Noderīgi padomi, kur atrast foršas Ziemassvētku dāvanas

Mēs visi zinām to, ka Ziemassvētki parasti tiek saistīti ar skaistāko laiku gadā, taču ir lietas, kas tos var padarīt par ne tik patīkamiem. Viena no šādām problēmām ir dāvanu iegāde. “Tu zini? Man neko nevajag,” saka tava draudzene, vīrs vai māsa. Taču, protams, tā nav taisnība. Ikvienam taču ir savs mazais vai lielais sapnis. Un tad vēl bez ģimenes un draugiem jāapsveic arī radi un kolēģi... Kā lai atrod foršas Ziemassvētku dāvanas? Ieskaties “FromMe.lv” sagatavotajos padomos!

Pārvērt dāvanu īpašā notikumā! Esi radošs, izvēloties iesaiņojumu! Tā vietā, lai pasniegtu lietu, kas vienkārši ietīta dāvanu papīrā, padomā, kā pārvērst apdāvināšanu par īpašu notikumu – ticiet mums, viņi par to tikai priecāsies! Viens no variantiem – liec otram cilvēkam dāvanu atrast, sekojot īpašiem norādījumiem, līdzīgi kā apslēptās mantas meklējumos. Piemēram, ja vēlies iepriecināt savu otru pusīti, atstāj viņai/viņam karti, kur atzīmēts jūsu tikšanās galapunkts. Tas var būt skaistajā viesnīcā “Baltvilla”, kur abi varēsit izbaudīt arommasāžu, gardu maltīti, vīnu un 

Uzdāvini pieredzi! Iespējams, tava draudzene ir izlasījusi kādu grāmatu, kas viņu ļoti aizkustināja, taču viņai tā arī nav bijis laika aiziet noskatīties filmu. Uzdāvini kino biļetes, lai viņa varētu izbaudīt grāmatas ekranizējumu! Varbūt tavs draugs vienmēr ir vēlējies izmēģināt lidošanu ar deltaplānu? Tev ir iespēja piepildīt viņa sapni! Rīgā pieejami lidojumi ar deltaplānu gan no lidlauka, gan arī ūdens. Dāvini iespēju apskatīt Rīgu no putna lidojuma!

Izveido sarakstu ar lietām, kas otram cilvēkam patīk un to, kas viņu raksturo. Nesteidzies, pavadi pietiekami daudz laika, lai izveidotu garu sarakstu. Tagad centies piemeklēt nelielu dāvaniņu katrai no lietām, kuru pieminēji. Tu tās visas vari salikt kastē un noformēt īpašā veidā. Visām dāvanām pa vidu vari ielikt vienu vērtīgāku nekā citas, piemēram, “Soulstones by Agnese Zeltiņa” skaisto rotu dāvanu karti, kas iepriecinās ikvienu dāmu.

Pajautā sev – kas šim cilvēkam ir nepieciešams? Pat tad, ja viņš ir atzinis, ka neko nevajag, padomā plašāk. Kas būtu vajadzīgs aizņemtai māmiņai? Iespējams, tas ir laiks. Ir dažādas lietas, kas mūsdienās palīdz veiksmīgāk plānot laiku. Un vienmēr taču ir nepieciešams atrast arī brīdi atpūtai, kas varētu būt SPA apmeklējums. Medicīnas centrs “Mā-Re” piedāvā izbaudīt smaržīgu šokolādes masāžu stundas garumā. Tieši tas, kas nepieciešams, lai iegūtu iekšējo mieru un atslābinātos!

Veic izpēti. Ja viss pārējais nestrādā vai to nav iespējams realizēt, mēģini iegūt mazliet vairāk informācijas par konkrēto cilvēku. Kāda ir viņa ikdiena, hobiji? Kur viņš visbiežāk uzturas? Varbūt šī persona ir gardēdis, kas novērtē izsmalcinātus ēdienus? Tad viņu noteikti iepriecinās restorāna “Majorenhoff” dāvanu karte!

Ceram, ka tev šie padomi noderēs. Un atceries – labākās Ziemassvētku dāvanu idejas atrodamas tavā prātā, vajag tikai pielikt nedaudz izdomas!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu