Dāvana mammai – idejas, ko uzdāvināt svētkos

17.03.2024

Dāvanas mammai FromMe

 

Ne visus svētkus izdodas pavadīt klātienē kopā ar savu mammu, taču tas nenozīmē, ka mammai jāpaliek bez mīļas dāvanas. Tāpēc piedāvājam risinājumu šādiem gadījumiem – FromMe dāvanas ir lielisks apsveikums, ko nosūtīt elektroniski, pa pastu vai ar kurjeru līdz pat māmiņas namdurvīm.

 

Ja tuvojas arī tavas mammas dzimšanas vai vārda diena, izmanto šo iespēju pateikt māmiņai paldies un likt viņai justies novērtētai un mīlētai. Galu galā par lielāko daļu dzīves panākumiem un uzvarām mums katram vislielākais paldies ir jāsaka mūsu mammām. Dāvanai mammai ir jābūt tādai, kas pauž paldies par patiesu mīlestību.

 

Raksta turpinājumā sniedzam dažus padomus. Ja uzreiz vēlies nonākt pie dāvanu idejām, spied uz saitēm zemāk:

 

Visus rakstā esošos FromMe piedāvājumus, kas būs piemēroti mammai var skatīt dāvanu kataloga sadaļā Dāvanas mammai.

 

Dāvana mammai

Ja dzīvo kopā ar savu mammu un svētkus varēsiet pavadīt kopā, tad ir vairāki lieliski tradicionālu apsveikumu veidi.

 

Svētkos māmiņām ierasts dāvināt skaistus, košus ziedus, ko papildināt ar bučām un pateicības vārdiem par ikdienas rūpēm un pūlēm. Lai parūpētos par to, ka svētku diena iesākas patiešām skaisti un bezrūpīgi, jauka dāvanas ideja mammai ir piecelties agrāk no rīta un pasniegt viņai brokastis gultā. Ja laiks un vēlme atļauj, tad var arī pasniegt mammai pašceptu kūku, kas būs lielisks pārsteigums un dienas sākums.

 

Iepriekš minētās dāvanu idejas mammai ir klasiskas vērtības, taču, iespējams, šogad māmiņa jāpalutina ar ko vairāk. Ja vēlies uzdāvināt māmiņai skaistu un oriģinālu dāvanu, tad atceries, ka tavas sabiedrotās ir vērība un prasme ieklausīties. Tāpēc tuvojoties mammas dzimšanas dienai, vārda dienai vai Māmiņdienai, iesakām dāvanas izvēles procesā:
 

  • Ņem vērā mammas hobijus un intereses. Pēc tā noteiksi, kādu dāvanu ir iespējams atrast saistībā ar viņas mīļākajiem laika pavadīšanas veidiem.
  • Ievēro viņas iemīļotos atpūtas veidus. Pēc tā noteiksi, vai viņa vairāk novērtēs atpūtas pilnu brīvdienu kopā ar visu ģimeni, atpūtu vienatnē, izbaudot SPA vai došanos kādā ceļojumā.
  • Ieklausies viņas sapņos un atceries nepiepildītās vēlēšanās. Varbūt laiks pārsteigt mammu ar ko neparastu un uzdāvināt viņai vēl nebijušas sajūtas.

 

Esam izveidojuši lielisku dāvanu ideju sarakstu un novēlam atrast piemērotāko dāvanu tieši tavai mammai no dāvanu karšu interneta platformas FromMe.lv izlasē iekļautajām dāvanu idejām mammām.

 

Turpmāk uzskaitītās dāvanas ir droši un ērti izmantojamas. Dāvanās ir dažādi interneta veikali, kurus var izmantot neizejot no mājas. Savukārt atpūtas piedāvājumus varēs izmantot, kad būs tam piemērots laiks. Visas dāvanu kartes iespējams apmainīt pret citiem FromMe piedāvājumiem, piemēram, universālo FromMe karti

 

fromme dāvanas

 

 

Praktiskas dāvanas

Reizēm labākā dāvana, ko var uzdāvināt mammai, ir kaut kas praktisks un noderīgs. Šādas dāvanas bieži vien spēj atvieglot dāvanas saņēmējas dienu un iegādaties ko tādu, kas viņai jau sen ir kārojies vai ir ikdienā ļoti nepieciešams.

 

Vairāk praktiskas dāvanas meklē FromMe dāvanu kategorijā Mājai un dārzam

 

Mājai un dārzam dāvanu karte

mājai un dārzam

Mājai un dārzam ir praktiska dāvana, kas noteikti noderēs ikdienas darbos gan mājā, gan dārzā. Mājai un Dārzam piedāvā: preces mājokļa iekārtošanai; dārza preces; tūrisma preces; ziemassvētku rotājumi; būvmateriāli; dažādi našķi, dzērieni un vēl daudz kas cits. Lieliska dāvana, kas piedāvā milzu izvēli, no kā atrast sev piemērotāko un visvairāk nepieciešamo.

 

Augu terārijs no zīmola Mana Ekosistēma

mana ekosistēma dāvanu karteSavukārt, ja tavai mammai par augiem rūpēties neizdodas vai ikdienā tam nav pietiekoši daudz laika, var noderēt augu terārijs. Skaisti augi labi papildina iekštelpas atmosfēru un augu terārijs ir piemērota izvēle, jo tam nav jāvelta pārlieku liela uzmanība. Tas ilgstoši izdzīvo arī bez cilvēka iejaukšanās. Tāpēc Mana Ekosistēma dāvanu karte būs lieliska davana svētkos.

 

Pērļotava – dāvanu karte rokdarbiem

pērļotava dāvanu karteJa tavai mammai patīk rokdarbi un vienmēr izveidot ko pašai, tad viņai varētu noderēt Pērļotava dāvanu karte. Tā ir īstena paradīze ikvienam, kam patīk veidot pašam – līmēt, griezt, šūt, adīt, filcēt utt. Te var atrast visdažādākos piederumus visiem iepriekš minētajiem hobijiem un aktivitātēm. Pērļotava ir lieliska vieta, kur sagādāt visu nepieciešamo savam nākošajam radošajam projektam.

 

Rožlejas – stādu audzētavas dāvanu karte

Rožlejas stādu audzētava

Rožlejas ir stādu audzētava, kurā iespējams iegādāties dažādus krūmus un puķes sava dārza skaistumam. Jatavai mammai patīk kopt mazdārziņu un viņa priecājas par puķu skaistumu, tad šī ir viņai piemērota dāvanu karte. Stādu audzētavā Rožlejas var iegādāties: rozes; augststumbra rozes; skuju kokus; potētus skuju kokus; dekoratīvos lapu kokus; košumkrūmus; vīteņaugus; vasaras puķu stādus; ziemcietes; ogulājus; augļu kokus.

Skaistas lietas ikdienai no zīmola Anda Rada

anda rada dāvanu karteDaudzveidīgajā piedāvājumā Anda Rada dāvanu karte ļaus tavai mammai atrast ko patiesi īpašu un oriģinālu. Anda Rada ir pašmāju zīmols, kura piedāvājumā ir rotaslietas, sienas dekori, t-kreklis ar foršām apdrukām, kā arī stilīgi koka auskari.

 

 

STENDERS – sajūtām bagāta kosmētika

stenders kosmētika

Ja tavai māmiņai patīk pucēties un veidot pašai savus SPA rituālus mājās, tad STENDERS dāvanu karte ir īstā dāvana tieši viņai. STENDERS produkti ir orientēti uz vannas un ķermeņa kopšanas rituāliem. Uzdāvinot šo dāvanu, tu mammai sniegsi mirkli, ko veltīt pašai sev un justies patiesi labi.

 

 

Silvanols.lv – dāvanu karte mammas veselībai

silvanols dāvanu karteSilvanols.lv ir interneta veikals, kas tirgo dažādas dabīgās izcelsmes zāles un uztura bagātinātājus. Šī zīmola Silvanols.lv dāvanu karte varētu mammai īpaši noderēt gada vēsākajos mēnešos, kad jārūpējas un jāstiprina imunitāte.

 

 

Optika Metropole dāvanu karte

metropole optika

Ieejot katrā optikas salonā Metropole, klients jutīs pasaules modes elpu un atradīs sev vispiemērotākās saulesbrilles un briļļu ietvaru. Optika Metropole dāvanu karte ļaus mammai pārbaudīt savu redzi, iegādāties jaunus briļļu ietvarus vai sagatavoties vasarai ar stilīgām saulesbrillēm.

 

ŪdensPudele.lv – dzeramo pudeļu interneta veikals

udens pudele

Ūdenspudele.lv ir interneta veikals, kas piedāvā lieliskas ilgtspējīgas ūdens pudeles ikdienai, ceļojumiem, sportam un jebkuram citam dzīves notikumam. Ja tavai mammai nepieciešams atgādinājums ikdienā dzert ūdeni un darīt to ērtā veidā, dāvanu karte ūdens pudelei ir lieliska dāvana, kas izrādīt rūpes un noteikti noderēs. Par to, kādu izvēlēties, skaties rakstā Ūdens pudele ir lieliska dāvana mammai.

 

Dāvanu karte 707.lv interneta veikalā

interneta veikals

Vislabākā dāvana praktiskai sievietei ir dāvanu karte interneta veikalā ar plašu produkcijas klāstu. 707.lv veikalā iespējams atrast preces mājai un dārzam, skaistumam un veselībai, tūrismam, aprīkojumu mašīnai un visu citu, ko vien var iedomāties.

 

 

TavaTelpa.lv – mājsaimniecības preces

tavatelpa.lv dāvanu karteTavaTelpa.lv ir pilna servisa internetveikals, kas piedāvā kvalitatīvu zīmolu mājsaimniecības preces. Ja patiesi nezini, ko mammai uzdāvināt, tad TavaTelpa.lv dāvanu karte būs noderīgs ikdienas atvieglojums. Starp plašo piedāvājumu mammai noteikti izdosies atrast ko viņas mājoklim nepieciešamu.

 

 

Universālā FromMe dāvanu karte

fromme karte

Ja izvēli par dāvanu vēlies atstāt pilnībā savas mammas ziņā, lai noteikti nenošautu greizi, labākā izvēle ir FromMe dāvanu karte. Tā ir universāla karte, kurā iekļauti visi iepriekš minētie, turpmāk rakstā esošie un daudzi citi piedāvājumi sadzīvei, atpūtai, ceļojumiem utt.

 

 

 

Sievišķīgais skaistums

Sievietēm patīk posties un pucēties. Esam pārliecināti, ka Tava mamma nav izņēmums, tāpēc īpaša sievišķīgo pārvērtību diena kopā ar profesionālu stilisti varētu būt lieliska dāvana mammai. Stila pārvērtību diena var ietvert individuālo stilista konsultāciju, došanos šopingā zinoša speciālista pavadībā, make-up meistarklasi vai visu kopā un var noslēgties ar stila fotosesiju vai jaunā tēla atrādīšanu ğimenes vakariņās.  

 

FromMe.lv atrodamie Skaistumkopšanas piedāvājumi būs lieliski piemērota dāvana mammai.

 

Kolonnas skaistumkopšanas salons

kolonnaKolonna dāvanu karte ir lieliska dāvana svētkos, jo tā parūpēsies par sievietes skaistumu un labsajūtu. Kolonna skaistumkopšanas saloni piedāvā izbaudīt: friziera pakalpojumus, manikīru, pedikīru, sejas, ķermeņa procedūras, pīrsingus, konsultācijas, make-up, masāžas, vaksāciju, skaistuma procedūras, solāriju un SPA rituālus. Pieejams arī Kolonnas interneta veikals ar plašu skaistumkopšanas preču klāstu. 

Nela Gems – dabīgo akmeņu rotaslietas

nela gems rotaslietas

Katrai sievietei patīk pucēties un posties ar aksesuāru palīdzību. Rotaslietas nekad nevar būt par daudz. Pašmāju zīmols Nela Gems ražo skaistas un mirdzošas rotaslietas no Swarovski kristāliem un pērlēm. Šīs rotas ir piemērotas gan svinīgiem pasākumiem, gan skaistai ikdienai.

 

 

Ražots Latvijā dāvanu karte

ražots latvijāJa mamma labprāt atbalsta savējos un izmēģina vietējo produkciju, tad viņai piemērota dāvana varētu būt Ražots Latvijā dāvanu karte. Tajā ir apkopoti vairāk kā 10 latviešu ražotāji – dažādi aksesuāri, rotaslietas, apģērbi, mājlietas utt. Foršs veids, kā iepriecināt mammu un atbalstīt savējos.

 

Zīda produkti – Silkvei Boutique

silkvei produktu dāvanu karteZīds ir īpaši rūpīgs materiāls, kas ļauj kvalitatīvi parūpēties par saviem matiem un ādu. Par to arī pastāv Silkvei Boutique uzņēmums. Dāvanu karte Silkvei Boutique ļaus tavai mammai palutināt sevi ar kādu zīda ikdienas produktu. Tā var būt zīda spilvendrāna, matu gumiju komplekts vai varbūt miega acu maska. Zīds ikdienu padara maigu, skaistu un noteikti arī veselīgāku.

 

The Greta Boutique – rotaslietu interneta veikals

greta boutique dāvanu karteVel viens jauks veikaliņš, kur izvēlēties mammai rotaslietas, ir The Greta Boutique. Piedāvājumā apvienota moderna klasika, aktuālie trendi un oriģināli dizaini. Pieejams gan sudrabs, gan apzeltīts nerūsējošais tērauds, kā arī ar rokām darināti rotaslietu izstrādājumi. Dāvanu karte The Greta Boutique ļaus mammai izvēlēties skaistāko!

 

CrystalCosmetics.lv – ķermeņa kopšanas kosmētikas veikals

crystal comestics veikals

Ja tavai mammai patīk izmēģināt jaunu kosmētiku, tad iesakām izmēģināt zīmolu Crystal Cosmetics. Tā piedāvājumā ir gan sejas, gan ķermeņa kopšanas līdzekļi no daudziem pasaulē zināmiem zīmoliem. Crystal Cosmetics dāvanu karte ļaus tavai māmiņai paeksperimentēt un palutināt sevi ar kādu fantastisku ķermeņa kopšanas jaunatklājumu.

 

VM Lingerie sieviešu apakšveļas veikals

VM lingerie

 VM Lingerie ir Latvijā radīts zīmols, kurš darbojas kopš 1998.gada.  VM Lingerie piedāvā ne tikai kvalitatīvu, bet arī skaistu apakšveļu un vēlas, lai dāmas pirktu to sev ar mīlestību pret sevi. Firma ražo plašu produkcijas klāstu gan klasiskajām, gan fashion kolekcijām, kā arī izgatavo savelkošo un koriģējošo veļu.

 

KLERR apģērbu veikals sievietēm

klerr dāvanu karteMeklējot dāvanu mammai, kas ir nedaudz specifiskāka, var izvēlēties dāvanu karti veikalā KLERR. Tas ir veikals, kur mamma varēs doties atrast ko skaistu un noderīgu tieši sev, bez uzmanības novēršanas uz apģērbiem pārējiem ģimenes locekļiem. Dāvanu karte KLERR ļaus mammai izvēlēties kādu skaistu kleitu, žaketi, džemperi, svārkus vai jebkuru citu sieviešu apģērbu.

 

 

dāvanas māmiņdienā

 

 

Ceļojums garšu pasaulē

Restorāna apmeklējuma dāvanu karte ir vienmēr izdevusies dāvana jebkuros svētkos. Šī būs arī lieliska dāvana, kas ļaus mammai atpūsties no vakariņu gatavošanas un viņa varēs doties baudīt gardu maltīti uz kādu izsmalcinātu restorānu. 

 

 

Restorāni Rīgā dāvanu karte

restorāni rīgā dāvanu karteDāvanu karte, kas apvieno vairākus restorānus vienuviet, ir Restorāni Rīgā dāvanu karte. Tā ir lieliska izvēle svētkos, jo sniedz plašas izvēles iespējas. Mamma pati varēs izvērtēt dāvanā iekļautos 11 restorānus un izdomāt, kur doties baudīt gardu maltīti. Lieliska dāvana, kas iepriecina un palutinās ar kāda restorāna apmeklējumu.

 

Taste Caps! – šokolādes gardumi un meistarklases

šokolādes meistarklaseŠokolādes meistarklase ir aizraujošs veids, kā pavadīt laiku kopā un izklaidēties. CAPS! ir dabīgu šokolādes konfekšu ražotājs. Katra konfekte ir roku darbs. Tās top no īstām ziemeļu reģiona ogām un augļiem, šokolādes un mazliet saldā krējuma. Īsta paradīze saldumu mīļiem!

 

Dāvanu karte Fugu Sushi piegādei

fugu sushi piegādeVeids, kā palutināt savu māmiņu svētkos, ir ļaut viņai atpūsties no gatavošanas un iepriecināt ar gardu pārsteigumu no Fugu Sushi. Dāvanu karte suši piegādei Rīgā ir lielisks apsveikums, kas ļaus izbaudīt gardu ēdienu un tiks piegādāts līdz pat namdurvīm.

 

Vīna degustācija smilšakmens alā

vīna degustācija smilšakmens alā līgatnē

Vīna degustācija ir lieliska dāvana sievietei, kurai garšo izsmalcināts vīns un viņa labprāt dotos baudījuma piedzīvojumā. Turklāt kopš seniem laikiem ir uzskats, ka laba vīna lietošana mērenā daudzumā, nodrošina ilgu mūžu, modru prātu un labu veselību. Vīna degustācija smilšakmens alā būs ne tikai gards, bet arī aizraujošs piedzīvojums, ko baudīt divatā.

 

Ekskursija uz Skrīveru fabriku

Ja Tavai mammai garšo saldumi un patīk apmeklēt ekskursijas, tad lieliska dāvana ir Skrīveru Emociju Fabrikas apmeklējums. Uzņēmumā ir izveidota Emociju Fabrika, kuru ceļotāji var apmeklēt un iepazīties ar piena konfektes "Skrīveru Gotiņa" tapšanas vēsturi, ietīt savas īpašās konfektes, kā arī iegādāties svaigus, dabīgus saldumus tieši no ražotnes.

 

 

FromMe.lv ir ļoti plašs restorānu un kafejnīcu dāvanu karšu klāsts, kā arī dažādu aizraujošu garšu piedzīvojumu klāsts lieliskai atpūtai. Labākos piedāvājumus meklē kategorijā Restorāni un kafejnīcas dāvanu kartes

 

Restorāni Rīgā ; restorani riga

 

 

 

Relaksējošas brīvdienas vai SPA apmeklējums

Ja tavas mammas ikdiena ir strauja, viņa daudz un fiziski strādā vai viņai gluži vienkārši patīk pasauli baudīt caur pieskārieniem, smaržām un citām maņām, SPA dāvanu karte būs lieliska dāvana mammai svētkos. 

 

FromMe.lv SPA piedāvājumu klāsts ir ļoti plašs, sākot ar relaksējošām masāžām, eksotiskām ķermeņa procedūrām, baseinu un vannu apmeklējumiem, beidzot ar atslābinošu floutēšanu un karsēšanos pirtiņās. 

 

Skaista dāvana tieši VIŅAI

davana mammai

Dāvanu karte DĀVANA VIŅAI ir universāla dāvana, kas tās saņēmējai ļaus izbaudīt lielisku laiku kādā skaistumkopšanas vietā, kā arī iegādāties skaistas rotaslietas vai nogaršot gardus ēdienus kādā restorānā. Šī dāvanu karte ir apvienojusi vairākus restorānus un veikalus, lai varētu sievietei uzdāvināt patiesi vērtīgu dāvanu – iespēju izvēlēties pašai, ko sev nopirkt!

 

Brīvdienas namiņā uz ūdens

brīvdienas uz udens namiņā

Atpūta ģimenes lokā vai divatā, lai atpūstos no ikdienas skrējiena. Atpūta ar nakšņošanu peldošā mājā ar pirti ir īstā dāvana mammai, kas vēlas baudīt mieru. Peldošā pirts atrodas burvīgā, meža ieskautā ezerā, pašā Latvijas austrumu pierobežā, Ludzas rajonā. Tā ir fantastiska vieta meditācijai, atpūtai un būšanai pie dabas.

 

Mini-spa zonas apmeklējums ar saunu

relaksejoas brivdienas mammai

Vēl viena lieliska dāvanas izvēle ir mūsu piedāvājums Pazust Priedēs brīvdienu mājiņa. Pazust Priedēs sniedz iespēju izbaudīt Mini-spa zonu ar saunu priežu ielokā, kas atrodas vien dažu minūšu gājiena attālumā no jūras. Piedāvājumā mammai būs iekļauta 3 stundu atpūta Mini-spa zonā ar panorāmas skatu. Skaists veids, kā atpūsties un baudīt dabas mieru vienlaikus. 

 

Atpūta rehabilitācijas centrā Līgatne

rehabilitācijas centrs līgatne

Rehabilitācijas centrs Līgatne piedāvā viesnīcas, skaistumkopšanas, SPA un medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus, ko sniedz profesionāls medicīnas personāls. Medicīnas pakalpojumi tiek nodrošināti pacientiem pēc dažādām saslimšanām, kā, piemēram, pēc operācijām, ar muguras problēmām, ar kaulu – locītavu vai sirds asinsvadu saslimšanām, pacientiem ar lieko svaru un stresu radītam problēmām.

Tonizējošs ābolu SPA rituāls

ābolu spa

Šajā SPA rituālā ietilpst tonizējoša visa ķermeņa masāža, visa ķermeņa ekopīlings, bioenerģētiskā masāža un noslēgumā - glāze ābolu sulas.
Tonizējošs ābolu SPA rituāls notiek sveču gaismā, eksotiskas mūzikas un mežonīgas dabas skaņu pavadījumā, izmantojot eļļas ar ābolu ekstraktu. Šī būs patīkama dāvana māmiņām, kurām nepieciešams enerģijas lādiņš.

 

Sudraba sajūtu vakars Mālpils muižā

sudraba vakars malpili

Piedzīvojums diviem, kura pēcgarša ir paliekoša, – “Sudraba” sajūtu vakars Mālpils muižā, kur vēsture apvienojas ar mūsdienām un pārsteidz ar romantiskas atmosfēras piesātinājumu. Šī ir forša dāvanas ideja no visas ģimenes, lai mamma ar tēti var labi atpūsties un sevi palutināt ar muižas greznību.


 

Ezeri SPA hotel dāvanu karte 

ezeri spa hotel

Ezeri SPA hotel dāvanu karte piedāvā stundu ilgu īpaši relaksējošu procedūru, kura patiks jebkurai sievietei. Tajā ietilpst  jogurta pīlings ar maigu zemeņu smaržu, kā arī relaksējoša masāža visam ķermenim ar maigu masāžas krēmu. Procedūra izcili noslīpēs ķermeņa raupjās zonas un sniegs mitrinošu, atjaunojošu iedarbību. 

 
 
 

Iespēja apgūt jaunas prasmes

Ja tava mamma ir zinātkāra un dzīvo ar pārliecību, ka ik dienu mēs varam iemācīties ko jaunu, viņas lielākais prieks būs kādu jaunu kursu, meistarklašu vai radošo nodarbību apmeklējums.  

 

Jaunas zināšanas un apmācības kādā vēl neapgūtā lauciņā ir lieliska dāvana mammai, kas parādīs, ka nekad nav par vēlu mācīties un, ka tas var būt ļoti interesanti. Ieskaties FromMe.lv dāvanu kategorijā Apmācības un literatūra.


Zirgu izjādes nodarbība

izjāde dāvanu karteZirgi vienmēr ir bijuši valdzinoši un lieliski cilvēk sabiedrotie. Tie nomierina, un to majestātiskā klātbūtne padara katru kopā pavadīto brīdi īpašu. Uzdāvini mammai iespēju iepazīties ar šo burvību, un trenera pavadībā doties izjādē. Izjāde ar zirgu ir diviem cilvēkiem, līdz ar varēsiet doties izjādē kopā, un maršruts vedīs caur skaistu mežu. Šo piedzīvojumu viņa nekad neaizmirsīs. 

 

Gleznošanas kursi, 1 nodarbība

gleznošanas kursi dāvanu karte

Vislabākā un patīkamākā dāvana radošiem cilvēkiem ir gleznošanas nodarbība mākslas studijā. Ja tavai mammai patīk gleznot, taču viņa labprāt attīstītu savas prasmes vēl labāk, tad viņai varētu patikt dāvanu karte gleznošanas nodarbībai. Šajā nodarbībā tiks gleznots ar eļlas krāsām, apgūstot dažādas tehnikas un radot unikālu gleznu.

 

Zīda apgleznošanas meistarklase

zīda apgleznošanas meistarklasesVēl viena lieliska dāvana radošai sievietei ir zīda apgleznošanas nodarbība, dāvana sievietei no Terēzas Zaķes mākslas skolas. Šī nodarbība būs lieliska iespēja apgūt aukstās un karstās apstrādes krāsu izmantošanu apgleznojot zīdu. Varbūt mammai izdosies radīt pašai savu unikālo dekoru mājoklim, kas priecēs mājinieku acis ikdienā.

 

Stikla un trauku apgleznošanas nodarbība

apgleznošanas dāvanu karte

Ja tava mamma ir mākslas cienītāja, taču zīda vai parastās gleznošanas nodarbības nebūs viņai piemērotas, varbūt labāka ir stikla un trauku apgleznošana. Tā ir forša iespēja savā virtuvē ieviest interesantākus traukus, varbūt arī apgleznot kādu ziedu vāzi. Daudzi gleznošanu uzskata arī par sava veida meditāciju, tā kā vislielākā vērtība slēpjas tieši procesā. 

 
 
 
 

Aktīvā atpūta

Ja sēdēšana dīvānā un nekā nedarīšana nepavisam nav tās lietas, kas raksturo Tavas mammas izpratni par atpūtu, uzdāvini viņai kādu aktīvās atpūtas piedzīvojumu. 

 

Aizraujošus aktīvās atpūtas piedzīvojumu piedāvājumus meklē FromMe.lv kategorijā Aktīvā atpūta dāvanu kartes.

 

Rakši ZOO kamieļu parka dāvanu karte

Kamieļu parks Rakši

Rakši Zoo ir jauka vieta atpūtai visai ģimenei, tāpēc šī būtu lieliska dāvana mammai svētkos. Rakšos var apskatīt vairāk nekā 100 dzīvniekus – kamieļus, lamas, alpakas, kazas, aitas, ēzeļus un trušus. Tāpat vieta ir lieliski paredzēta arī atpūtai pie dabas ar piknika vietām. Jauka un piedzīvojumiem bagāta diena visai ģimenei ir garantēta. 

 

Saullēkta pārgājiens ar purva kurpēm

Saullēkta pārgājiens ar purva kurpēmPurvs ir īpaši maģiska vieta, ko ikdienā pietiekami daudz nenovērtējam kā lielisku atpūtas maršrutu. Advaita Adventures komanda ir gatava mums pierādīt, ka arī purvā var baudīt elpu aizraujošus dabas skatus. Saullēkta pārgājiens purvā ļaus mammai doties skaistā piedzīvojumā un baudīt brokastis dabā – vērojot tikko uzlekušu saullēktu. 

 

Laivošana pa gauju ar kanoe/kajaku

laivošana pa gauju

Vienlīdz ekstrēmas un mierīgas izjūtas iespējams iegūt, dodoties laivot pa Gauju ar kanoe vai kajaku. Arī šo aktivitāti iespējams apvienot ar kopīgi pavadītu laiku ar ģimeni, jo piedāvājums Laivošana pa Gauju dāvanu karte domāts 4 personām. Laivošanas piedzīvojuma maršruts ir Leiputrija - Carnikava, kas ilgst aptuveni 5 stundas.

 

Neaizmirstams piedzīvojums uz MEGA SUP dēļa

sup piedzivojums davanu karte

Šī ir skaista izvēles dāvana, ko pasniegt mammai Var izvēlēties vakariņas saulrietā vai pikniku maršrutā: Vecgauja – Gauja – Dzirnezers. Izvēlieties kādu no kolorītajiem „Boards You” piedzīvojumu maršrutiem Carnikavā, kas aizvedīs Jūs uz Gaujas grīvu un jūru, vai dodieties ceļojumā pa 3 upēm un 1 ezeru, kur varēsiet vērot daudz ko interesantu – sākot no skaistām villām līdz pat pamestām padomju laiku nometnēm līdz plašiem ūdeņiem un upju līkločiem.

Lidojums ar deltaplānu

lidojums ar deltaplānu

Lidojums ar deltalānu ar instruktoru ir aizraujoša un arī droša dāvana ikvienam asu izjūtu cienītājam. Ja Tava mamma nebaidās no augstuma un labprāt izbauda skatus no putna lidojuma, tad Lidojums ar deltaplānu dāvanu karte ir piemērota dāvana mammai, kas noteikti sniegs neaizmirstamas emocijas.

 

 

Ūdens motocikla noma 

ūdens motocikla noma

Ja Tava ģimene ir ūdens sporta cienītāji, tad Ūdens motocikla nomas dāvanu karte ir lieliski piemērota dāvana mammai – piedāvājums paredzēts 4 personām, tāpēc varēsiet baudīt asas izjūtas un kopā doties aizraujošā piedzīvojumā uz ūdens, ko mamma noteikti novērtēs. Atpūtas apvienošana ar kopīgi pavadītu laiku ar ģimeni - kas var būt labāks?

 

Niršanas apmācība daivinga klubā Jūras Vējš

niršanas nodarbība

Vai Tava mamma kādreiz ir sapņojusi iemācīties nirt ar akvalangu un savām acīm aplūkot zemūdens pasauli? Niršanas apmācības dāvanu karte ir lieliska dāvana kādam, kam patīk pamēģināt ko jaunu un neparastu. Niršanas apmācību laikā dāvanas saņēmēja iegūs pamatzināšanas niršanā un iemācīsies nirt zem ūdens.


 
 
 

Vienas dienas ekskursija

Vienas dienas ekskursija ir fantastisks veids, kā izrauties no mājas un ikdienas darbiem. Ekskursijai pat nav jābūt ārzemju ceļojuma ceļazīmei, iespējams, mammu pat vairāk par to iepriecinās īss, vienas dienas brauciens pa Latviju vai mazās ārzemes tepat kaimiņos Lietuvā un Igaunijā.

 

 Lieliska dāvana mammai ir mazs ceļojums, kas sniegs lielu prieku. Ieskaties FromMe kategorijā Ceļojumi un naktsmītnes dāvanu kartes

 

Ceļojums uz Palangu, Klaipēdu un Delfināriju Kuršu kāpās

ekskursija uz delfināriju

Uzdāvini mammai iespēju izbaudīt Lietuvas nozīmīgāko kūrortu pilsētu burvību ar Ceļojumu uz Palangu un Delfināriju. Ceļojuma laikā būs iespēja apskatīt Lietuvas skaistākās vietas, otru garāko pludmali pasaulē jeb Kuršu kāpas un garāko molu Baltijā. 

 

 

Izbrauciens ar kuģīti

brauciens ar kugitiUn ja ir doma mammu aizvest pavisam ašā ekskursijā, tad brauciens ar kuģīti pa Rīgas centra kanālu būs īstā izvēle. Šis ir foršs veids, kā pavadīt laiku divatā ar mammu un izpļāpāties, vienlaikus apskatot pilsētu no leņķa, kas zināms ir vien dažiem. 

 

Ģimenes ekskursija "Pirmie soļi galmā"

Jaunpils ekskursija

Jaunpils ekskursija ir jauka dāvana, kas ļaus uzzināt daudz ko jaunu. Tā ir teatralizētā ekskursijas programma ar pārģēbšanos viduslaiku tērpos, leģendu un seno ieroču iepazīšanu, veiksmes monētas izkalšanu. Šī ir īpaši jautra ekskursija arī bērniem, jo apildus stāstiem tiks pārbaudītas mazo jaunkundžu un topošo bruņinieku viesošanās laikā iegūtās iemaņas, saņemot arī attiecīgu apbalvojumu.
 

Ekskursija uz Latgali

ekskursija uz latgaliLatgale ir vieta, kas pārsteidz ar vietējās kultūras atšķirību, ezeru bagātību, keramiķu talantu un viesmīlīgo uzņemšanu. Pārsteidz mammu ar dāvanu karti Ekskursija uz Latgali. Ceļojuma laikā būš iespējams apmeklēt vienīgo Baltijas Maizes muzeju, Aglonas baziliku, koka skulptūru kompleksu – Karaļkalnu un brauciena noslēgumā - Preiļu Leļļu karaļvalsti. 

 

Ceļojumu aģentūras dāvanu karte

ceļojumu aģentūraCeļojums ir lieliska dāvana tāpēc, ka tas sniedz fantastiskas emocijas, jaunas pieredzes un dažādus piedzīvojumus. Ceļojuma aģentūras dāvanu karte ļaus mammai aizceļot uz kādu skaistu vietu un izbaudīt ceļojumu. Aģentūras parūpējas par to, lai ceļojums būtu pēc iespējas vienkāršāks, bez satraukumiem un raizēm. Dāvanu karte ir derīga gadu, un vajadzības gadījumā derīguma termiņu ir iespējams arī pagarināt. 

Brauciens uz Japānas dārzu un Palangu

palangas dārzu ekskursija

Vienas dienas autobusa Ceļojums uz Japānas dārzu un Palangu Lietuvā ir lieliska dāvana mammai, ka ļaus atslēgties no ikdienas rutīnas un piedzīvot pozitīvas emocijas. Dāvanu karte sniegs iespēju pabūt Eiropas lielākajā japāņu dārzā un atklāt Baltijas zelta – dzintara – noslēpumus ekskursijā pa Dzintara muzeju.

 

 

 

Citas līdzīgas dāvanas meklē FromMe dāvanu sadaļā Dāvanas vecākiem.

 

Papildus idejas vari smelties rakstā Dāvana mammai, ko dāvināt dzimšanas dienā vai māmiņdienā.

 

 

ātrākā piegāde internetā

 

Ja vēlies apsveikt abus vecākus, tad ieskaties rakstā Dāvana vecākiem – ko dāvināt vecākiem, lai patiesi iepriecinātu viņusm. Tur atradīsi patiesi lieliskas idejas!

 

Vēl idejas varēsi atrast angļu valodas rakstā Best gift ideas for mom.

 

Izdomas bagātu mammas iepriecināšanu novēl FromMe.lv komanda!

 
 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu