Ziemassvētku dzejoļi un pantiņi – uzdāvini mirkli!

Ziemassvētku dāvanu karte

Ziemassvētku pantiņi noskaņas radīšanai

Ziemassvētki asociējas ar eglīti, piparkūkām, mandarīniem, baltām sniega kupenām, Ziemassvētku dziesmām un, protams, Ziemassvētku dzejoļi un Ziemassvētku pantiņi ieņem īpašu vietu Ziemassvētku noskaņas radīšanā. Kā nekā, lai saņemtu dāvanu, Ziemassvētku vecītis vispirms gribēs dzirdēt tieši Tevis sagatavoto dzejoli vai pantiņu. Mūsdienās gan arvien biežāk pieaugušie izvairās no dzejoļu un pantiņu mācīšanās, izdomājot kādu interesantu atrunu vai liekot lietā savas improvizatora prasmes, taču bērni rūpīgi izvēlas Ziemassvētku dzejoli, jo viņi zina, ka tā ir Ziemassvētku būtība – iepriecināt citus!

Vislabākie ir pašu izdomātie

Ja esi radošs un vēlies Ziemassvētkus padarīt īpašus, tad saceri pats savu dzejoli! Vēl interesantāk būs, ja dzejolī ietversi klātesošos, tādējādi radot viņu sejās vēl lielāku smaidu. Pietiks kaut vai ar četrrindi – tā viennozīmīgi spēs noturēt klausītāju uzmanību visas uzstāšanās garumā! Izvēloties Ziemassvētku dzejoli, kuru skaitīt pie eglītes, jānovērtē gan tā mākslinieciskais saturs, gan tā garums, gan personīgās spējas, lai ar šo dzejoli iepriecinātu pārējos. Ja humors ir Tava stiprā puse, tad piemeklē dzejoli ar nedaudz komisku saturu, taču ne rupju. Savukārt, ja Tev ir grūtības iemācīties garus tekstus no galvas,iemācies īsu pantiņu - to novērtēs daudz vairāk, nekā stostīšanos pie eglītes, kā arī pats jutīsies daudz komfortablāk.

Latviešu tautasdziesmas

Runājot par četrrindēm, latviešiem šajā ziņā ir kur izpausties – mums ir savas Ziemassvētku tautasdziesmas! Šo tautasdziesmu esamība vien norāda un to, ka Tevī ir kaut kripatiņa radošuma, lai sacerētu pats savu četrrindi. Pietam, arī tautasdziesmu ir pietiekami daudz, lai izvēlētos sev vistīkamāko.

Apsveikuma pantiņi kartiņām

Bet ne jau tikai pie eglītes Ziemassvētku dzejoļi un Ziemassvētku pantiņi un tautasdziesmas jāskaita. Arī apsveikumos rakstām iekšā skaistus dzejoļus. Gadu no gada kļūstam aizvien slinkāki un droši vien arī Tev ir gadījies, ka kādam draugam Ziemassvētku kartiņā ieraksti to dzejoli, kuru pagājušogad viņš Tev erakstījis kartiņā. Lai izvairītos no šādas situācijas, ieteicams meklēt jaunus un skaistus dzejoļus. Grāmatnīcas un bibliotēkas ir pilnas ar grāmatām, kurās ir dažnedažādi Ziemassvētku dzejoļi. Tieši šī dzejoļa meklēšana un piemeklēšana konkrētam cilvēkam spēs padarīt Tavu dāvanu daudz personiskāku, jo dzejolis ir Tavs vēstījums otram cilvēkam, kurā ietverti laimes un prieka vēlējumi svētkos.

Personalizējamās FromMe dāvanu kartes

Arī izvēloties dāvanu kartes no FromMe.lv vari pievienot savu individuālo sveicienu – Ziemassvētku dzejoļi un Ziemassvētku pantiņi arī šeit būs tā īpaši svarīgā daļiņa personīgā sveiciena, kas liks dāvanas saņēmējam atplaukt smaidā. Pietam, sveiciens pievienošana ir iekļauta cenā – Tev nekas par to nebūs jāpiemaksā, jo FromMe.lv – tās ir dāvanas no sirds uz sirdi.

Zinot apsveikuma vārdu lielo nozīmi, esam Tev sagatavojuši arī FromMe apsveikuma pantiņu kolekciju.

Tagad noteikti esi iedvesmojies, lai sāktu meklēt, mācīties no galvas vai varbūt pat sacerēt pats savu dzejoli, vēlam Tev veiksmi citu iepriecināšanā, kā arī FromMe.lv sveiciens tieši Tev Ziemassvētkos. Priecīgus Ziemassvētkus!

 

Cita Rota dāvanu karte

 

Ziemassvētku jūtas,
Neizteicamās,
Pildiet visas sirdis
Pilīs, būdiņās!

Ziemassvētku līksma,
Debess sūtītā,
Apmeklē tu visu,
Kas mīt skumībā!

Ziemassvētku zvaigzne
Lai pār visiem mirdz:
Miers lai ir virs zemes,
Miers iekš katras sirds!

/Vensku Edvarts/ 

Dāvanu idejas un padomi

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Perfekta dāvana pilsētniekiem - zirgu izjādes Ādažos

Šajā rakstā apkopoti visi zirgu izjāžu piedāvājumi Ādažos, jeb dāvanu idejas ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu