Aktīvā sporta ekipējuma veikals FeelFree.lv

25.01.2023

FeelFree veloveikals

 

Velosipēds ir zināms kā viens no sabiedrībā populārākajiem pārvietošanās transportlīdzekļiem pilsētu un ciematu robežās. Lai nodrošinātu lielisku velosipēda stāvokļa uzturēšanu ilgtermiņā, nepietiek vien ar divriteņa iekustināšanu un sezonālu riepu maiņu. Ir pierādīts, ka periodiska divriteņa apkope, kā arī veiksmīgi izvēlēti palīgrīki būtiski uzlabo velosipēdista pieredzi un samazina ceļā pavadīto laiku.
 

Ar šādu skatu darbojas sporta ekipējuma servisa un vairumtirdzniecības zīmols FeelFree vienmēr gatavībā nodrošināt ne tikai emocionāli patīkamu, bet arī drošu brauciena pieredzi. Tumšais dienas laiks, kā arī īpaši aukstie vakari ierobežo iespējas doties aktīvā braucienā ar velosipēdu, taču FeelFree ir par to īpaši parūpējies.

 

Raksta turpinājumā iepzīstināsim ar mūsu jaunā partnera piedāvājumiem un to daudzveidīgajām velosipēda, kā arī slēpju tehniskā stāvokļa uzlabošanas iespējām.

FeelFree stāsts

Pirms vairāk kā 10 gadiem, FeelFree bija atvēris savu pirmo veikalu, kas līdz pat šodienai darbojas un turpina iepriecināt aktīvos sporta entuziastus. Šobrīd FeelFree ir sastopams divās faktiskajās adresēs:

 

1.Rīgā, Maskavas ielā 68 - Pirmais Feelfree veikals, kura piedāvājumā ietilpst ne tikai ziemas un velosipēdu preču iegādes iespējas, bet arī sporta ekipējuma remonts un serviss.

 

1. Rīgā, Brīvības ielā 197 - Baltijā lielākajā Giant un Liv velosipēda koncepta veikals. Tā piedāvājums sastāv no visiem nepieciešamākajiem piederumiem velosipēda braucējam - sākot ar velobraucēja apģērbu, un beidzot ar velosipēdiem, kuri ir paredzēti konkrētiem ceļa apstākļiem. Piedāvājumu papildina velosipēda remonta iespējas.

 

Lieliem internetveikala cienītājiem ir pieejamas arī e-veikala iepirkšanās iespējas FeelFree vietnē.

 

Kopš 2013. gada FeelFree ir paplašinājis piedāvājuma pozīcijas slēpošanas un tūrisma nozarē, ar pakalpojumiem, bez kuriem nav iedomājama droša ceļojuma pieredze.

 

FeelFree attīstās un turpina piedāvāt ikviena aktīvā sporta entuziasta nepieciešamo inventāru un tā kvalitatīvas uzturēšanas pozīcijas. Pateicoties sadarbības iespējām ar ražotājiem, FeelFree spēj nodrošināt konkurētspējīgas cenas un plašu preču sortimenta klāstu katram klientiem. Uzņēmuma nākotnes redzējums ir pozitīvisma un attīstības pilns, paredzot jaunu preču un pakalpojumu ienākšanu esošajā piedāvājumā. Tas nākotnē padarīs ikviena sportista aktivitātes arvien neaizmirstamākas un drošākas.

Viss, kas liks justies brīvam

FeelFree veloveikals ; plašs klāsts

 

 

Lai padarītu ikviena sporta aktivitāšu cienītāja un tūrista pieredzi aizraujošāku, FeelFree veikals piedāvā vissezonas FeelFree dāvanu karti, piemērotu velosporta, slēpošanas un tūrisma nepieciešamībām. Ja zināt, ka vēlaties papildināt velosipēdu ar praktisku elementu kā velosipēda groziņu puķu pušķu novietošanai, vai atstarotāju uzstādīšanu īpašai drošībai uz ceļa, tad šī dāvanu karte ir paredzēta tieši jums. 

 

FromMe pieejamā FeelFree dāvanu karte paredz plaša sortimenta izvēles iespējas, pasaulē populārāko zīmolu mērogā.  Piedāvājuma klāsts ļauj ielūkoties Giant, Liv, Orbea, Force un citu sabiedrībā iecienīto zīmola preču skapī. 

FeelFree preču klāsts – velosipēdi

Riteņbraukšanas inventārs

 

FeelFree piedāvā dažāda rakstura velosipēdus, kā jaunajiem, tā arī pieredzējušiem velosipēda interesentiem. Jauno iesācēju iemaņu paplašināšanai tiek piedāvāti četrriteņi, līdzsvara velosipēdi un trīsriteņi. Ievērojamu popularitāti jauniešu vidū gūst skrejriteņi un elektriskie skrejriteņi.

 

Velosipēda uzturēšanai ir pieejams lielisks velo piederumu un rezerves detaļu klāsts. Velo piedāvājumā ietilpst eļļas, smērvielas un instrumenti, neliela rakstura labojuma darbiem. Konkrētu detaļu nomaiņas gadījumā pastāv specifiskas velosipēda rezerves detaļas kā jaudas mērītāji, dakšas, rati, ķēdes un bremzes.

 

Sava iecienītā velosipēda iespēju papildināšanai tiek piedāvāti dažādi velo aksesuāri. To skaitā ir bagāžnieki, sakabes, dubļusargi, kas nodrošina sagatavotību jebkurai situācijai. Drošākam un patīkamākam braucienam tiek piedāvāts velobraucēju ekipējums. Klientu rīcībā ir tādu preču kā aizsargķiveru, jaku, mugursomu, sildītāju masku un citu papildinošo piedāvājumu izvēle.

FeelFree preču klāsts – slēpošana 

Slēpošanas inventārs

 

Pieredzējušiem ziemas aktivitāšu baudītājiem ir iespējas iepazīties ar FeelFree distanču slēpošanas inventāru specifiku. Piedāvājumu sastāda slēpju komplekts, kurā ir iekļauts nepieciešamais ekipējums slēpošanas uzsākšanai, kā arī konkrētas preces kā slēpes, slēpju nūjas un zābaki.

FeelFree pakalpojumi

Paplašinot iecienītā aktīvā sporta inventāra iespējas, FeelFree piedāvā velosipēda servisa un slēpju servisa pakalpojumus: 

  • Slēpju servisa pakalpojuma piedāvājumā ietilpst slīdvirsmas tīrīšana, nūjas uzgaļu maiņa, stiprinājuma pielikšana, kā arī citi darbi.
  • Velosipēdu servisa pakalpojumi tiek īstenoti augstu profesionāļu uzraudzībā. To piedāvājums sastāv no velosipēdu apkopes kā bremšu un ātrumu regulēšanas, ķēdes ieeļļošanas, riepu pumpēšanas, un citiem saistošiem darbiem.

 

Papildiniet savu velosipēdu ar vērtīgiem piederumiem, un ielūkojaties FeelFree piedāvājumā!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu