Mātes diena – kad svin šo īpašo dienu?

Kad svin mātes dienu?

Maijs atnāk ne tikai ar manāmi garākām dienām, spožāku sauli debesīs un pirmajām dārzā uzplaukušajām narcisēm un tulpēm, bet tas atnāk arī ar dienu, kad sveikt katram bērnam pašu dārgāko – tā ir Māmiņdiena.

Mātes dienu svin pirmajā maija svētdien, šogad tā tiek svinēta 8. maijā.  Ikviens no mums noteikti atcerās bērnību, kad māmiņa tika sveikta ar svaigi plūktiem ziediem piemājas dārzā. Uzcītīgākie pagatavoja īpašas pārsteiguma brokastis ar kādu gardu našķī. Pati skaistākā dāvana ir paša darināta dāvana, piemēram,  apsveikumi ar kādu apsveikuma pantiņu, neskaitāmiem ziedu zīmējumiem un vēl simts, un vienā veids, kā atgādināt māmiņām par viņu vienreizīgumu un pateikt paldies. 

Bet, ko dāvināt mammai Mātes dienā šogad? Kas būs tā īstā dāvana?

Jebkuru mammu iepriecina laiks, kas tiek pavadīts kopā ar bērniem – dodies ar savu mammu pie dabas, svaigā gaisā un kopīgi atpūšaties! Tā var būt vienkārša pastaiga pa kādu parku vai gar jūras krastu. Ir jauki izlausties no rutīnas un pavadīt laiku kopā, pārrunāt lietas, ko varbūt ikdienā nesanāk pateikt. Bet, iespējams, jau sen esi vēlējies kopā ar mammu pasākt, ko aizraujošāku. Kā būtu ar ekspedīciju ar laivām purvā? Tomēr vari apsvērts arī iespēju paviesoties kādā restorānā un atzīmēt Mātes dienu ar gardām brokastīm vai vakariņām – kā būtu ar maltīti kādā īpašā restorānā? Ieskaties FromMe.lv ideju krātuvē un iespējams tieši te būs sen kārotā dāvana mammai!

Iespējams, ka šogad vēlies savu mammu nedaudz palutināt. Meklē oriģinālas idejas un iedvesmojies no FromMe.lv dāvanu piedāvājumiem   – esam apkopojuši vairāk kā 400 dāvanas Mātes dienā , kuras spētu iepriecināt ikvienu mammu. Kas zina, varbūt acīs iekrīt tieši tas, kas vislabāk atbilst tieši Tavai mammai.

Lai arī kā Tu izvēlēsies apsveikt savu mammu, atceries, viņa tāpat jūt, cik ļoti Tu viņu mīli.

Sirsnīgi sveicieni visām māmiņām Mātes dienā arī no mums!

Izvēlies FromMe.lv – dāvanas no sirds! 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu