Ekskursija vai ceļojums? Uzdāvini lielisku atpūtu no FromMe.lv!

16.07.2013
Ceļojumi vai ekskursijas? Ar šo jautājumu saskaras ikviens, kurš sāk domāt un plānot savu brīvo laiku, atpūtu un atvaļinājumu. Rīga, Viļņā, Tallina, Pērnava – brīnišķīgi ceļojumu galapunkti! Kā Tev šķiet? Arī FromMe.lv plašajā dāvanu piedāvājuma klāstā iespējams ir ceļojumi un ekskursijas ar šādiem galamērķiem. 
 
Ekskursija pa Rīgu ar kuģīti vecrīga – tā ir romantiska ekskursija pa Rīgu, iepazīstot Vecrīgas senatnīgās ēkas un Rīgas arhitektūru no ūdens. Vai var būt vēl labāka dāvana par Latvijas galvaspilsētas iepazīšanu ekskursijas veidā?
 
Ceļojums uz Viļņu Orange Weekends sagādās dažādus pārsteigumus – sākot ar Etnokosmoloģijas muzeju, kur ar Eiropā lielāko teleskopu varēs izpētīt debesis un vērot sauli. Savukārt ekskursija unakvaparks kūrortpilsētā Pērnava spēs apburt ar rotaļīgajām mājiņām un pārsteidzošo arhitektūru.
 
Pērnava ir kā radīta pārsteidzošiem notikumiem. Ceļojumi ir ļoti dažādi, tā, piemēram, ceļojums uz Tallinu un Keilas ūdenskritumu būs skaists pārdzīvojums jebkuram dabas un skaistu skatu mīļotājam, Tallina valdzinās ar savām leģendām un nostāstiem.
 
Ekskursijas daudziem no mums saistās ar vienas dienas ceļojumu kopā ar klasi skolas laikā. Ja ir plānots iepriecināt bērnus, tad ekskursija saldumu darbnīcā Skrīveru saldumi būs katra bērna sapņa piepildījums. Padomā par otru un sagādā vislielāko prieku izrādot, cik īpašs ir otrs.
 
Izvēlies FromMe.lv dāvanas  un dāvanu kartes un apskati īpaši sagatavoto sadaļu tiem, kam patīk ceļot – ekskursijas un ceļojumi!
 
Uzdāvini lielisku atpūtu vai atvaļinājumu sev un saviem tuvajiem ar FromMe.lv dāvanu kartēm.

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu