Lieliskas idejas, ko uzdāvināt kolēģim Ziemassvētkos

04.12.2023

dāvana kolēģiem ziemassvētkos

 

Darbavietā ikdienā pavadām lielāko daļu sava laika, tāpēc kolēģi bieži vien top par ko vairāk, kā vienkārši darba biedriem. Darba vidē iepazīstam dažādus cilvēkus un iegūstam svarīgus kontaktus.

 

Svētku reizēs, īpaši tik sirsnīgos svētkos kā Ziemassvētkos, gribās vienam otru iepriecināt ar kādu jauku dāvanu. To iespējams darīt katram atsevišķi vai arī kopīgi iekrājot naudu un pasniedzot kolēģim vienotu dāvanu no visa kolektīva – tas šajā gadījumā pat ir labāk, arī izdevīgāk.

 

Šajā rakstā esam apkopojuši lieliskas dāvanu idejas, kas kalpos par piemērotu apsveikumu kolēģiem. Savukārt visas Ziemassvētku dāvanas vienuviet atradīsi mūsu dāvanu piedāvājumu sadaļā Ziemassvētku dāvanas.

 

Lai pārvietoties pa raksta sadaļām būtu ērtāk, spied uz sev interesējošās saites zemāk:
 

Dāvanas izvēlē svarīgas kolēģa intereses

Praktiska dāvana kolēģim Ziemassvētkos

Oriģināla dāvana kolēģim Ziemassvētkos

FromMe dāvanu karšu priekšrocības

 

 

 

 

 

 

Dāvanas izvēlē svarīgas kolēģa intereses

Lai varētu izvēlēties piemērotāko dāvanu kolēģim, ir ļoti svarīgi no sākuma izprast viņa intereses un aizraušanos, jo tikai tādā veidā varēsi nekļūdīgi izvēlēties pašu piemērotāko dāvanu tieši viņam. 

 

Šeit talkā nāk interneta dāvanu veikals FromMe.lv, kurā iespējams atrast dažāda veida piedzīvojumus ikvienam savam kolēģim. Dāvanu veikalā varēsi atrast pašas labākās Ziemassvētku dāvanas kolēģiem, kuras noteikti paliks viņu atmiņā vēl ilgu laiku. Piedāvājumā ir dažādi relaksējošās un aktīvās atpūtas veidi, kā arī noderīgi veikali, kur iepirkties. 

 

Zinot kolēģa hobiju un personīgās intereses ārpus darba, varēsi izvēlētajai dāvanai piešķirt īpašu vērtību. Piemēram, ja kolēģim patīk makšķerēt, tad dāvanu karte specializētā makšķernieku veikalā būs trāpījums tieši mērķī. Ja patīk pavadīt laiku kopā ar savu ģimeni svaigā gaisā, tad kāda ekskursija vai atpūtas parka apmeklējums ir lieliska ideja. Pilnīgai pārliecībai par dāvanas izvēli, izlasi rakstu Ko dāvināt un ko nedāvināt kolēģim svētkos.

 

 

hobijam dāvanas

 

 

Praktiska dāvana kolēģim Ziemassvētkos

Visdrošākā izvēle ir praktiskas dāvanas. Ne vienmēr savus kolēģus pazīstam tik labi, lai izvēlētos viņiem dāvanu, kas tiešām patīk. Lai samazinātu riska iespējas, aktuālas ir dāvanu kartes praktiskiem pirkumiem. Un galu galā dāvanu karte joprojām sniedz plašas izvēles iespējas, tā kā nošaut greizi noteikti nesanāks.

 

Universālā FromMe karte – droša izvēle

fromme karteFromMe karte ir universāla dāvana, jo tai ir plašas izmantošanas iespējas. Kolēģis to varēs izmantot pie 50 populārākajiem FromMe partneriem pēc paša izvēles. Tā varēs būs noderīgu pirkumu veikšana, atpūta kādā SPA centrā vai varbūt kāds aktīvās atpūtas piedāvājums, kā, piemēram, brauciens uz kalnu.

 

Apvienotā dāvanu karte hobijiem

davanu karte hobijiemVēl viena universāla dāvana mūsu piedāvājumā ir apvienotā dāvanu karte hobijiem. Šī dāvanu karte ir derīga dažādos hobija veikalos un pie dažādiem pakalpojumu sniedzējiem. Līdz ar to šī ir piemērota dāvana kolēģiem, kam patīk makšķerēt, sportot, braukt slēpot vai snovot, muzicēt vai labiekārtot savu mājokli – šī būs lieliska dāvana ikvienā no pieminētajām jomām!

STENDERS dāvanu karte mājas SPA rituālam

STENDERS produkti ir orientēti uz vannas un ķermeņa kopšanas rituāliem. Tas īpašu uzmanību pievērš sajūtām un iepirkšanās pieredzei, kas ietver dizainu, aromātu, produktu pasniegšanas veidu un apkalpošanas kultūru. Izvēlies STENDERS dāvanu karti un uzdāvini kolēģim atpūtu mājās, ko iespējams izbaudīt sev ērtā laikā. 

 

Ilgtspējīga ūdens pudele ērtai ikdienai

ūdens pudele ikdienai

Lieliska dāvana kolēģim Ziemassvētkos un pat visam darba kolektīvam ir ilgtspējīgas ūdens pudeles. Tā ir universāla dāvana, kas patiks ikvienam – gan dabas saudzētājiem, gan praktiskas ikdienas cienītājiem. Dāvanu karte ūdens pudelei ļaus kolēģim pašam izvēlēties pudeli, kas acīs iekrīt visvairāk!

 

Dāvanu karte Es Mīlu Kafiju

dāvanu karte es mīlu kafiju

Ofisā noteikti būsi pamanījis, kurš ir kafijas un kurš tējas cienītājs. Jebkurā gadījumā dāvanu karte Es Mīlu Kafiju veikalā ir fantastiska dāvana kolēģim Ziemassvētkos. Piedāvājumā ir kafijas automāti; kafija (pupiņas un maltā); tēja (beramā, maisiņos, tējas piederumi un trauki); kafijas kapsulas utt. Dāvanu karte būs jauka iespēja iegādāties gardu kafiju vai noderīgs pielikums kafijas automāta iegādei!

Galda spēles aizraujošam vakaram

Dāvanu karte galda spēļu veikalā Brain Games ir lieliska dāvana kolēģim, kas ļaus viņam kvalitatīvi pavadīt laiku ar draugiem un ģimeni. Šī ir dāvanu karte, ko novērtēs galda spēļu un jaunu izaicinājumu entuziasti. Piedāvājums ir plašs, tāpēc iespējams atrast kādu nezināmu prāta mežģi pat vislielākajam galda spēļu fanam.

 

 

 

restorāni rīgā dāvanu karte

 

Omulīga restorāna apmeklējums 

Ja tomēr darba kolēģis labprāt patvertos no aukstuma ziemas stindzinošajos mēnešos, tad lieliska Ziemassvētku dāvana ir kāda restorāna apmeklējums. FromMe dāvanu kategorijā Restorāni un Kafejnīcas iespējams izvēlēties no desmitiem dažādu restorānu piedāvājumiem. Ja izvēli veikt ir grūti, tad talkā nāk dāvanu karte Restorāni Rīgā. Tā ir derīga šobrīd deviņos dažādos restorānos Rīgā. 

Dāvanu karte skaistām rotaslietām

Kolēģei sievietei sirsnīgs Ziemassvētku apsveikums ir Cita Rota dāvanu karte. Cita Rota ir latviešu dizaina mīļotāju apvienība, kas apģērbos un rotās izmanto senlatviešu zīmes un citus Latvijas vēsturiskos simbolus. Ja kolēģēm labāk patiktu kas mirdzošs, tad īstā izvēle ir Swarovski kristālu rotas no Nela Gems

 

Kolonna – skaistumkopšanas salons

Ikviens ir pelnījis atpūtu, īpaši gada beigās. Uzdāvini kolēģim Kolonna dāvanu karti, kas ļaus pilnvērtīgi izbaudīt skaistumkopšanas procedūras un nesteidzīgu atpūtu. Pēc skaistumkopšanas salona apmeklējuma tiek garantēta labāka pašsajūta un pārliecība par sevi.

 

 

 

Oriģināla dāvana kolēģim Ziemassvētkos

Kolēģi bieži vien ir tie cilvēki, kurus iespējams pārsteigt ar dažādām vēl nebijušām lietām, tāpēc noteikti ir vērts aplūkot arī dāvanu kategoriju “Oriģinālas dāvanas”. Šeit lielā klāstā pieejami dažāda veida piedzīvojumi, kuri neatstās vienaldzīgu nevienu – lidojumi augstu gaisā, tematiskās fotosesijas, braucieni ar krosa močiem un kvadracikliem utt.

 

Piedzīvojumu dāvināšana draugiem, radiem un arī kolēģiem ir lielisks iemesls ļaut vaļu savām oriģinālajām idejām un radošajai domāšanai. Oriģinālu dāvanu idejas meklē FromMe kategorijā Oriģinālas dāvanas.

 

Knockout Barber Shop dāvanu karte

Kolēģim vīrietim Ziemassvētkos laba ideja ir pasniegt Knockout Barber Shop apmeklējumu. Dāvanas saņēmēju sagaidīs kas daudz vairāk nekā vienkārši frizētava – tā ir vīriešu kopiena, dzīvesstils, pieredzējuši profesionāļi un personības. Tā ir unikāla vieta, kur komforts un godīgums iet roku rokā ar lielisku servisu.

 

Kvests pēc izvēles

dāvanu karte kvestam pēc izvēlesIzlaušanās istabas jeb kvesti ir aizraujoša aktivitāte, kā uzspēlēt spēli reālajā dzīvē. Tā ir iespēja iejusties kādā tēlā un izspēlēt situāciju, kurā ir jāseko norādēm un jāsadarbojas komandā, lai izlauztos no istabas vienas stundas laikā. Kvests pēc izvēles ir dāvanu karte, kas kolēģim sniegs ļoti plašu izvēles iespēju.

 

Elementari.lv – ēdiena sastāvdaļu piegāde

elementari.lv dāvanu karteElementari.lv ir ēdiena sastāvdaļu piegādes serviss, kas padara gatavošanu vienkāršu, ātru un interesantu. Lieliskā Elementari.lv dāvanu karte ļaus kolēģim izvēlēties maltītes, ko pagatavot. Tad viņam uz mājām piegādās sastāvdaļas un recepti – atliks tikai visu apvienot un nobaudīt restorāna cienīgu maltīti, kas pagatavota paša rokām.

 

Ražots Latvijā dāvanu karte

ražots latvijā dāvanu karteVeids, kā uzdāvināt kolēģim Ziemassvētkos plašu izvēles iespēju un vienlaicīgi atbalstīt vietējos ražotājus, ir Ražots Latvijā dāvanu karte. Tā ir derīga dažādos pašmāju uzņēmumos, kā, piemēram, Nela Gems rotaslietas, Latvietis apģērbi un aksesuāri, Karma sock zeķes, Silvanols dabīgie medikamenti, pufi no Pupu maisa un daudzi citi. 

 

Šokolādes meistarklase

šokolādes meistarklase dāvanu karteInteresants veids, kā labi pavadīt laiku, ir mēģināt iemācīties ko jaunu. Ja arī tu saviem kolēģiem vēlies sniegt patīkamu atpūtu, ko apvienot ar jaunām iemaņām, tad šokolādes meistarklase būs lieliska dāvana. Ar to būs iespēja izveidot pašam savu šokolādes tāfelīti, kā arī gardas trifeles.

 

Ziemas prieku baudīšana slēpošanas un atpūtas bāzē

Vai var būt piemērotāka dāvana kolēģim Ziemassvētkos par slēpošanas un atpūtas bāzes apmeklējumu? Žagarkalna dāvanu karte ir lieliska dāvana ikvienam, kam patīk kalnu slēpošana vai snovbords. Vēl viena lieliska vieta, kur izbaudīt slēpošanas priekus, ir Reiņa trase – aktīvās atpūtas parks Siguldā.

 

VingroSev.lv fitnesa studijas apmeklējums

vingrosev apmeklējums

Ziemassvētki ir vienā līmenī ar jauno gadu, kad īpaši aktuālas ir jaungada apņemšanās. Nav noslēpums, ka daudziem tā biezi vien ir veselīgāka dzīvesveida piekopšana. Ja zini kādu kolēģi, kas par to ir ieminējies un labprāt saņemtu šādu dāvanu, VingroSev.lv studija ir lieliska vieta, kur uzsākt aktīva dzīvesveida gaitas.

 

 

oriģinālas dāvanas no fromme

FromMe dāvanu karšu priekšrocības

FromMe dāvanu kartes ir lieliska dāvana ne tikai to piedāvājuma, bet arī rūpīgā servisa un attieksmes pret klientiem dēļ. To varēsi saņemt savā e-pastā vien 5 minūšu laikā vai uzreiz aizsūtīt saņēmējam ar pastu vai pakomāta starpniecību.

 

Personiska pieeja dāvanas vizuālajā noformēšanā

FromMe dāvanu kartes iespējams personalizēt, lai tās saņēmējam varētu sniegt īpašu pievienoto vērtību. Personalizācijas iespējas ir divējādas – apsveikuma tekstā un vizuālajā noformējumā.

 

Jebkurai FromMe dāvanu karte var pievienot apsveikuma tekstu. Tas var būt kāds sveiciens vai īss pantiņš svētkos, ko var papildināt ar Emoji simboliņiem. Jebkurā gadījumā šīs papildus pūles, kas ieguldītas dāvanas noformēšanā, tiks augstu novērtētas. Turklāt tas priecēs ne tikai dāvanas saņemšanas, bet arī izmantošanas brīdī.

 

Arī vizuālajam noformējumam ir liela vērtība, jo tas sniedz priekšstatu par dāvanu. Pats varēsi izvēlēties dāvanu kartes noformējuma dizaina krāsu, aploksnes veidu un krāsu, kā arī pēc vēlmes pievienot klāt gardu šokolādi no Skrīveru saldumiem. 

 

Dāvanu karšu apmaiņas iespējas

Ja tomēr izvēlētā dāvanu karte kolēģim gluži neies pie sirds, to jebkurā gadījumā varēs droši samainīt pret jebkuru citu FromMe piedāvājuma klāstā esošu dāvanu karti vai kuponu. 

 

Nepieciešamības gadījumā FromMe komanda ar prieku arī pagarinās dāvanu kartes termiņu, ja to laicīgi nebūs izdevies izmantot.

fromme dāvanu karte ar šokolādi

Citas līdzīgas dāvanas meklē FromMe kategorijā Dāvanas kolēģim. Savukārt visu dāvanu piedāvājumu atradīsi mūsu dāvanu sadaļā Ziemassvētku dāvanas.

 

Lai izdodas atrast piemērotāko dāvanu svētkos!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu