd aktuālākais notikums noteikti ir Ziemassvētki. Dāvanu veikalā varēsi atrast pašas labākās Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem, kuras noteikti paliks viņu atmiņā vēl ilgu laiku. Dāvanas vari izvēlēties, atķeksējot vienu no kategorijām – aktīvā atpūta un sports, apmācības un literatūra, aksesuāri un mode, hobiji, izklaide, restorāni, skaistumkopšana, kā arī vēl citas kategorijas.

Zem katras no šīm kategorijām atradīsi lielu daudzumu dažādu dāvanu un piedzīvojumu, kuras noteikti spēs iepriecināt ikvienu. Protams, pirms tam būtu nepieciešams saprast, kādi ir viņa hobiji un aizraušanās. Ja neesi pārliecināts par tiem, tad jebkurā laikā iespējams iegādāties arī dāvanu karti restorāna apmeklējumam, kas viņam ļaus baudīt lielisku atpūtu un gardus ēdienus kopā ar mīļotajiem cilvēkiem.

 

Oriģinālas dāvanas

Kolēģi bieži vien ir tie cilvēki, kurus iespējams pārsteigt ar dažādām vēl nebijušām lietām, tāpēc noteikti ir vērts aplūkot arī kategoriju “oriģinālas dāvanas”. Šeit lielā klāstā pieejami dažāda veida piedzīvojumi, kuri neatstās vienaldzīgu nevienu.

Ja kolēģis ir asu izjūtu cienītājs, viņam noteikti varētu patikt lidojums ar deltaplānu no lidlauka vai arī lidojums ar deltaplānu no ūdens, kā arī lidojums ar turbīndēli. Visas šīs dāvanas ir piemērotas tiem, kuri vēlas vismaz nedaudz iziet no savas komforta zonas un piedzīvot kaut ko jaunu. Lieliska dāvana varētu būt arī niršana ar akvalangu, kas ļauj piedzīvot vēl nebijušas emocijas ikvienam.

 

Ziemassvētku dāvanas kolēģiem

Tuvojoties Ziemassvētkiem, vēlamies kolēģiem uzdāvināt ko patīkamu. Ziema nav tas laiks, kad iespējams izbraukt ar turbīndēli, tāpēc nepieciešams meklēt piedzīvojumus, ko iespējams veikt iekštelpās.

Ziemassvētkiem ļoti piestāv SPA atpūta, kā arī dažādu restorānu apmeklējumi, jo tas ļauj patīkami relaksēties. Savukārt, ja vēlies būt oriģinālāks, tad lieliska dāvana ir arī fotosesija. Mūsdienās ir pieejamas dažādu veidu fotosesijas, tāpēc noteikti varēsi atrast kaut ko interesantu arī saviem kolēģiem.

Kā jau minējām, ja kolēģi dāvanai iekrāj naudu kopīgi, tad iespējams iegādāties kādu lielāku piedzīvojumu. Tā ir iespēja uzdāvināt ko tādu, ko, iespējams, ikdienā viņi nekad nebūtu pamēģinājuši. Un radītais prieks būs ne tikai viņam, bet arī tev, jo kas var būt labāks, kā redzēt otru cilvēku laimīgu, atpūtušos un priecīgu?

Piedzīvojumu dāvināšana draugiem, radiem, kolēģiem ir lielisks iemesls ļaut vaļu savām oriģinālajām idejām un radošajai domāšanai!

Dāvanu idejas un padomi

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Perfekta dāvana pilsētniekiem - zirgu izjādes Ādažos

Šajā rakstā apkopoti visi zirgu izjāžu piedāvājumi Ādažos, jeb dāvanu idejas ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu