Lieliskas idejas, ko uzdāvināt kolēģim Ziemassvētkos

21.11.2017

 

Darbs ir vieta, kur pavadām lielāko daļu sava laika. Tā ir arī vieta, kur iepazīstam dažādus cilvēkus un iegūstam svarīgus kontaktus. Protams, ikvienā kolektīvā ir arī svētku reizes – dzimšanas dienas, vārda dienas, Ziemassvētki, kā arī daudzi citi svētki. Un uz visiem šiem svētkiem nepieciešams kolēģiem ko uzdāvināt. To iespējams darīt katram atsevišķi vai arī kopīgi iekrājot naudu un pasniedzot kolēģim vienotu dāvanu no visa kolektīva – tas šajā gadījumā pat ir labāk, arī izdevīgāk.

 

Šajā rakstā esam apkopojuši pāris lieliskas dāvanu idejas, kuras tev noteikti noderēs, ja esi izlēmis apdāvināt savus kolēģus.

 

Nosaki viņa intereses

Lai varētu izvēlēties piemērotāko dāvanu kolēģim, ir ļoti svarīgi no sākuma izprast viņa intereses, aizraušanos, jo tikai tādā veidā varēsi nekļūdīgi izvēlēties pašu piemērotāko dāvanu tieši viņam.

 

Šeit talkā vari ņemt, piemēram, interneta dāvanu veikalu FromMe.lv, kurā varēsi atrast dažāda veida piedzīvojumus ikvienam savam kolēģim. Piemēram, šobrīd aktuālākais notikums noteikti ir Ziemassvētki. Dāvanu veikalā varēsi atrast pašas labākās Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem, kuras noteikti paliks viņu atmiņā vēl ilgu laiku. Dāvanas vari izvēlēties, atķeksējot vienu no kategorijām – aktīvā atpūta un sports, apmācības un literatūra, aksesuāri un mode, hobiji, izklaide, restorāni, skaistumkopšana, kā arī vēl citas kategorijas.

 

Zem katras no šīm kategorijām atradīsi lielu daudzumu dažādu dāvanu un piedzīvojumu, kuras noteikti spēs iepriecināt ikvienu. Protams, pirms tam būtu nepieciešams saprast, kādi ir viņa hobiji un aizraušanās. Ja neesi pārliecināts par tiem, tad jebkurā laikā iespējams iegādāties arī dāvanu karti restorāna apmeklējumam, kas viņam ļaus baudīt lielisku atpūtu un gardus ēdienus kopā ar mīļotajiem cilvēkiem. Pilnīgai pārliecībai par dāvanas izvēli, izlasi rakstu Ko davināt un ko nedāvināt kolēģim svētkos.

 

Oriģinālas dāvanas

Kolēģi bieži vien ir tie cilvēki, kurus iespējams pārsteigt ar dažādām vēl nebijušām lietām, tāpēc noteikti ir vērts aplūkot arī kategoriju “oriģinālas dāvanas”. Šeit lielā klāstā pieejami dažāda veida piedzīvojumi, kuri neatstās vienaldzīgu nevienu. Visas šīs dāvanas ir piemērotas tiem, kuri vēlas vismaz nedaudz iziet no savas komforta zonas un piedzīvot kaut ko jaunu.

 

Piedzīvojumu dāvināšana draugiem, radiem, kolēģiem ir lielisks iemesls ļaut vaļu savām oriģinālajām idejām un radošajai domāšanai. Oriģinālu dāvanu idejas meklē FromMe kategorijā Oriģinālas dāvanas.

 

Ziemassvētku dāvanas kolēģiem

Tuvojoties Ziemassvētkiem, vēlamies kolēģiem uzdāvināt ko patīkamu. Ziema nav tas laiks, kad iespējams izbraukt ar turbīndēli, tāpēc nepieciešams meklēt piedzīvojumus, ko iespējams veikt iekštelpās. Ziemassvētkiem ļoti piestāv SPA atpūta, kā arī dažādu restorānu apmeklējumi, jo tas ļauj patīkami relaksēties. Savukārt, ja vēlies būt oriģinālāks, tad lieliska dāvana ir arī fotosesija. Mūsdienās ir pieejamas dažādu veidu fotosesijas, tāpēc noteikti varēsi atrast kaut ko interesantu arī saviem kolēģiem.

 

Kā jau minējām, ja kolēģi dāvanai iekrāj naudu kopīgi, tad iespējams iegādāties kādu lielāku piedzīvojumu. Tā ir iespēja uzdāvināt ko tādu, ko, iespējams, ikdienā viņi nekad nebūtu pamēģinājuši. Un radītais prieks būs ne tikai viņam, bet arī tev, jo kas var būt labāks, kā redzēt otru cilvēku laimīgu, atpūtušos un priecīgu?

 

Brain Games - galda spēles

Dāvanu karte galda spēļu veikalā Brain Games – lieliska dāvana kolēģim. Šī ir dāvanu karte, ko novērtēs visi, kam patīk galda spēles un jauni izaicinājumi. Piedāvājums ir plašs, tāpēc iespējams atrast kādu nezināmu prāta mežģi pat vislielākajam galda spēļu entuziastam.

 

Ženēva – pulksteņu veikals dāvanu karte

Lieliska dāvanas ideja kolēģim ir kāds izsmalcināts rokas pulkstenis. Izvēlies Ženēvas pulksteņu veikalu un atrodi piemērotu dāvanu. Dāvanu kartes var izmantot jebkura pulksteņa vai aksesuāra iegādei. Kvalitatīvs rokas pulkstenis uzreiz tiek pamanīts un novērtēts!

 

Knockout Barber Shop dāvanu karte

Kolēģim vīrietim Ziemassvētkos pasniedz Knockout Barber Shop apmeklējumu. Dāvanas saņēmēju sagaidīs kas daudz vairāk nekā vienkārši frizētava – tā ir vīriešu kopiena, dzīvesstils, pieredzējuši profesionāļi un personības. Tā ir unikāla vieta, kur komforts un godīgums iet roku rokā ar lielisku servisu.

 

Cita Rota - latviešu dizaina rotas un aksesuāri 

Kolēģei sievietei sirsnīgs Ziemassvētku apsveikums ir Cita Rota dāvanu karte. Cita Rota ir latviešu dizaina mīļotāju apvienība, kas apģērbos un rotās izmanto senlatviešu zīmes un citus Latvijas vēsturiskos simbolus. Iepriecini kolēģi ar sievišķīgu un oriģinālu rotu komplektu.

 

Žagarkalns – slēpošanas un atpūtas bāze 

Vai var būt piemērotāka dāvana kolēģim Ziemassvētkos par slēpošanas un atpūtas bāzes Žagarkalns apmeklējumu? Žagarkalna dāvanu karte ir lieliska dāvana ikvienam, kam patīk kalnu slēpošana vai snovbords. Tā ir atpūta, kas sniedz svētku sajūtu un īsto ziemas noskaņojumu.

 

Restorāni un kafejnīcas 

Ja tomēr darba kolēģis labprāt patvertos no aukstuma ziemas stindzinošajos mēnešos, tad lieliska Ziemassvētku dāvana ir kāda restorāna apmeklējums. Ieskaties FromMe dāvanu kategorijā Restorāni un Kafejnīcas un izvēlies no desmitiem dažādu restorānu piedāvājumiem. 

 

STENDERS dāvanu karte

STENDERS produkti ir orientēti uz vannas un ķermeņa kopšanas rituāliem. Tas īpašu uzmanību pievērš sajūtām un iepirkšanās pieredzei, kas ietver dizainu, aromātu, produktu pasniegšanas veidu un apkalpošanas kultūru. Izvēlies STENDERS dāvanu karti un uzdāvini kolēģim atpūtu mājās, ko iespējams izbaudīt sev ērtā laikā. 

 

Kolonna - skaistumkopšanas salons

Ikviens ir pelnījis atpūtu, īpaši gada beigās. Uzdāvini kolēgim Kolonna dāvanu karti, kas ļaus pilnvērtīgi izbaudīt skaistumkopšanas procedūras un nesteidzīgu atpūtu. Pēc skaistumkopšanas salona apmeklējuma tiek garantēta labāka pašsajūta un pārliecība par sevi.

 

 

 

Citas līdzīgas dāvanas meklē FromMe kategorijā Dāvanas kolēģim. Lai izdodas atrast piemērotāko dāvanu svētkos!

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu