Dāvana sievietei. Ko dāvināt sievietei?

29.02.2020

Svētku svinēšanas patīkamākā daļa ir dāvanas, un ne vien to saņemšana, bet arī dāvināšana. Dāvanas sievietēm iespējams dāvināt visdažādākajos svētkos - dzimšanas dienā, vārda dienā, Valentīndienā un, protams, 8.martā. Katra sieviete ir svarīga un dāvanas galvenais mērķis ir likt viņai sajusties īpašai.

 

Taču īstās dāvanas atrašana mēdz sagādāt raizes plašās dāvanu izvēles dēļ. Tādēļ esam sagatavojuši īpaši izmeklētas dāvanu idejas īpašai sievietei Tavā dzīvē - mammai, māsai, mīļotajai sievietei, draudzenei. Atrodi piemērotu dāvanu, ņemot vērā rakstā apkopoto informāciju un garantējam veiksmīgu pirkumu, kas padarīs svētkus patīkamus un prieka pilnus.

 

FromMe.lv dāvanu katalogā ir izveidotas vairākas kategorijas, lai dāvanas meklēšanu padarītu nedaudz vieglāku un arīdzan interesantāku. Atrodi piemērotāko dāvanu sievietei īpaši izveidotajā kategorijā dāvanas sievietei

 

Kādos svētkos vēlies apsveikt sievieti?

Katriem svētkiem ir sava īpašā tematika, kas tiem piešķir noteiktu noskaņu un līdz ar to arī dāvanu dāvināšanas paradumus. Iespējams, ka dāvana, ko vēlies uzdāvināt mīļotajai sievietei dzimšanas dienā, nebūs piemērota dāvana Valentīndienas apsveikumam. Tāpēc ir svarīgi saprast dāvanas piedāvājuma motīvu un pielāgot to konkrētiem svētkiem. 

 

Ja nepieciešama dāvana vārda dienā vai dāvana dzimšanas dienā, tad uz jautājumu, ko dāvināt, ir atrodamas daudzas atbildes. Šajā gadījumā jāzina, kāda dāvana sievieti iepriecinātu un liktu viņai sajusties īpašai. Piemēram, fotosesija RigaStar fotostudijā spēs sagādāt gan pozitīvas emocijas, gan satriecošas fotogrāfijas. Tik pat lieliska dāvana individuālajos svētkos varētu būt dāvanu karte vienā no sievietes iecienītākajiem veikaliem, piemēram, STENDERS.

 

8. martā ieteicams izvēlēties kādu dāvanu, kas izrādītu īpašas rūpes par sievieti. Dāvana sieviešu dienā kalpos kā pateicība sievietei par visu labo, ko viņa ir izdarījusi un turpina darīt ik dienas. Šeit iederētos kāda relaksējoša masāža, kas sniegtu pelnītu atpūtu. Palutini sievieti ar Old Riga SPA  īpašajiem piedāvājumiem, uzdāvinot visa ķermeņa masāžu. Šī procedūra uzlabos garastāvokli, palīdzēs relaksēties un piepildīs ķermeni ar pozitīvām emocijām, ko ir pelnījusi katra sieviete. Palutini savu sievieti ar vienu no 100 dažādiem SPA atpūtas piedāvājumiem, ko atradīsi FromMe.lv dāvanu un sajūtu portāla kategorijā Skaistumam un labsajūtai

Valentīndiena ir mīlestības svētki, kas ir lieliska iespēja satuvināties ar otro pusīti vēl vairāk un pavadīt laiku kopā. Šajos svētkos iesakām dāvināt dāvanu, ko varēsiet izbaudīt abi kopā ar mīļoto. Laba dāvanas ideja ir kopīgas vakariņas restorānā vai brīvdienu izbrauciens ārpus pilsētas - jūs divi un neviens cits. 

 

Bet, ja meklē dāvanas kāzās kādai īpašai sievietei, tad dāvanu karte izjāde ar zirgiem kāzām sniegs neaizmirstamas emocijas.

 

Izvēlies dāvanu pēc sievietes interesēm, hobijiem un rakstura. Kas patīk sievietēm?

Sievietēm, kam patīk azarts, adrenalīns un piedzīvojumi, patiks dāvanu kartes aktīvās atpūtas kategorijā. Izaicini savu sievieti būt drosmīgai un nodoties neaizmirstamiem piedzīvojumiem.

 

Ja Tavai sievietei patīk romantiska atpūta, izvēlies izklaides un atpūtu diviem, piemēram pie dabas, kādā viesu namā. Viesu nami un viesnīcas piedāvā spa, pirtis, romantiskas vakariņas un daudz ko citu.

 

Ja nepārzini sievietei intereses vai baidies nokļūdīties, tad uzdāvini dāvanu kartes skaistumkopšanai. Ikviena sieviete sapņo par skaistuma procedūru ķermenim, sejai, matiem. Uzdāvini dāvanu kartes salonā Kolonna un ļauj sievietei pašai izvēlēties kā viņa sevi lutinās.

 

Ja Tava sieviete ir īsts gardēdis un viņai patīk restorāni un gardi ēdieni, uzdāvini dāvanu kartes restorānos vai izbaudiet atpūtu divatā – vakariņas tumsā, kafijas pagatavošana, Taizemes retorānā. Lieliska izvēle šajā gadījumā ir dāvanu karte Restorāni Rīgā. Tā ir dāvanu karte, kas ir derīga 10 restorānos Rīgā, tāpēc sieviete pati varēs izvēlēties, kur baudīt gardas vakariņas.

 

restorāni rīgā

 

Ja Tava sieviete ir zinātkāra, apmācības un kursi būs tieši laikā. Deju kurši deju studijā vai floristikas kursi noteikti patiks. Tavai sievietei patīk gleznot? Uzdāvini gleznošanas nodarbības no Terēzes Zeķes mākslas studijas. Tas noteikti iepriecinās un palīdzēs atklāt sievietes apslēptos talantus!
 

Izvēlies īsto dāvanu sievietei un pārsteidz viņu svētkos! Dāvanu kartes no FromMe.lv sniedz iespēju izvēlēties dāvanas jebkuros svētkos. Dāvanu karti ir labi dāvināt, jo dāvanas saņēmēja pati varēs izvēlēties, kādam pakalpojumam to izmantot, savukārt dāvinātājs var izvēlēties jebkuru dāvanu kartes summu, konkrētā pakalpojuma sniedzēja cenu diapozona ietvaros. 

 

Atceries sievietei izvēlēties sajūtu dāvanas un Tu trāpīsi desmitniekā! FromMe.lv – dāvanas no sirds!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu