Dāvanas Lieldienās – pārsteidz mīļotos cilvēkus

dāvanas lieldienās

Lieldienas ir svētki, ko daudzi no mums gaida. Tas ir kā veids, kad sagaidīt pavasari, pavadīt laiku kopā ar saviem mīļajiem un visiem kopīgi iesaistīties Lieldienu aktivitātēs.

 

Šie ir svētki, kuros ir mīļi arī sagatavot nelielas dāvaniņas saviem mīļajiem ģimenes locekļiem un draugiem. Tās var būt šokolādes oliņas, pašu cepti gardumi un kas tik vēl nē. Taču jāsāk ar īstās sajūtas iegūšanu! Par to vairāk šī raksta turpinājumā.

 

Ieteikumi Lieldienu sajūtai

Lūk, daži ieteikumi, kā iegūt svētku sajūtu un nodot to saviem viesiem.

 

Izdekorē mājokli

Svētku sajūta sākas no tevis paša, tāpēc ir labi padomāt par tās ieviešanu savā mājoklī. Labs veids, kā to izdarīt ir ar dekorāciju palīdzību. Ziemassvētkos tās ir gaismu lampiņas, dzimšanas dienās sveicienu virtenes un kūkas. Lieldienās tie ir svētku zaķi, oliņas, groziņi, sūnas, dabīgās dekorācijas utt. Atliek vien izpausties!

Izaudzē zāli podiņā

Šādā veidā mājoklim uzreiz tiek piešķirta pavasara sajūta. Īpaši, ja mājās ir kaķis – tad šim paņēmienam ir divi pielietojumi, gan dekorācija, gan našķis kaķim. Dāvanas Lieldienās var būt arī gluži parasta tikkko izdīgusi zaļa zālīte uz mielasta galda.

Lieldienu dekori uz galda

Parūpējies par īpašiem Lieldienu dekoriem uz galda – cāļiem, zaķiem, trušiem un citiem Lieldienu tēliem. Lūk, viens no veidiem, kā to panākt – izveidot zaķīšus no olas, redīsiem un salātlapām vien!

Parūpējies par aktivitātēm

Ja Lieldienās uzņem ciemiņus, tad parūpējies par jautrām aktivitātēm. Tā, lai ir jautri gan lieliem, gan maziem. Galvenais ir pabūt svaigā gaisā, jo tad arī izdosies olas pameklēt, pašūpoties un izstaigāties.

 

Lieldienu dāvanu idejas saviem mīļajiem

lieldienu dāvanas

Dāvanas Lieldienās – tās var būt taustāmas dekorācijas, kā, piemēram, pīti olu groziņi, burkāna formās un krāsas dažādas dekorācijas, ko var izveidot no mājā pieejamajiem materiāliem. Idejas var smelties it visā – dabā, internetā, uz ielas, pat mājās!

 

 

Dāvanas Lieldienās var būt izklaidējošas un tādas, kas visai ģimenei liks pavadīt laiku kopā. 

 

Labs piemērs ir brauciens ar rodeļiemTā ir iespēja labi pavadīt laiku ar savējiem svaigā gaisā, kārtīgo izkustoties un izsmejoties. Turklāt Rāmkalnos ir arī liels piedāvājums ar citām aktivitātēm, ko darīt visam ģimenes vai draugu lokam kopīgi. 

 

Vēl viena iespēja ir kopīga kliņģera cepšana Lāču ceptuvē. Tā ir latviska aktivitāte, kas ieinteresēs gan lielos, gan arī pašus maziņos. Turklāt šī ir iespēja pavadīt svētkus lietderīgi, izklaidējoties un apgūstot ko jaunu vienlaikus.

 

Jautras dāvanas ideja ir karikatūru izveidošanaTiem, kam ir laba humora izjūta un izpratne par jokiem, šāda dāvana vēl ilgi kalpos par atgādinājumu par jautrajiem svētkiem.

 

restorāni rīgā

 

Lai izdodas iepriecināt savējos un labi nosvinēt Lieldienas!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu