Pulsometrs.lv – dāvana aktīvam cilvēkam

07.10.2019

Nodarboties ar sportu un lietot uzturā veselīgus produktus ir ļoti apsveicami. Taču, lai arī katra veselības stāvoklis ir paša ziņā, ne katram izdodas uzturēt veselīgu dzīvesveidu. Lai to spētu, cilvēkam ir jāpiemīt īpašam gribasspēkam un vēlmei darboties. Citiem vārdiem sakot, ir jāpiemīt motivācijai. Un ar to ir līdzīgi kā ar iedvesmu rakstniekam – vienu dienu tā ir, otru dienu jau vairs nē. Tāpēc svarīgi ir sākt ar veselīgu daudzumu motivācijas un gribasspēka, un viss pārējais sekos. 

 

Meklējot dāvanu sev, draugam vai radiniekam jeb jebkuram aktīvam cilvēkam nākas saskarties ar pāris grūtībām. Protams, vienmēr lieliskas dāvanas izvēle ir aktīvas atpūtas pavadīšanas veidi, noorganizēti treniņi vai pārgājieni utt. Taču, ko dāvināt aktīvam cilvēkam, ja gribās sniegt ko paliekošu? Kā būtu, ja varētu uzdāvināt motivāciju? Motivāciju sportot, ēst veselīgāk, kustēties vairāk ikdienas gaitās un vienkārši veikt veselību uzlabojošas izvēles. Nu jau tas viss ir iespējams, turklāt ar FromMe.lv sadarbības partneri Pulsometrs.lv.

 

Šajā rakstā lasi par to, kāpēc tieši Pulsometrs.lv dāvanu karte ir lieliska dāvana aktīvam cilvēkam. 

 

Kāpēc izvēlēties Pulsometrs.lv?

Pulsometrs.lv ir uzņēmums, kas pārliecinoši uzskata, ka par savu ķermeni ir jārūpējas. Tas uzlabo veselību, ārējo fizisko formu un labsajūtu. Rūpes par sevi ir galvenais dzīves kvalitātes ietekmētājs. Tieši tāpēc šī kompānija veicina izpratnes veidošanos par to, cik svarīgi ir kustēties. Galvenais uzsvars tiek likts uz sportam un kustībai paredzētām tehnoloģijām, kas ievērojami palīdz saglabāk motivāciju un padarīt aktīva laika pavadīšanu par dzīvesveidu.

 

Pulsometrs.lv piedāvā dažādus aktīvam dzīvesveidam piemērotus produktus sekojošās kategorijās – pulsometri, viss velobraukšanai, sporta uzturs, dažādi ikdienā noderīgi produkti. Turklāt Pulsometrs.lv produkcijas klāsts pārstāv tādus zināmus zīmolus kā Garmin, Suunto, Polar, Fitbit u.c.

 

Sporta pulksteņi

‘’Pulsometri’’ ir galvenā mājaslapas kategorija, kas piedāvā iegādāties dažāda veida pulsometrus, kas piemēroti gan ikdienai, gan treniņiem. Pulsometrs ir rokas pulksteņa uzlabotāka versija, kas papildus laika un datuma uzrādīšanai veic daudz noderīgas funkcijas. Vērts piebilst, ka pulsometri ir ļoti dažādi – gan izskata, gan funkciju, gan arī cenu dizapazona ziņā. 

 

Tomēr visiem pulsometriem ir kopīgas pamata funkcijas, to starp pulsa, sirds sitienu un ritma mērīšana, dienas laikā noieto soļu un aktivitātes līmeņa uzrādīšana, miega uzraudzīšana un sadedzināto kaloriju fiksēšana. Fitnesa pulksteņi ir lieliski tāpēc, ka ir iespējams tos savienot ar savu viedtālruni, tādā veidā iegūstot papildus aplikācijas, GPS funkciju un iespēju nekad nepalaist garām svarīgu ziņojumu treniņa laikā. 

 

Taču uzņēmuma piedāvājumā ir arī sporta pulksteņi ar GPS – pulsometri, kas lauj redzēt pulsa datus apvienojumā ar ātruma datiem. Tas būs īpaši vērtīgi cilvēkiem, kas nodarbojas ar skriešanu, velobraukšanu vai nūjošanu, jo efektīvāk iespējams uzraudzīt savu progresu. Lielisks pulsometrs ir viens no jaunākajiem modeļiem Garmin Vivoactive 4. Tā funkcijās ietilpst savas veselības uzraudzīšana visas diennakts laikā, iespēja lejupielādēt pulkstenī līdz pat 500 dziesmām, iespēja sekot līdzi savam treniņam animācijas veidā pulkstens ekrānā. Baterijas izturība ir līdz pat 8 dienām, taču klausoties mūziku un izmantojot GPS – līdz 6 stundām. 

 

Daudzi pulsometri parasti ir sportiska izskata, kas mēdz būt par galveno iemeslu nevalkāt šo pulksteni ikdienā. Taču Pulsometrs.lv ir par to parūpējies – tā piedāvājumā ir arī ikdienas viedpulksteņi starp kuriem iespējams atrast patiešām elegantu un skaistu, savām vēlmēm atbilstošu pulsometru. 

 

Tāpat Pulsometrs sadaļā iespējams iegādāties tādus pulsometra aksesuārus kā papildus pulksteņa siksniņas vairākās krāsās, kā arī dažādus uzlādes kabeļus. Nedrīkst aizmirst arī par pulsa jostām, kuras iespējams savienot ar savu pulsometru vai viedtālruni. Pulsa josta parūpējas par treniņa laikā precīzi noteiktu sirds pulsu un sirdssitienu ritmu. Turklāt, ir pieejamas arī ūdens izturīgas jostas, kas paredzētas peldēšanai. 

 

Tehnoloģijas velobraukšanai 

Velobraukšana ir sporta veids, kas aizrauj un sniedz zināmu adrenalīna sajūtu. Maršrutu izvēle un sajūtu asumu pakāpe paliek katra paša ziņā, taču Pulsometra kategorijā ‘’Velobraukšanai’’ ir viss nepieciešamais kārtīgam velotreniņam. 

 

Ikvienam velobraucējam, aktīva dzīvesveida vai hobija vadītam, varētu noderēt GPS velodators. Tas ērti tiek piestiprināts pie velosipēda un sniedz pārliecību par braucamo maršrutu. GPS sniedz precīzas norādes un spēj darboties līdz pat 20 stundām. Tāpat pulsometrs.lv ir parūpējies par velodatoru aksesuāriem – viedajiem lukturiem, velo radariem, stūres stiprinājumiem u.c. noderīgiem produktiem. 

 

Īsteniem velobraucējiem noderīgi varētu būt arī jaudas, kadences un ātruma sensori. Lai arī jaudas sensori ir visai dārgs velo papildinājums, šo produktu cenu diapazons ir visai plašs. Kadences un ātruma sensoru iespējams iegādāties līdz 50 eiro vērtībā. 

 

Sporta uzturs

Veselīgs uzturs ķermeni nodrošina ar tam nepieciešamo enerģiju un spēku, kas ir īpaši svarīgs faktors veselīga dzīvesveida uzturēšanai. Jāņem vērā arī patērēto pārtikas produktu uzturvērtība. Jāpārliecinās par to, ka organisms saņem tam nepieciešamos vitamīnus, minerālvietas, olbaltumvielas, ogļhidrātus un taukskābes pareizajā attiecībā. Taču aizņemtajā dienas grafikā ne visiem no mums ir iespēja tik padziļināti sekot līdzi savai ēdienkartei un būt drošam par to, ka ēdam sabalansētu pārtiku.

 

Pulsometrs.lv kategorijā ‘’Sporta uzturs’’ ir pieejami Orthomol vitamīni. Tie ir dabīgi vitamīni sportistiem, kas piemēroti gan ikdienai, gan pirms un pēc slodzes. Tie uzlabo locītavu, kaulu un nervu sistēmas veselību, kā arī palīdz stiprināt imūnsistēmu un uzlabot vielmaiņu. Tāpat ir pieejami arī sportistu iecienītie proteīna pulveri un enerģijas batoniņi ar kofeīnu.

 

Trenējoties regulāri un ievērojot aktīvu dzīvesveidu, bieži vien netiek uzņemts pietiekami liels ogļhidrātu daudzums. Tomēr jāpatur prātā tas, ka, jo vairāk mēs nodarbojamies ar sportu, jo lielāks ir spēku izsīkums. Jo lielāks energijas daudzums tiek patērēts treniņa laikā, jo vairāk ir jāapēd ēdienreizē – protams, veselīgi. Pulsometrs.lv piedāvā Zviedru zinātnieku izstrādātu sporta uzturam paredzētu produktu Maurten želejas un dzērieni. Tie nodrošina ķermeni ar augstu ogļhidrātu daudzumu, kas nepieciešams slodzes laikā. 

 

Foršas lietas – fitness aprīkojums

Un visbeidzot Pulsometra pēdējā kategorija – Foršas lietas. Tajā ir atrodami dažādi produkti sportošanai, kas ir noderīgi pirms, pēc un treniņu laikā. Starp produktu piedāvājumu ir svari, fitnesa aksesuāri, sporta austiņas, sporta lampas, sportam paredzētas pudeles, sporta medicīna u.c. vērtīgas lietas. 

 

Šis fitness aprīkojums ir īpaši vērtīgs dāvanā aktīvam cilvēkam, jo iespējams atrast ko patiešām praktisku un noderīgu. Ja izdodas to apvienot ar personas hobiju – skriešanu, velobraukšanu, peldēšanu, nūjošanu utt., – atradīsi lielisku papildinājumu hobija attīstībai. Ja dāvanas saņēmējs labprāt dodas pārgājienos un izbauda orientēšanos bez mūsdienu digitālajām ierīcēm, tad superīga dāvana ir kompasi. 

 

Vēl viena sadaļa, kurā vērts ielūkoties, ir GoPro kameras. Tās ir īpaši piemērotas sportistiem, kam patīk fiksēt padarīto vai treniņa laikā redzēto. Tas īpaši ērti un kvalitatīvi iespējams ar GoPro kameru palīdzību, kuras piemērotas dažādiem apstākļiem un pat filmēšanai zem ūdens. 

 

Pulsometrs.lv dāvanu karte

Ar pārliecību apgalvojam, ka Pulsometrs.lv dāvanu karte ir lieliska dāvanas ideja aktīvam cilvēkam – draugam, tuviniekam, mīļotajam cilvēkam vai tev pašam. Šī uzņēmuma produkcija ir no pasaulē zināmiem zīmoliem, turklāt piedāvājumā ietilpst absolūti viss nepieciešamais lieliskam treniņam. 

 

Lai arī pulsometri ir dārgi, Pulsometrs.lv mājaslapā iespējams atrast daudzas vērtīgas un aktīvam dzīvesveidam noderīgas lietas arī 20–50 eiro cenu diapazonā. Kurš gan nepriecātos par jaunām sporta austiņām vai stilīgu sporta pudeli. Turklāt dāvanu karte ir īpaši praktiska, jo dāvanas saņēmējs pats varēs izvēlēties sev visvairāk tīkamo dāvanu. Jebkurš Pulsometrs.lv produkts sniegs sportošanai nepieciešamo motivācijas devu, un tavs uzdevums uzdāvināt motivāciju tiks izpildīts. 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu