Mātes diena – kad svin šo īpašo dienu?

Kad svin mātes dienu?

Maijs atnāk ne tikai ar manāmi garākām dienām, spožāku sauli debesīs un pirmajām dārzā uzplaukušajām narcisēm un tulpēm, bet tas atnāk arī ar dienu, kad sveikt pašas mīļākās – tā ir Māmiņdiena.

Mātes diena šogad tiek svinēta 11. maijā. Ikviens no mums noteikti atceras bērnību, kad māmiņa tika sveikta ar svaigi plūktiem ziediem, tika gatavotas īpašas pārsteiguma brokastis, gatavoti dažnedažādi priekšnesumi, darināti apsveikumi un vēl simts un vienā veidā atgādināts māmiņām par viņu vienreizīgumu. Pat mamiņdiena būs īpaša ar vienkāršu apsveikuma kartiņu, kas gatavota no visas sirds un ar lielu mīlestību, lika atplaukt smaidā tās saņēmējai.

Bet, ko dāvināt mammai Mātes dienā šogad? Kas būs tā īstā dāvana?

Jebkuru mammu iepriecina tas laiks, kas tiek pavadīts kopā ar bērniem – dodies ar savu mammu pie dabas svaigā gaisā un kopīgi atpūšaties! Tā var būt vienkārša pastaiga pa kādu parku vai gar jūru, bet, iespējams, jau sen esi vēlējies kopā ar mammu pasākt ko aizraujošāku. Kā būtu ar izbraucienu ar bagijiem? Tomēr vari apsvērts arī iespēju paviesoties kādā restorānā un atzīmēt Mātes dienu ar gardām brokastīm vai vakariņām – kā būtu ar maltīti restorānā kādā īpašā restorānā? Ieskaties FromMe.lv ideju krātuvē un iespējams tieši te būs sen kārotā dāvana mammai!

Iespējams, ka šogad vēlies savu mammu nedaudz palutināt. Meklē oriģinālas idejas un iedvesmojies no FromMe.lv dāvanu piedāvājumiem   – esam apkopojuši vairāk kā 100 dāvanas Mātes dienā , kuras spētu iepriecināt ikvienu mammu. Kas zina, varbūt acīs iekrīt tieši tas, kas vislabāk atbilst tieši Tavai mammai.

Lai arī kā Tu izvēlēsies apsveikt savu mammu, atceries, viņa tāpat jūt, cik ļoti Tu viņu mīli.

Sirsnīgi sveicieni visām māmiņām Mātes dienā arī no mums!

Izvēlies FromMe.lv – dāvanas no sirds! 

Dāvanu idejas un padomi

Lidojums – oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Dāvanu komplekti pilnīgam priekam

Lai dāvana tiktu novērtēta, tai jārada prieks gan saņemšanas brīdī, gan dāvanu ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Apsveikumu idejas dažādiem svētkiem

Latviešiem svētku ir daudz – kad nosvinēta dzimšanas diena, ap stūri ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu