Dāvana sievietei dzimšanas dienā

20.07.2019


 

Dzimšanas dienas dāvanas izvēle var būt ļoti sarežģīts un satraucošs process. Šie svētki tomēr ir liela un ilgi gaidīta diena jebkuram - it īpaši sievietei. Viņa zina, ka savā dzimšanas dienā viņa tiks lutināta un atradīsies uzmanības centrā, varēs atpūsties un uzelpot par visiem darbiem, kas padarīti pagājušajā gadā un sākt savas dzīves jaunu lappusi, ko vecuma maiņa bieži vien arī apzīmē. 

 

Izmanto FromMe komandas sagatavotos padomus un dāvanu kategoriju Dāvana sievietei, ja Tevi interesē idejas dāvanām, ko dāvināt dzimšanas dienā sievietei, mammai, meitenei, draudzenei, sievai vai māsai. 
 

Kā izvēlēties dāvanu sievietei?

 

Tad kā izvēlēties idejas dāvanām dzimšanas dienā sievietei? Sāc ar jautājumu, cik labi Tu viņu pazīsti. Izsecini, kas viņai patīk, ar ko viņa labprāt nodarbojas un kādi ir viņas kvēlākie sapņi. Ja tomēr esi nonācis pie atklāsmes, ka dāvanas saņēmēju nepazīsti pietiekami labi, esam gatavi Tev palīdzēt un dot noderīgus padomus.

 

Ja saproti, ka lēnām krīti izmisumā un nevari iedomāties nevienu dāvanu ideju, sāc ar noderīgas informācijas atlasīšanu par dāvanas saņēmēju. Vislabākais un mūsdienās arī vienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir veikt nelielu izpēti, izmantojot sociālo tīklu iespējas. Tā tu ātri un efektīvi iegūsi informāciju, kas noderēs dāvanas atlasīšanā! Facebook profils Tev pastāstīs par uzņēmumiem un pakalpojumiem, kas viņai patīk. Savukārt Instagram profilā varēsi gūt idejas par gaumi un stilu, kāds patīk dāvanas saņēmējai. 

 

Pēc tam, kad sāc nojaust, kas izredzētajai dāmai varētu patikt, un ko labāk neizvēlēties par dāvanu sievietei, izmanto FromMe.lv meklētāju vai dāvanu karšu kolekcijas, lai atlasītu atbilstošākās dāvanas un starp tām izvēlētos to vienu – īsto!
 

Ko dāvināt sievietei?

Ja tomēr nejūties pārliecināts par to, ko dāvināt sievietei arī pēc dāvanas saņēmējas sociālo tīklu izpētes, met pie malas satraukumu un ļauj mums Tev palīdzēt. Kā jau iepriekš minējām - sievietēm patīk būt mīlētām un lutinātām, it īpaši tik svarīgos svētkos kā dzimšanas dienā. Tāpēc dāvanai vajadzētu likt sievietei sajusties īpašai un lolotai. 

 

Taču, cik dažādas ir sievietes, tik dažādas ir arī sievietēm domātās dāvanas, tāpēc turpinājumā mēģināsim atlasīt un piedāvāt tādas dāvanas, kas liktu justies laimīgai tieši Tavai sievietei. 

 

Dāvanas miera un relaksācijas baudītājai

Ja pēc virsraksta vien jau atpazīsti sievieti, kurai vēlies atrast dāvanu, tad skaidrs, ka dāvana tiek meklēta mierīgai dāmai, kura augsti novērtē kvalitatīvu atpūtu. Pēc ikdienas steigas darbā, cītīgi aizvadīta semestra skolā vai pēc nebeidzamā ikdienas darba, kas tiek veltīts bērnu audzināšanai un lološanai, top skaidrs, ka jebkura sieviete ir pelnījusi atpūtu. Tāpēc ar šo dāvanu laiks parādīt sievietei, ka visas kalnu virsotnes nav jāsasniedz uzreiz, reizēm ir arī jāatpūšas un jāuzkrāj spēki jauniem sasniegumiem.

 

Klasiska dāvana sievietei, kas vēlas pilnvērtīgi atpūsties, ir SPA procedūras. Tā ir lieliska iespēja izrauties no ikdienas darbiem un atpūsties, iemācīties ne par ko nesatraukties un vienkārši uz mirkli ieklausīties savās sajūtās. 

Jonathan SPA Estate atpūta

Jonathan spa estate

Viesnīca Jonathan Spa Estate ir neparasta, gleznainas ainavas ieskauta vieta. Tā apvieno neskartas dabas gaisotni ar eleganti izsmalcinātu interjeru. Viesnīca nodrošina augstiem standartiem atbilstošu, patiesi sirsnīgu viesmīlību, ekoloģiski tīrus un augstvērtīgus materiālus, kā arī neaizmirstami garšīgu virtuvi. Pēc pilsētas trokšņa un ikdienas rūpēm Jonathan Spa Estate klienti jūtas kā mājās, kurās valda skaistums, miers un komforts. Lieliska dāvana sievietei, kas ļaus baudīt mieru.

Turku eksotiskais pirts rituāls

Uzdāvini sievietei relaksējošu SPA piedzīvojumu, piemēram, lieliska izvēle ir Opera Hotel & SPA piedāvājumā esošais Turku pirts rituāls Hammam.

Piedāvājumā ietilpst pirts apmeklējums un ķermeņa attīrīšana, kam seko maiga putu masāža. Turku eksotiskais pirts rituāls tiek noslēgts ar nesteidzīgu tējas tases baudīšanu. Ar šo dāvanu karti aizvedīsi sievieti uz fantastisku atpūtas oāzi pašā Rīgas centrā!

SPA pirts kompleksa apmeklējums

spa pirts kompleksa apmeklējums

Šī ir lieliska dāvana sievietei dzimšanas dienā, kas palīdzēs pilnvertīgi atpūsties un doties izbraucienā ārpus pilšetas trokšņa. SPA pirts apmeklējums piedavā neierobežotu pieeju Pirts un baseinu kompleksam, uzmundrinošas SPA procedūras, romantiskas vakariņas restorānā un nakšņošana divvietīgā numurā ar brokastīm.

 

SPA & Beauty piedāvājums viņai

Ja tomēr dāvanas saņēmējai vēlies uzdāvināt SPA apmeklējumu ārpus Rīgas, esam atlasījuši lielisku piedāvājumu arī Jūrmalā - SPA & Beauty piedāvājums Viņai viesnīcā Hotel Jūrmala SPA. Palutini viņu ar iespēju iepazīt Jūrmalu, doties nesteidzīgā pastaigā pa Jūrmalas pludmali un noslēgt dienu ar brīnišķīgu SPA procedūru, kurā ietilpst ķermeņa pīlings, sāls vai gaismas istabas apmeklējums un visbeidzot skābekļa kokteilis. 

Dāvanu karte rehabilitācijas cetrā ''Līgatne''

rehabilitācijas centrs līgatne

Rehabilitācijas centrs Līgatne piedāvā viesnīcas, skaistumkopšanas, SPA un medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus, ko sniedz profesionāls medicīnas personāls. Centrs atrodas vienā no skaistākajām uz zaļākajām vietām Latvijā, kas gadiem ilgi ir priecējusi un turpina priecēt cilvēku sirdis – Līgatnē, Gaujas krastā. Ierodoties rehabilitācijas centrā, apmeklētājus patīkami pārsteidz apkārtējās dabas skaistums, kas relaksē un dziedina jau pats no sevis. 

Visa ķermeņa ārstnieciskā masāža VSpa

Uzdāvinot relaksējošu dāvanu, caur to iespējams izrādīt rūpes par sievieti un dot mājienu, ka viņai ir ļauts atpūsties un parūpēties par sevi - jo viņa ir to pelnījusi. Izrādi rūpes, uzdāvinot stundu garu visa ķermeņa ārstniecisko masāžu VSpa centrāPēc enerģijas atgūšanas, ko sniegs masāža, sievieti priecēs veselīga tējas tase.

 

Kolonna – skaistumkopšanas salons 
kolonna

Kolonna dāvanu karte ir lieliska dāvana svētkos, jo tā parūpēsies par sievietes skaistumu un labsajūtu. Kolonna skaistumkopšanas saloni piedāvā izbaudīt: friziera pakalpojumus, manikīru, pedikīru, sejas, ķermeņa procedūras, pīrsingus, konsultācijas, make-up, masāžas, vaksāciju, skaistuma procedūras, solāriju un SPA rituālus. Te ir viss, kas nepieciešams sievietes priekam un skaistumam.

 

Citus līdzīgus piedāvājumus meklē FromMe katalogā sadaļā SPA un skaistumkopšanas dāvanu kartes.  

 

Dāvanas nelabojamai romantiķei

Mūsu katra dzīvē ir kāda sieviete, kas ir nelabojama romantiķe – viņa tiecas pēc mīlestības, ziediem, uzmanības no mīļotā, vakariņām sveču gaismā un pēc visa pārējā, kas tiek attēlots romantiskās filmās. Taču kāpēc gan to visu nepārvērst realitātē? Ļauj savai sievietei izdzīvot perfekto sapņu dzimšanas dienu un iepriecini viņu ar kādu no zemāk minētajiem davanu ieteikumiem. 

 

Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī

Romantiskas vakariņas ir lieliska dāvana sievietei dzimšanas dienā. Tā ir iespēja pavadīt laiku ar savu mīļoto vienlaicīgi baudot gardu maltīti. Uzdāvini sievietei dzimšanas dienā kopīgu Barona viduslaiku mieslastu Jaunpils pilī un ļauj viņai sajusties kā īstai viduslaiku princesei. Sātīga viduslaiku maltīte sveču gaismā ar saldo ēdienu un atspirdzinošiem dzērieniem ir lielisks veids, kā iesākt dzimšanas dienas svinības.

Romantiskas vakariņas un nakts viesnīcā pie ezera

Ja tomēr Tava sieviete labprāt baudītu mūsdienu princeses sapni, tad mums ir dāvanas ideja tieši Tev - aizved viņu romantiskās vakariņās uz Baltezera viesnīcu Baltvilla. Vakaru iesāciet ar vakariņām sveču gaismā un tad dodieties nesteidzīgā pastaigā gar Baltezeru un baudiet apkārtējo mieru viens otra kompānijā. Uzdāvini neaizmirstamas dzimšanas dienas svinības romantiskā gaisotnē viesnīcā Baltezers. 

Vakariņas restorānā KOYA

Restorāns KOYA

KOYA ir mūsdienīgs un brīvas atmosfēras restorāns industriālajā un radošajā Andrejsalā, kas izvietots pašā Daugavas krastā ar skatu uz ostu un Pārdaugavu. Šefpavārs Pāvels Skopa, kurš atzīts arī par “Latvijas gada pavārs 2019”, piedāvā izcilu, pasaules valstu iedvesmotu ēdienkarti, kura papildināta ar Āzijas garšu niansēm. 

 

Restorāns FERMA – gastronomisks piedzīvojums

restorāns FERMA

Restorānā FERMA tic Latvijas reģionālo produktu lieliskajai garšai un kulinārajam potenciālam. Rezultātā ik ēdienā iemiesots Latvijas zemes spēks, cilvēka roku meistarība un sirdij tik tuvās mūs visus vienojošās atmiņas. Šī ir lieliska vieta nesteidzīgām un izsmalcinātām vakariņām ar mīļoto cilvēku vai draugu lokā.

 

 

Apvienotā restorānu dāvanu karte Restorāni Rīgā

restorāni rīgā

Ja tomēr nevari izvēlēties īsto restorānu, jo bail nošaut greizi, labākā izvēle ir Restorāni Rīgā dāvanu karte. Tajā ir apvienoti 10 lieliski restorāni dažādām gaumēm, tāpēc dāvana noteikti būs izdevusies. Sieviete pati varēs izvēlēties sev piemērotāko restorānu un doties gardās vakariņās!

 

 

 

restorāni rīgā

 

SPA Kurzemē, Piena muižā

Ja sieviete, kas saņems Tevis izvēlēto dāvanu, ir romantiska miera baudītāja, tad piedāvājam dāvanu, kas sniedz iespēju atpūsties romantiskā gaisotnē - “Tikai Tu un Es” – Spa Kurzemē, Piena muižā. Šī būs patīkama relaksācija lauku muižas klusumā, no kā nespēs atteikties neviena romantiķe. Šī ir lieliska dzimšanas dienas dāvana mīļotajai sievietei, jo piedāvājumu varēsiet izbaudīt abi kopā. 

STENDERS dāvanu karte

Kosmētikas mīļotājai iesakām uzdāvināt ziemeļu dabas iedvesmotā kosmētikas zīmola  STENDERS dāvanu karti. STENDERS produkti ir orientēti uz  ķermeņa kopšanas rituāliem. Grūti iedomāties labāku dāvanu par ar rokām darinātām ziepēm, smaržīgām vannas bumbām un gaisīgiem dušas zefīriem, ko izmantot vakarā pēc garas un nogurdinošas dienas. Uzdāvini sievietei dāvanu karti, kas ļaus viņas mājās ierīkot pašai savu SPA oāzi noguruma aizdzīšanai un enerģijas atjaunošanai.

 

Citus līdzīgus piedāvājumus meklē FromMe katalogā romantiska dāvana sievietei.

 

Dāvanu karte restorānā

 

 

Dāvanas sievietei, kas mīl iepirkties

Sievietes un lielveikali ir divas nešķiramas lietas - vismaz vairumā gadījumu. Un kāpēc lai tā nebūtu? Ieejot iepirkšanās centrā, acu skatienam priekšā paveras vairāki stāvi ar gaišiem, uzmanību piesaistošiem veikaliem, kas piepildīti ar visdažādākajiem apģērbiem, aksesuāriem, apaviem… Tik daudz skaistu lietu, ko gribētos iegādāties. Dāvanu karte kādā no veikaliem būtu perfekta dāvana veikalu mīļotājai. Uzdāvini sievietei iepirkšanās prieku un ļauj viņai sevi palutināt ar kādu jaunu apģērbu vai rotaslietu!

 

Nela Gems rotaslietas

nela gems rotaslietas

Nela Gems dāvanu karte ir lieliska dāvana sievietei, jo rotaslietu nekad nevar būt par daudz. Nela Gems rada Latvijā radītas rotaslietas no Swarovski kristāliem. Rotaslietas ir kaislība, un Nela Gems rūpīgi strādā, lai piešķirtu ikdienai mirdzumu un acīm – spožumu.


 

Debenhams dāvanu karte

Debenhams ir starptautiski atpazīstams zīmols, kas piedāvā britu dizaineru apģērbu kolekcijas visai ģimenei. Palutini sievieti ar Debenhams dāvanu karti un ļauj viņai atrast elegantu apģērbu vai aksesuārus, kas piemēroti tieši viņai. Kas var būt labāks par dāvanu karti universālveikalā? Ikviena sieviete priecātos par šādu iespēju papildināt viņas garderobi ar šarmantiem un vienlīdz kvalitatīviem apģērbu komplektiem. 

 

TRUDE – stilīgs apģērbs

TRUDE apģērbs

TRU:DE dāvanu karte sievietei ļaus izvēlēties stilīgu un modernu apģērbu. TRU:DE savās kolecijās neskrien līdzi modei, bet piedāvā vērtības, ka vienmēr ir modē - praktiskums lietošanā, ērtums valkāšanā un kvalitāte izpildījumā. Pāri visam - mīlestība savā darbā.
 

 

Lauma Lingerie dāvanu karte

Lieliska dzimšanas dienas dāvana mīļotajai sievietei būs sieviešu apakšveļas veikala Lauma Lingerie dāvanu karte. Veikala piedāvājumā ir sievišķīga, ērta un skaista sieviešu apakšveļa jebkurai gaumei no dažādām apakšveļas līnijām. Ļauj savai sievietei sajusties pašpārliecinātai un iekārojamai! 

 

Cita Rota dāvanu karte

Ikvienai sievietei patīk rotaslietas - tās glīti papildina jebkuru apģērba komplektu gan uz svinīgiem pasākumiem, gan arī ikdienā. Lieliska dāvana sievietei, kurai patīk rotaslietas, ir Cita Rota dāvanu karte. Šī ir īsteni latviska dāvana, jo Cita Rota piedāvājumā katra sieviete atradīs sev piemērotas Latvijas dizaineru rotas un aksesuārus. Sievietēm patiks Cita Rota piedāvājumā esošās kaklarotas, rokassprādzes, kleitas, svārki, tunikas, siltie vilnas mētelīši un citi aksesuāri.

Sportland dāvanu karte

Ja sieviete, kurai meklē dāvanu, ir sportiska un ar rotaslietām pārāk neaizraujas, varbūt viņa būs pateicīga par Sportland dāvanu karti. Sportland veikalā atrodamas Nike, Adidas, Timberland, Converse kā arī citas vadošo zīmolu preces, kas spēs iepriecināt aktīvas sievietes ar iespēju tikt pie jauniem sporta apaviem, apģērba vai sporta inventāra. Izrādi atbalstu un cieņu pret viņas sportisko dzīves veidu un garantējam, ka šī būs noderīga dāvanu karte, kas viņā ieviesīs vien lielāku motivāciju dzīvot aktīvi.

 

Citus līdzīgus piedāvājumus meklē FromMe katalogā sadaļā apģērbs un aksesuāri
 

Dāvanas piedzīvojumu meklētājai

Piedzīvojumus meklēt iespējams divējādi - viens veids ir ļauties nezināmajam un spontāni nolemt doties uz nekurieni, sajūtoties brīvam un neatkarīgam. Otrs veids ir nonākt pie atziņas, ka nu ir laiks atpūsties un aizbraukt kādā piedzīvojumu pilnā atvaļinājumā, kas sākumā cītīgi jāsaplāno. Piedāvājam apvienot abus piedzīvojumu veidus vienā - uzdāvini sievietei dzimšanas dienā ceļojumu, kas jau izplānots viņas vietā. Kas var būt labāks par to? 

 

Ekskursija uz Latgali

Lai sajustu piedzīvojuma garšu, nav jābrauc tālu. Tas iespējams arī tepat Latvijā. Lieliska dāvana dzimšanas dienā ir ekskursija uz Latgali 2 personām. Tās laikā būs iespēja izbaudīt vietējās kultūras atšķirības, ezeru bagātību, keramiķu talantu un Latgaļiem raksturīgo viesmīlīgo uzņemšanu. Šo dienas piedzīvojumu dzimšanas dienas jubilāre varēs izbaudīt kopā ar mīļoto, draugu vai draudzeni, vai kādu ģimenes locekli - tas lai paliek viņas pašas ziņā. 

Brauciens uz Traķiem un Viļņu

Lietuva ir iecienīts galamērķis īsai, bet spilgtai nedēļas nogalei "tuvajās ārzemēs". Piedāvājam sievietei dzimšanas dienā uzdāvināt Braucienu uz Traķiem un Viļņu. Arī šis piedzīvojums sauc pēc divu cilvēku kompānijas - kopīgi varēsiet izstaigāt Traķu ezerpili gida pavadībā un doties apskates ekskursijā pa Viļņu. Skaists dienas izbraukums uz kaimiņu valsti - brīnišķīga dāvana!

Pirts apmeklējums un brauciens ar kvadracikliem Leiputrijā

Aktīvam piedzīvojumam brīvā dabā grūti pateikt nē - uzdāvini sievietei aktīvu atpūtu Leiputrijā. Piedāvājam izvēlēties uzdāvināt viņai atpūtu Leiputrijā, baudot pirts apmeklējumu un  izbraucienu ar kvadracikliem dāvanu karti. Tā kā piedāvājums ir domāts 4 personām, atpūtu iespējams baudīt draugu kompānijā. Izvēloties šo dāvanu, tu uzdāvināsi aktivitāšu piepildītu dienu, ko viņa varēs pavadīt jautrā kompānijā.

Atpūta pie jūras sērfa brīvdienu mājā

Lai baudītu lielisku atpūtu jūras krastā, elegantā atpūtas mājā, nebūt nav jādodas uz ārzemēm. Pāvilosta Marina piedāvā lielisku iespēju mosties kopā ar sauli un jūras vēsmām - uzdāvini sievietei braucienu uz Pāvilostu - atpūtu pie jūras sērfa brīvdienu mājā, kas paredzēts četrām personām. Svaigs gaiss un jūras viļņi - atpūta pie jūras ir lieliska dāvana svētkos! 
 

Citus līdzīgus piedāvājumus meklē FromMe katalogā ceļojumi un naktsmītnes
 

izlaušanās spēle

 

Dāvana sievietei dzimšanas dienā vien sākotnēji šķiet kā grūti atrodama, taču viss ir iespējams, ja to dara ar rūpēm. Apliecini savas rūpes un mīlestību pret sievieti, uzdāvinot viņai vislabāko dzimšanas dienas dāvanu, kas piemērota tieši viņai. Ceram, ka FromMe komandas sagādātā pamācība un dāvanu idejas Tev palīdzēja izvēlēties lielisku dāvanu mīļotajai sievietei! 

Dāvanu idejas un padomi

Apceļo Latvijas pilis un muižas - lieliska vieta atpūtai!

Skaistās Latvijas pilis un muižas priecē ne tikai tūristus, bet arī tos, kas vēlas skaisti ...

Lasīt tālāk

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu