Interesanta dāvana sievietei dzimšanas dienā

02.04.2024


 

Dzimšanas diena ir liela un ilgi gaidīta diena jebkuram – it īpaši sievietei. Viņa zina, ka savā dzimšanas dienā viņa tiks lutināta un atradīsies uzmanības centrā, varēs atpūsties, uzelpot un priecāties par visiem darbiem, kas padarīti pagājušajā gadā un sākt jaunu savas dzīves lappusi, ko vecuma maiņa bieži vien arī apzīmē. 

 

Rakstā apkopoti padomi dāvanas meklēšanā, kā arī dāvanu idejas. Raksts veidots sekojošās kategorijās:

 

Izmanto FromMe komandas sagatavotos padomus un dāvanu kategoriju Dāvanas sievietei, ja tevi interesē idejas dāvanām, ko dāvināt dzimšanas dienā sievietei, mammai, meitenei, draudzenei, sievai vai māsai. 

 

 

Kā izvēlēties dāvanu sievietei?

Sāc ar jautājumu, cik labi tu jubilāri pazīsti. Atlasi noderīgu informāciju par dāvanas saņēmēju. Vislabākais un mūsdienās arī vienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir veikt nelielu izpēti, izmantojot plašās sociālo mediju iespējas. Facebook profils tev pastāstīs par uzņēmumiem un pakalpojumiem, kas viņai patīk. Savukārt Instagram profilā varēsi gūt idejas par gaumi un stilu, kāds patīk dāvanas saņēmējai. 

 

Pēc tam, kad sāc nojaust, kas izredzētajai dāmai varētu patikt, un ko labāk neizvēlēties par dāvanu sievietei, izmanto FromMe.lv dāvanas meklētāju vai dāvanu karšu kolekcijas, lai atlasītu atbilstošākās dāvanas un starp tām izvēlētos to vienu – īsto!


 

Ko dāvināt sievietei?

Sievietēm patīk justies mīlētām un lutinātām, it īpaši tik svarīgos svētkos kā dzimšanas dienā. Tāpēc dāvanai vajadzētu likt sievietei sajusties īpašai un lolotai. Taču, cik dažādas ir sievietes, tik dažādas ir arī sievietēm domātās dāvanas, tāpēc turpinājumā mēģināsim atlasīt un piedāvāt tādas dāvanas, kas liktu justies laimīgai tieši tavai jubilārei. 

 

 

Dāvanas miera un relaksācijas baudītājai

Ja pēc virsraksta vien jau atpazīsti sievieti, kurai vēlies atrast dāvanu, tad skaidrs, ka dāvana tiek meklēta mierīgai dāmai, kura augsti novērtē kvalitatīvu atpūtu. Ar šo dāvanu laiks parādīt sievietei, ka visas kalnu virsotnes nav jāsasniedz uzreiz, reizēm ir arī jāatpūšas un jāuzkrāj spēki jauniem sasniegumiem.

 

Klasiska dāvana sievietei, kas vēlas pilnvērtīgi atpūsties, ir SPA procedūras. Tā ir lieliska iespēja izrauties no ikdienas darbiem un atpūsties, iemācīties ne par ko nesatraukties un vienkārši uz mirkli ieklausīties savās sajūtās. 

 

Saulrieta brauciens ar SUP un pirtiņu

Saulrieta brauciens ar SUP un pirtiņuLielisks dāvanas piedāvājums, kas sievietei ļaus atpūsties un reizē izbaudīt skaistu vasaras saulrietu, ir izbrauciens ar SUP un pirtiņu. Tas ir skaists dāvanas komplekts, kas piedāvā gan mierīgu atpūtu uz ūdens, gan arī patīkamu pakarsēšanos pirtiņā pēc tam. Šis būs mierpilns un skaists piedzīvojums, ar ko nosvinēt svētkus.

 

 

Jonathan SPA Estate atpūta

Jonathan spa estate

Viesnīca Jonathan Spa Estate ir neparasta, gleznainas ainavas ieskauta vieta. Tā apvieno neskartas dabas gaisotni ar eleganti izsmalcinātu interjeru. Viesnīca nodrošina augstiem standartiem atbilstošu, patiesi sirsnīgu viesmīlību, ekoloģiski tīrus un augstvērtīgus materiālus, kā arī neaizmirstami garšīgu virtuvi. Pēc pilsētas trokšņa un ikdienas rūpēm Jonathan Spa Estate klienti jūtas kā mājās, kurās valda skaistums, miers un komforts. Lieliska dāvana sievietei, kas ļaus baudīt mieru.

SPA pirts kompleksa apmeklējums

spa pirts kompleksa apmeklējums

Šī ir lieliska dāvana sievietei dzimšanas dienā, kas palīdzēs pilnvertīgi atpūsties un doties izbraucienā ārpus pilšetas trokšņa. SPA pirts apmeklējums piedavā neierobežotu pieeju Pirts un baseinu kompleksam, uzmundrinošas SPA procedūras, romantiskas vakariņas restorānā un nakšņošana divvietīgā numurā ar brokastīm.

 

SUP saulriets purvā ar skaņas meditāciju

SUP saulriets purvā ar skaņas meditāciju

Supošana ir viens no mierpilnākajiem atpūtas veidiem uz ūdens, un tomēr ir iespējama vēl relaksētāka šīs atpūtas baudīšana – SUP saulriets ar skaņas meditāciju. Sup saulrieta brauciens ar skaņas meditāciju harmonizē dienas skrējienu, nomierina prātu un sirdī rada prieku par klātesamību. Šī burvīgā piedzīvojuma ilgums ir aptuveni 3 stundas.

 

Dāvanu karte rehabilitācijas cetrā ''Līgatne''

rehabilitācijas centrs līgatne

Rehabilitācijas centrs Līgatne piedāvā viesnīcas, skaistumkopšanas, SPA un medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus, ko sniedz profesionāls medicīnas personāls. Centrs atrodas vienā no skaistākajām un zaļākajām vietām Latvijā, kas gadiem ilgi ir priecējusi un turpina priecēt cilvēku sirdis – Līgatnē, Gaujas krastā. Ierodoties rehabilitācijas centrā, apmeklētājus patīkami pārsteidz apkārtējās dabas skaistums, kas relaksē un dziedina jau pats no sevis. 

Visa ķermeņa ārstnieciskā masāža VSpa

visa ķermeņa masāža

Uzdāvinot relaksējošu dāvanu, caur to iespējams izrādīt rūpes par sievieti un likt saprast, ka viņai ir ļauts atpūsties un parūpēties par sevi - jo viņa ir to pelnījusi. Izrādi rūpes, uzdāvinot stundu garu visa ķermeņa ārstniecisko masāžu VSpa centrāPēc enerģijas atgūšanas, ko sniegs masāža, sievieti priecēs veselīga tējas tase.

 

Kolonna – skaistumkopšanas salons 

kolonna dāvanu karte

Kolonna dāvanu karte ir lieliska dāvana svētkos, jo tā parūpēsies par sievietes skaistumu un labsajūtu. Kolonna skaistumkopšanas saloni piedāvā izbaudīt friziera pakalpojumus, manikīru, pedikīru, sejas, ķermeņa procedūras, pīrsingus, konsultācijas, make-up, masāžas, vaksāciju, skaistuma procedūras, solāriju un SPA rituālus. Te ir viss, kas nepieciešams sievietes priekam un skaistumam.

 

Citus līdzīgus piedāvājumus meklē FromMe katalogā sadaļā SPA un skaistumkopšanas dāvanu kartes.  

 

 

Dāvanas nelabojamai romantiķei

davana vinai

Mūsu katra dzīvē ir kāda sieviete, kas ir nelabojama romantiķe – viņa tiecas pēc mīlestības, ziediem, uzmanības no mīļotā, vakariņām sveču gaismā un pēc visa, kas tiek attēlots romantiskās filmās. Taču kāpēc gan to visu nepārvērst realitātē?

 

Ļauj savai sievietei izdzīvot perfekto sapņu dzimšanas dienu un iepriecini viņu ar kādu no zemāk minētajiem dāvanu ieteikumiem. 

 

Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī

Romantiskas vakariņas ir lieliska dāvana sievietei dzimšanas dienā. Uzdāvini sievietei dzimšanas dienā kopīgu Barona viduslaiku mieslastu Jaunpils pilī un ļauj viņai sajusties kā īstai viduslaiku princesei. Sātīga viduslaiku maltīte sveču gaismā ar saldo ēdienu un atspirdzinošiem dzērieniem ir lielisks veids, kā iesākt dzimšanas dienas svinības.

Gleznošanas meistarklase ar vīna glāzi

Gleznošanas meistarklase ar vīna glāzi

Kāds jauns un interesants piedāvājums no mums ir šis Art & Wine piedzīvojums. Tā ir gleznošanas meistarklase, kas jubilāri pacienās arī ar 2 vīna glāzem gleznošanas procesā – iedvesmai! Šī dāvana piedāvā iegūt neaizmirstamas emocijas un saņemt sajūsmu pilnas atsauksmes no draugiem un mīļajiem. Cik skaisti un, galvenais, romantiski! Piemērota dāvana ikvienai sapņotājai! 

 

Restorāns FERMA – gastronomisks piedzīvojums

restorāns FERMA

Restorānā FERMA tic Latvijas reģionālo produktu lieliskajai garšai un kulinārajam potenciālam. Rezultātā ik ēdienā iemiesots Latvijas zemes spēks, cilvēka roku meistarība un sirdij tik tuvās mūs visus vienojošās atmiņas. Šī ir lieliska vieta nesteidzīgām un izsmalcinātām vakariņām ar mīļoto cilvēku vai draugu lokā.

 

 

Laiks tikai mums Piena muižā

laiks divata piena muiza

Vēl viena lieliska dāvana sievietei un viņas mīļotajam, ir nesteidzīga atpūta un vakariņas Piena muižā. Pirmajā dienā varēs baudīt nesteidzīgas un romantiskas vakariņas *Piena muižas “Rožu krodziņā”, kā arī glāzi silta piena ar medu pirms naktsmiera. Piedāvājumā iekļauta nakšņošana divvietīgā Piena muižas numuriņā. Otrā diena atnesīs vieglas lauku brokastis ar tēju vai kafiju. Skaista atpūta un pastaigas dabā šeit būs īstais brīvdienu miera risinājums!

Apvienotā restorānu dāvanu karte Restorāni Rīgā

restorāni rīgā

Ja tomēr nevari izvēlēties īsto restorānu, jo bail nošaut greizi, labākā izvēle ir Restorāni Rīgā dāvanu karte. Tajā ir apvienoti 11 lieliski restorāni dažādām gaumēm, tāpēc dāvana noteikti būs izdevusies. Sieviete pati varēs izvēlēties sev piemērotāko restorānu pēc atmosfēras, ēdienkartes vai lokācijas un doties gardās vakariņās!

 

 

Mini-spa zonas apmeklējums ar saunu

Mini-spa zonas apmeklējums ar saunu

Atpūta ir viens no romantiskākajiem veidiem, kā pavadīt laiku kopā. Un kāpēc gan to neapvienot ar nelielu piedzīvojumu. Pazust Priedēs mini spa atpūtas piedāvājums ir skaista dāvana sievietei, ko viņa varēs baudīt ar savu otro pusīti. Šajā piedāvājumā iekļauta 2-3 stundu atpūta mini-spa zonā ar panorāmas skatu, ēterisko eļļu variācijas un meditatīvi instrumenti un ūdens tilpne ziemas un vasaras peldēm.

 

Sveču liešana no sojas vaska

Sveču liešana no sojas vaska

Sveču liešana ir aizraujošs process, kas ļauj īstenot vēlamo vīziju realitāte, brīdī, kad tiek baudīti pašu izvēlētie aromāti. Romantisks randiņš, kas ļaus abiem pavadīt laiku kopā un pie reizes arī apgūt jaunas prasmes, ir šis sveču liešanas piedāvājums diviem. Kaut kas mīļš un interesants vienlaikus!

 

STENDERS dāvanu karte

Kosmētikas mīļotājai iesakām uzdāvināt ziemeļu dabas iedvesmotā kosmētikas zīmola  STENDERS dāvanu karti. STENDERS produkti ir orientēti uz  ķermeņa kopšanas rituāliem. Grūti iedomāties labāku dāvanu par ar rokām darinātām ziepēm, smaržīgām vannas bumbām un gaisīgiem dušas zefīriem, ko izmantot vakarā pēc garas un nogurdinošas dienas. 

Romantiskais SPA rituāls pārim

Romantiskais SPA rituāls pārim

Ja tomēr spa atpūtai ir laiks, tad tā noteikti jāapvieno ar romantisku randiņu ar savu otro pusīti. Šis jaunais piedāvājums no Floriena Luxury SPA ir romantisks spa rituāls pārim, kas ļaus kārtīgi atpūsties abiem kopā. Piedāvājumā ietilpst ķermeņa aroma pīlings, džakuzī vanna ar dzirkstošu dzērienu un relakējoša ķermeņa masāža + sejas SPA.

 

 

Citus līdzīgus piedāvājumus meklē FromMe katalogā romantiska dāvana sievietei.

 

Dāvanu karte restorānā

 

 

Dāvanas sievietei, kas mīl iepirkties

Sievietes un lielveikali ir divas nešķiramas lietas – vismaz vairumā gadījumu. Un kāpēc, lai tā nebūtu? Ieejot iepirkšanās centrā, acu skatienam paveras vairāki stāvi ar gaišiem, uzmanību piesaistošiem veikaliem, kas piepildīti ar visdažādākajiem apģērbiem, aksesuāriem, apaviem.Tik daudz skaistu lietu, ko gribētos iegādāties.

 

Dāvanu karte kādā no veikaliem būtu perfekta dāvana iepirkšanās mīļotājai. Uzdāvini sievietei iepirkšanās prieku un ļauj viņai sevi palutināt ar kādu jaunu apģērbu vai rotaslietu!

 

Nela Gems rotaslietas

nela gems rotaslietas

Nela Gems dāvanu karte ir lieliska dāvana sievietei, jo rotaslietu nekad nevar būt par daudz. Nela Gems rada Latvijā radītas rotaslietas no Swarovski kristāliem. Rotaslietas ir kaislība, un Nela Gems rūpīgi strādā, lai piešķirtu ikdienai mirdzumu un acīm – spožumu. Sievietei būs iespēja izvēlēties to, kas viņai pašai patiks vislabāk – skaistu brošu, auskaru pāri vai varbūt klasisku kaklarotu. 

TRUDE – stilīgs apģērbs

TRUDE apģērbs

TRU:DE dāvanu karte sievietei ļaus izvēlēties stilīgu un modernu apģērbu. TRU:DE savās kolecijās neskrien līdzi modei, bet piedāvā vērtības, ka vienmēr ir modē – praktiskums lietošanā, ērtums valkāšanā un kvalitāte izpildījumā. Pāri visam ir viņu mīlestība savā darbā. Pieejamā produkcija ir ne tikai koša un skaista, bet arī kvalitatīva un radīta pēc iespējas ilgtspējīgi.

 

Zīda produkti no zīmola Silkvei

zīda produkti no silkveiViens no pēdējā laika populārākajiem skaistuma noslēpumiem ir dažādi zīda produkti, kas palīdz veicināt matu un sejas ādas veselību. Dāvanu karte Silkvei produktiem ļaus sievietei izvēlēties kādu elegantu un vienlaikus noderīgu produktu ikdienai. Tās varētu būt zīda matu gumijas, acu maska miegam vai zīda spilvendrānas gaumīgās krāsās. 

 

Lauma Lingerie dāvanu karte

Lieliska dzimšanas dienas dāvana mīļotajai sievietei būs sieviešu apakšveļas veikala Lauma Lingerie dāvanu karte. Veikala piedāvājumā ir sievišķīga, ērta un skaista sieviešu apakšveļa jebkurai gaumei no dažādām apakšveļas līnijām. Ļauj savai sievietei sajusties pašpārliecinātai un iekārojamai! 

 

Nourra dāvanu karte apģērbam

Nourra dāvanu karte apģērbam

Vēl viens stilīgs veikals, kur sievietei izvēlēties sev kādu ērtu un modernu apģērbu, ir Nourra Wear. Tas ir zīmols, kas izprot rūpju un relaksācijas nozīmi mūsdienu steidzīgajā pasaulē, tāpēc tic, ka ikviena sieviete ir pelnījusi justies un izskatīties skaisti. Te varēs sarūpē sev ērtu mājas apģērbu, kuru gribēsies valkāt visu dienu.


 

Cita Rota dāvanu karte

Ikvienai sievietei patīk rotaslietas – tās glīti papildina jebkuru apģērba komplektu gan uz svinīgiem pasākumiem, gan arī ikdienā. Lieliska dāvana sievietei, kurai patīk rotaslietas, ir Cita Rota dāvanu karte. Šī ir īsteni latviska dāvana, jo Cita Rota piedāvājumā katra sieviete atradīs sev piemērotas Latvijas dizaineru rotas un aksesuārus. 

Sportland dāvanu karte

sportland dāvanu karte

Ja sieviete, kurai meklē dāvanu, ir sportiska un ar rotaslietām pārāk neaizraujas, varbūt viņa būs pateicīga par Sportland dāvanu karti. Sportland veikalā atrodamas Nike, Adidas, Timberland, Converse, kā arī citas vadošo zīmolu preces, kas spēs iepriecināt aktīvas sievietes ar iespēju tikt pie jauniem sporta apaviem, apģērba vai sporta inventāra. Izrādi atbalstu un cieņu pret viņas sportisko dzīves veidu.

 

Oriģināli aksesuāri un dekori no AndaRada.lv

andarada.lv dāvanu karte

AndaRada.lv ir interneta veikals, kurā iespējams iegādāties dažādus ar rokām darinātus aksesuārus, dekorus un apģērbus. Dāvanu karte AndaRada.lv veikalā varēs doties medīt īstenas pērles un oriģinālas skaistumlietas sievietes mājoklim un garderobei. 

Citus līdzīgus piedāvājumus meklē FromMe katalogā sadaļā apģērbs un aksesuāri


 

Dāvanas piedzīvojumu meklētājai

Piedzīvojumus meklēt iespējams divējādi – viens veids ir ļauties nezināmajam un spontāni nolemt doties uz nekurieni, sajūtoties brīvam un neatkarīgam. Otrs veids ir nonākt pie atziņas, ka nu ir laiks atpūsties un aizbraukt kādā piedzīvojumu pilnā atvaļinājumā, kas sākumā cītīgi jāsaplāno.

 

Piedāvājam apvienot abus piedzīvojumu veidus vienā – uzdāvini sievietei dzimšanas dienā ceļojumu, kas jau izplānots viņas vietā. 

 

Ekskursija uz Latgali

ekskursija uz latgali

Lieliska dāvana dzimšanas dienā ir ekskursija uz Latgali 2 personām. Tās laikā būs iespēja izbaudīt vietējās kultūras atšķirības, ezeru bagātību, keramiķu talantu un Latgaļiem raksturīgo viesmīlīgo uzņemšanu. Šo dienas piedzīvojumu dzimšanas dienas jubilāre varēs izbaudīt kopā ar mīļoto, draugu vai draudzeni, vai kādu ģimenes locekli – tas lai paliek viņas pašas ziņā. 

Aizraujošas brīvdienas ģimenei Leiputrijā

Aizraujošas brīvdienas ģimenei Leiputrijā

Ģimenes dāmai pats labākais piedzīvojums būs tāds, ko var dalīt ar savējiem. Tās ir aizraujošas brīvdienas ģimenei atpūtas parkā, viesu namā "Leiputrija". Šajā brīvdienu atpūtā varēs labi pavadīt laiku nakšņojot kempinga mājiņā, karsējoties tradicionālā latviešu pirtiņā, braukājoties ar velo un, iespējams, pat izmēģinot pneimatiskās šautuves. Te izklaides iespēju patiešām netrūkst!

 

Brauciens uz Traķiem un Viļņu

davanu karte ekskursijai

Lietuva ir iecienīts galamērķis īsai, bet spilgtai nedēļas nogalei "tuvajās ārzemēs". Piedāvājam sievietei dzimšanas dienā uzdāvināt Braucienu uz Traķiem un Viļņu. Arī šis piedzīvojums sauc pēc divu cilvēku kompānijas – kopīgi varēsiet izstaigāt Traķu ezerpili gida pavadībā un doties apskates ekskursijā pa Viļņu. Skaists dienas izbraukums uz kaimiņu valsti – brīnišķīga dāvana!

Dāvanu karte kvestam pēc izvēles

dāvanu karte kvestam pēc izvēles

Ja tavai jubilārei patīk risināt mīklas un veikt dažādus izaicinājumus, tad varbūt kvesta spēle ir tas, kas ļaus viņai doties aizraujošā pasaku piedzīvojumā. Izlaušanās istaba ir veids, kā stundas garumā izklaidēties un paasināt savu prātu. Dāvanu karte kvestam pēc izvēles ļaus sievietei pašai nolemt, kādam kvestam ļauties. 

 

Mega SUP pikniks uz ūdens

Mega SUP pikniks uz ūdensVēl viens foršs piedzīvojums ir mega SUP pikniks, ko var baudīt dažādos veidos – romantiski divatā, ar ģimeni vai draugu lokā. Supošana ir kļuvusi par vienu no iecienītākajām vasaras izklaidēm uz ūdens. Ja to var apvienot ar foršu kompāniju un gardiem ēdieniem – svētki jau ir izdevušies.

 

 

Piedzīvojums Rummu cietumā un Keila ūdenskritumā

Piedzīvojums Rummu cietumā un Keila ūdenskritumāRummu karjera zemūdens cietums ir neparastākā vieta Igaunijā uz kuru daudzi latvieši ceļo. Šī vieta ir kā aina no piedzīvojumu filmas, tāpēc dāvanu karte uz Rummu cietumu būs aizraujoša dāvana, ko sievietei izmantot turpmākajā gadā. Tas var būt jautrs brauciens ar draugiem vai savu otro pusīti. 

 

Sup saullēkta brauciens purvā un brokastis diviem

Sup saullēkta brauciens purvā un brokastis diviemJa jubilāres dzimšanas diena iekrīt siltā pavasarī vai vasarā, tad lieliska dāvana ir SUP saullēkta izbrauciens diviem. Tā ir iespēja doties uz purvu un skatīties, kā tas pamostas. Uzreiz pēc saullēkta baudīšanas varēs nogaršot brokastis, par ko vieta parūpēsies. Šis ir jauks piedzīvojums, ko baudīt ar līdzi paņemto cilvēku. 

 

Dāvanu karte DĀVANA VIŅAI

Sup saullēkta brauciens purvā un brokastis diviemJa tomēr nevari izlemt - ļauj sievietei pašai izvēlēties. Reizēm ir sajūta, ka pati dāvanas saņēmēja vislabāk zinās, kā sevi palutināt. Esam sagatavojuši īpašu, universālu dāvanu karti DĀVANA VIŅAI, kas tās saņēmējai ļaus izbaudīt laiku kādā skaistumkopšanas salonā, iepriecināt sevi ar skaistām rotaslietām, ļauties gastronomiskai baudai, iegādāties kaut ko sev tīkamu vai iemūžināt sevi īpašajā dienā skaistā fotosesijā.

 

 

Citus līdzīgus piedāvājumus meklē FromMe katalogā ceļojumi un naktsmītnes

 

 

izlaušanās spēle

 

Dāvana sievietei dzimšanas dienā vien sākotnēji šķiet kā grūti atrodama, taču viss ir iespējams, ja to dara ar rūpēm. Apliecini savas rūpes un mīlestību pret sievieti, uzdāvinot viņai vislabāko dzimšanas dienas dāvanu, kas piemērota tieši viņai. Ceram, ka FromMe komandas sagādātā pamācība un dāvanu idejas tev palīdzēja izvēlēties lielisku dāvanu mīļotajai sievietei! 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu