Pārāk daudz sieviešu? 4 idejas kopīgai Sieviešu dienas dāvanai visām ģimenes sievietēm!

Ģimenē tik daudz sieviešu, bet tu esi viens!  Dažreiz mazāk ir vairāk – uzdāvini viņām kopīgu 8. marta Sieviešu dienas dāvanu, kura liks viņām visām justies novērtētām un dos iespēju kopīgi izbaudīt sievišķību! Turpinājumā vairākas idejas dāvanām Sieviešu dienā no dāvanu karšu interneta veikala FromMe.lv!

Šajā Sieviešu dienā atgādini viņām, ka viņas ir spēcīgas sievietes, jo viņām ir spēcīga ģimene - vakara / nakts ģimenes atpūta Vienkoču parkā ar lāpām būs īsts izaicinājums, jo dāmas baidās no tumšā meža, un šī būs iespēja pārvarēt bailes, bet tu būsi līdzās, un viņas atcerēsies, ka viņas vienmēr sargāsi, un ka uz tevi vienmēr var paļauties.

Kopīga fotosesija ir lieliska Sieviešu dienas dāvana, jo liks tev tik dārgajām sievietēm justies skaistām, vienotām un spēcīgām. Turklāt, šī sajūta tiks iemūžināta skaistās bildēs!

Sievišķīgs pirts rituāls – jau gadsimtiem ilgi sievietes smeļas spēkus esot kopā, un iespēja būt veselību un skaistumu uzlabojošos rituālos ir lieliska dāvana Sieviešu dienā mammai, māsai, vecmāmiņai, sievai un sievasmātei! 

Sievietēm patīk parunāties un ieēst kādu kūku vai salātiņus kafejnīcā – dāvanu karte sievišķīgam kopā būšanas laikam kafejnīcā būs burvīga dāvana viņām Sieviešu dienā!

 

Ieskaties FromMe.lv piedāvātajās dāvanu karšu iespējās un idejās, lai atrastu piemērotāko dāvanu savām mīļotajām sievietēm 8. martā – Sieviešu dienā! 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu