Māksla un dizains – uzdāvini skaistumu!

Piemēram, dizaina objekts OLIS ir dabīgas un rūpīgi izstrādātas formas apgaismojams dizaina elements. Dizaina objekta radīšanas laikā tika īpaši domāts par dabu un dabas formām apkārtējā vidē, tādēļ ir atmestas ģeometriski noteiktas un precīzas formas, nonākot pie dabu simbolizējoša veidola.

Bet ja ir vēlme jubilāram uzdāvināt pašam izveidot savu dizainu kādam mākslas objektam, tad sveču liešana no Natural Green ir īstā dāvana. Sveču liešana ļaus sajusties kā māksliniekam, skulptoram un pavāram vienā personā. Tā ir krāsu, smaržu un formu dažādība. 

Katrā mākslas darbā svarīgi pievērst stilam. Stils ar kādu mākslinieks ir veidojis savu fotogrāfiju, gleznu, interjera un dizaina priekšmetu, vai pagatavojis garde un izsmalcinātu ēdienu ir būtisks ikvienā jomā. Nav svarīgi cik dārga naudas izteiksmē ir dāvana, ir svarīga stila odziņa, ar kādu mākslas darba autors ir vēlējies paust savas domas, redzējumu un sajūtas.

Ja jubilārs ir ekstravaganta personība, tad iesakām alternatīvu dizaina dāvanutetovējums salonā Tatto - Imanta, kur jubilārs pats varēs piedalīties tetovējuma skices izveidē. Bet varbūt jubilāru saista fotomāksla?

Tad ļoti piemērota dāvana būs fotosesija Art’eStudio– vislabākā un patīkamākā dāvana sievietei. Fotosesija var būt dažāda – portrets, kailfoto, grūtnieču foto, kāzu foto vai pat bērnu foto. Apvienojot skaistumkopšanas salonu ar profesionālu fotostudiju, jubilāram būs iespēja pienācīgi sagatavoties paredzētajam foto, izmantojot stilista, vizāžista un friziera pakalpojumus.

Bet, ja vēlies pārsteigt un sasmīdināt, tad vislabākā dāvana būs karikatūra no karikatūristi.lv, kas tiks izveidota pēc fotogrāfijas. Savukārt, ja jubilāram tuva ir zīmēšana, tad zīmēšanas kursi būs iespēja attīstīt jubilāra mākslinieciskās prasmes.

Dizains un māksla – uzdāvini skaistumu! FromMe.lv – dāvanas no sirds!

Dāvanu idejas un padomi

Skolotāju diena – ko dāvināt?

Skolotāji ir  nozīmīga mūsu dzīves daļa. Viņi ...

Lasīt tālāk

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu