Mamma – kā iepriecināt Māmiņdienā?

Mamma sava bērna dzīvē ieņem ļoti nozīmīgu lomu, jo ir sniegusi mīlestību, mīļumu, labsirdību, labestību un, protams, daudz zināšanu. Māmiņdiena ir iespēja mums mīļi sveikt savas mammas par to, ko viņas ir sniegušas mūsu dzīvē un kādus mūs uzaudzinājušas. Mātes dienu Latvijā svin pavasarī, kad daba zeļ un plaukst un liek mums novērtēt tās skaistumu- otrajā maija svētdienā. Mammas dienu citur pasaulē mēdz svinēt dažādos datumos.
 

Mammas iepriecināšanai noteikti ir nepieciešams izdomāt kādu jauku un mīļu dāvaniņu. Dārgai dāvanai viņa var nepiešķirt lielu nozīmi, bet noteikti novērtēs, ja būsi kaut ko pats uztaisījis. Šādai mammas dāvanai ir ļoti liela pievienotā vērtība- centīgums un mīlestība, kuru izstaro paštaisītā mīļā dāvaniņa.

 

Garšīgs pārsteigums

Viņa būs pārsteigta, ja negaidīti mēģināsi viņu pārsteigt ar brokastīm, pusdienām vai pat vakariņām. Mammas vēl lielākam pārsteigumam vari izdekorēt pašpagatavoto ēdienu ar mammas skaisto vārdu, vai kādu novēlējumu, zīmējumu.

 

Mammas kartiņa

Vai neesi aizmirsis rokdarbus? Kad biji mazs bērniņs, mammai regulāri dāvināji dāzādas kartiņas, un tie bija vieni no skaistākajiem brīžiem viņas dienā.  Ja pacentīsies vēlreiz izgatavot kartiņu paša rokām, mamma novērtēs un saglabās šādu dāvanu. Māmiņu dienas kartiņu vari dekorēt kā vien sirds vēlas - ar saulītēm, dzīvnieciņiem, savu foto, sirsniņām. Galvenais, lai šī kartiņa parāda, cik ļoti Tu viņu mīli.

Pašsaplūktu ziedu pušķis

Māmiņdienā mammu vari iepriecināt arī ar pašsaplūktu puķu pušķi. Tā kā ir pavasaris, tad daba ir pilna ar tikko uzplaukušiem un pavasarim raksturīgiem ziediem- tulpes, narcises, pienenes. Apciemo sen aizmirsto pļavu, kura var sniegt brīnišķīgus ziedus, lai Tu spētu pārsteigt savu mammu.

Mamma mūsu dzīvē ienes lielu prieku. Mēs zinām, ka vienmēr varam sagaidīt savas māmuliņas atbalstu, tāpēc ir pienācis laiks, lai parādītu mammai, cik ļoti viņu novērtējam un cik ļoti vēlamies pateikties viņām par to!
 
“Mamma, es Tevi mīlu…” šos vārdus nekad neatmet un neaizmirsti.
 
Iepriecini savu māmiņu ar kādu no FromMe.lv dāvanu centra dāvanu kartēm - izdomu bagātu  iepriecināšanu Tev novēl FromMe.lv komanda!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu