Mātes diena – kad svin šo īpašo dienu?

mātes diena svētki

Maijs atnāk ne tikai ar manāmi garākā dienām, spožāku sauli debesīs un pirmajām dārzā uzplaukušajām narcisēm un tulpēm, bet arī ar skaistiem svētkiem par godu mūsu mammām. Māmiņdiena katru dienu tiek svinēta maija otrajā svētdienā – šogad tas būs 14. maijs. 

 

Ikviens no mums noteikti atcerās bērnību, kad māmiņa tika sveikta ar svaigi plūktiem ziediem piemājas dārzā. Uzcītīgākie pagatavoja īpašas pārsteiguma brokastis ar kādu gardu našķīti vai veselu kūku. Pati skaistākā dāvana ir paša darināta dāvana, piemēram, apsveikumi ar kādu apsveikuma pantiņu un neskaitāmiem ziedu zīmējumiem. Cik nu kurš ir radošs. 

 

Kad ģimenes bērni jau ir pieauguši, tad arī sveicieni māmiņām var kļūt nedaudz nopietnāki. Galu galā Mātes diena ir skaisti jo skaisti svētki, kad palutināt mammu ar kādu noderīgu dāvanu. 

Vislabākā dāvana ir kopā pavadīti svētki

Mēs ticam, ka vislabākās dāvanas ir tās, kas nāk no sirds. Līdz ar to nav svarīgi, cik liela vai dārga dāvana tike izvēlēta – galvenais ir tas, lai tā sniedz labi pavadītu laiku visiem kopā. Ikdienas steigā ne vienmēr izdodas visai ģimenei sanākt kopā, it īpaši jau tik bieži, cik pašiem nereti gribētos. Tāpēc kvalitatīvs laiks kopā ir labākā dāvana.

 

Mūsu kataloga sadaļā ar nosaukumu Dāvanas mammai esam apkopojuši dažādas dāvanu idejas māmiņai šajos svētkos. Tur noteikti dominē kopīga laika pavadīšanas iespējas ar praktiskām dāvanām mammas ikdienai.

 

Dažas idejas, kā kopīgi pavadīt laiku, ir sekojošas:

  • Izbrauciens ar kuģīti vai kopīga laivošana siltā pavasara dienā;
  • Izjāde ar zirgiem visai ģimenei vai divatā mammai ar tēti;
  • Došanās uz restorānu nobaudīt gardu maltīti ārpus ierastajām vakariņām mājās;
  • Kāda dzīvnieku pilna zoo dārza apciemošana, piemēram, Rakšu parkā;
  • Kāds tuvāks vai tālāks ceļojums;
  • Mierpilna pastaiga skaistā mežā vai tālāks pārgājiens;
  • Brīvdienu atpūta kempinga mājiņā;
  • Fotosesija visai ģimenei interesantā tematikā;
  • Kāda kopīga meistarklase, piemēram, cepot kopā kliņģeri vai gleznojot.

 

 

Dāvanu, kas sniedz kopā pavadītu laiku, ir ļoti daudz. Ir svarīgi saprast, kas patiktu tieši tavai mammai! Reizēm pat visvienkāršākais pikniks ar pastaigu gar jūru var pārvērsties par izcilu dienu ģimenes lokā.

 

restorāni rīgā dāvanu karte

 

Kopīgas vakariņas vai pusdienas restorānā

Mēs ļoti lepojamies ar savu dāvanu karti Restorāni Rīgā, kas piedāvā doties uz dažādiem restorāniem. Līdz ar to tā ir lieliska dāvana mammai Māmiņdienā, jo nav viņas vietā jāprāto, kurš restorāns viņai patiktu vislabāk.

 

Bieži vien esam dzirdējuši, ka mīlestība iet caur vēderu. Ir laiks šo teoriju izmēģināt arī uz savas mammas. It īpaši tad, ja visbiežāk viņa ir tā, kas rūpējas par ģimenes vakariņām. Patīkama atpūta ārpus mājas un garda maltīte var būt tieši tas, kas šobrīd visvairāk nepieciešams! 

 

Un ja vēlies apskatīt arī citas idejas, droši meklē tās mūsu katalogā Mātes dienas dāvanas.

 

 

Mēs, FromMe.lv komanda, sirsnīgi sveicam visas māmiņas! Viņas ir pelnījušas pašus skaistākos svētkus un kopā būšanu ar saviem mīļajiem! 

 

Lai izdodas iepriecināt savu mammu svētkos! 

 

Dāvanu idejas un padomi

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Apceļo Latvijas pilis un muižas - lieliska vieta atpūtai!

Skaistās Latvijas pilis un muižas priecē ne tikai tūristus, bet arī tos, kas vēlas skaisti ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu