Iepriecini mīļoto sievieti – dāvanas sieviešu dienā, 8.martā

 

sieviesu dienas davanas

Latvijā, tāpat kā daudzās citās pasaules valstīs, 8. marts ir ļoti skaisti svētki, kas pazīstami kā Starptautiskā sieviešu diena. Tas ir laiks, kad mēs svinam mūsu dzīvē esošās sievietes – mammas, sievas, māsas un draudzenes. Mēs svinam viņu sasniegumus un viņas pašas!

 

Bieži vien sieviešu diena tiek pielīdzināta vienlīdzības dienai, kad spēkā stājas sarunas par vienlīdzību. Nereti šī diena ir piepildīta ar dažādām aktivitātēm.

 

Tiek rīkoti pasākumi, kuros cilvēki var uzzināt par to, cik svarīgi ir pret visiem izturēties vienādi, un dzirdēt par lieliskām lietām, ko sievietes ir paveikušas. Skolās šajā dienā var notikt īpašas nodarbības, lai mācītu bērniem, kāpēc ir svarīgi, lai visiem būtu vienādas tiesības un iespējas dzīvē.

 

Dāvanas sieviešu dienā

Pie mums Latvijā ir arī tradīcijas, ka vīrieši dāvina ziedus un nelielas dāvaniņas visām tuvākajām sievietēm savā dzīvē, piemēram, mammām, sievām, māsām un draudzenēm, kā arī sievietēm, ar kurām viņi strādā. Tas ir jauks veids, kā pateikt "paldies" un parādīt, cik ļoti viņi tās ciena.

 

Papildus šiem personīgajiem svinēšanas veidiem visā valstī ir arī jautras lietas, ko darīt. Teātros, muzejos un vietās, kur notiek koncerti, var būt īpašas izrādes vai izstādes, kas izceļ sieviešu sasniegumus mākslā, vēsturē un kultūrā. Kafejnīcās un restorānos var būt īpašas ēdienkartes vai pasākumi tieši sieviešu dienai.

 

Dažādas dāvanas Sievietei tu vari atrast arī FromMe.lv plašajā dāvanu klāstā. Tā var būt Tava mīļotā, darba kolēģe vai vienkārši laba draudzene – ikvienai ir nepieciešams neliels atgādinājums par to, cik viņa ir īpaša.

 

Tev būs viegli orientēties piedāvātajā dāvanu klāstā, jo, cik īpašas ir sievietes, tik īpaša ir arī Sieviešu dienā, 8. martā veltītā sadaļa viņām.

 

Ziedi kā skaista dāvana 8. martā

Latvijā ziedi ir galvenā sieviešu dienas svinību sastāvdaļa. Ziedu dāvināšana ir simbolisks žests, kas tiek nodots no paaudzes paaudzē. Tas ir veids, kā bez vārdiem pateikt "paldies" un "es tevi novērtēju".

 

Populārākās izvēles ir tulpes, rozes un narcises, kas šajā gadalaikā zied pilnā sparā, simbolizējot pavasara iestāšanos un jaunu sākumu. Šī tradīcija pārsniedz vecuma un attiecību robežas, jo ziedus no ģimenes locekļiem, draugiem, kolēģiem un pat paziņām saņem visu vecumu sievietes.

 

Dāvanas sieviešu dienā Latvijā tiek dāvinātas ne tikai ar ziediem, bet arī ar dažādām pārdomātām dāvanām. Šādas dāvanas bieži vien ir šokolādes, smaržas, grāmatas vai rotaslietas, kas rūpīgi izvēlētas, lai izteiktu pateicību un apbrīnu.

 

Lieliska modernā dāvana ir dāvanu kartes. Tās sniedz labu izvēles iespēju pašai saņēmējai. Turklāt dāvanu kartes varam skaisti noformēt ar aploksni, klāt pievienotu šokolādi un mīļu sveicienu uz kartītes!

 
fromme davanu kartes

 

Lai iepriecinātu, nevajag nemaz tik daudz. Sajūtas galvenokārt ir tās, ko sieviete vēlās – patiesas emocijas un neaizmirstamus mirkļus. Uzdāvini savai sievietei dāvanas, ko viņa patiesi novērtēs – iespēju pavadīt vairāk laika kopā ar tevi, palutini viņu ar kādu masāžu vai vienkārši – pasaki viņai, cik viņa ir īpaša būdama sieviete.

 

Izrādi viņai to!

 

Meklē labākos dāvanu piedāvājumus dāvanu karšu internta platformā FromMe.lv!

 

 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu