FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

FromMe kartes raksts

 

FromMe karte ir dāvanu karte, ko var izmantot pirkumiem, izklaidei, atpūtai vai veselības stiprināšanai visā Latvijā. Viena karte ar plašām izmantošanas iespējām.

 

FromMe karti varat iegādāties sadaļā FromMe karte, bet šajā rakstā brīvā formā aprakstīts, kāpēc FromMe karte ir unikāla un kādās situācijās tā ir piemērota dāvana. Dāvanu kartes unikalitāte slēpjas gan tās izmantošanas iespēju klāstā, gan īpašajā pasniegšanas veidā.

 

Tie, kas nezin, FromMe karte ir dāvanu karte, ko tās turētājs var izmantot pie 40 uzņēmumiem visā Latvijā. Dāvanu karte ir izmantojama tieši tam, ko tās saņēmējs no sirds vēlas - nopirkt sev ko skaistu, no sirds atpūsties, meklēt piedzīvojumus vai stiprināt savu veselību.

 

Būtiska lieta, kas FromMe atšķir no konkurentiem ir tas, ka tas ir Latvijas uzņēmums. FromMe ir platforma, kurā savas dāvanu kartes var izvietot jebkurš veikals vai pakalpojumu sniedzējs, kura dāvanu karte ir piemērota dāvana. Īpaši atbalstam Latvijas ražotājus, kuriem ir izveidota īpaša dāvanu kataloga sadaļa Ražots Latvijā.

 

Šajā rakstā esam apkopojuši būtiskāko:

  1. Galvenās FromMe kartes priekšrocības
  2. FromMe kartes piedāvājuma plašums
  3. Gadījumi, kad FromMe karte ir labākā izvēle

Kas ir galvenās FromMe kartes priekšrocības

FromMe karte ir izveidota tā, lai tā vienlaikus spētu būt universāla un personiska dāvana. Dāvanas universālumu sniedz pietiekoši plašais piedāvājumu klāsts, bet personiskumu nodrošina iespēja dāvanu kartei pievienot apsveikuma tekstu ar uzrunu un parakstu. Bet tas nav viss, kāpēc FromMe ir laba dāvana ne tikai tās saņēmējam, bet arī dāvinātājam.

FromMe kartes priekšrocības

 

Labāko partneru klāsts visā Latvijā

Vietas, kur izmantot FromMe karti, nav atlasītas nejauši. Tie ir FromMe partneri, par kuru piedāvāto servisa un piedāvājumu kvalitāti esam pārliecināti. Esam to pārbaudījuši vai arī saņēmuši pozitīvas atsauksmes no klientiem.

 

FromMe karti var izmantot pie 40 FromMe partneriem. Tie ir veikali, kuriem ir plašs veikalu klāsts visā Latvijā, vai interneta veikali, kas piegādā preces uz jebkuru vietu Latvijā. Citi ir pakalpojumu sniedzēji, kas ļauj dāvanas saņēmējam to izmantot kvalitatīvai atpūtai, izklaidei vai sportiskām aktivitātēm.

 

FromMe karte piedāvājums

 

Ja FromMe kartes īpašnieks iekāro kādu citu FromMe piedāvājumu, kas nav 40 izvelēto partneru klāstā, tā galīgi nav problēma. FromMe atsaucīgie klientu konsultanti to apmainīs arī pret jebkuru citu aktuālo FromMe partneru dāvanu karti vai dāvanu kupona piedāvājumu. Par piedāvājumu lasi plašāk sadaļā FromMe kartes piedāvājums.

 

Dāvanu karte kā apsveikuma kartiņa

FromMe dāvanu karte ir personalizējama ar sveiciena tekstu, kuru var papildināt ar mūsdienīgajiem EMOJI simboliem. Sveiciena tekstam pievienojot dāvanas saņēmēja vārdu un dāvinātāja parakstu, tiek paildzināts dāvanas saņemšanas prieks. Tas tāpēc, jo uz dāvanu kartes uzrakstītais sveiciena teksts tiek izlasīts ne tikai dāvanu saņemot, bet arī izmantojot. Citos gadījumos dāvanu karte tiek izmantota kā naudas ekvivalents. Tās izmantošanas brīdī daļai cilvēku jau ir piemirsies, kas to dāvināja un ar kādu vēlējumu.

 

Vairāk par dāvanu kartes personalizēšanas iespējām un padomiem lasiet rakstā Ieteikumi, kā personalizēt dāvanu karti, bet noformēšanas iepējas lapā Dāvanu kartes noformējums.

 

 

Ātra un ērta iegāde

FromMe.lv dāvanu karšu centrā dāvanu kartes var iegādāties bez reģistrēšanās un lietotāju konta izveidošanas. Dāvanu kartes iegādes process ir ātrs un vienkāršs, un dāvanu karte tiek piegādāta elektroniski Jūsu vai dāvanas saņēmēja e-pastā.

 

Reizēs, kad dāvanas iegādes vai piegādes ātrums un ērtums ir izšķirošs, FromMe to nodrošina 4 minūtēs. Protams, ir iespēja dāvanu karti arī izdrukāt uz skaista un eleganta papīra un nosūtīt pa pastu, ar kurjeru vai pakomātu starpniecību.

 

FromMe komanda strādā, lai dāvanu kartes pavisam drīz varētu nosūtīt un saņemt vismodernākajos veidos, kas būtu visērtākie klientiem, gan neradītu liekus atkritumus.

 

Personiska pieeja katram klientam

Personisko pieeju varam attiecināt gan uz biznesa klientiem, gan uz ik vienu mūsu klientu.

 

Biznesa klientiem varam piedāvāt dažādus dāvanu karšu piegādes, plānošanas un apmaksas risinājumus. Katrā gadījumā tiek meklēts abpusēji ērtākais un efektīvākais risinājums.

 

Sadarbībā ar privātajiem klientiem konsultējam FromMe karšu saņēmējus, lai atrastu viņiem vislabākos piedāvājumus, kas atbilst viņu vēlmēm un vajadzībām. Tiem ne vienmēr ir pietiekoša informācija, kurš partneris ko piedāvā, tāpēc mēs iesakām, kur vislabāk būtu dāvanu karti izmantot, vai , iespējams, pret kuru dāvanu karti samainīt.

 

FromMe kartes piedāvājuma plašums

FromMe dāvanu karti var izmantot pie 40 populārākajiem FromMe partneriem. Ir izdalītas vairākas dāvanu kartes izmantošanas grupas, kurās tiek piemeklēti piemērotākie partneri, pie kuriem varētu izmantot dāvanu kartes.

 

Grupas izvēlētas mēģinot atrast kompromisu starp to, ko cilvēki viens otram vēlas dāvināt, un ko vēlas saņemt. Tās ir divas dažādas lietas. Tāpēc FromMe kartei var pievienot apsveikuma vārdus, kuros iezīmēt dāvanu kartes izmantošanas virzienu. Vai nu tas ir atļauties ko sen kārotu, izbaudīt atpūtu, pavadīt laiku ar ģimeni u.c.

 

Patīkamai atpūtai

FromMe kartes klāstā ir piedāvājums atpūties trīs labi zināmos atpūtas kompleksos. Divi ir tuvāk Rīgai, Baltvilla un Hotel Jūrmala SPA, trešais ir Hotel Ezeri SPA Siguldas pievārtē. Visas šīs vietas piedāvā dažādus SPA piedāvājumus ar nakšņošanas iespējām. Brīnišķīgas vietas, kur doties kādā jaukā vakarā vai brīvdienu baudījumā.

Labu atpūtu saistām arī ar došanos uz iecienītu restorānu. FromMe kartes piedāvājumā ir trīs iecienīti restorāni un viena konditoreja.

Sportam un hobijam

Sportiski cilvēki un dažādu hobiju īpašnieki ar FromMe karti varēs nopirkt ko noderīgu savai iemīļotajai nodarbei. Īpaši ir padomāts par makšķerniekiem un medniekiem, visa veida skrējējiem, motociklistiem, mūziķiem un galda spēļu entuziastiem. SPORTLAND piedāvā noderīgas lietas neskaitāmu hobiju un aktīvā dzīves veida piekritējiem.

Esam pārliecināti, ka dāvanu karte ar hobiju saistītā veikalā ir dāvana, kas tiešām iepriecina ik katru kāda hobija entuziastu. Jo hobijs ir lieta, kas prasa tēriņus.

Noderīgiem pirkumiem

Liela daļa no universālo dāvanu karšu saņēmējiem steidz to izmantot ikdienišķiem pirkumiem. Ja tāda ir dāvanas saņēmēja griba, tad piedāvājam tiem iepirkties vienā no populārākajiem interneta lielveikaliem nuko.lv, kas veic bezmaksas piegādi visā Latvijā.

Noderīgo pirkumu klāstā piedāvājam arī veikalus, kuros iepirkties mājai un dārzam, savai garderobei, skaistus aksesuārus vai ko noderīgu savam mājas mīlulim.

Skaistumam

Ar FromMe karti ir iespējams apmeklēt skaistumkopšanas salonus Rīgā un citur Latvijā - to nodrošina salons Kolonna. Šajā sadaļā arī veikali, kuros var iegādāties dažādas skaistumlietas. Sievietēm tiek piedāvāta iespēja iegādāties rotas lietas, aksesuārus  vai apakšveļu, bet vīrieši var iegādāties sen kārotu rokaspulksteni vai saulesbrilles.

Šajā sadaļā arī divi FromMe Ražots Latvijā partneri Cita Rota un Nela Gems.

Aktīvai atpūtai

Aktīvās atpūtas cienītājiem tiek piedāvātas iespējas doties vasarīgos SUP piedzīvojumos vai baudīt Aktīvās Atpūtas Centra (AAC) ūdens izklaides. Visu cauru gadu var doties Adventure Ride zirgu izjādēs vai izmantot atpūtas centra Reiņa trase golfa, slēpošanas kalna vai viesnīcas pakalpojumus. Slēpošanas un atpūtas bāze Žagarkalns ir vispopulārākais FromMe partneris ziemas baudīšanā.

 

FromMe karti var samainīt arī pret jebkuru citu dāvanas saņēmēja iekārotu FromMe aktīvās atpūtas piedāvājumu. Labākie piedāvājumi aktīvai atpūtai atrodami sadaļā Aizraujoši piedzīvojumi.

Veselībai un labsajūtai

Dāvanu karti var izmantot veselības uzlabošanai medicīnas sabiedrība ARS. Piedāvājumā ir arī vairāki specializēto pakalpojumu sniedzēji: stomatoloģiskā klīnika iDental, medicīnas centrs Mā-Re, optikas salons Metropole Optika.

Vispārējo fizisko sagatavotību varat uzlabot Ķīpsalas peldbaseins, kas piedāvā ne tikai peldbaseinu, bet arī klinšu sienu, trenažieru zāli un saunu. Vispārējo gara labsajūtu var uzlabot STENDERS kosmētika un vannas līdzekļi.

 

 

Piedāvājums tiek izvērtēts reizi pusgadā atkarībā no aktuālā partneru loka un FromMe klientu izvēles.

 

Kādos gadījumos FromMe karte ir labākā izvēle

Ir reizes, kad dāvanu karte ir piemērota dāvana, ir reizes, kad ne pārāk. Dāvanu kartes lielākā priekšrocība ir tā, ka tā ir dāvana ar skaidru vērtību, kas dod iespēju izvēlēties.
 
Dāvanu karte ir piemērota dāvana situācijās, kad:
  • Vēlaties uzdāvināt noderīgu dāvanu
  • Nevarat izvēlēties specifisku dāvanu
  • Nav informācijas par dāvanas saņēmēja gaumi
  • Dāvana tiek meklēta pēdējā brīdī
 
Ņemot vērā šīs lietas, zemāk esam apkopojuši, kam FromMe karte ir ļoti piemērota dāvana.
 
 

Tie, kas novērtē noderīgas dāvanas

Ir cilvēki, kas dāvanā visaugstāk vērtē tās noderīgumu un izmantojamību. Ja neesat 100% pārliecināts par dāvanas saņēmēja gaumi vai vēlmēm, tad šādā gadījumā dāvanu karte būs piemērota dāvana. Tā varētu būt gan piemērota dzimšanas dienas dāvana, gan dāvana vārda dienā vai citos svētkos.

 

Ja vēlaties FromMe karti dāvināt Ziemassvētkos, tad ieteicams to papildināt ar kādu gardumu vai īpašu rotājumu.

 

Uzņēmumu darbinieki un kolēģi

Dāvanu karte ir viena no piemērotākajām dāvanām darbinieku vai kolēģu sveikšanā. To apliecina arī veiktā pētījuma rezultāti. Pamatojums ir diezgan vienkāršs - tā ir labākā izvēle, ja visiem gribas dāvināt vienādas dāvanas, bet negribas dāvināt naudu.

 

FromMe karte nodrošina arī dāvanu kartes personalizēšanas iespēju, ko daudzi cilvēki norāda kā standarta dāvanu karšu vājo pusi.

 

Pateicības dāvana

Ir reizes, kad vēlamies kādam pateikties par ieguldījumu, bet samaksa naudā nešķiet piemērotākais veids. Tad dāvanu karte ar plašām izmantošanas iespējām būs tieši laikā.

 

FromMe kartes priekšrocība šajā gadījumā būs tās iegādes ātrumā un ērtumā. Jo nereti sanāk situācijas, kad atliekot pateicības dāvanas pasniegšanu, tā arī netiek pasniegta. FromMe karti var ērti iegādāties arī mobilajā ierīcē un nosūtīt elektroniski.

 

Balvas konkursos vai lojalitātes programmās

Dāvanu kartes ar plašu izmantošanas iespēju ir iekārotas salīdzinoši plašā lietotāju auditorijā. Tāpēc tā ir piemērota balva, kas rosina sniegt ieguldījumu.

 

Pārsvarā šīs attiecības ar balvu saņēmējiem ir attālinātas, tāpēc balvai piemērota ir elektroniska dāvanu karte, kurai nav nepieciešama fiziska iegāde un piegāde. FromMe karte pēc tās iegādes standartā tiek piegādāta elektroniski, un to tālāk arī ir iesējams nogādāt elektroniski.

 

 

FromMe dāvanu karšu centrs ir atvērts dažādiem risinājumiem dāvanu karšu iegādei, tāpēc par savu vēlmi vai vajadzību droši rakstiet klienti@fromme.lv un mēģināsim tieši Jūsu situācijai piemērotāko risinājumu.

Dāvanu idejas un padomi

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Apceļo Latvijas pilis un muižas - lieliska vieta atpūtai!

Skaistās Latvijas pilis un muižas priecē ne tikai tūristus, bet arī tos, kas vēlas skaisti ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Skolotāju diena – ko dāvināt?

Skolotāji ir  nozīmīga mūsu dzīves daļa. Viņi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu