Valentīndienas dāvana - viņam, viņai vai sev?

Pirms mīli kādu citu, ir jāmīl pašam sevi

Romantiska vēstulīte simpātijai, dāvana mīļotajam vai mīļotajai.. un tā katru gadu! Bet ko tad, ja šogad Valentīndienā nav ne mīļotā cilvēka, ne simpātijas? Jāatceras vecā gudrība – pirms mīli kādu citu, ir jāmīl pašam sevi - esi pats sev Valentīns! 

Patiesībā, pavadīt Valentīndienu vienatnē ir diezgan atvieglojoši. Tikai padomā – nav jādomā par to, ko dāvināt otrajai pusītei, nav jālauza galva, kā izvēlēties Valentīndienas dāvanu, kas patiks otram, tu vari vienkārši darīt un dāvināt sev to, kas tevi, spēcīgu un pašpietiekamu vīrieti vai sievieti, darīs laimīgu! 

Valentīna dienas vienošanās ar draugiem

Pavadi Valentīndienu, dāvājot mīlestības dāvanu citiem - ja tev ir lielāks prieks dāvināt Valentīndienas pārsteigumus un dāvanas citiem, tad sarunā ar kādu draugu vai draudzeni budžetu, kura ietvaros pārsteigt vienam otru Valentīndienā ar kādu no dāvanām, ko piedāvā dāvanu karšu platforma FromMe.lv.

Saldiem svētkiem salda dāvana

Valentīndiena ir saldi svētki, tad lai arī Valentīndienas dāvana ir salda. Uzdāvini sev vai mīļotajam kādu šokolādi vai konfektes, kas ir aizraujoša un salda dāvana ar ko nevar nošaut greizi. 

Piedāvājumi pāriem - kopā jautrāk

Nebēdā, ja Valentīndienas piedāvājumi pāriem ir aizraujošākie, ko atrodi – kopā jautrāk! Uzaicini labu draugu vai draudzeni sev kompānijā. Kruīzs diennakts tumšajā laikā pa naksnīgo Visumu, piestājot pie ievērojamākajiem objektiem, kuri tobrīd ir novērojami. Skan aizraujoši, vai ne? To visu piedāvā Suntažu observatorija. Dāvanu karte observatorijas apmeklējumam būs lieliska Valentīndienas dāvana sev, proti, gan vīrietim, gan sievietei! Dāvanu karte Restorāni Rīgā ir lieliska dāvana, kas ļaus pavadīt romantisku vakaru kopā pēc izvēles kādā no restorāniem. 

 

restorāni rīgā davanu karte

 

Vēlies ko aktīvāku?

Izbaudi skaistu mirkli ar izjādi gar Daugavas krastu. Aizmirsti ikdienas stresu – tikai tu un tavs majestātiskais zirgs, kā arī skaistā apkārtnes daba. Protams, vari ņemt līdzi savus draugus, lai padarītu Valentīndienu neaizmirstamu jums visiem – tas būs neaizmirstam piedzīvojums gan dāmām, gan kungiem!

Valentīndienas ballīte

Protams, dauzi nolemj, ka jāpavada Valentīndienas vakars ārpus mājas, cerībā atrast savu mīļoto Valentīnu tieši svētkos – veiksmes gadījumā, tā, iespējams, būtu vislabākā dāvana. Tomēr, lai svarīgajā vakarā justos droši un pārliecināti, pa dienu spriedzi var mazināt pārvērtības, kuras piedāvā frizētava, manikīrs, SPA centrs un masāžas salons. Turklāt, pat ja Valentīns neatradīsies, Valentīndienas skaistuma dāvana sev noteikti būs bijusi tā vērta! Varbūt skaistumkopšanas salons Grieze ir īstā izvēle?

Šīs un daudzas citas idejas Valentīndienas dāvanām meklē dāvanu internetveikalā FromMe.lv, kurā vairāk kā 900 dāvanu piedāvājumus un dāvanu kartes nodrošina labākie Latvijas uzņēmumi!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu