Uzdāvini ziemas priekus - Žagarkalns dāvanu karte

19.01.2019

Žagarkalns dāvanu karte

 

Žagarkalns ir viens no senākajām un lielākajām kalnu slēpošanas un atpūtas vietām Latvijā. Tas atrodas 75 km attālumā no Rīgas un 2 km no Cēsu centra. Žagarkalnā ir 13 dažādu grūtības pakāpju slēpošanas un kameršļūkšanas trases. Tās visas ir aprīkotas ar pacēlājiem, gan tādiem, kas ir ērti izmantojami maziem bērniem slēpošanas un dēļošanas apguves laikā, gan jau pieredzējušiem braucējiem.

 

 

Žagarkalna trases
 

Žagarkalnā sezona ir visgarākā

Žagarkalns ir īpašs ar to, ka tā ir vieta, kur slēpošanas sezona ir visgarākā. Tas ir pateicoties tam, ka starp ziemas sezonām sniegs tiek “ieziemots” to pārklājot ar īpašu ģeotekstila materiālu. Šādā veidā no sezonas beigām pavasarī līdz sezonas sākumam vēlā rudenī tiek uzglabāti vairāk kā 10 000 kubikmetri sniega. Tas ļauj sezonu sākt visagrāk - tad, kad ir uznācis pirmais nopietnais sals. 2018.gadā sezona tika atklāta jau 28.novembrī.

 

Žagarkalns bija vieni no pirmajiem, kas tālajā 1999.gadā sāka ražot mākslīgo sniegu. Viņi turpina pārsteigt un mūsu platuma grādos mēģina ziemu padarīt vēl garāku un sniegotāku, kas arī FromMe komandu, kā ziemas mīļotājus, tikai priecē.

 

Noderīga dāvana ar kvalitātes zīmogu

Ja vēlaties kādam uzdāvināt slēpošanas kalna dāvanu karti, tad Žagarkalns varētu būt pirmā izvēle. Žagarkalns komanda tiešām rūpējas par savu sniegto pakalpojumu kvalitāti. Augstā līmenī ir gan sniega kvalitāte, gan trašu pacēlāju tehniskais stāvoklis, gan iznomājamais inventārs, gan slēpošanas un snovborda instruktoru sagatavotības līmenis. Visus šos pakalpojumus arī var izmantot iegādājoties FromMe dāvanu piedāvājumus.

 

Īpaši vēlamies izcelt bērnu slēpošanas skoliņas pakalpojumu, kas ir pārbaudīti labākais veids, kā iemācīt bērniem slēpot. Bērnu slēpošanas skoliņa notiek sestdienās un svētdienās, kad bērni vairākās grupiņās 4 stundu garumā mācās slēpot. Tikmēr vecāki var paši izbaudīt slēpošanas trašu priekus, atpūsties Žagarkalna kafejnīcā vai izmantot mirkli citādāk. Pēc 2 - 3 reizēm bērni būs gatavi slēpot kopā ar vecākiem vai nu tepat Latvijā, vai doties kopā uz lielākiem kalniem.

 

Arī par snovborda cienītājiem Žagarkalns viemēr parūpējas, jo tiklīdz tiek atklātas pirmās trases, arī tiek uzbūvēts kāds trampalīns un citas konstrukcijas. Sezonas gaitā snovborda parks tiek papildināts un uzlabots, lai arī jauniešiem, kam patīk izaicināt sevi, Žagarkalnā būtu ko darīt.

 

 

FromMe Žagarkalna slēpošanas kalna dāvanu kartes tiek piedāvātas tādā pašā cenā, kādā tās ir pieejamas uz vietas Žagarkalna kasē, tāpēc izvēloties tās iegādāties pie mums jūs nepārmaksāsiet ne centa.

Jāatgādina, ka FromMe piedāvā Žagarkalna dāvanu kartes iegādāties visātrākajā un ērtākajā veidā - iegādājies internetā un saņem savā e-pastā. Šai dāvanai nav lielas nozīmes, kādā skaistā kastītē tā ir iepakota - galvenais, lai ir no sirds un ar īstajiem vārdiem. FromMe dāvanu kartes ir personalizējamas ar īpašu sveicienu, ko vari uzrakstīt uz dāvanu kartes pirkuma brīdī. Vairāk par FromMe dāvanu karšu personalizēšanas iespējām.

 

FromMe dāvanu piedāvājums Žagarkalnā

1. Dāvanu karte Žagarkalnā

Dāvanu karte slēpošanas un atpūtas bāzā Žagarkalns, ar kuru var norēķināties par visiem augstāk minētajiem pakalpojumiem. Dāvanu kartes vērtību varat izvēlēties sākot no 10 EUR līdz 400 EUR, tāpēc ar šādu dāvanu varat iepriecināt gan draugu vārda dienā, gan ģimeni Ziemassvētkos.

2. Dāvana kalna pacēlājam brīvdienā

3h biļete pacēlājiem brīvdienās Žagarkalna slēpošanas bāzē (15 EUR) būs laba dāvana pieredzējušam slēpotājam vai sniega dēļa braucējam, kurš vienmēr gatavs baudīt ziemas priekus uz kalna.


3. Dāvana dienas pacēlājam darba dienā

Visas dienas biļete pacēlājiem darba dienās Žagarkalna slēpošanas bāzē (19 EUR) būs lieliska dāvana aizrautīgam slēpotājam, kuru grūti dabūt no kalna nost. Tā būs lieliska iespēja pavadīt nesteidzīgu dienu un baudīt slēpošanas priekus, un vienlaikus arī uzlabot savas slēpošanas vai snovošanas prasmes patstāvīgi vai kopā ar draugiem. Jāatceras tikai, ka ne katram ir iespēja darba dienā aizbraukt uz kalnu, tāpēc šī būs piemērota dāvana stunebtam vai cilvēkam, kas spēj darba dienā izkārtot laiku lieliskai atpūtai.

4. Iesācēja komplekts, pirmajai reizei

Individuāla instruktora apmācība, inventāra un pacēlāja noma Žagarkalnā (40 EUR) būs dāvana, ko novērtēs ikviens, kas gatavojas dotiez uz kalniem, bet satraucas par to, ka īsti nemāk braukt ar kalnu slēpēm vai sniega dēli. Dāvana iekļauj vienas stundas instruktora pakalpojumus un 2 stundu inventāra nomu un kalna pacēlāja karti.

 

Izbaudiet ziemas priekus paši, un dāviniet to citiem!
 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu