Lai pavasara sagaidīšana ir dāvana ģimenei - 5 idejas ģimenes pavasara aktivitātēm!

20.03.2018
Iestājoties astronomiskajam pavasarim, varam oficiāli sākt plānot pavasarīgu atpūtu un sākt gatavoties siltajam gadalaikam! Ārā silda saule, kokos čivina putni, un dienas ir garākas, kā naktis! FromMe.lv iedrošina svinēt pavasara ierašanos ģimeniskā atmosfērā! Ļauj, lai pavasara sagaidīšana ir dāvana ģimenei!
 

Kopīga mājas dekorēšana

  • Ļauj, lai pavasaris vērojams ne tikai ārpus loga, bet lai tas ienāk arī mājās! Iegādājies jaunus ziedus, košu galdautu, un ar ģimenes locekļiem sarīko dekorāciju meistarklasi – internetā atrodamas neskaitāmas idejas gan vienkāršām, pavasarīgām dekorācijām, gan īstām istabas pārvērtībām! Atceries, ka arī pavasara tīrīšana var sagādāt daudz piedzīvojumu – sākot ar drēbju skapja revīziju, beidzot ar putekļu tīrīšanu no stikliem, lai ielaistu istabā vairāk gaismas. 
 
Zaļumu audzēšana
  • Pavasarī sarosās stādu audzētāji. Sāc ar ģimeni uz palodzes diedzēt sēklas, ko vēlāk vari pārstādīt dārzā, vai turpināt audzēt uz palodzes! Pavasara ēdienkartē lieliski iekļaujas vitamīniem bagātie zaļumu stādi, piemēram, zirņi un baziliks! Laba ideja ir arī pašu spēkiem izaudzēt ziedus, ar ko vēlāk dekorēt māju! 
 
Dabas vērošana
  • Sarīko pavasarīgu fotosesiju! To var darīt iemūžinot dabas pārvērtības – pumpuru veidošanos, sniegpulkstenīšu dobi un ziedu pārdevējus ielās un tirgos. Lai izglītotu mazos, ar bērniem ik pēc pāris dienām nobildējiet vienu un to pašu vietu, piemēram, narcises stādu piemājas dobē, lai novērotu, kā ziedi pavasarī atmostas! 
 
Pavasarīgi pārgājieni 
  • Nebīstieties doties savvaļā! Pavasaris vislabāk novērojams tieši ārpus pilsētas, tāpēc dodieties atklāt, kādas pārvērtības notiek ārpus pilsētas ceļiem! Vai upēs vēl iet ledus? Vai tās ir applūdušas? Kur visvairāk čivina putni? Latvijā netrūkst pārgājienu maršrutu, izvēlies un dodies ceļā! 
 
Brīvdienu ceļojumi
  • Lielākajiem pavasara mīļotājiem noteikti prātā sāk rosīties domas par nakšņošanu teltī. Paņemiet visu, kas nepieciešams siltumam, un dodieties iekarot pļavas! Ja nakšņošanai vēl šķiet par aukstu, bet gribas mazu ceļojumu, sarīkojiet nedēļas nogalē braucienu pa tuvējiem savvaļas tūrisma objektiem tepat Latvijā, vai varbūt dodieties uz ūdens atrakciju parku, lai sāktu gatavoties peldēšanas sezonai! Kāpēc gan ne? 
 
Pavasarīgas aktivitātes, kā arī dāvanas sievietēm un vīriešiem, vari sagatavot dažādi – galvenais, lai tās nāk no sirds. Ieskaties dāvanu karšu internetveikala FromMe.lv piedāvājumā, kur atradīsi simtiem ideju dāvanām!
 
FromMe.lv – dāvanas no sirds!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu