Dāvana bērnam 1. septembrī no dāvanu centra FromMe.lv

Ielūkojies FromMe.lv un izvēlies labākās dāvanas jaunajā mācību gadā saviem draugiem, bērniem, radiem! Skolas dzīve, it sevišķi bērniem, turpmākos mēnešus būs ļoti svarīga ikdienas sastāvdaļa, un, lai padarītu to patīkamāku, krāsaināku un interesantāku, iepriecini savu skolēnu ar stilīgām lietiņām skolai un ne tikai!

 

Dāvanu karšu centra FromMe.lv 1.septembra dāvanu saraksts TOP 5

1. Brauciens ar Rodeļiem Rāmkalnos

Brauciens ar rodeļiem Rāmkalnos. Vislabākā un patīkamākā dāvana bērnam – rodeļu brauciens Rāmkalnē.

Atpūtas kompleksā „Rāmkalni” ir garākā rodeļu trase Baltijā – 400 m gara, tai ir septiņas virāžas, kas vijās cauri mežam, pāri pļavai un beidzas tieši pie upes. Rodeļu trase ir miniatūra bobsleja trase, pa kuru brauc ar kamanām, kas aprīkotas ar ritenīšiem un bremzēm. Nobraucienu var veikt gan vienatnē, gan divatā.

Ar rodeļiem var braukt arī pavisam mazi bērni, jo kamanas ir divvietīgas, un braucienā var piedalīties tētis vai mamma. Atrakcijai faktiski nav vecuma ierobežojuma.

 

2.Suntažu observatorijas apmeklējums

Interesanta un aizraujoša dāvana bērnam. Vēlies pārbaudīt, vai tiešām nevar redzēt amerikāņu karogu, un saskaitīt zvaigznes? Vislabākā vieta, kur iegriezties, lai kliedētu šaubas un iepriecinātu acis un sirdi, ir „StarSpace” observatorija Suntažos.

Diennakts tumšajā laikā ir iespējams doties kruīzā pa naksnīgo Visumu, piestājot pie ievērojamākajiem objektiem, kuri tobrīd ir novērojami. Savām acīm varēsi aplūkot gan tuvus, gan tālus kosmosa objektus – Mēnesi, planētas, zvaigznes un to grupas.

3. Izbrauciens ar  kuģīti  Didzis

Lieliska dāvana ģimenei. Izbaudi aizraujošu braucienu pa Latvijas ūdeņiem!Kuģītis „Didzis” piedāvā izbraucienus pa Latvijas ūdeņiem jebkurā diennakts laikā, jebkurā nedēļas dienā, vasaras sezonā! Uzņemsim līdz pat 15 kuģot gribētājiem un kuģosim kur vien acis rāda un dziļums ļauj.

 

 

 

4. Ekskursija saldumu darbnīcā Skrīveru saldumi 

Uzņēmumā „Skrīveru saldumi” ir izveidota Saldumu darbnīca, kur iespēja tūristiem iegriezties, iepazīties ar konfektes “Gotiņa” tapšanas vēsturi, ietīt savas konfektes, kā arī iegādāties svaigus, dabīgus saldumus tieši no ražošanas. Lai pa īstam iejustos tinēju darba procesā, katram ekskursijas dalībniekam izsniegsim speciālo priekšautu un cepurīti – arī tos pēc ekskursijas varēsiet ņemt līdzi uz mājām.

 

 

5. Bagijs atpūtas parkā Leiputrija

Atpūtas parks Leiputrija piedāvā lielisku dāvanu mazajiem žiperiem. Bagiji ir īstā rotaļļieta, lai bērnam sniegtu pozitīvu emociju lādiņu.

Bagiji ir bērniem droši – tie ir aprīkoti ar drošības jostām, metāla rāmi, un tie attīsta nelielu ātrumu. Braucieni ar bagiju norisnās pa tuvējo pļavu.

 

 

Ja joprojām nezini, ko labāk dāvināt, tad ieskaties FromMe.lv sadaļā – dāvanas 1.septembrī un izvēlies to, kas liktu bērnam aiz sajūsmas lēkāt! Izdevīgākiem pirkumiem dāvinam bonuskodu SKOLA. Bonuskods jāievada pirkšanas 3.solī (Vai Tev ir bonuskods?).

FromMe.lv – patiesas dāvanas no sirds!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu