Lieldienu olu meklēšana - pārsteigumu un dāvanu idejas lieliem un maziem!

Lieldienu olu meklēšana ir lieliska tradīcija, kuru var īstenot gan iekštelpās, gan ārā, turklāt tā ir visnotaļ aizraujoša nodarbe. Tiesa, daudziem šī spēle asociējas ar izklaidi bērniem, nevis pieaugušajiem vai pusaudžiem, tāpēc daudzās ģimenēs šī tradīcija atstāta novārtā.  Raksta turpinājumā dāvanu centra FromMe.lv komanda atklāj vairākas idejas, kā padarīt šo burvīgo aktivitāti interesantu visu vecumu olu medību dalībniekiem!
 

Klasiskie saldumi

  • Protams, ka mazākie spēlētāji un saldumu mīļi priecāsies par šokolādes olu medībām. Mazākie bērni iekāros veikalā nopērkamās šokolādes olas, kurās ir paslēptas dāvanas jeb mantiņas, bet saldumu mīļi priecāsies par mazajām, pildītajām šokolādes oliņām ar riekstiem vai arī šokolādes zaķu figūriņām. 

Iespēju kuponi

  • Ja ģimenē esat sadalījuši pienākumus, piemēram, kurš kurā dienā gatavos vakariņas, mazgās traukus, vai arī kā citādi palīdzēs mājas darbos, var olu formas trauciņos paslēpt dāvanu kuponus, kas atvieglos laimīgajam atradējam mājās veicamos darbus, piemēram, ”Šodien traukus manā vietā mazgās kāds cits”, tāpēc pārsteigumu olas atrast būs ieinteresēti visi ģimenes locekļi. 

Spēļu uzdevumi

  • Ja plānots rīkot Lieldienu ballīti ar draugiem, var olās paslēpt spēles “patiesība vai risks” jautājumus, un kādu gardumu, lai pasākumu padarītu interesantāku! Iespējams arī spēlēt dzērienu spēli, olās atrodot jautājumus, uz kuriem atbildot ar “jā”, ir attiecīgi jāiedzer noteikts skaits kāda dzēriena. Piemēram, uz jautājumu “Vai esi kādreiz nobijies, ieraugot sevi spogulī?” Idejas jautājumiem vari atrast internetā, piemēram, lapā HobbyLark!

 Laimīgā ola

  • Lieldienu olu meklēšanu interesantāku padarīs, ja vienā no olām paslēpsi īpašu uzvaras zīmi, piemēram, zelta papīra gabaliņu, kuru laimīgais atradējs varēs iemainīt pret lielāku balvu pie dāvanu slēpēja, kamēr citās olās būs mazākas dāvaniņas. Piemēram, zelta papīra gabaliņu var iemainīt pret FromMe.lv dāvanu karti!

Tumsā spīdošas olas

  • Pieaugušie novērtēs arī olu meklēšanu nedaudz neparastā vidē. Paslēp ārā tumsā spīdošas olas, lai padarītu medības interesantākas! Olās vari ielikt, piemēram, tumsā spīdošos kociņus, kurus rotaļlietu veikalos var nopirkt par dažiem centiem. 

 Lieldienu ballīte dāmām

  • Lieldienu ballīte dāmām? Paslēp olās mazas rotaslietas vai kosmētikas paraudziņus! Veikalos iespējams iegādāties dažādus rotaslietu komplektus, kurus vari sadalīt vairākās olās, lai neiztērētu astronomiskas summas. Šāda Lieldienu aktivitāte būs lieliska dāvana sievietēm un mazajām dāmām!
Iepriecināt, pārsteigt un likt pasmaidīt – tāds ir pavasaris, kas nāk, un tādām ir jābūt arī Lieldienām! Lieldienu dāvanas vari sagatavot dažnedažādi – galvenais, lai tās nāk no sirds. Ieskaties dāvanu karšu internetveikala FromMe.lv piedāvājumā, kur atradīsi simtiem ideju dāvanām!
 
FromMe.lv – dāvanas no sirds!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu