Aktīvā atpūta – esi aktīvs atpūšoties!

16.07.2013

Aktīvā atpūta un vasara ir tādas aktivitātes kā pludmales volejbols, badmintons, izbrauciens ar velosipēdiem ir jau ierastas ik vasaras nodarbes, bet kā būtu ar ko jaunu? Kā būtu ar zirgu izjādesnoorganizēšanu sev un saviem mīļajiem? Tavs vasaras piedzīvojums varētu būt lidojums ar gaisa balonu, aizraujošs pārgājiens vairāku dienu garumā, laivošana pa upi, izbrauciens ar jahtu vai pat tādu aktivitāšu iemēģināšana kā vēderdejasrodeļilidojums ar paraplānu, izbrauciens ar bagijuairsoft un kopīga došanās uz piedzīvojumu parku „Mežakaķis’’!

Šādas un līdzīgas aktivitātes būs kā spilgts akcents Taviem šis vasaras piedzīvojumiem, par kuriem atmiņās gremdēties līdz pat nākamajai vasarai. Tā var būt gan romantiska atpūta diviem, gan jautra atpūta draugu vai ģimenes lokā – aktīvās atpūtas iespējas ir plašas.

Uzdāvini iespēju aktīvi atpūsties arī saviem draugiem! FromMe.lv plašajā dāvanu piedāvājumā ir iekļautas lielākoties visas iepriekš minētās aktīvās atpūtas iespējas – gan lidojums ar gaisa balonu, gan izjāde ar zirgiem, kā arī izbrauciens ar jahtu un citas brīnišķīgas aktīvās atpūtas iespējas. Ieskaties FromMe.lv sadaļā aktīvā atpūta un izvēlies veidu, kā pats aktīvi atpūtīsies šovasar vai arī uzdāvini neaizmirstamu dāvanu svētkos kādam citam.

Izvēlies FromMe.lv – dāvanas no sirds!

Dāvanu idejas un padomi

Skolotāju diena – ko dāvināt?

Skolotāji ir  nozīmīga mūsu dzīves daļa. Viņi ...

Lasīt tālāk

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu