Dāvana mammai - īpašajai un vienīgajai!

Katra māmiņa ir citādāka - viena ļoti praktiska un saimnieciska, otra mazliet sapņaina un romantiska, bet vēl kāda pavisam neparasta un „ārpus rāmjiem” domājoša, bet, visas kā viena – vismīļākās uz pasaules! Tāpēc arī pelnījušas visīpašākās dāvanas Māmiņdienā, mammas dzimšanas dienā vai vārda dienā. Esam apkopojuši iezīmes, kas, mūsuprāt, raksturo pārdomātu un veiksmīgu dāvanu mammai. 

Sirsnīga un mīļa dāvana

Lai kas tas būtu, kaut vai paštaisīts nieks, tam jānāk no sirds un jābūt paredzētam īpaši un vienīgi tavai mammai. Tā tava dāvana sagādās viņai prieku un patīkamas atmiņas arī, piemēram, pēc Mātes dienas.

Tieši tavai mammai piemērota dāvana

Ideāli, ja dāvana ir atbilstoša tavas mammas dzīvesveidam, interesēm un hobijiem. Piemēram, sportiska mamma, kura mīl aktīvi pavadīt brīvo laiku, noteikti priecāsies par dāvanu - sporta kluba abonementu, iespēju apmeklēt jogas nodarbībām vai varbūt pat ļauties kaitsērfinga apmācībai!

Viegli un ērti lietojama 

Svarīgi, lai tavai māmiņai pēc dāvanas saņemšanas nav jālauza galva, ko ar to iesākt! Ja nezini, kas būtu piemērotākais tavai mammai, vai baidies kļūdīties, izvēlies dāvanu karti! Piemēram, praktiskas un saimnieciskas dabas mammai prieku sagādāsi arī ar sadzīves preču veikala dāvanu karti.

Ar pozitīvām emocijām pasniegta dāvana

Un neaizmirsti, ka dažkārt svarīgāk par to, kas tiek dāvināts, ir tas, kā tiek dāvināts. Ar smaidu, dzīvesprieku un pozitīvām emocijām pasniegta, dāvana vienmēr izdosies. Tamdēļ  nesteidzies ar apsveikšanu, ja esi sliktā garastāvoklī!
 
Mūsuprāt, dāvanu pamatlikums ir šāds: vislabākā dāvana ir tā, ko tu ar lielāko prieku paturētu sev. Tāpēc dāvini lietas, kas patīk pašam!

Dažas idejas lieliskām dāvanām Mātes dienā

Tevis gatavota garda kūka


Vecāki, tāpat kā bērni bieži vien, īpaši, novērtē dāvanas, kuras esam radījuši mēs paši, jo dāvanas tapšanai patērētais laiks liecina, cik īpašs un svarīgs mums ir šis cilvēks. Un kāpēc gan, lai tā nebūtu pašgatavota kūka!?

Saldumi

Katrā jokā esot daļa patiesības, droši vien arī tajā, ka mīlestība iet caur vēderu - tāpēc gards našķis arī var būt skaista dāvana.

Dāvanu karte

Ar dāvanu karti, šķiet, nevar nošaut greizi, jo tu uzdāvināsi mammai iespēju sevi iepriecināt tieši ar to, kas viņai ir vai nu īpaši vajadzīgs, vai ļoti iepaticies. 
biļetes uz kādu kultūras vai mākslas pasākumu
Ja zini, ka mammai ir kāds iecienīts mākslinieks vai viņai vienkārši patīk apmeklēt dažādus pasākumus, viņu noteikti priecināsies par iespēju apmeklēt kādu skaistu koncertu, teātra izrādi, kino seansu vai izstādi. 

Laba grāmata

Ja tava mamma ir liela lasītāja, tad grāmata viennozīmīgi tiks novērtēta kā ļoti vērtīga dāvana. Iespējams, mammai ir kāds iecienīts rakstnieks vai žanrs un ir kāds jauns izdevums, kuru alkst izlasīt,- uz priekšu! Un pat, ja mamma nav no lasītājām, viņu var iepriecināt ar grāmatu - varbūt pār kādu valsti, kādu viņai simpātisku personību, ēst gatavošanu, vīnu?

Mammai veltīta paša sacerēta dziesma, dzejolis, rokdarbs vai zīmējums

Ja tev ir dāvāta prasme būt radošai - veidot, zīmēt, kaut ko sacerēt vai sakomponēt, neturi sveci zem pūra! Liec lietā savu talantu un radi veltījumu mammai! Dāvana, pirmkārt, būs ļoti personiska un, otrkārt, sildīs mammas sirdi, ka viņai ir tik apdāvināts bērns.

Svētku pusdienas

Nav nemaz iespējams saskaitīt, cik savā dzīvē mamma ir gatavojusi mums brokastis, pusdienas, launaga našķus un vakariņas. Un, iespējams, pat nevajag to saskaitīt, taču to, ko var un vajag - iepriecināt mammu ar to pašu, tevis gatavotām pusdienām viņai!

Kāds izbrauciens vai kopā pavadīta diena

Viens no dārgākajiem mūsu resursiem ir laiks. Diemžēl mūsu steidzīgajā dzīves ritmā ļoti bieži cieš tieši cilvēciskās attiecības. Vismaz vecāku īpašajās svētku reizēs atrodi laiku un velti viņiem savu uzmanību. Aizbrauc paciemoties, noorganizē kopīgu ekskursiju vai brīvdienu atpūtu!

Ziedi un apsveikuma kartīte

Mēdz teikt, ka ziedi ir viena no trāpīgākajām dāvanām, jo iepriecina vienmēr. Un, ja vēl uzdāvināti tiks mammas mīļākie ziedi vai kompozīcija mammas iecienītākajā krāsu gammā, tas nevar nepatikt.  

Jebkas cits, kam ir sevišķa nozīme tavās un mammas attiecībās. Tādas lietas noteikti ir! 

Novēlam, lai tev izdodas atrast vislabāko dāvanu un no sirds apsveikt savu māmiņu!
 
Atceries! Labus un siltus vārdus mammai vajag teikt biežāk, arī ikdienā, bet lai Māmiņdiena tev ir vēl viena iespēja pateikties par sirds siltumu, gādību un rūpēm, ko viņa tev dāvājusi! 
 
Ja meklē konkrētas idejas, ieskaties dāvanu karšu interneta platformas FromMe.lv izlasē - idejas, ko dāvināt mammai, un, iespējams, tu atradīsi pašu piemērotāko dāvanu karti savai mammai. Viņa to ir pelnījusi!
 
FromMe.lv – dāvanas no sirds!
 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu