Ziemassvētku dzejoļi un pantiņi – uzdāvini mirkli!

Ziemassvētku dāvanu karte

Ziemassvētki ir burvīgs laiks, kad apkārtējiem gribās dot siltumu un mīļus vārdus. Meklējot Ziemassvētku dāvanas, pats process nereti sagādā rūpes un nevajadzīgu stresu. Šķiet, ka atrast īpašu dāvanu katram tuvajam cilvēkam ir teju neiespējami. Taču tā nebūt nav. Galvenais Ziemassvētku dāvanās ir sirsnīga doma. Ja vēlies dāvanu padarīt īpašāku, parūpējies par tās iesaiņošanu atbilstošai Ziemassvētku noskaņai. Ja vēlies dāvanu padarīt vēl īpašāku un piešķirt tai īstenu svētku sajūtu, izvēlies apsveikuma kartiņu.

 

Visvērtīgākā apsveikuma kartiņa ir FromMe dāvanu karte. Izvēloties dāvanas saņēmējam atbilstošāko dāvanu no FromMe dāvanu kataloga, padari dāvanu karti īpaši piemērotu svētkiem. Uz tās iespējams uzrakstīt kādu novēlējumu vai pantiņu.

 

Ja tomēr vēlies dāvanu personalizēt, tad izvēlies apsveikuma pantiņu uzrakstīt pats. Dāvanas saņēmējs to noteikti novērtēs un tas izcelsies uz visu pārējo dāvanu fona. Lasi FromMe sagatavoto rakstu un atrodi idejas, kā pašam uzrakstīt apsveikuma pantiņu Ziemassvētkos.

 

Ziemassvētku pantiņi noskaņas radīšanai

Ziemassvētki asociējas ar eglīti, piparkūkām, mandarīniem, baltām sniega kupenām, Ziemassvētku dziesmām un, protams, Ziemassvētku dzejoļi un Ziemassvētku pantiņi ieņem īpašu vietu Ziemassvētku noskaņas radīšanā. Kā nekā, lai saņemtu dāvanu, Ziemassvētku vecītis vispirms gribēs dzirdēt tieši Tevis sagatavoto dzejoli vai pantiņu. Mūsdienās gan arvien biežāk pieaugušie izvairās no dzejoļu un pantiņu mācīšanās, izdomājot kādu interesantu atrunu vai liekot lietā savas improvizatora prasmes. Taču bērni rūpīgi izvēlas Ziemassvētku dzejoli, jo viņi zina, ka tā ir Ziemassvētku būtība – iepriecināt citus ar nelielu uzstāšanos par ko tiek pasniegta dāvana.

 

Apsveikuma pantiņiem ir jābūt individuāli piemeklētiem dāvanas saņēmējam, tieši tas dāvanu padarīs īpašu. Pēc tā arī vadies, vai pantiņam jābūt sirsnīgam vai, teiksim, asprātīgam. Ziemassvētku dzejoļi ir apsveikšanas tradīcija, kas padara šos svētkus par tik sirsnīgiem un siltiem. Smelies iedvesmu un atrodi interesantāko pantiņu rakstā Apsveikuma Pantiņi.

 

Apsveikuma pantiņi kartiņām

Bet ne jau tikai pie eglītes Ziemassvētku dzejoļi un Ziemassvētku pantiņi un tautasdziesmas jāskaita. Arī apsveikumos rakstām iekšā skaistus dzejoļus. Gadu no gada kļūstam aizvien slinkāki un droši vien arī Tev ir gadījies, ka kādam draugam Ziemassvētku kartiņā ieraksti to dzejoli, kuru pagājušogad viņš Tev ierakstījis kartiņā. Lai izvairītos no šādas situācijas, ieteicams meklēt jaunus un skaistus dzejoļus. Grāmatnīcas un bibliotēkas ir pilnas ar grāmatām, kurās ir dažnedažādi Ziemassvētku dzejoļi. Tieši šī dzejoļa meklēšana un piemeklēšana konkrētam cilvēkam spēs padarīt Tavu dāvanu daudz personiskāku, jo dzejolis ir Tavs vēstījums otram cilvēkam, kurā ietverti laimes un prieka vēlējumi svētkos.

 

Vislabākie ir pašu izdomātie pantiņi

Ja esi radošs un vēlies Ziemassvētkus padarīt īpašus, tad saceri pats savu dzejoli. Vēl interesantāk būs, ja dzejolī ietversi klātesošos, tādējādi radot viņu sejās vēl lielāku smaidu. Pietiks kaut vai ar četrrindi – tā viennozīmīgi spēs noturēt klausītāju uzmanību visas uzstāšanās garumā. Izvēloties Ziemassvētku dzejoli, kuru skaitīt pie eglītes, jānovērtē gan tā mākslinieciskais saturs, gan tā garums, gan personīgās spējas, lai ar šo dzejoli iepriecinātu pārējos. Ja humors ir Tava stiprā puse, tad piemeklē dzejoli ar nedaudz komisku saturu, taču ne rupju. Savukārt, ja Tev ir grūtības iemācīties garus tekstus no galvas, iemācies īsu pantiņu - to novērtēs daudz vairāk, nekā stostīšanos pie eglītes, kā arī pats jutīsies daudz komfortablāk.

 

Ja nespēj izdomāt, ko rakstīt dzejolī, tad, iespējams, Tu domā pārāk sarežģīti. Līdzīgi kā ar Ziemassvētku dāvanām, arī apsveikuma pantiņos galvenā ir doma. Uzraksti sirsnīgu paldies dāvanas saņēmējam par visu, kas šogad Tavā labā darīts. Raksti novēlējumu, kas nāk no Tavas sirds. Dāvanas saņēmējs novērtēs patiesus un mīļus vārdus.

 

Latviešu tautasdziesmas

Latviešu tautasdziesmas ir lielisks špikeris dzejolīšu sacerēšanā. Runājot par četrrindēm, latviešiem šajā ziņā ir kur izpausties – mums ir savas Ziemassvētku tautasdziesmas. Šo tautasdziesmu esamība vien norāda uz to, ka Tevī ir kaut kripatiņa radošuma, lai sacerētu pats savu četrrindi. Pietam, arī tautasdziesmu ir pietiekami daudz, lai izvēlētos sev vistīkamāko, no kuras pasmelties iedvesmu.

 

Vienkāršāks variants ir jau esošu tautasdziesmu pārveidošana. Iespējams, Tavā ģimenē ir visiem iemīļota tautasdziesma, kas tiek kopīgi dziedāta citos svētkos. Piemēram, Jāņos pie ugunskura. Pārvērt šo tautasdziesmu par asprātīgu Ziemassvētku apsveikumu. Radinieki būs ne vien patīkami pārsteigti, bet arī noteikti Tevi atzinīgi novērtēs.

 

Personalizējamās FromMe dāvanu kartes

Arī izvēloties dāvanu kartes no FromMe.lv vari pievienot savu individuālo sveicienu – Ziemassvētku dzejoļi un Ziemassvētku pantiņi arī šeit būs tā īpaši svarīgā daļiņa personīgā sveiciena, kas liks dāvanas saņēmējam atplaukt smaidā. Pietam, sveiciens pievienošana ir iekļauta cenā – Tev nekas par to nebūs jāpiemaksā, jo FromMe.lv – tās ir dāvanas no sirds uz sirdi.

Tagad noteikti esi iedvesmojies, lai sāktu meklēt, mācīties no galvas vai varbūt pat sacerēt pats savu dzejoli, vēlam Tev veiksmi citu iepriecināšanā. FromMe.lv sveiciens tieši Tev Ziemassvētkos. Priecīgus Ziemassvētkus!

 

Cita Rota dāvanu karte

Ziemassvētku jūtas,
Neizteicamās,
Pildiet visas sirdis
Pilīs, būdiņās!

Ziemassvētku līksma,
Debess sūtītā,
Apmeklē tu visu,
Kas mīt skumībā!

Ziemassvētku zvaigzne
Lai pār visiem mirdz:
Miers lai ir virs zemes,
Miers iekš katras sirds!

 

/Vensku Edvarts/ 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu