Aktīvā atpūta - esi aktīvs atpūšoties!

Aktīvā atpūta un vasara ir divi nešķirami jēdzieni. Tādas aktivitātes kā pludmales volejbols, badmintons, izbrauciens ar velosipēdiem ir jau ierastas ikvasaras nodarbes, bet kā būtu ar ko jaunu? Kā būtu ar zirgu izjādes noorganizēšanu sev un saviem mīļajiem? Tavs vasaras piedzīvojums varētu būt lidojums ar gaisa balonu, aizraujošs pārgājiens vairāku dienu garumā, laivošana pa upi, izbrauciens ar jahtu vai pat tādu aktivitāšu iemēģināšana kā vēderdejas, rodeļi,lidojums ar paraplānu, izbrauciens ar bagiju,airsoft un kopīga došanās uz piedzīvojumu parku „Mežakaķis’’!

Šādas un līdzīgas aktivitātes būs kā spilgts akcents Taviem šis vasaras piedzīvojumiem, par kuriem atmiņās gremdēties līdz pat nākamajai vasarai. Tā var būt gan romantiska atpūta diviem, gan jautra atpūta draugu vai ģimenes lokā – aktīvās atpūtas iespējas ir plašas.

Uzdāvini iespēju aktīvi atpūsties arī saviem draugiem! FromMe.lv plašajā dāvanu piedāvājumā ir iekļautas lielākoties visas iepriekš minētās aktīvās atpūtas iespējas – gan lidojums ar gaisa balonu, gan izjāde ar zirgiem, kā arī izbrauciens ar jahtu un citas brīnišķīgas aktīvās atpūtas iespējas. Ieskaties FromMe.lv sadaļā aktīvā atpūta un izvēlies veidu, kā pats aktīvi atpūtīsies šovasar vai arī uzdāvini neaizmirstamu dāvanu svētkos kādam citam.

Izvēlies FromMe.lv - dāvanas no sirds!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu