FromMe.lv atbalsta: Bizness 24H

16.05.2018
Dāvanu karšu centrs FromMe.lv, kopā ar lieliskajem partneriem -  RIGA WAKE, Makara tūrisma biroju un atpūtas kompleksu Avoti, atbalsta Banku Augstskolas organizēto biznesa simulācijas spēļu konkursu Bizness 24H. 

Kas ir Bizness 24H?

Bizness 24H – tas ir lielākais izglītojošais biznesa simulācijas spēļu konkurss Latvijā, kas šogad norisinājās jau 10. reizi. Konkursa mērķauditorija ir jaunieši, kuri ir ieinteresēti uzņēmējdarbībā un biznesa pamatos. Konkursā, ar simulācijas spēļu palīdzību, jaunieši iejutās īstajā biznesa vidē, izdzīvojot darbpilna uzņēmēja ikdienas dzīvi, attīstot biznesa domāšanu, jaunu un inovatīvu pieeju risinājumiem.

Konkursa norise

Pirmajā kārtā piedalījās aptuveni 600 jauniešu, uz otro kārtu tika 150 un uz finālu - 60 jaunieši. Viennozīmīgi visas fināla komandas sevi var dēvēt par uzvarētājiem!
 
Dalībneki savas prasmes attīstītīja mēneša laikā, vairākas reizes tiekoties ar pieredzējušiem uzņēmējiem, viedojot savu produktu, mārketinga plānu un stratēģiju, iegūstot arī zināšanas par tiešo pārdošanu un klientu piesaisti. Izmantojot iegūtās prasmes, 3.kārtas laikā, dalībniekiem bija jāražo produkti (viens ēdams un viens neēdams) un jāpārdod tie T/C Spice. Veikala apmeklētājiem bija iespēja iegādāties konkursa dalībnieku saražotos produktus un vērot viņu pārdošanas prasmes. 

Godalgotās vietas

Konkursa uzvarētājkomanda tika noskaidrota 10.aprīlī «Swedbank» centrālajā ēkā fināla prezentāciju laikā. Komandām bija jāprezentē mēneša laikā paveiktais un iegūtais, ko novērtēja žūrija.  Pēc rezultātu apkopošanas, katrai komandai tika piešķirta nominācija un atbalstītāju sarūpētās balvas, kā arī tika paziņoti konkursa uzvarētāji.
 
Apkopojot fināla rezultātus, godalgotās vietas tika sadalītas šādi:
1. vietu un Biznesa Guru 2018 titulu ieguva komanda L&V lampas;
2. vietu ieguva komanda PickMe;
3. vietu ieguva komanda Bamboo.
Par to, kādus produktus piedāvāja divdesmit konkursa trešajā kārtā iekļuvušās komandas, uzzini Dienas Bizness rakstā “Novērtē konkursa Bizness24h 2018 dalībnieku biznesa idejas”

Mūsu sadarbības partneri 

Biznesā partneri ir nozīmigi, jo kopā vienmēr var paveikt vairāk. To jaunajiem uzņēmējiem parādījā arī FromMe.lv dāvanu karšu centrs, kopā ar saviem partneriem. Kopā tika sniegta lieliska iespēja pēc iegūtajām zināšanām biznesa jomā, savu zinību klāstu papildināt ar zināšanām par kādu jaunu aktīvās atpūtas veidu!

RIGA WAKE

RIGA WAKE sniedz iespēju divām no finālistu komandām iegūt dāvanu karti izbraucienam ar SUP dēļiem. RIGA WAKE teju pašā Rīgas centrā piedāvā izbaudīt Daugavas ūdeņus uz veikborda vai SUP airu dēļa, piedāvājot visu nepieciešamo inventāru un drošu apmācību. Konkursa dalībniekiem RIGA WAKE veikparkā tiks atgādināts, ka līdzsvars jāprot turēt ne tikai biznesā, bet arī uz ūdens!

Atpūtas komplekss Avoti

Avoti ir mūsdienīgs atpūtas un sporta komplekss, kas atrodas Valmieras pievārtē. Atpūtas komplekss Avoti piedāvā plašu aktivitāšu klāstu - tenisu, golfu, BMX muzeju, gumijlēkšanas batutus, nakšņošanas iespējas un daudz ko citu. 
Biznesā komanda ir panākumu atsēga, un prast kooridinēt darbu un pienākumus ir būtiski, tāpēc Bizness 24H dalībniekiem tiek sniegta iespēja attīstīt komandas prasmes, apgūstot klinšu kāpšanu 6 cilvēku grupā. 

Makara tūrisma birojs

Mūsu sadarbības partneris tūrisma birojs Makara sniedz iespēju divām no finālistu komandām iegūt dāvanu karti izbraucienam ar kanoe laivām.
Makara tūrisma birojs ir ģimenes uzņēmums, kas piedāvā laivu, plostu braucienus un organizē pasākumus Siguldas un Līgatnes apkārtnē. Kopīga atpūta - lielisks veids kā nosvinēt konkursā gūtos panākumus, turklāt laivošana ir komandas darbs - jāprot sadarboties, lai kopīga komandas darba rezultātā  laiva slīdētu nevainojami un neietriektos šķēršļos.
 
 
Vēlam Banku augstskolas jauniešiem veiksmīgi turpināt rīkot un attīstīt Bizness 24H konkursu, iedvesmojot Latvijas jauniešus kļūt par uzņēmējiem.Ir svarīgi izaicināt jauniešus atklāt savus uzņēmējdarbības talantus un parādīt iespējas, kā var sākt veiksmīgu biznesu, lai gūtu peļņu un attīstītu ekonomiku kopumā. 
 
Iedvesmot, atbalstīt un veiksmīgi sagatavot nākotnes līderus darbam un papildināt Latvijas uzņēmējdarbības veiksmes stāstu kolekciju - tas ir kopīgs darbs, un mums prieks, ka mēs, FromMe.lv komanda un mūsu partneri, varam palīdzēt! 
 
 
Vēlam Banku augstskolas jauniešiem veiksmīgi turpināt rīkot un attīstīt Bizness 24H konkursu, iedvesmojot Latvijas jauniešus kļūt par uzņēmējiem!

Dāvanu idejas un padomi

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu