Lidojums virs Rīgas - kuru maršrutu izvēlēties

13.06.2019

Kuru maršrutu izvēlēties?

Lidojums ar deltaplānu - maršruts

Tie, kam laimējies dāvanā saņemt iespēju doties lidojumā ar deltaplānu virs Rīgas, sapratīs, ka lidojuma maršruta izvēle var sagādāt dažus jautājumus. Ko labāk izvēlēties?

Atbilde galvenokārt slēpjas tajā, kuras firmas dāvanu karte ir saņemta, un kuru pacelšanās un nolaišanās veidu dāvanas saņēmējs vēlas izmēģināt. Ja dāvanā saņemts lidojums ar deltaplānu virs Rīgas, tad, saprotams, ir iespējams izvēlēties:

  • lidojums ar deltaplānu ar pacelšanos no ūdens;
  • lidojums ar deltaplānu ar pacelšanos no lidlauka.

Atkarībā no pacelšanās veida, mainās deltaplāna uzbūve, pacelšanās vieta, kā arī lidojumā redzamā ainava. Tie, kam ir vienalga, kā pacelties gaisā, galvenokārt ņems vērā lidojuma sākuma punkta tuvumu mājām, vai arī transporta tīkla ērtumu. Daži labprāt izvēlas lidojuma maršrutu, kas ved tuvāk vietām, kurās ikdienā tiek pavadīts laiks. Tās ir vietas, ko interesanti aplūkot, lai pēc tam varētu tur esot atcerēties, kāds bija skats no augšas. Aplūkosim tuvāk katru no maršrutiem, un tajos redzamās pilsētas daļas.

Lidojums ar deltaplānu no ūdens

 

Lidojum s ar deltaplānu no ūdens ir aizraujošs piedzīvojums, kurā lidojums mīsies ar nelielām ūdens šļakatām, jo gan pacelšanās, gan nolaišanās notiek ūdenī. Lidojums sāksies pludmalē, Krasta ielā 56. 

Lidojuma maršruts sākumā ved gar Daugavas krasta rajona jahtu ostas apkārtni, kā arī LIDO atpūtas centru. Skatam pavērsies arī Krasta masīvs, dzelzceļa mezgls, un Dienvidu tilts visā savā godībā. Interesanti būs aplūkot arī jauno  un jaunuzceltā iepirkšanās karaliene T/C Akropole. Rīgas panorāma patīkami pārsteidz ar dažādo jumtu, torņu, dārzu  un vienmēr dzīvo satiksmes plūsmas radīto ainavu. Lidojums vedīs caur Mazo Daugavu, kur Lucavsala un Zaķusala pārsteidz ar Daugavas ieskauto zaļo platību un Televīzijas torni. Tāpat skatam pavērsies Salu tilts no putna lidojuma, un, ja paveiksies, Daugavas ūdeni šķels kāda no jahtām vai motorlaivām.

Lidojums ar deltaplānu no lidlauka

Lidojums ar deltaplānu no Spilves lidlauka piedāvā tradicionālāku pacelšanās un nolaišanās veidu, vairāk atgādinot lidmašīnas ieskrējienu no skrejceļa. Lidojums sākumā vedīs pār Ķīpsalu, paverot skatu uz Rīgas panorāmu, Saules akmeni, Z-Torņiem un Vanšu tiltu. 

Lidojumā būs iespēja no putna lidojuma aplūkot Rīgas sirdi - vecpilsētu. Īpašs skats pavērsies uz Brīvības pieminekli. Lidojuma laikā, paralēli Daugavas zilajiem ūdeņiem, lieliski būs redzama pilsētas zaļā zona jeb parki -  Esplanāde, Kronvalda parks un Vērmanes dārzs. Tāpat lidojums vedīs pāri Viesturdārzam un Hanzas ielai, paverot skatu ne tikai uz pilsētas sirdi, bet arī industriālo teritoriju - Skansti un Andrejsalu.

 

Kuru no lidojumiem izvēlēsies Tu?

Abi lidojuma maršruti aprakstīti standarta lidojuma piedāvājumam, kas ir 10 minūšu garumā. Ja vēlaties garāku un plašāku lidojumu, piemēram, 15 vai 20 minūtēm, tad maršruts būs garāks. Citus piedāvājumus, kas ļaus izbaudīt lidojuma sajūtas, meklē FromMe dāvanu sadaļā Lidojumi.

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu