Ekskursija vai ceļojums? Uzdāvini lielisku atpūtu no FromMe.lv!

16.07.2013

ekskursija

Ceļojumi vai ekskursijas? Ar šo jautājumu saskaras ikviens, kurš sāk domāt un plānot savu brīvo laiku, atpūtu un atvaļinājumu. Rīga, Viļņā, Tallina, Pērnava – brīnišķīgi ceļojumu galapunkti! Kā Tev šķiet? Arī FromMe.lv plašajā dāvanu piedāvājuma klāstā iespējams ir ceļojumi un ekskursijas ar šādiem galamērķiem. 

Ekskursija pa Rīgu ar Smile Line – tā ir romantiska ekskursija pa Rīgu un tās ieliņām, iepazīstot Vecrīgas senatnīgās ēkas un Rīgas arhitektūru. Vai var būt vēl labāka dāvana par Latvijas galvaspilsētas iepazīšanu ekskursijas veidā? Tomēr, ja Rīga ir iepazīta, un ir vēlme iepazīt kādu jaunu pilsētu, tad Viļņa varētu būt viens no galapunktiem.

Ceļojums uz Viļņu Orange Weekends sagādās dažādus pārsteigumus – sākot ar Etnokosmoloģijas muzeju, kur ar Eiropā lielāko teleskopu varēs izpētīt debesis un vērot sauli. Savukārt ekskursija unakvaparks kūrortpilsētā Pērnava spēs apburt ar rotaļīgajām mājiņām un pārsteidzošo arhitektūru.

Pērnava ir kā radīta pārsteidzošiem notikumiem. Ceļojumi ir ļoti dažādi, tā, piemēram, ceļojums uz Tallinu un Keilas ūdenskritumu būs skaists pārdzīvojums jebkuram dabas un skaistu skatu mīļotājam, Tallina valdzinās ar savām leģendām un nostāstiem.

Ekskursijas daudziem no mums saistās ar vienas dienas ceļojumu kopā ar klasi skolas laikā. Ja ir plānots iepriecināt bērnus, tad ekskursija saldumu darbnīcā Skrīveru saldumi būs katra bērna sapņa piepildījums. Padomā par otru un sagādā vislielāko prieku izrādot, cik īpašs ir otrs.

Izvēlies FromMe.lv dāvanas  un dāvanu kartes un apskati īpaši sagatavoto sadaļu tiem, kam patīk ceļot – ekskursijas un ceļojumi!

Uzdāvini lielisku atpūtu vai atvaļinājumu sev un saviem tuvajiem ar FromMe.lv sajūtu dāvanām

Dāvanu idejas un padomi

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Perfekta dāvana pilsētniekiem - zirgu izjādes Ādažos

Šajā rakstā apkopoti visi zirgu izjāžu piedāvājumi Ādažos, jeb dāvanu idejas ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu