Idejas, ko dāvināt mammai

06.05.2020

Dāvanas mammai FromMe

 

Māmiņdiena ir skaisti svētki, kas tiek svinēti dažādās pasaules valstīs, lai paustu cieņu, godu un mīlestību pret māmiņām. Dažādu apsvērumu dēļ ne visiem katru gadu izdodas šos svētkus pavadīt klātienē kopā ar savu mammu. Tāpēc piedāvājam risinājumu šādiem gadījumiem – FromMe dāvanas ir lielisks apsveikums, ko nosūtīt elektroniski, pa pastu vai ar kurjeru līdz pat māmiņas namdurvīm.

 

Ja tuvojas arī Tavas mammas dzimšanas vai vārda diena, izmanto šo iespēju pateikt māmiņai paldies un likt viņai justies novērtētai un mīlētai. Galu galā par lielāko daļu dzīves panākumiem un uzvarām mums katram vislielākais paldies ir jāsaka mūsu mammām. Dāvanai mammai ir jābūt tādai, kas pauž paldies par patiesu mīlestību.

 

Dāvana mammai

Ja dzīvo kopā ar savu mammu un šos svētkus šogad varēsiet pavadīt kopā, tad ir vairāki lieliski tradicionālu apsveikumu veidi.

 

Svētkos māmiņām ierasts dāvināt skaistus, košus ziedus, ko papildināt ar bučām un pateicības vārdiem par ikdienas rūpēm un pūlēm. Lai parūpētos par to, ka svētku diena iesākas patiešām skaisti un bezrūpīgi, jauka dāvanas ideja mammai ir piecelties agrāk no rīta un pasniegt viņai brokastis gultā. Ja laiks un vēlme atļauj, tad var arī pasniegt mammai pašceptu kūku, kas būs lielisks pārsteigums un dienas sākums.

 

Iepriekš minētās dāvanu idejas mammai ir klasiskas vērtības, taču, iespējams, šogad māmiņa jāpalutina ar ko vairāk. Ja vēlies uzdāvināt māmiņai skaistu un oriģinālu dāvanu, tad atceries, ka tavas sabiedrotās ir vērība un prasme ieklausīties. Tāpēc tuvojoties mammas dzimšanas dienai, vārda dienai vai Māmiņdienai, iesakām dāvanas izvēles procesā:
 

  • Ņem vērā mammas hobijus un intereses. Pēc tā noteiksi, kādu dāvanu ir iespējams atrast saistībā ar viņas mīļākajiem laika pavadīšanas veidiem.
  • Ievēro viņas iemīļotos atpūtas veidus. Pēc tā noteiksi, vai viņa vairāk novērtēs atpūtas pilnu brīvdienu kopā ar visu ģimeni, atpūtu vienatnē, izbaudot SPA vai došanos kādā ceļojumā.
  • Ieklausies viņas sapņos un atceries nepiepildītās vēlēšanās. Varbūt laiks pārsteigt mammu ar ko neparastu un uzdāvināt viņai vēl nebijušas sajūtas.

 

Esam izveidojuši lielisku dāvanu ideju sarakstu un novēlam atrast piemērotāko dāvanu tieši Tavai mammai no dāvanu karšu interneta platformas FromMe.lv izlasē iekļautajām dāvanu idejām mammām.

 

Turpmāk uzskaitītās dāvanas ir droši un ērti izmantojamas. Dāvanās ir dažādi interneta veikali, kurus var izmantot neizejot no mājas. Savukārt atpūtas piedāvājumus varēs izmantot, kad būs tam piemērots laiks. Visas dāvanu kartes iespējams apmainīt pret citiem FromMe piedāvājumiem, piemēram, universālo FromMe karti

 

Ja jau aptuveni zini, ko uzdāvināt savai māmiņai, tad izmanto šīs saites, lai nokļūtu uz sev nepieciešamo raksta sadaļu:

 

fromme dāvanas

 

 

Praktiskas dāvanas

Reizēm labākā dāvana, ko var uzdāvināt mammai, ir kaut kas praktisks un noderīgs. Šādas dāvanas bieži vien spēj atvieglot dāvanas saņēmējas dienu un iegādaties ko tādu, kas viņai jau sen ir kārojies vai ir ikdienā ļoti nepieciešams.

 

Vairāk praktiskas dāvanas meklē FromMe dāvanu kategorijā Mājai un dārzam

 

Es Mīlu Kafiju dāvanu karte

es mīlu kafiju

Es Mīlu Kafiju dāvanu karte būs unikāla un interesanta, praktiska un noderīga dāvana mammai svētkos. Veikala klāstā pieejami kafijas pagatavošanas automāti, stilīgi un ekskluzīvi trauku komplekti, kafijas brūvrīki un, protams, kafija. Kafijas klāstu apildina arī ekskluzīvas Dammann tējas, kas ļaus niansēti iepazīt tējas dzeršanas kultūru.

 

ŪdensPudele.lv – dzeramo pudeļu interneta veikals

udens pudele

Ūdenspudele.lv ir interneta veikals, kas piedāvā lieliskas ilgtspējīgas ūdens pudeles ikdienai, ceļojumiem, sportam un jebkuram citam dzīves notikumam. Ja tavai mammai nepieciešams atgādinājums ikdienā dzert ūdeni un darīt to ērtā veidā, dāvanu karte ūdens pudelei ir lieliska dāvana, kas izrādīt rūpes un noteikti noderēs. 

 

 

Cita Rota – latviešu dizaina rotas un aksesuāri

cita rotaCita Rota ir latviešu dizaina mīļotāju apvienība, kas apģērbos un rotās izmanto senlatviešu zīmes un citus Latvijas vēsturiskos simbolus. Zīmēm piemīt maģiskas spēks, kurš nes svētību nēsātājam.Cita Rota kolekcijā ietilpst apģērbi, interjera priekšmeti un juvelierizstrādājumi. 

 

 

Dāvanu karte 707.lv interneta veikalā

interneta veikals

Vislabākā dāvana praktiskai sievietei ir dāvanu karte interneta veikalā ar plašu produkcijas klāstu. 707.lv veikalā iespējams atrast preces mājai un dārzam, skaistumam un veselībai, tūrismam, aprīkojumu mašīnai un visu citu, ko vien var iedomāties.

 

 

Rožlejas – stādu audzētavas dāvanu karte

Rožlejas stādu audzētava

Rožlejas ir stādu audzētava, kurā iespējams iegādāties dažādus krūmus un puķes sava dārza skaistumam. Jatavai mammai patīk kopt mazdārziņu un viņa priecājas par puķu skaistumu, tad šī ir viņai piemērota dāvanu karte. Stādu audzētavā Rožlejas var iegādāties: rozes; augststumbra rozes; skuju kokus; potētus skuju kokus; dekoratīvos lapu kokus; košumkrūmus; vīteņaugus; vasaras puķu stādus; ziemcietes; ogulājus; augļu kokus.

Mājai un dārzam dāvanu karte

mājai un dārzam

Mājai un dārzam ir praktiska dāvana, kas noteikti noderēs ikdienas darbos gan mājā, gan dārzā. Mājai un Dārzam piedāvā: preces mājokļa iekārtošanai; dārza preces; tūrisma preces; ziemassvētku rotājumi; būvmateriāli; dažādi našķi, dzērieni un vēl daudz kas cits. Lieliska dāvana, kas piedāvā milzu izvēli, no kā atrast sev piemērotāko un visvairāk nepieciešamo.

 

STENDERS – sajūtām bagāta kosmētika

stenders kosmētika

Ja tavai māmiņai patīk pucēties un veidot pašai savus SPA rituālus mājās, tad STENDERS dāvanu karte ir īstā dāvana tieši viņai. STENDERS produkti ir orientēti uz vannas un ķermeņa kopšanas rituāliem. Uzdāvinot šo dāvanu, tu mammai sniegsi mirkli, ko veltīt pašai sev un justies patiesi labi.

 

 

Optika Metropole dāvanu karte

metropole optika

Ieejot katrā optikas salonā Metropole, klients jutīs pasaules modes elpu un atradīs sev vispiemērotākās saulesbrilles un briļļu ietvaru. Optika Metropole dāvanu karte ļaus mammai pārbaudīt savu redzi, iegādāties jaunus briļļu ietvarus vai sagatavoties vasarai ar stilīgām saulesbrillēm.

 

Universālā FromMe dāvanu karte

fromme karte

Ja izvēli par dāvanu vēlies atstāt pilnībā savas mammas ziņā, lai noteikti nenošautu greizi, labākā izvēle ir FromMe dāvanu karte. Tā ir universāla karte, kurā iekļauti visi iepriekš minētie, turpmāk rakstā esošie un daudzi citi piedāvājumi sadzīvei, atpūtai, ceļojumiem utt.

 

 

Sievišķīgais skaistums

Sievietēm patīk posties un pucēties. Esam pārliecināti, ka Tava mamma nav izņēmums, tāpēc īpaša sievišķīgo pārvērtību diena kopā ar profesionālu stilisti varētu būt lieliska dāvana mammai. Stila pārvērtību diena var ietvert individuālo stilista konsultāciju, došanos šopingā zinoša speciālista pavadībā, make-up meistarklasi vai visu kopā un var noslēgties ar stila fotosesiju vai jaunā tēla atrādīšanu ğimenes vakariņās.  

 

FromMe.lv atrodamie Skaistumkopšanas piedāvājumi būs lieliski piemērota dāvana mammai.

 

CrystalCosmetics.lv – ķermeņa kopšanas kosmētikas veikals

crystal comestics veikals

Ja tavai mammai patīk izmēģināt jaunu kosmētiku, tad iesakām izmēģināt zīmolu Crystal Cosmetics. Tā piedāvājumā ir gan sejas, gan ķermeņa kopšanas līdzekļi no daudziem pasaulē zināmiem zīmoliem. Crystal Cosmetics dāvanu karte ļaus tavai māmiņai paeksperimentēt un palutināt sevi ar kādu fantastisku ķermeņa kopšanas jaunatklājumu.

 

Skaistuma salons Grieze

Pavasaris ir laiks, kad bieži vien gribas kādas pārmaiņas. Un kura sieviešķīgo pārvērtību diena iedomājama bez jaunas frizūras? Palutini mammu ar Salona Grieze dāvanu karti un ļauj pārvērtībām sākties. Grieze salons piedāvā matu krāsošanu, griešanu, veidošanu un visu, ko vien var vēlēties vienlīdz elegantam un ikdienai praktiskam izskatam. 

 

Kolonnas skaistumkopšanas salons

kolonnaKolonna dāvanu karte ir lieliska dāvana svētkos, jo tā parūpēsies par sievietes skaistumu un labsajūtu. Kolonna skaistumkopšanas saloni piedāvā izbaudīt: friziera pakalpojumus, manikīru, pedikīru, sejas, ķermeņa procedūras, pīrsingus, konsultācijas, make-up, masāžas, vaksāciju, skaistuma procedūras, solāriju un SPA rituālus. Te ir viss, kas nepieciešams sievietes priekam un skaistumam.

 

Nela Gems – dabīgo akmeņu rotaslietas

nela gems rotaslietas

Katrai sievietei patīk pucēties un posties ar aksesuāru palīdzību. Rotaslietas nekad nevar būt par daudz. Pašmāju zīmols Nela Gems ražo skaistas un mirdzošas rotaslietas no Swarovski kristāliem un pērlēm. Šīs rotas ir piemērotas gan svinīgiem pasākumiem, gan skaistai ikdienai.

 

 

Manikīrs Old Riga Garra Rufa SPA

Manikīrs procedūra ir patīkams un atsvaidzinošs process, kas ir vienlīdz svarīgs, īpaši, ja ikdiena ir saistīta ar intensīvu fizisku slodzi vai darbu āra apstākļos. Palutini mammu ar iespēju tikt pie skaista manikīra ar Klasiskais manikīrs dāvanu karti

 


 

Privātkonsultācija pie eko-vizāžistes 

svētku meikaps

Ne velti sievietes dēvē par daiļā dzimuma pārstāvēm – tās ir radītas, lai būtu neatvairāmas un valdzinošas. Ar skaistu grimu un ieveidotu frizūru dāvanas saņēmēja vienmēr izskatīsies lieliski, jutīsies apburoša un pašpārliecināta. Eko-vizāžistes apmeklējums būs sirsnīga un skaistumu vairojoša dāvana mammai, kurai patīk pucēties un atbalstīt dabīgu kosmētiku.


KLERR.lv – apģērbu veikals

klerr apģērbu veikals

KLERR.lv mājaslapā ir vairāk nekā 10 000 preces, kā arī veikala Showroom ir aplūkojamas vairāk kā 1000 vakarkleitas, kas padarīs katru sievieti laimīgu. Ja Tavai mammai patīk iepirkties tiešsaistē, tad KLERR dāvanu karte ir lieliska dāvana mammai, kas viņu palutinās ar jaunu apģēru komplektu vai aksesuāru. 

 


Debenhams – universālveikals visai ģimenei

Ja tomēr Tavai mammai labāk patīk iepirkties klātienē un staigāt pa lielveikaliem, tad varbūt piemērota dāvana māmiņai ir Debenhams dāvanu karte. Debenhams ir starptautiski atpazīstams zīmols, kas pazīstams ar Britu karalisko eleganci, šarmu un kvalitāti vienuviet.

 

 

Ceļojums garšu pasaulē

Restorāna apmeklējuma dāvanu karte ir vienmēr izdevusies dāvana jebkuros svētkos. Šī būs arī lieliska dāvana, kas ļaus mammai atpūsties no vakariņu gatavošanas un viņa varēs doties baudīt gardu maltīti uz kādu izsmalcinātu restorānu. 

 

 FromMe.lv ir ļoti plašs restorānu un kafejnīcu dāvanu karšu klāsts, kā arī dažādu aizraujošu garšu piedzīvojumu klāsts lieliskai atpūtai. Labākos piedāvājumus meklē kategorijā Restorāni un kafejnīcas dāvanu kartes

 

dāvanu karte restorānā
 

Restorāna Gadalaiki dāvanu karte

"Gadalaiki" ir viesnīcas "SPA HOTEL EZERI" restorāns, kas atrodas gleznainām dabas ainavām caurvītajā Siguldā. Restorāna Gadalaiki dāvanu karte būs lieliska dāvana mammai. Katrā sezonā restorāns "Gadalaiki" piedāvā īpaši sagatavotu sezonālo ēdienkarti, kurā atrodami izsmalcināti ēdieni - piemēram, salāti ar vasaras sezonas svaigajām ogām un pamatēdieni ar rudens gardākajām sēnēm.

 

Pērļu mednieks – austeru baudījums restorānā Buržujs 

Buržujs ir neliels, mājīgs restorāns - austeru bārs, kurš piedāvā nogaršot labāko austeru piedāvājumu Rīgā. Piedāvājumā "Pērļu mednieks" iekļautas 12 dažādu veidu austeres un 2 glāzes baltvīna vai dzirkstošā vīna. Pērļu mednieks dāvanu karte ir lieliski piemērota dāvana mammai - izsmalcinātas vakariņas romantiskā gaisotnē garantē izdevušos svētkus. 

 

Brokastis Bellevue Park Hotel Riga restorānā

Ja Tava mamma labprātāk baudītu svētku brokastis, nevis vakariņas, tad lielisks svētku rīta iesākums būtu Bellevue Park Hotel Riga restorānā. Gardēža cienīga dāvana mammai Gardas brokastis dāvanu karte būs ne vien lielisks sākums dienai, bet arī pamatīgs enerģijas lādiņš, par ko parūpēsies bagātīga brokastu karsto un auksto ēdienu bufete. 

 

Dāvanu karte Fugu Sushi piegādei

fugu sushi piegādeVeids, kā palutināt savu māmiņu svētkos, ir ļaut viņai atpūsties no gatavošanas un iepriecināt ar gardu pārsteigumu no Fugu Sushi. Dāvanu karte suši piegādei Rīgā ir lielisks apsveikums, kas ļaus izbaudīt gardu ēdienu un tiks piegādāts līdz pat namdurvīm.

 

 

Taste Caps! – šokolādes gardumi un meistarklases

šokolādes meistarklaseŠokolādes meistarklase ir aizraujošs veids, kā pavadīt laiku kopā un izklaidēties. CAPS! ir dabīgu šokolādes konfekšu ražotājs. Katra konfekte ir roku darbs. Tās top no īstām ziemeļu reģiona ogām un augļiem, šokolādes un mazliet saldā krējuma. Īsta paradīze saldumu mīļiem!
 

 

Vīna degustācija restorānā Taverna

vīna degustācija restorānā Taverna

Vīna degustācija ir lieliska dāvana sievietei, kurai garšo izsmalcināts vīns un viņa labprāt dotos baudījuma piedzīvojumā. Turklāt kopš seniem laikiem ir uzskats, ka laba vīna lietošana mērenā daudzumā, nodrošina ilgu mūžu, modru prātu un labu veselību.

 

 

Ekskursija un kliņģera cepšana maizes ceptuvē „Lāči”

maizes ceptuve Lāči

Kopīga laika pavadīšana ar ģimeni reizēm tiešām ir labākā dāvana mammai, īpaši, ja tas iekļauj ko gardu. Ekskursija maizes ceptuvē Lāči ir paredzēta līdz 5 cilvēku lielai grupai, pēc kuras visi kopīgi varēs izcept gardu maizi.

 

 

Ekskursija uz Skrīveru fabriku

Ja Tavai mammai garšo saldumi un patīk apmeklēt ekskursijas, tad lieliska dāvana ir Skrīveru Emociju Fabrikas apmeklējums. Uzņēmumā ir izveidota Emociju Fabrika, kuru ceļotāji var apmeklēt un iepazīties ar piena konfektes "Skrīveru Gotiņa" tapšanas vēsturi, ietīt savas īpašās konfektes, kā arī iegādāties svaigus, dabīgus saldumus tieši no ražotnes.

 

 

 

Relaksējošs SPA apmeklējums

Ja tavas mammas ikdiena ir strauja, viņa daudz un fiziski strādā vai viņai gluži vienkārši patīk pasauli baudīt caur pieskārieniem, smaržām un citām maņām, SPA dāvanu karte būs lieliska dāvana mammai svētkos. 

 

FromMe.lv SPA piedāvājumu klāsts ir ļoti plašs, sākot ar relaksējošām masāžām, eksotiskām ķermeņa procedūrām, baseinu un vannu apmeklējumiem, beidzot ar atslābinošu floutēšanu un karsēšanos pirtiņās. 

 

Medus masāža veselības centrā Māre

Medus masāžas laikā iekšējie orgāni un audi tiek apgādāti ar bioloģiski aktīvām vielām, kas uzlabo asinsriti dziļākos ādas slāņos un veicina sārņu ātrāku izvadīšanu no organisma.
Medus masāža dāvanu karte ir ne vien patīkama un relaksējoša, bet arī veselību uzlabojoša dāvana mammai. 

 

Atpūta rehabilitācijas centrā Līgatne

rehabilitācijas centrs līgatne

Rehabilitācijas centrs Līgatne piedāvā viesnīcas, skaistumkopšanas, SPA un medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus, ko sniedz profesionāls medicīnas personāls. Medicīnas pakalpojumi tiek nodrošināti pacientiem pēc dažādām saslimšanām, kā, piemēram, pēc operācijām, ar muguras problēmām, ar kaulu – locītavu vai sirds asinsvadu saslimšanām, pacientiem ar lieko svaru un stresu radītam problēmām.
 

Tonizējošs ābolu SPA rituāls

Šajā SPA rituālā ietilpst tonizējoša visa ķermeņa masāža, visa ķermeņa ekopīlings, bioenerģētiskā masāža un noslēgumā - glāze ābolu sulas.
Tonizējošs ābolu SPA rituāls notiek sveču gaismā, eksotiskas mūzikas un mežonīgas dabas skaņu pavadījumā, izmantojot eļļas ar ābolu ekstraktu. Šī būs patīkama dāvana māmiņām, kurām nepieciešams enerģijas lādiņš.

 

Ezeri SPA hotel dāvanu karte 

Ezeri SPA hotel dāvanu karte piedāvā stundu ilgu īpaši relaksējošu procedūru, kura patiks jebkurai sievietei. Tajā ietilpst  jogurta pīlings ar maigu zemeņu smaržu, kā arī relaksējoša masāža visam ķermenim ar maigu masāžas krēmu. Procedūra izcili noslīpēs ķermeņa raupjās zonas un sniegs mitrinošu, atjaunojošu iedarbību. 


 

Hotel Jūrmala SPA dāvanu karte

SPA & Beauty - sejas kopšana, procedūras ķermenim, manikīrs viesnīcā Hotel Jūrmala SPA būs relaksējoša dāvana māmiņai, ko viņa jau sen ir pelnījusi. Hotel Jūrmala SPA dāvanu karte piedāvā Histomer procedūru sejas ādas maksimālai mitrināšanai, manikīru ar klasisko lakošanu un procedūru nogurušām kājām VAI naturālo matu masku. 

 
 
 
 
 

Iespēja apgūt jaunas prasmes

Ja tava mamma ir zinātkāra un dzīvo ar pārliecību, ka ik dienu mēs varam iemācīties ko jaunu, viņas lielākais prieks būs kādu jaunu kursu, meistarklašu vai radošo nodarbību apmeklējums.  

 

Jaunas zināšanas un apmācības kādā vēl neapgūtā lauciņā ir lieliska dāvana mammai, kas parādīs, ka nekad nav par vēlu mācīties un, ka tas var būt ļoti interesanti. Ieskaties FromMe.lv dāvanu kategorijā Apmācības un literatūra.
 

Kaligrāfijas nodarbība rokdarbu skolā “Deko Ideja”

Iepazīšanās nodarbība kaligrāfijas mākslā iepriecinās ikvienu, kam ir interese pamēģināt rakstīt ar tinti un rakstāmspalvu. Ja Tava mamma vienmēr ar rūpību gatavo apsveikumu kartiņas un ir ieinteresēta rakstības dizainā, tad lieliska dāvana mammai ir Kaligrāfijas nodarbību dāvanu karte


 

Šūšanas meistarklase

šūšanas meistarklasesMākslas Studija piedāvā radošu šūšanas mākslas nodarbību ciklu, kura laikā dāvanas saņēmēja varēs uzšūt sev svārkus. Šūšanas meistarklases notiek bez priekšzināšanām, sākot mācīt no pašiem pamatiem, tādēļ piedalīties var ikviens. Katrs mājās dosies ar jaukām atmiņām par pavadīto laiku, un sevis paša izgatavotu darbiņu - kosmētikas vai briļļu maciņu. Lieliska dāvana mammai, kas ļaus iegūt jaunas praktiskas zināšanas.
 

Lady Club meistarklase dāvanu karte

Ja Tava mamma ir mākslas cienītāja un Tu uzskati, ka viņā pašā slēpjās īstas mākslinieces talants, iespējmas ir pienācis laiks to atklāt ar Lady Club dāvanu karti. Piedāvājumā ietilpst viena 3h ilga meistarklase, ko iespējams izvēlēties starp gleznošanu, dāvanu sainošanu, floristiku, zīda un stikla apgleznošanu un konfekšu pušķu veidošanu.

 
 
 
 

Aktīvā atpūta

Ja sēdēšana dīvānā un nekā nedarīšana nepavisam nav tās lietas, kas raksturo Tavas mammas izpratni par atpūtu, uzdāvini viņai kādu aktīvās atpūtas piedzīvojumu. 

 

Aizraujošus aktīvās atpūtas piedzīvojumu piedāvājumus meklē FromMe.lv kategorijā Aktīvā atpūta dāvanu kartes.

 

Rakši ZOO kamieļu parka dāvanu karte

Kamieļu parks Rakši

Rakši Zoo ir jauka vieta atpūtai visai ģimenei, tāpēc šī būtu lieliska dāvana mammai svētkos. Rakšos var apskatīt vairāk nekā 100 dzīvniekus – kamieļus, lamas, alpakas, kazas, aitas, ēzeļus un trušus. Tāpat vieta ir lieliski paredzēta arī atpūtai pie dabas ar piknika vietām. Jauka un piedzīvojumiem bagāta diena visai ģimenei ir garantēta. 

 

Laivošana pa gauju ar kanoe/kajaku

Vienlīdz ekstrēmas un mierīgas izjūtas iespējams iegūt, dodoties laivot pa Gauju ar kanoe vai kajaku. Arī šo aktivitāti iespējams apvienot ar kopīgi pavadītu laiku ar ģimeni, jo piedāvājums Laivošana pa Gauju dāvanu karte domāts 4 personām. Laivošanas piedzīvojuma maršruts ir Leiputrija - Carnikava, kas ilgst aptuveni 5 stundas.

 

Izjāde ar zirgu un fotosesija 

Meklējot mierpilnāku atpūtu, kas arī tiktu pavadīta svaigā gaisā, piedāvājam izmēģināt izjādi ar zirgu - tas ir lielisks veids, kā atslēgties no ikdienas rūpēm. Papildus izjādei, dāvanas saņēmēja tiks pie skaistu atmiņu iemūžināšanai ar fotosesijas palīdzību. Izjāde un fotosesija dāvanu karte ir jauka dāvana mammai, kuras laikā varēs apskatīt apkārtnes skaisto dabu un baudīt nestaidzīgu atpūtu Daugavas krastā.

Lidojums ar deltaplānu

Lidojums ar deltalānu ar instruktoru ir aizraujoša un arī droša dāvana ikvienam asu izjūtu cienītājam. Ja Tava mamma nebaidās no augstuma un labprāt izbauda skatus no putna lidojuma, tad Lidojums ar deltaplānu dāvanu karte ir piemērota dāvana mammai, kas noteikti sniegs neaizmirstamas emocijas.

 

 

Ūdens motocikla noma 

Ja Tava ģimene ir ūdens sporta cienītāji, tad Ūdens motocikla nomas dāvanu karte ir lieliski piemērota dāvana mammai - piedāvājums paredzēts 4 personām, tāpēc varēsiet baudīt asas izjūtas un kopā doties aizraujošā piedzīvojumā uz ūdens, ko mamma noteikti novērtēs. Hobija apvienošana ar kopīgi pavadītu laiku ar ģimeni - kas var būt labāks?

 

Niršanas apmācība daivinga klubā Jūras Vējš

Vai Tava mamma kādreiz ir sapņojusi iemācīties nirt ar akvalangu un savām acīm aplūkot zemūdens pasauli? Niršanas apmācības dāvanu karte ir lieliska dāvana kādam, kam patīk pamēģināt ko jaunu un neparastu. Niršanas apmācību laikā dāvanas saņēmēja iegūs pamatzināšanas niršanā un iemācīsies nirt zem ūdens.


 
 
 

Vienas dienas ekskursija

Vienas dienas ekskursija ir fantastisks veids, kā izrauties no mājas un ikdienas darbiem. Ekskursijai pat nav jābūt ārzemju ceļojuma ceļazīmei, iespējams, mammu pat vairāk par to iepriecinās īss, vienas dienas brauciens pa Latviju vai mazās ārzemes tepat kaimiņos Lietuvā un Igaunijā.

 

 Lieliska dāvana mammai ir mazs ceļojums, kas sniegs lielu prieku. Ieskaties FromMe kategorijā Ceļojumi un naktsmītnes dāvanu kartes

 

Ceļojums uz Palangu, Klaipēdu un Delfināriju Kuršu kāpās

Uzdāvini mammai iespēju izbaudīt Lietuvas nozīmīgāko kūrortu pilsētu burvību ar Ceļojumu uz Palangu un Delfināriju. Ceļojuma laikā būs iespēja apskatīt Lietuvas skaistākās vietas, otru garāko pludmali pasaulē jeb Kuršu kāpas un garāko molu Baltijā. 

 

 

Ģimenes ekskursija "Pirmie soļi galmā"

Jaunpils ekskursija

Jaunpils ekskursija ir jauka dāvana, kas ļaus uzzināt daudz ko jaunu. Tā ir teatralizētā ekskursijas programma ar pārģēbšanos viduslaiku tērpos, leģendu un seno ieroču iepazīšanu, veiksmes monētas izkalšanu. Šī ir īpaši jautra ekskursija arī bērniem, jo apildus stāstiem tiks pārbaudītas mazo jaunkundžu un topošo bruņinieku viesošanās laikā iegūtās iemaņas, saņemot arī attiecīgu apbalvojumu.
 

Ekskursija uz Latgali

Latgale ir vieta, kas pārsteidz ar vietējās kultūras atšķirību, ezeru bagātību, keramiķu talantu un viesmīlīgo uzņemšanu. Pārsteidz mammu ar dāvanu karti Ekskursija uz Latgali. Ceļojuma laikā būš iespējams apmeklēt vienīgo Baltijas Maizes muzeju, Aglonas baziliku, koka skulptūru kompleksu – Karaļkalnu un brauciena noslēgumā - Preiļu Leļļu karaļvalsti. 

 

Ceļojumu aģentūras dāvanu karte

ceļojumu aģentūraCeļojums ir lieliska dāvana tāpēc, ka tas sniedz fantastiskas emocijas, jaunas pieredzes un dažādus piedzīvojumus. Ceļojuma aģentūras dāvanu karte ļaus mammai aizceļot uz kādu skaistu vietu un izbaudīt ceļojumu. Aģentūras parūpējas par to, lai ceļojums būtu pēc iespējas vienkāršāks, bez satraukumiem un raizēm. 

 

 

Brauciens uz Japānas dārzu un Palangu

Vienas dienas autobusa Ceļojums uz Japānas dārzu un Palangu Lietuvā ir lieliska dāvana mammai, ka ļaus atslēgties no ikdienas rutīnas un piedzīvot pozitīvas emocijas. Dāvanu karte sniegs iespēju pabūt Eiropas lielākajā japāņu dārzā un atklāt Baltijas zelta – dzintara – noslēpumus ekskursijā pa Dzintara muzeju.

 

 

 

Citas līdzīgas dāvanas meklē FromMe dāvanu sadaļā ''Dāvanas vecākiem''. Papildus idejas vari smelties rakstā Dāvanas mammai dzimšanas dienā.

 

ātrākā piegāde internetā

 

Ja vēlies apsveikt abus vecakus, tad ieskaties rakstā Dāvana vecākiem. Tur atradīsi patiesi lieliskas idejas!

Izdomas bagātu mammas iepriecināšanu novēl FromMe.lv komanda!

 
 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu