Pašdarinātas joku dāvanas

 

Meklējot dāvanu, tā ir rūpīgi jāatlasa un tai jābūt piemērotai gan dāvanas saņēmējam, gan svētkiem. Lai arī īstās dāvanas atrašana var būt satraucoša un pat nogurdinoša, gandarījums par prieku dāvanas saņēmēja sejā ir pats galvenais. Taču vērts piebilst, ka ne vienmēr un ne katram gadījumam ir nepieciešama liela un dārga dāvana. Vismaz ne uzreiz. Piedāvājam atlīdzināt pūles, kas radījušās īstās dāvanas meklējumos, ar nelielu joku. Pārsteidz dāvanas saņēmēju un, pirms galvenās dāvanas pasniegšanas, uzdāvini joku dāvanas. 

 

Joku dāvanas ir labs veids kā papildināt dāvanu gadījumos, kad vēlies uzdāvināt noderīgu dāvanu, piemēram, dāvanu karti, bet vēlies to pasniegt īpašā veidā. Dāvanas saņēmēja reakcijas par joku davanām bieži vien ir smieklīgas un atmiņā paliekošas. 

 

Visas zemāk sarakstā iekļautās idejas joku dāvanām ir pašu gatavotas. Lielāko daļu no tām var izgatavot mājās vai darba vietā – vajag tikai pasmelties idejas, mazliet sagatavoties un īstenot. Kas gan var būt labāks par interesantu dāvanu, kas parāda to, ka dāvinātājs ir tiešām pacenties un pielicis pūles, lai iepriecinātu savu draugu vai darba kolēģi.

 

Joku dāvanas

Joku dāvana var būt kā dāvana ļoti labam draugam kādā īpašā dienā. Tādos svētkos kā dzimšanas diena vai Ziemassvētki, joku dāvana var būt kā labs papildinājums kādai citai dāvanai. Ja jūties īpaši drosmīgs un vēlies ieraudzīt daudzu cilvēku reakciju par joku dāvanām vienu viet, tad, iespējams, šīs smieklīģās dāvanas pasniegt kāzās kā dāvanas kāzu viesiem.

 

Joku dāvana parādīs, ka esat pūlējies un par draugu padomājis, lai viņu iepriecinātu. Joku dāvana ir piemērota dāvinot draugam dāvanu karti, kura ir izdrukāta un visa tās vērtība slēpjas dāvanu kartes saturā. Tad abas dāvanas var iesaiņot kādā lielākā kastē, kur vispirms ir redzama joku dāvana, bet pēc tam tiek atrasta arī kāda vērtīgāka dāvana.

 

Var arī kā galveno dāvanu pasniegt joku dāvanu, un tikai pēc tam "tā starp citu" pasniegt vērtīgo dāvanu karti.

 

Dāvanas mammai

 

Smieklīgas dāvanas idejas

Zemāk aplūko FromMe izveidotās smieklīgās dāvanas un smelies iedvesmu savas joku dāvanas izveidošanai.

 

Cerams, ka šīs idejas izjokošanai Tev noderēs. Ja vēlies ar kādu no šīm bildēm padalīties sociālajos tīklos, vari to darīt, tikai pievieno #FromMeJoki

 

Stresa mazinātājs

  Stresa mazinātājs  

Tautā tik labi pazīstamais stresa mazinātājs var būt arī lieliska joku dāvana. Šī dāvana varētu būt labs papildinājums kādai dāvanai, kas sniedz patiesu relaksāciju. Tas varētu būt dāvanu kupons floutingam, bet tā kā dāvanas saņēmējs to varēs izmantot kaut kad vēlāk, pasniegto joka dāvanu viņš varēs izmantot jebkurā piemērotā brīdī.

 

Smieklīgākais, ka visticamāk viņš to izmantos lai samazinātu dāvanas saņemšanas stresu – izspaidīs gaisa spilventiņus uzreiz pēc dāvanas saņemšanas.

 

 

Svarcēlāju iesācēja komplekts

Svarcēlāja iesācēja komplekts

Piemērota dāvana, ja vēlies uzdāvināt sporta zāles abonementu vai dāvanu karti sporta veikalā.

 

Dāvana ar pamatīgu ironijas devu, kas atsevišķiem cilvēkiem varētu šķist aizskaroša, bet labs draugs to noteikti novērtēs un pasmiesies.

 

 

Standarta grāmatzīme

Joku dāvana Grāmatzīme

Visai ierasts, ka par grāmatzīmi izmanto jebko, kas ir pa rokai. Šāda joku dāvana varētu būt labs papildinājums, dāvinot grāmatu.

 

Konkrētajā piemērā, skaidrojošajā tekstā ielikām iedvesmojošu teicienu, bet tik pat labi šai dāvanai varētu pievienot saturisko vērtību saistībā ar izmantotu lietu dzīves cikla atjaunošanu, atkritumu šķirošanu vai ar “Zero Waste” ideoloģiju saistītu motīvu.

 

 

Dāvanu kartes

 

Hipstera maciņš

Hipstera maciņš joku dāvana

Stilīga dāvana vīrietim, kam patīk praktiskas dāvanas! Ar šo īpašo naudas klipsi var kopā saturēt ne tikai naudu, bankas kartes un e-talonu, bet arī dāvanu kartes.

 

Šādu joku dāvanu var pasniegt kopā ar dāvanu karti, kura sniedz plašas izmantošanas iespējas, jo tā pēc izvēles plašuma ir pielidzināma naudai.

 

FromMe tāda ir FromMe karte, ko var izmantot visā Latvijā pie pazīstamākajiem FromMe partneriem.

 

 

Koka sūdiņš ar Latviešu zīmēm

Koka sūdiņš ar latviešu zīmītēm

Šī pašdarinātā dāvana, protams, ir radīta ievesmojoties no Facebook profila “Koka sūdiņi ar Latviešu zīmēm”. To noteikti novērtēs tie, kas zina šo profilu.

 

Konkrētā dāvana ir izgatavota no parkā atrasta kociņa, kas mazliet apstrādāts ar papīra nazīti un tajā ir ielikta liela emocionālā vērtība, izvēloties ar dāvanas saņēmēju saistītu latviešu zīmi.

 

Uzskatām, ka katram latvietim būtu nepieciešams kaut viens koka sūdiņš ar Latviešu zīmi, bet labākā gadījumā ar divām zīmēm. Šo dāvanu var pasniegt kopā ar kādu no FromMe pieejamajām Latviešu ražotāju dāvanu kartēm, kas pieejamas īpašajā kataloga sadaļā "Ražots Latvijā".

 

 

Tetovētāja sākuma komplekts

Tetovētāja sākuma komplekts joks

Prefekta joku dāvana, ja draugam dzimšanas dienā tiek dāvināta dāvanu karte tetovējumam.

 

Ja tas draugam ir pirmais tetovējums, tad piemērotāka joku dāvana būs "Tetovētāja iesācēja sākuma komplekts", bet ja draugam jau ir vairāki tetovējumi, tad piemērotāks būs "Nopietnā tetovētāja rīku komplekts", kur čupiņā var salikt dažādus jebkādus rakstāmos.

 

 

Zivju sēklas

Zivju sēklas makšķerniekam

Ja vēlies iepriecināt makšķernieku, uzdāvini dāvanu karti makšķerēšanas veikalā un Zivju sēklas.

 

Maksķerkātu vai piemērotu vizuli makšķernieka vietā ir praktiski neiespējams izvēlēties, toties vari iepriecināt ar gardiem krekerīšiem, ko var uzkost copes laikā.

 

 

 

restorāni rīgā dāvanu karte

 

 

XXL EKO matu fēns

Matu fēns balons joks

Labākā dāvana cilvēkam, kam patīk ceļot un doties pārgājienos, rūpēties par dabu vai pievērst īpašu uzmanību savam izskatam. Fēns ne vienmēr ir pa rokai, kad tas nepieciešams, bet šī dāvana to risina.

 

Konkrētajā gadījumā pievienotais balons ir tiešām liels, tāpēc šāda dāvana svētkos tiks īpaši novērtēta - piemērota dāvana, kas radīs prieku un sajūsmu. Piemērota uzdāvināt kopā ar ceļojumu aģentūras dāvanu karti.

 

Brīvroku telefona turētājs

Brīvroku telefona turētājs joks
 
Mūsdienās iaizvien vairāk cilvēkiem patīk visādi gadžeti. Šī ir lieliska joku dāvana, ko uzdāvināt kopā ar kādu gadžetu vai elektro ierīci.
 
Šī ir arī laba dāvana draugam, ja uzskati, ka viņš pārāk daudz lūkojas savā telefonā, kas slikti iespaido viņa veselību (redzi, sprandu, stāju). Tad šī dāvana varētu tikt pasniegta izrādot rūpes un cenšoties viņam izdarīt kaut ko labu.
 
 

Sniegavīra sūdiņi

Sniegavīra sūdiņi

Laba dāvana Ziemassvētkos, ja nav sniega, vai draugam, kam ļoti patīk ziema. Dāvana ir īpaši vērtīga, jo sniegavīra sūdiņi ne tikai atgādina par to, cik sniegavīri ir forši, bet arī ir garšīga un sātīga dāvana.

 

Šī dāvana varētu labi iet komplektā ar Dāvanām ziemas prieku baudīšanai, piemēram, kāda slēpošanas kalna dāvanu karti, jo sniedz saistītas sajūtas.

 

 

escape room kvesti

 

Reiz bija sniegavīrs

Izkusis sniegavīrs

Šī ir visai skarba dāvana draugam, kam ļoti patīk ziema, sniegs un ziemas prieki.

 

Bet iespējams tieši visskarbākās dāvanas ir tās, kuras visilgāk atceras, tāpēc ir vērts pamēģināt! Iesakām šo dāvanu uzdāvināt kopā ar Žagarkalna dāvanu karti, jo tā ir viena no vietām, kur Latvijā sniegs ir visilgāk un visvairāk.

 

100% EKO burbuļvanna

EKO Burbuļvanna

Laba dāvana, ko uzdāvināt kādam, kas atzīst visu dabisko un veselīgo. Ja domājat par dāvanu sievietei, tad šī varētu būt tikai laba dāvana ļoti labai draudzenei, par kuru esat pārliecināti, ka viņa sapratīs šo īpašo humoriņu.

 

Tad to būtu piemēroti uzdāvināt kopā ar kādu SPA piedāvājumu vai Stenders dāvanu karti, kur pieejams viss relaksējošai atpūtai. Vīriešiem šis joks varētu šķist daudz pieņemamāks, bet arī tikai draugu lokā.

 

 

Iesaiņojumā dāvana nav iekļauta

Dāvana iesaiņojumā nav iekļauta

Šis ir joks par to, ka bieži iegādājoties elektro ierīces, komplektā nav iekļautas baterijas, kas liedz pēc dāvanas saņemšanas to uzreiz izbaudīt.

 

Šī būtībā ir obligāta dāvana šādiem gadījumiem, bet efektīvi būtu sākt ar šīs pašdarinātās dāvanas pasniegšanu viegla izbrīna radīšanai, un tad pasniegt iecerēto gadžetu, kas darbojas uz baterijām.

 

 

Pašdarināts dizaina dekors

Dizaina dekors

Labs piemērs, kā no nekā uztaisīt labu dāvanu - dāvanu, kuru saņemot pirmā emocija būs: “Nopietni?! Ko man tagad ar to darīt?!” Atbilde nav tālu jāmeklē: “Pieliec pie sienas vai izmanto kā grāmatzīmi!”.

 

Līdzīgā veidā var izgatavot arī kādu smieklīgu eglītes rotājumu, ko pasniegt kopā ar Ziemassvētku dāvanu.

 

 

Mazkaloriju dakšiņa vieglākiem svētkiem

Mazkaloriju dakšiņa

Ja kāds draugs dalās ar plāniem, ka drīzumā būtu jāpievēršas kādai diētai, vai beidzot jāsāk sportot, tad šāda dāvana varētu būt kā labs pamudinājums.

 

Šī dāvana būs arī kā radīta tiem draugiem, kas žēlojas, ka svētkos parasti pārēdas, tāpēc pēc svētkiem jūtas noguruši vai uzņēmuši lieko svaru.

 

Ja esat nolēmuši dāvināt kāda sporta kluba dāvanu karti vai dāvanu karti gardēža vakariņām, tad šāda joku dāvana varētu būt labs papildinājums.

 

dāvanu karte restorānā

 

Vairākkārt izmantojamu maisiņu komplekts

Maisiņu komplekts

Šī ir pašu radīta dāvana, ko novērtēs cilvēki, kam patīk spārnotais teiciens “Maisiņš VAIG?” vai tiem, kas pievērš uzmanību tam, lai veikalā neņemtu plastmasas maisiņus, neskatoties uz to, ka tie ir ikdienā ļoti noderīgi. Īpašu vērtību dāvanai piešķir tas, ka abi maisiņi jau vairākkārt ir lietoti.

 

Šādu dāvanu var pasniegt komplektā ar universālo FromMe dāvanu karti, jo tai neizbēgami sekos kādi pirkumi, kuriem iepirkuma maisiņi būs ļoti noderīgi.

 

Atceries - kādam šī dāvana varētu šķist aizvainojoša!

 

 

Īpaši sarežģīta koka puzle

Īpaši sarežģīta koka pusle

Šī ir lieliska dāvana tavam visgudrākajam draugam, kurš vienmēr visu zin vislabāk, un kuram neviens uzdevums nav par grūtu. Šī dāvana varētu viņu mazliet atsēdināt, un uzdot jautājumu, vai ar šo viņš tiks galā?!

 

Dāvana būtu piemērota arī draugam, kurš bieži dodas ceļojumos, un viņam vakaros vienam pašam nav ko darīt. Dāvanas dziļā doma ir, ka no visiem skaidu gabaliņiem ir jāsaliek atpakaļ attēlā redzamais dēlis.

 

Šī būtu lieliksa papildus dāvana, ja draugam dāviniet kādu galda spēli vai dāvanu karti Brain Games galda spēļu veikalā.

 

 

Sasmalcināts ļoti garš makarons

Sasmalcināts ļoti garš makarons Joki

Ekskluzīva dāvana, jo šis, iespējams, ir viens no visgarākajiem spageti makaroniem pasaulē, un iespējams viņš pie dāvanas saņēmēja ir ceļojis no pašas Itālijas. Ceļā viņš gan ir mazliet sadalījies, bet savu ekskluzivitāti nav zaudējis.

 

Dāvana ir arī gana multifunkcionāla - ar to var spēlēt dažādas spēles gan vienatnē, gan grupā, kā arī to var pagatavot vakariņās. Diemžēl visu ģimeni pabarot neizdosies. Dāvanas multifunkcioanalitāte ļauj tai piešķirt dažādus stāstus un attīstīt idejas, kāpēc tieši šāda dāvana apsveicamajam tiek pasniegta.

 

Šī joku dāvana ir ļoti vienkārši sagatavojama, un tā neprasa īpašu sagatavošanos, jo spageti makaroni mājās ir praktiski ik vienam. Uzskatām - jo parastāka un vienkāršāka ir dāvana, jo lielāku izbrīnu un sašutumu tā var radīt. Atliek vien to sasaistīt ar īpašu domu, un joku dāvanas īpašais mērķis būs sasniegts.

 

Mēs iesakām šādu joku dāvanu izvēlēties, ja tiek dāvināta Restorāna dāvanu karte, piemēram.

 

 

Naudas sēklas

Naudas sēklas

Piemērota dāvana baņķierim vai kriptovalūtu īpašniekam. Šī ir piemērota dāvana jaunajā gadā, kad ir lielākais novēlējumu laiks, un novēlējums "Lai tev būtu vairāk naudas!" vienmēr tiks novērtēts! To var dāvināt kopā ar jebko, varbūt vienīgi ne ar saderināšanās gredzenu.

 

Būtiski, ka šī dāvana nav tikai joks, jo ozolkoks ir Latvijā visvērtīgākais kokmateriāls ar spēcīgu enerģiju. Šī joku dāvana varētu arī būt piemērota tiem, kuriem nepieciešamas asprātīgas idejas kā dāvināt naudu. 

 

 

Sniega taisīšanas iesācēja komplekts

Sniega taisīšanas iesācēja komplekts

Ja ziema ir sākusies, aukstums ir, bet sniega nav, tad draugam, kuram patīk ziema, dāvanu varat iesaiņot šādā joku dāvanas kastē.

 

Kastē varat ielikt īsto dāvanu, ko dāvināsiet, bet iesaiņot tā, itkā kastē būtu rīve un ledus. Kaste var būt jebkāda – galvenais, lai teorētiski tajā varētu ielīst attēlos izmantotās lietas.

 

 

Virtuļu sēklas

Virtuļu sēklas Joki

Dāvana īstam gardēdim, kam patīk virtuļi, vai cilvēkam, kam patīk gatavot ēst, un viņš ir vienmēr gatavs eksperimentēt ar kaut ko jaunu. Labs papildinājums dāvanai, ja esat iecerējuši pasniegt Restorāna dāvanu karti.

 

Padalies komentāros ar savām smieklīgo dāvanu idejām un seko mums sociālajos tīklos.

 

Apkoposim vēl vairākas idejas labām joku dāvanām. Ja tev ir priekšlikumi, kas vēl varētu būt laba un smieklīga dāvana, ko katrs var pagatavot pats, aicinām pievienot idejas komentāros. Šīs un citas joku dāvanas ir pieejamas FromMe Facebook un Instagram profilos ar #FromMeJoki.

 

 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu