Atpūta pie dabas, ārpus mājas – viesnīcas un viesu nami!

16.07.2013
 

Viesnīcas un viesu nami vai atpūta mājās? Nenoliedzami māju sajūta ir viena no vispatīkamākajām sajūtām, taču reizi pa reizītei ierastā vide ir jāpamaina – kaut vai lai atpūstos un atturētos no vēlmes būt nepārtrauktā darbībā savas mājas pagalmā. Kā būtu ar atpūtu kādā viesu namā nedēļas nogalē divatā vai ar ģimeni? Atpūta pie dabas, ezeriem tas ir tieši tas, kas Tev vajadzīgs!

Savs šarms ir katrai vietai, uviesu nami nav izņēmums. Cik dažādi mēs saprotam vārda „mājas” nozīmi. 

Ir lauku viesu nami, kur līdzās ir gan pirts, gan pieejamas izjādes ar zirgiem. Ir arī viesu nami tuvu pie jūras, kas tiem piešķir īpašu burvību – it īpaši vasaras pašā viducī, kad saule silda zemes virsu no agra rīta līdz vēlai novakarei.

Tikpat daudzveidīgi un unikāli ir arī viesu namiviesu mājasviesnīcas un to piedāvātās atpūtas iespējas.

Pavisam ekstravaganta varētu būt vasarīga atpūta kempingā kādā dabas parkā vai kempings pie jūras kopā ar ģimeni, kas būtu lieliska dāvana gan sev, gan saviem mīļajiem.

Atpūtas vietas ir ļoti daudzveidīgas – tas var būt kā plašāks atpūtas komplekss, tā arī pavisam vientuļa lauku sēta Latvijas laukos. Ir jāspēj tik izvēlēties un katrs zina, ko nozīmē atpūta pie dabas.

Daži piedāvājumi no FromMe.lv – ģimenes atpūta Abavas senlejāromantiska atpūta diviem brīvdienās Zirgu sētāaktīvā atpūta Kučuru dzirnavās – varbūt tieši kāds no šiem viesu namiem spēs sagādāt Tev tik nepieciešamās pozitīvās emocijas.

Atpūties pats un uzdāvini dāvanas un atpūtu savai otrai pusītei - sievietei vai vīrietim!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu