Dāvana mammai – īpašajai un vienīgajai!

24.04.2019

dāvana mammai

Katra māmiņa ir unikāla un tieši tāda, kāda nav nevienam citam. Viena var būt ļoti praktiska un saimnieciska, otra mazliet sapņaina un romantiska, bet vēl kāda pavisam neparasta un „ārpus rāmjiem” domājoša. Skaidrs ir viens – visas kā viena ir vismīļākās uz pasaules!

 

Tieši tāpēc arī mammas ir pelnījušas visīpašākās dāvanas Māmiņdienā, mammas dzimšanas dienā vai vārda dienā. Jebkuri svētki ir iespēja iepriecināt savu mammu no sirds un pateikt viņai paldies par visu labo. Lai palīdzētu atrast piemērotas dāvanu idejas,  esam apkopojuši iezīmes, kas, mūsuprāt, raksturo pārdomātu un veiksmīgu dāvanu mammai. 

 

Šīs un citas lielisku dāvanu idejas atradīsi arī FromMe dāvanu kataloga sadaļās Dāvanas mammai vai Dāvanas Māmiņdienā.

 

Ko dāvināt mammai svētkos

dāvanas mammai

Balstoties uz mammas interesēm un raksturu, izvēlies tādu dāvanu, kas patiks tieši viņai. Dzimšanas dienās jubilārs ir pašā uzmanības centrā, tāpēc laba dāvana varētu būt kāds kopīgs piedzīvojums, aktivitāte vai varbūt dāvanu karte kādā iemīļotā veikalā. Māmiņdiena savukārt ir svētki, kad pateikt mammai paldies un iepriecināt ar kādu našķi vai SPA atpūtu, piemēram.

 

Apkopojām ieteikumus, kādai ir jābūt dāvanai, kas iepriecinās mammu svētkos.

 

Sirsnīga dāvana no sirds

Lai kas tas būtu, kaut vai paštaisīts nieciņš, tam jānāk no sirds un jābūt paredzētam īpaši un vienīgi tavai mammai. Tā tava dāvana sagādās viņai prieku un patīkamas atmiņas arī, piemēram, pēc Mātes dienas. Tai nav jābūt lielai dāvanai, tā var būt mīļa paštaisītā apsveikuma kartīte vai kāds pašcepts našķis.

 

Tieši tavai mammai piemērota dāvana

Ideāli, ja dāvana ir atbilstoša tavas mammas dzīvesveidam, interesēm un hobijiem. Piemēram, sportiska mamma, kura mīl aktīvi pavadīt brīvo laiku, noteikti priecāsies par dāvanu – peldbaseina apmeklējums, iespēju apmeklēt jogas nodarbībām vai varbūt pat ļauties kaitsērfinga apmācībai!

 

Praktiska dāvana

Svarīgi, lai tavai māmiņai pēc dāvanas saņemšanas nav jālauza galva, ko ar to iesākt. Ja nezini, kas būtu piemērotākais tavai mammai vai baidies kļūdīties, izvēlies dāvanu karti. Piemēram, praktiskas un saimnieciskas dabas mammai prieku sagādāsi arī ar sadzīves preču veikala dāvanu karti.

 

Lieliski ir tas, ka viņa pati pēc tam varēs izvēlēties, ko iegādāties. Dāvanu kartes ir izcils variants, kad negribi nošaut greizi ar dāvanas izvēli.

 

restorāni rīgā dāvanu karte

 

Ar pozitīvām emocijām pasniegta dāvana

Un neaizmirsti, ka dažkārt svarīgāk par to, kas tiek dāvināts, ir tas, kā tiek dāvināts. Ar smaidu, dzīvesprieku un pozitīvām emocijām pasniegta, dāvana vienmēr izdosies. Tamdēļ nesteidzies ar apsveikšanu, ja esi sliktā garastāvoklī.

 

Mūsuprāt, dāvanu pamatlikums ir šāds: vislabākā dāvana ir tā, ko tu ar lielāko prieku paturētu sev. Tāpēc dāvini lietas, kas patīk pašam.

 

Dāvanu idejas Māmiņdienā

dāvanu idejas mātes dienā

Zemāk esam apkopojuši lieliskas dāvanu idejas dažādiem notikumiem un svētkiem.

 

Pašcepta svētku kūka

Vecāki bieži vien novērtē dāvanas, kuras esam radījuši mēs paši. Dāvanas tapšanai patērētais laiks liecina, cik īpašs un svarīgs mums ir šis cilvēks. Un kāpēc gan, lai tā nebūtu pašgatavota kūka? Šī ir Māmiņdienas klasika, kas nekad nepieviļ. 

 

Mammas mīļākie našķi

Katrā jokā esot daļa patiesības, droši vien arī tajā, ka mīlestība iet caur vēderu. Tieši tāpēc gards našķis arī var būt skaista dāvana. It īpaši tad, ja izvēlies mammas iemīļotākos našķus – kūkas, cepumus, tortes, kliņģerus utt.

 

Dāvanu karte noderīgiem pirkumiem

Ar dāvanu karti, šķiet, nevar nošaut greizi, jo tu uzdāvināsi mammai iespēju sevi iepriecināt tieši ar to, kas viņai ir vai nu īpaši vajadzīgs, vai ļoti iepaticies. Piemēram, FromMe karte sniegs mammai iespēju izvēlēties ko vien sirds kāro – SPA atpūtu, praktiskus pirkumus, piedzīvojumus, skaistumkopšanu un vēl vairāk.

 

Universāla izvēle ir arī dāvanu karte Restorāni Rīgā – derīga 10 dažādos restorānos.

 

Dāvanu karte hobijam

Vēl laba dāvanu karte, ko uzdāvināt mammai, ir dāvanu karte hobijam. Lai arī kas būtu mammas hobijs, tam noteikti vari izpalīdzēt uzdāvinot piemērotu dāvanu karti.

 

Piemēram, Mājai un dārzam dāvanu karte sniegs iespēju izvēlēties kaut ko mammas ikdienai. Savukārt dāvanu karte Augu tante ļaus mammai interneta veikalā izvēlēties kādu jaunu, eksotisku telpaugu, ar ko papildināt savu esošo kolekciju. Šī uzņēmuma piedāvājums ir patiesi skaists.

 

Arī ūdens pudele ir laba dāvana svētkos, ja vēlies parūpēties par mammas veselību. Par to vairāk rakstā Ūdens pudele ir lieliska dāvana mammai Māmiņdienā.

 

dāvanas māmiņdienā

 

Biļetes uz kultūras vai mākslas pasākumu

Ja zini, ka mammai ir kāds iecienīts mākslinieks vai viņai vienkārši patīk apmeklēt dažādus pasākumus, viņa noteikti priecāsies par iespēju apmeklēt kādu koncertu, teātra izrādi, kino seansu vai izstādi. 

 

Laba grāmata

Ja tava mamma ir liela lasītāja, tad grāmata viennozīmīgi tiks novērtēta kā ļoti vērtīga dāvana. Iespējams, mammai ir kāds iecienīts rakstnieks vai žanrs un ir kāds jauns izdevums, kuru alkst izlasīt – uz priekšu. Un ja mamma nav no lasītājām, viņu var iepriecināt ar grāmatu – varbūt par kādu valsti, kādu viņai simpātisku personību, ēst gatavošanu, vīnu.

 

Mammai veltīta dziesma, dzejolis, rokdarbs vai zīmējums

Ja tev ir dāvāta prasme būt radošai – veidot, zīmēt, kaut ko sacerēt vai sakomponēt, neturi sveci zem pūra! Liec lietā savu talantu un radi veltījumu mammai. Dāvana būs ļoti personiska un sildīs mammas sirdi, ka viņai ir tik apdāvināts bērns.

 

Svētku pusdienas

Nav nemaz iespējams saskaitīt, cik savā dzīvē mamma ir gatavojusi mums brokastis, pusdienas, launaga našķus un vakariņas. Un, iespējams, pat nevajag to saskaitīt, taču to, ko var un vajag – iepriecināt mammu ar to pašu, tevis gatavotām pusdienām viņai!

 

Kopā pavadīta diena

Viens no dārgākajiem mūsu resursiem ir laiks. Diemžēl mūsu steidzīgajā dzīves ritmā ļoti bieži cieš tieši cilvēciskās attiecības. Vismaz vecāku īpašajās svētku reizēs atrodi laiku un velti viņiem savu uzmanību. Aizbrauc paciemoties, noorganizē kopīgu ekskursiju vai brīvdienu atpūtu!

 

Ziedi un apsveikuma kartīte

Mēdz teikt, ka ziedi ir viena no trāpīgākajām dāvanām, jo iepriecina vienmēr. Un, ja vēl uzdāvināti tiks mammas mīļākie ziedi vai kompozīcija mammas iecienītākajā krāsu gammā, tas nevar nepatikt.  

 

Novēlam, lai tev izdodas atrast vislabāko dāvanu un no sirds apsveikt savu māmiņu! Atceries! Labus un siltus vārdus mammai vajag teikt biežāk, arī ikdienā, bet lai Māmiņdiena tev ir vēl viena iespēja pateikties par sirds siltumu, gādību un rūpēm, ko viņa tev dāvājusi! 

 

 

dāvanu kartes internetā

 

Vēl citas dāvanu idejas meklē mūsu rakstā Dāvana mammai, kur atradīsi dažādas idejas, kā apsveikt mammu svētkos. Lai izdodas iepriecināt!

 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu