Idejas, ko dāvināt mammai

13.03.2019

Mātes diena ir notikums, kas tiek svinēts dažādās pasaules valstīs, lai paustu cieņu, godu un mīlestību pret māmiņām. Taču šī nav vienīgā diena, kad jāizrāda rūpes un mīlestība pret māmiņām - lai arī ikdienas steigā bieži vien nepavadām ar ģimeni tik daudz laika, cik gribētos, svētki ir lielisks iemesls sanākt kopā.

Ja tuvojas Tavas mammas dzimšanas vai vārda diena, izmanto šo iespēju pateikt māmiņai paldies un likt viņai justies novērtētai un mīlētai. Galu galā par lielāko daļu dzīves panākumiem un uzvarām mums katram vislielākais paldies ir jāsaka mūsu mammām - par atbalstu, par palīdzību un par patiesu mīlestību.

Ko dāvināt mammai? 

Svētkos māmiņām ierasts dāvināt skaistus, košus ziedus, ko papildināt ar bučām un pateicības vārdiem par ikdienas rūpēm un pūlēm. Lai parūpētos par to, ka svētku diena iesākas patiešām skaisti un bezrūpīgi, jauka dāvanas ideja mammai ir piecelties agrāk no rīta un pasniegt viņai brokastis gultā. Ja laiks un vēlme atļauj, tad var arī pasniegt mammai pašceptu kūku, kas būs lielisks pārsteigums! Šādi tu parūpēsies par pozitīvi iesāktu dienu un izrādīsi rūpes pret māmiņu jau no paša rīta. 

 

Iepriekš minētās dāvanu idejas mammai ir klasiskas vērtības, taču, iespējams, šogad māmiņa jāpalutina ar ko vairāk. Ja vēlies uzdāvināt māmiņai skaistu un oriģinālu dāvanu, tad atceries, ka tavas sabiedrotās ir vērība un prasme ieklausīties. Tāpēc, ja, tuvojoties mammas dzimšanas dienai, vārda dienai vai Māmiņdienai, prāto, ar ko lai pārsteidz mammu, iesakām dāvanas izvēles procesā vadīties pēc tā:
 

  • kāda ir tava mamma, kāda ir viņas personība un raksturs - pēc tā noteiksi, kādu dāvanu viņa novērtēs visvairāk - atpūtas pilnu brīvdienu kopā ar visu ģimeni, atpūtu vienatnē, izbaudot SPA vai došanos kādā ceļojumā;
  • kādas ir mammas intereses un hobiji - pēc tā noteiksi, kādu dāvanu ir iespējams atrast saistībā ar viņas mīļākajiem laika pavadīšanas veidiem;
  • kādi ir viņas sapņi un nepiepildītās vēlēšanās - varbūt laiks pārsteigt mammu ar ko neparastu un uzdāvināt viņai vēl nebijušas sajūtas;
  • vai viņa pieder pie vizuāļiem, audiāļiem, kinestētiķiem vai caur un caur ir praktiķe;

 

Ja dāvanu izvēlēsies balstoties uz šīm atbildēm, tu nekļūdīsies un atradīsi piemērotāko dāvanu tieši Tavai mammai. Taču esam izveidojuši lielisku dāvanu ideju sarakstu un novēlam atrast piemērotāko dāvanu tieši Tavai mammai no dāvanu karšu interneta platformas FromMe.lv izlasē iekļautajām dāvanu idejām mammām. 
 

 

Relaksējošs SPA apmeklējums

Ja tavas mammas ikdiena ir strauja, viņa daudz un fiziski strādā vai viņai gluži vienkārši patīk pasauli baudīt caur pieskārieniem, smaržām un citām maņām, SPA dāvanu karte būs lieliska dāvana mammai svētkos. SPA dāvanu karte ir veids, kā izrādīt savas rūpes pret mamiņu un uzdāvināt viņai relaksējošu atpūtu, kas noņems nogurumu, labvēlīgi iedarbosies uz ādas stāvokli un sniegs enerģiju jauniem darbiem.

 

FromMe.lv SPA piedāvājumu klāsts ir ļoti plašs, sākot ar relaksējošām masāžām, eksotiskām ķermeņa procedūrām, baseinu un vannu apmeklējumiem, beidzot ar atslābinošu floutēšanu un karsēšanos pirtiņās. Turklāt piedāvājumi pieejami visā Latvijā, tāpēc esam pārliecināti, ka atradīsi dāvanu tieši Tavai māmiņai. 

 

Medus masāža veselības centrā Māre

Medus masāžas laikā iekšējie orgāni un audi tiek apgādāti ar bioloģiski aktīvām vielām, kas uzlabo asinsriti dziļākos ādas slāņos un veicina sārņu ātrāku izvadīšanu no organisma.
Medus masāža dāvanu karte ir ne vien patīkama un relaksējoša, bet arī veselību uzlabojoša dāvana mammai. 


 

Tonizējošs ābolu SPA rituāls

Šajā SPA rituālā ietilpst tonizējoša visa ķermeņa masāža, visa ķermeņa ekopīlings, bioenerģētiskā masāža un noslēgumā - glāze ābolu sulas.
Tonizējošs ābolu SPA rituāls notiek sveču gaismā, eksotiskas mūzikas un mežonīgas dabas skaņu pavadījumā, izmantojot eļļas ar ābolu ekstraktu. Šī būs patīkama dāvana māmiņām, kurām nepieciešams enerģijas lādiņš.

 

Ezeri SPA hotel dāvanu karte 

Ezeri SPA hotel dāvanu karte piedāvā stundu ilgu īpaši relaksējošu procedūru, kura patiks jebkurai sievietei. Tajā ietilpst  jogurta pīlings ar maigu zemeņu smaržu, kā arī relaksējoša masāža visam ķermenim ar maigu masāžas krēmu. Procedūra izcili noslīpēs ķermeņa raupjās zonas un sniegs mitrinošu, atjaunojošu iedarbību. 


 

Hotel Jūrmala SPA dāvanu karte

SPA & Beauty - sejas kopšana, procedūras ķermenim, manikīrs viesnīcā Hotel Jūrmala SPA būs relaksējoša dāvana māmiņai, ko viņa jau sen ir pelnījusi. Hotel Jūrmala SPA dāvanu karte piedāvā Histomer procedūru sejas ādas maksimālai mitrināšanai, manikīru ar klasisko lakošanu un procedūru nogurušām kājām VAI naturālo matu masku. 

 
 
 
 

Jaunas zināšanas un prasmes

Ja tava mamma ir zinātkāra un dzīvo ar pārliecību, ka ik dienu mēs varam iemācīties ko jaunu, viņas lielākais prieks būs kādu jaunu kursu, meistarklašu vai radošo nodarbību apmeklējums.  Ko mamma teiktu, piemēram, par iespēju apmeklēt dekupāžas nodarbības salvešu tehnikā? Iespējams, labākā dāvana mammai būtu gleznošanas meistarklase vai kādas vēl neapgūtas valodas kursi. 

 

Jaunas zināšanas un apmācības kādā vēl neapgūtā lauciņā ir lieliska dāvana mammai, kas parādīs, ka nekad nav par vēlu mācīties un, ka tas var būt ļoti interesanti. Sniedz mammai iespēju apgūt ko jaunu, ieskatoties FromMe.lv dāvanu kategorijā Apmācības un literatūra.
 

Kaligrāfijas nodarbība rokdarbu skolā “Deko Ideja”

Iepazīšanās nodarbība kaligrāfijas mākslā iepriecinās ikvienu, kam ir interese pamēģināt rakstīt ar tinti un rakstāmspalvu. Ja Tava mamma vienmēr ar rūpību gatavo apsveikumu kartiņas un ir ieinteresēta rakstības dizainā, tad lieliska dāvana mammai ir Kaligrāfijas nodarbību dāvanu karte


 

Make-up privātkonsultācija 

Ne velti sievietes dēvē par daiļā dzimuma pārstāvēm – tās ir radītas, lai būtu neatvairāmas un valdzinošas. Ar skaistu grimu dāvanas saņēmēja vienmēr izskatīsies lieliski, jutīsies apburoša un pašpārliecināta. Uzdāvini māmiņai Make-up privātkonsultācijas dāvanu karti, kas būs sirsnīga un skaistumu vairojoša dāvana mammai, kurai patīk pilnveidot savas prasmes.

 

Niršanas apmācība daivinga klubā Jūras Vējš

Vai Tava mamma kādreiz ir sapņojusi iemācīties nirt ar akvalangu un savām acīm aplūkot zemūdens pasauli? Niršanas apmācības dāvanu karte ir lieliska dāvana kādam, kam patīk pamēģināt ko jaunu un neparastu. Niršanas apmācību laikā dāvanas saņēmēja iegūs pamatzināšanas niršanā un iemācīsies nirt zem ūdens.


 

Lady Club meistarklase dāvanu karte

Ja Tava mamma ir mākslas cienītāja un Tu uzskati, ka viņā pašā slēpjās īstas mākslinieces talants, iespējmas ir pienācis laiks to atklāt ar Lady Club dāvanu karti. Piedāvājumā ietilpst viena 3h ilga meistarklase, ko iespējams izvēlēties starp gleznošanu, dāvanu sainošanu, floristiku, zīda un stikla apgleznošanu un konfekšu pušķu veidošanu.

 
 
 

Sievišķīgo pārvērtību diena

Sievietēm patīk posties un pucēties. Esam pārliecināti, ka Tava mamma nav izņēmums, tāpēc īpaša sievišķīgo pārvērtību diena kopā ar profesionālu stilisti varētu būt lieliska dāvana mammai. Stila pārvērtību diena var ietvert individuālo stilista konsultāciju, došanos šopingā zinoša speciālista pavadībā, make-up meistarklasi vai visu kopā un var noslēgties ar stila fotosesiju vai jaunā tēla atrādīšanu ğimenes vakariņās.  

 

Pēc saspringtās ikdienas darbiem un rutīnas, ir atsvaidzoši pamēģināt ko jaunu. Ļauj savai mammai atpūsties un uzdāvini viņai iespēju parūpēties pašai par sevi. FromMe.lv atrodamie Skaistumkopšanas un stila pārvērtību piedāvājumi būs lieliski piemērota dāvana mammai.

 

Skaistuma salons Grieze

Pavasaris ir laiks, kad bieži vien gribas kādas pārmaiņas. Un kura sieviešķīgo pārvērtību diena iedomājama bez jaunas frizūras? Palutini mammu ar Salona Grieze dāvanu karti un ļauj pārvērtībām sākties. Grieze salons piedāvā matu krāsošanu, griešanu, veidošanu un visu, ko vien var vēlēties vienlīdz elegantam un ikdienai praktiskam izskatam. 

 


Manikīrs Old Riga Garra Rufa SPA

Manikīrs procedūra ir patīkams un atsvaidzinošs process, kas ir vienlīdz svarīgs, īpaši, ja ikdiena ir saistīta ar intensīvu fizisku slodzi vai darbu āra apstākļos. Palutini mammu ar iespēju tikt pie skaista manikīra ar Klasiskais manikīrs dāvanu karti

 

 


Natali.lv – apģērbu veikals

Natali.lv ir apģērbu interneta veikals, kas nodrošina jaunākās modes tendences un aktualitātes - kvalitatīvus apģērbus par par labām un izdevīgām cenām. Ja Tavai mammai patīk iepirkties tiešsaistē, tad Natali.lv dāvanu karte ir lieliska dāvana mammai, kas viņu palutinās ar jaunu apģēru komplektu vai aksesuāru. 


 


Debenhams - universālveikals visai ģimenei

Ja tomēr Tavai mammai labāk patīk iepirkties klātienē un staigāt pa lielveikaliem, tad varbūt piemērota dāvana māmiņai ir Debenhams dāvanu karte. Debenhams ir starptautiski atpazīstams zīmols, kas pazīstams ar Britu karalisko eleganci, šarmu un kvalitāti vienuviet.

 

 
 
 

Aktīvā atpūta

Ja sēdēšana dīvānā un nekā nedarīšana nepavisam nav tās lietas, kas raksturo Tavas mammas izpratni par atpūtu, uzdāvini viņai kādu aktīvās atpūtas piedzīvojumu. Tā kā tuvojas vasara, tuvojas arī aktīvās atpūtas sezona, kuras laikā iespējams iesaistīties dažādās ūdens sporta aktivitātēs, doties izjādē ar zirgiem, izbaudīt lidojumu ar turbīndēli vai deltaplānu - piedāvājumu ir ļoti daudz, atliek vien izvēlēties, kurš no tiem būs piemērotākā dāvana tieši Tavai mammai.

 

Aizraujošus aktīvās atpūtas piedzīvojumu piedāvājumus meklē FromMe.lv kategorijā Aktīvā atpūta dāvanu kartes.

 

Lidojums ar deltaplānu

Lidojums ar deltalānu ar instruktoru ir aizraujoša un arī droša dāvana ikvienam asu izjūtu cienītājam. Ja Tava mamma nebaidās no augstuma un labprāt izbauda skatus no putna lidojuma, tad Lidojums ar deltaplānu dāvanu karte ir piemērota dāvana mammai, kas noteikti sniegs neaizmirstamas emocijas.


 

Ūdens motocikla noma 

Ja Tava ģimene ir ūdens sporta cienītāji, tad Ūdens motocikla nomas dāvanu karte ir lieliski piemērota dāvana mammai - piedāvājums paredzēts 4 personām, tāpēc varēsiet baudīt asas izjūtas un kopā doties aizraujošā piedzīvojumā uz ūdens, ko mamma noteikti novērtēs. Hobija apvienošana ar kopīgi pavadītu laiku ar ģimeni - kas var būt labāks?


 

Laivošana pa gauju ar kanoe/kajaku

Vienlīdz ekstrēmas un mierīgas izjūtas iespējams iegūt, dodoties laivot pa Gauju ar kanoe vai kajaku. Arī šo aktivitāti iespējams apvienot ar kopīgi pavadītu laiku ar ģimeni, jo piedāvājums Laivošana pa Gauju dāvanu karte domāts 4 personām. Laivošanas piedzīvojuma maršruts ir Leiputrija - Carnikava, kas ilgst aptuveni 5 stundas.

 

Izjāde ar zirgu un fotosesija 

Meklējot mierpilnāku atpūtu, kas arī tiktu pavadīta svaigā gaisā, piedāvājam izmēģināt izjādi ar zirgu - tas ir lielisks veids, kā atslēgties no ikdienas rūpēm. Papildus izjādei, dāvanas saņēmēja tiks pie skaistu atmiņu iemūžināšanai ar fotosesijas palīdzību. Izjāde un fotosesija dāvanu karte ir jauka dāvana mammai, kuras laikā varēs apskatīt apkārtnes skaisto dabu un baudīt nestaidzīgu atpūtu Daugavas krastā.

 

Garšu piedzīvojums

Restorāna apmeklējuma dāvanu karte ir vienmēr izdevusies dāvana jebkuros svētkos. Šī būs arī lieliska dāvana, kas ļaus mammai atpūsties no vakariņu gatavošanas un viņa varēs doties baudīt gardu maltīti uz kādu izsmalcinātu restorānu. Vari ar mammu doties kopīgās vakariņās, vai arī pārsteigt vecākus ar kāda restorāna dāvanu karti, lai viņi var doties baudīt nesteidzīgu brīvdienu rīta branču vai romantiskas vakariņas. 

 

Galvenais ir uzdāvināt kādu vēl neatklātu restorānu, kurā mamma nav bijusi. Tādējādi veidojot ne vien patīkamu satraukumu par jaunas vietas atklāšanu, bet arī par jaunu garsu nobaudīšanu. FromMe.lv ir ļoti plašs restorānu un kafejnīcu dāvanu karšu klāsts, kas ļauj izvēlēties atbilstošāko piedāvājumu visā Latvijā - labākos piedāvājumus meklē kategorijā Restorāni un kafejnīcas dāvanu kartes
 

Restorāna Gadalaiki dāvanu karte

"Gadalaiki" ir viesnīcas "SPA HOTEL EZERI" restorāns, kas atrodas gleznainām dabas ainavām caurvītajā Siguldā. Restorāna Gadalaiki dāvanu karte būs lieliska dāvana mammai. Katrā sezonā restorāns "Gadalaiki" piedāvā īpaši sagatavotu sezonālo ēdienkarti, kurā atrodami izsmalcināti ēdieni - piemēram, salāti ar vasaras sezonas svaigajām ogām un pamatēdieni ar rudens gardākajām sēnēm.


 

Pērļu mednieks - austeru baudījums restorānā Buržujs 

Buržujs ir neliels, mājīgs restorāns - austeru bārs, kurš piedāvā nogaršot labāko austeru piedāvājumu Rīgā. Piedāvājumā "Pērļu mednieks" iekļautas 12 dažādu veidu austeres un 2 glāzes baltvīna vai dzirkstošā vīna. Pērļu mednieks dāvanu karte ir lieliski piemērota dāvana mammai - izsmalcinātas vakariņas romantiskā gaisotnē garantē izdevušos svētkus. 


 

Brokastis Bellevue Park Hotel Riga restorānā

Ja Tava mamma labprātāk baudītu svētku brokastis, nevis vakariņas, tad lielisks svētku rīta iesākums būtu Bellevue Park Hotel Riga restorānā. Gardēža cienīga dāvana mammai Gardas brokastis dāvanu karte būs ne vien lielisks sākums dienai, bet arī pamatīgs enerģijas lādiņš, par ko parūpēsies bagātīga brokastu karsto un auksto ēdienu bufete. 


 

VomFass dāvanu karte

Ja tomēr mammai nav lielāka prieka kā saviem tuvajiem gatavot gardas maltītes, tad labas garšas veikala VomFass dāvanu karte viņai būs lielisks iepriecinājums. Tā ir iespēja paplašināt savu garšu pasauli, apmeklējot kādus no klātienes labas garšas pasākumiem, vai iegādājoties izmeklētas izlejamās eļļas, etiķus, liķierus un stipros dzērienus, kas ļaus realizēt kādu no mammas kulinārajām idejām.  

 

 

Vienas dienas ekskursija

Vienas dienas ekskursija ir fantastisks veids, kā izrauties no mājas un ikdienas darbiem. Ekskursijai pat nav jābūt ārzemju ceļojuma ceļazīmei, iespējams, mammu pat vairāk par to iepriecinās īss, vienas dienas brauciens pa Latviju vai, ja nu tomēr gribās izbraukt ārpus valsts, vienmēr lieliska izvēle ir mazās ārzemes tepat kaimiņos Lietuvā un Igaunijā.

 

Tālu ceļojumu realizēšanā ietilpst daudz pūļu, maršrutu plānošanas un eksursiju sarunāšanas. Tāpēc izvēlies kādu no FromMe.lv atrodamajiem ceļojumiem un ļauj mums par visu parūpēties. Lieliska dāvana mammai ir mazs ceļojums, kas sniegs lielu prieku. Ieskaties FromMe kategorijā Ceļojumi un naktsmītnes dāvanu kartes

 

Ceļojums uz Palangu, Klaipēdu un Delfināriju Kuršu kāpās

Uzdāvini mammai iespēju izbaudīt Lietuvas nozīmīgāko kūrortu pilsētu burvību ar Ceļojums uz Palangu, Klaipēdu un Delfināriju dāvanu karti. Ceļojuma laikā būs iespēja apskatīt Lietuvas skaistākās vietas, otru garāko pludmali pasaulē jeb Kuršu kāpas un garāko molu Baltijā.  

Ekskursija uz Skrīveru fabriku

Ja Tavai mammai garšo saldumi un patīk apmeklēt ekskursijas, tad lieliska dāvana ir Skrīveru Emociju Fabrikas apmeklējums. Uzņēmumā ir izveidota Emociju Fabrika, kuru ceļotāji var apmeklēt un iepazīties ar piena konfektes "Skrīveru Gotiņa" tapšanas vēsturi, ietīt savas īpašās konfektes, kā arī iegādāties svaigus, dabīgus saldumus tieši no ražotnes.

 

Ekskursija uz Latgali

Latgale ir vieta, kas pārsteidz ar vietējās kultūras atšķirību, ezeru bagātību, keramiķu talantu un viesmīlīgo uzņemšanu. Pārsteidz mammu ar dāvanu karti Ekskursija uz Latgali. Ceļojuma laikā būš iespējams apmeklēt vienīgo Baltijas Maizes muzeju, Aglonas baziliku, koka skulptūru kompleksu – Karaļkalnu un brauciena noslēgumā - Preiļu Leļļu karaļvalsti. 

 

Brauciens uz Japānas dārzu un Palangu

Vienas dienas autobusa Ceļojums uz Japānas dārzu un Palangu Lietuvā ir lieliska dāvana mammai, ka ļaus atslēgties no ikdienas rutīnas un piedzīvot pozitīvas emocijas. Dāvanu karte sniegs iespēju pabūt Eiropas lielākajā japāņu dārzā un atklāt Baltijas zelta – dzintara – noslēpumus ekskursijā pa Dzintara muzeju.

 

 

 

Izdomas bagātu mammas iepriecināšanu novēl FromMe.lv komanda!

 
 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu