Gudri iegādātas Ziemassvētku dāvanas – bez stresa un ar sirsnību!

Vismīļākās dāvanas – pašu rokām darinātas

Ja atliek brīvais laiks, un radošums tā vien laužas uz āru, mīļie priecāsies tikt pie Ziemassvētku dāvanas, kas ir pašu rokām gatavota. Ziemā prieku sagādās adītas zeķes un cimdi, ja vēlme ir pēc kā garda – uzcep piparkūkas dažādās formiņās. Ja dāvana ir kaut kas cits, tad jebkurā gadījumā tā būs daudzkārt jaukāka, ja to papildinās kāds pašu gatavots nieciņš. Tuvi draugi novērtēs, ja dāvanu pasniegsiet ar kādu joku vai papildināsiet ar pašdarinātu joku dāvanu.

Dāvini pieredzi, nevis mantas

Biļete uz koncertu, teātra izrādi, ceļojums, brīvdienu piedāvājums vai restorāda dāvanu karte. Šādas Ziemassvētku dāvanas dažkārt paliek atmiņā ilgāk, kā dārgas mantas. Pozitīvi piedzīvojumi, kas rosina jaukas atmiņas prātā paliek ilgāk kā materiālas lietas. FromMe piedāvā lieliskas dāvanas, kas veicina pavadīt laiku kopā.

Dāvini citiem, nevis sev

Cilvēks ir sociāla radība, tādēļ mūsu labsajūtai ļoti svarīgas ir attiecības ar apkārtējiem. Iepriecinot citus ar dāvanām vai ziedojot labdarībai, mēs kļūstam laimīgāki, jo saņemam pozitīvas emocijas un pateicību no apkārtējiem, uzlabojas arī mūsu pašnovērtējums. Tādēļ pārdomāta dāvanu iegāde var iepriecināt ne tikai to saņēmējus, bet arī padarīt laimīgākus mūs pašus. 

Neuztraucies par dāvanām – esi te un tagad!

Vai esi dzirdējis par maģisko “Ziemassvētku sajūtu”? To, ka gaidīšanas laiks, siltums un mīļums ir daudz svarīgāks par pašām dāvanām? Visspilgtāk tas ir izjūtams bērnībā vai tiem, kam ir jau bērni – gaišie Ziemassvētku koncerti, pasākumi, Ziemassvētku dekorāciju gatavošana… Tāpēc patiesībā Ziemassvētku dāvanas ir otrajā plānā – galvenais ir kopā būšana un gaidīšana.

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu