Lieliskas idejas, ko uzdāvināt kolēģim Ziemassvētkos

21.11.2019

dāvana kolēģiem ziemassvētkos

 

Darbavietā ikdienā pavadām lielāko daļu sava laika, tāpēc kolēģi bieži vien top par ko vairāk, kā vienkārši darba biedriem. Darba vidē iepazīstam dažādus cilvēkus un iegūstam svarīgus kontaktus.

 

Svētku reizēs, īpaši tik sirsnīgos svētkos kā Ziemassvētkos, gribās vienam otru iepriecināt ar kādu jauku dāvanu. To iespējams darīt katram atsevišķi vai arī kopīgi iekrājot naudu un pasniedzot kolēģim vienotu dāvanu no visa kolektīva – tas šajā gadījumā pat ir labāk, arī izdevīgāk.

 

Šajā rakstā esam apkopojuši lieliskas dāvanu idejas, kuras palīdzēs izvēlēties vislabāko veidu, kā apsveikt kolēģus Ziemassvētkos.

 

Lai pārvietoties pa raksta sadaļām būtu ērtāk, spied uz sev interesējošās saites zemāk:

 

 

Dāvanas izvēlē svarīgas kolēģa intereses

Lai varētu izvēlēties piemērotāko dāvanu kolēģim, ir ļoti svarīgi no sākuma izprast viņa intereses un aizraušanos, jo tikai tādā veidā varēsi nekļūdīgi izvēlēties pašu piemērotāko dāvanu tieši viņam. 

 

Šeit talkā nāk interneta dāvanu veikals FromMe.lv, kurā iespējams atrast dažāda veida piedzīvojumus ikvienam savam kolēģim. Dāvanu veikalā varēsi atrast pašas labākās Ziemassvētku dāvanas kolēģiem, kuras noteikti paliks viņu atmiņā vēl ilgu laiku. Piedāvājumā ir dažādi relaksējošās un aktīvās atpūtas veidi, kā arī noderīgi veikali, kur iepirkties. 

 

Zinot kolēģa hobiju un personīgās intereses ārpus darba, varēsi izvēlētajai dāvanai piešķirt īpašu vērtību. Piemēram, ja kolēģim patīk makšķerēt, tad dāvanu karte specializētā makšķernieku veikalā būs trāpījums tieši mērķī. Ja patīk pavadīt laiku kopā ar savu ģimeni svaigā gaisā, tad kāda ekskursija vai atpūtas parka apmeklējums ir lieliska ideja.  Pilnīgai pārliecībai par dāvanas izvēli, izlasi rakstu Ko davināt un ko nedāvināt kolēģim svētkos.

 

hobijam dāvanas

 

 

 

Oriģinālas dāvanas ir lieliska izvēle

Kolēģi bieži vien ir tie cilvēki, kurus iespējams pārsteigt ar dažādām vēl nebijušām lietām, tāpēc noteikti ir vērts aplūkot arī dāvanu kategoriju “Oriģinālas dāvanas”. Šeit lielā klāstā pieejami dažāda veida piedzīvojumi, kuri neatstās vienaldzīgu nevienu – lidojumi augstu gaisā, tematiskās fotosesijas, braucieni ar krosa močiem un kvadracikliem utt.

 

Piedzīvojumu dāvināšana draugiem, radiem un arī kolēģiem ir lielisks iemesls ļaut vaļu savām oriģinālajām idejām un radošajai domāšanai. Oriģinālu dāvanu idejas meklē FromMe kategorijā Oriģinālas dāvanas.

 

oriģinālas dāvanas no fromme

 

 

 

Ziemassvētku dāvanas kolēģiem

Ziema ir laiks, kad daudzas aktivitātes ir liegtas, tāpēc jāņem vērā dāvanas sezonalitāte. Nevienam negribas saņemt dāvanu, ko iespējams izbaudīt tikai pēc pus gada. Ziemassvētkiem ļoti piestāv SPA atpūta, kā arī dažādu restorānu apmeklējumi, jo tas ļauj patīkami relaksēties. Savukārt, ja vēlies būt oriģinālāks, tad meklē dāvanu iespējas, ko baudīt iekštelpās – aizraujošas spēles, kvesti, noderīgi aksesuāri utt.

 

Galda spēles aizraujošam vakaram

Dāvanu karte galda spēļu veikalā Brain Games ir lieliska dāvana kolēģim. Šī ir dāvanu karte, ko novērtēs galda spēļu un jaunu izaicinājumu entuziasti. Piedāvājums ir plašs, tāpēc iespējams atrast kādu nezināmu prāta mežģi pat vislielākajam galda spēļu fanam.

 

Dāvanu karte elegantam pulkstenim

Lieliska dāvanas ideja kolēģim ir kāds izsmalcināts rokas pulkstenis no laba zīmola. Izvēlies Ženēvas pulksteņu veikalu un atrodi piemērotu dāvanu. Dāvanu kartes var izmantot jebkura pulksteņa vai aksesuāra iegādei. Kvalitatīvs rokas pulkstenis uzreiz tiek pamanīts un novērtēts!

 

Knockout Barber Shop dāvanu karte

Kolēģim vīrietim Ziemassvētkos pasniedz Knockout Barber Shop apmeklējumu. Dāvanas saņēmēju sagaidīs kas daudz vairāk nekā vienkārši frizētava – tā ir vīriešu kopiena, dzīvesstils, pieredzējuši profesionāļi un personības. Tā ir unikāla vieta, kur komforts un godīgums iet roku rokā ar lielisku servisu.

 

Dāvanu karte skaistām rotaslietām

Kolēģei sievietei sirsnīgs Ziemassvētku apsveikums ir Cita Rota dāvanu karte. Cita Rota ir latviešu dizaina mīļotāju apvienība, kas apģērbos un rotās izmanto senlatviešu zīmes un citus Latvijas vēsturiskos simbolus. Ja kolēģēm labāk patiktu kas mirdzošs, tad īstā izvēle ir Swarovski kristālu rotas no Nela Gems

 

Ziemas prieku baudīšana slēpošanas un atpūtas bāzē

Vai var būt piemērotāka dāvana kolēģim Ziemassvētkos par slēpošanas un atpūtas bāzes apmeklējumu? Žagarkalna dāvanu karte ir lieliska dāvana ikvienam, kam patīk kalnu slēpošana vai snovbords. Vēl viena lieliska vieta, kur izbaudīt slēpošanas priekus, ir Reiņa trase – aktīvās atpūtas parks Siguldā. 

 

Omulīga restorāna apmeklējums 

Ja tomēr darba kolēģis labprāt patvertos no aukstuma ziemas stindzinošajos mēnešos, tad lieliska Ziemassvētku dāvana ir kāda restorāna apmeklējums. FromMe dāvanu kategorijā Restorāni un Kafejnīcas iespējams izvēlēties no desmitiem dažādu restorānu piedāvājumiem. Ja izvēlēties tomēr negribas, tas nemaz nav jādara ar dāvanu karti Restorāni Rīgā. Šī karte derīga desmit restorānos Rīgā. 

 

restorāni rīgā dāvanu karte

 

STENDERS dāvanu karte mājas SPA rituālam

STENDERS produkti ir orientēti uz vannas un ķermeņa kopšanas rituāliem. Tas īpašu uzmanību pievērš sajūtām un iepirkšanās pieredzei, kas ietver dizainu, aromātu, produktu pasniegšanas veidu un apkalpošanas kultūru. Izvēlies STENDERS dāvanu karti un uzdāvini kolēģim atpūtu mājās, ko iespējams izbaudīt sev ērtā laikā. 

 

Kolonna – skaistumkopšanas salons

Ikviens ir pelnījis atpūtu, īpaši gada beigās. Uzdāvini kolēgim Kolonna dāvanu karti, kas ļaus pilnvērtīgi izbaudīt skaistumkopšanas procedūras un nesteidzīgu atpūtu. Pēc skaistumkopšanas salona apmeklējuma tiek garantēta labāka pašsajūta un pārliecība par sevi.

 

Ilgtspējīga ūdens pudele ērtai ikdienai

ūdens pudele ikdienai

Lieliska dāvana visam darba kolektīvam ir ilgtspējīgas ūdens pudeles. Tā ir universāla dāvana, kas patiks ikvienam – gan dabas saudzētājiem, gan praktiskas ikdienas cienītājiem. Dāvanu karte ūdens pudelei ļaus kolēģim pašam izvēlēties pudeli, kas acīs iekrīt visvairāk!

 

VingroSev.lv fitnesa studijas apmeklējums

vingrosev apmeklējums

Ziemassvētki ir vienā līmenī ar jauno gadu, kad īpaši aktuālas ir jaungada apņemšanās. Nav noslēpums, ka daudziem tā biezi vien ir veselīgāka dzīvesveida piekopšana. Ja zini kādu kolēģi, kas par to ir ieminējies un labprāt saņemtu šādu dāvanu, VingroSev.lv studija ir lieliska vieta, kur uzsākt aktīva dzīvesveida gaitas.

 

Dāvanu karte Es Mīlu Kafiju

kafijas automāts

Ofisā noteikti būsi pamanījis, kurš ir kafijas un kurš tējas cienītājs. Jebkurā gadījumā dāvanu karte Es Mīlu Kafiju veikalā ir fantastisks ieguvums. Piedāvājumā ir kafijas automāti; kafija (pupiņas un maltā); tēja (beramā, maisiņos, tējas piederumi un trauki); kafijas kapsulas utt. Dāvanu karte būs jauka iespēja iegādāties gardu kafiju vai noderīgs pielikums kafijas automāta iegādei!

 

 

 

Citas līdzīgas dāvanas meklē FromMe kategorijā Dāvanas kolēģim. Lai izdodas atrast piemērotāko dāvanu svētkos!

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu