Jauns sadarbības partneris – Mana ekosistēma

19.04.2021

mana ekosistēma davanu karte

 

Iekārtojot savu mājokli, viens no galvenajiem dekoriem nereti ir telpaugi. Tie piešķir telpai dzīvīgumu, kā arī svaiguma un mājīguma sajūtas vienlaicīgi. Ja arī tev gribētos kādu jaunu augu savam mājoklim vai iespēju to uzdāvināt kādam svētkos, tev noteikti patiks mūsu jaunais sadarbības partneris – Mana ekosistēma.

 

Uzņēmums Mana ekosistēma aicina ienest dabu savā mājoklī un darīt to ļoti gaumīgā un stilīgā veidā. Viņu piedāvājumā ir visdažādākie augu terāriji, kas priecēs to īpašniekus un arī skaisti izdekorēs mājvietu.

 

Raksta turpinājumā lasi vairāk par mūsu jauno partneri, tā piedāvājumu un to, kāpēc šī ir oriģināla dāvana svētkos. 

 

Uzņēmums Mana ekosistēma

Mana ekosistēma ir uzņēmums, kas rada skaistus augu terārijus. Tie var sastāvēt no visdažādākajiem augiem un tikt papildināti ar akmeņiem u.c. dabas elementiem.

 

Šīs ekosistēmas definīcija ir sekojoša. Tas ir slēgts stikla trauks, kurā atrodamie augi un citi dabas elementi veido iekšējo pašpietiekamo ekoloģisko sistēmu. Tas iekļauj gaismas aprites ciklus, augsnes pilnveidošanu, augu attīstību. Šāda ekosistēma normālajos apstākļos var ilgstoši eksistēt bez ārējās (cilvēka) ietekmes. Labi novietota ekosistēma, tāpat kā parastie telpaugi, var dzīvot gadiem ilgi, tomēr katras ekosistēmas dzīves ilgums var atšķirties augu individuālo īpašību un apkārtējo apstākļu dēļ (temperatūra un apgaismojums). 

 

Uzņēmuma Mana ekosistēma mērķis ir ieviest pavasari katra cilvēka mājoklī. Arī tiem cilvēkiem, kam parasti neizdodas ilgstoši rūpēties par telpaugiem. Tādā gadījumā šis ir lielisks risinājums, jo ekosistēma spēj izdzīvot gadiem ilgi – ar minimālu cilvēka uzmanību.

 

Plašais augu piedāvājums – slēgtās un aizvērtās ekosistēmas

mana ekosistēma

Piedāvājums, no kā izvēlēties sev vai jubilāram piemērotāko ekosistēmu, ir ļoti plašs.

 

Mana ekosistēma darbojas kā interneta veikals, kurā ērti var apskatīt visu piedāvājumu. Ir pavisam maziņas ekosistēmas pat 17cm augstumā, kā arī ir lielas ekosistēmas, kas var sasniegt vairāk par 50cm augstumā.

 

Piedāvājums dalās divās daļās, jo ekosistēmas iespējams iegādāties aizvērtā stikla burkā, kā arī atvērtā. Katrs spēs izvēlēties sev piemērotāko ekosistēmu pēc tās ārējā izskata. Pašam savā terārijā iespējams audzēt dažādus eksotiskos augus, kas papildināti ar akmeņiem un sūnām. Piedāvājumā ir arī tādi interesanti augi kā dzīvības koks un orhidejas.

 

Izveido savu ekosistēmu pats

izveido ekosistēmu pats

Uzņēmums Mana ekosistēma piedāvā arī iespēju savu ekosistēmu izveidot pašam. Piedāvājumā ir dažādi komplekti, no kuriem vari izvēlēties.

 

Lai to izdarītu, vispirms ir jāizvēlas un jāpasūta trauks, komplektā ar kuru jau būs iekļauta augsne, mazie akmeņi un daži sūnu veidi. Komplektā nāks arī arī īsa instrukcija par to, kā visu pareizi salikt kopā un kādi noteikumi jāievēro iestādīšanas procesā, kā arī pirmās dienas pēc iestādīšanas. Tad jāizvēlas augs – piedāvājumā ir dažādi augi, kuri labi dzīvo slēgtajos terārijos. 

 

Tas arī ir viss, kas jāzina pasūtot savu Uztaisi pats komplektu! Tiklīdz pasūtījums būs saņemts, Mana ekosistēma komanda to visu rūpīgi iepakos un nodos tev, lai tu varētu izveidot savu mazo augu pasauli.

 

Kā rūpēties par savu ekosistēmu?

mana dzīvā ekosistēma

Lai arī iejaukšanās ekosistēmā nav nepieciešama pārāk bieži, ir tomēr daži padomi, kas jāņem vērā.

 

Ekosistēmai nepieciešama gaisma

Novieto ekosistēmu labi apgaismotā vietā, bet izvairoties no tiešiem saules stariem, kas vasaras laikā var izraisīt siltumnīcas efektu traukā un izdedzināt augus.

 

Jāpavēro kondensāta daudzums

Savu ekosistēmu noteikti drīkst attaisīt, lai sakārtotu augus vai notīrītu stiklu. Ņemot vērā, ka ekosistēmas stāvoklis atkarīgs no vairākiem faktoriem (arī ārējiem), citreiz var rasties kondensāts uz trauka sieniņām. 

 

Lielāks kondensāta daudzums parādās uz trauka sienām no rīta vai vakarpusē, taču liels kondensāta daudzums uz trauka sienām pa dienu nozīmē, ka ūdens daudzums ir jāsamazina. Šajā gadījumā ir nepieciešams attaisīt ekosistēmu un notīrīt kondensātu no sienām, piemēram, ar vates plāksnītēm vai parastām salvetēm.

 

Ekosistēmu var kādu laiku turēt arī atvērtu

Ekosistēmas ilgstoši var eksistēt bez laistīšanas, tomēr katrs augs ir individuāls. Ja redzi, ka ūdens daudzums kļūst nepietiekams – droši var parūpēties par savu ekosistēmu un noregulēt to. 

 

Ja uzskati par nepieciešamu, vari arī attaisīt ekosistēmu uz ilgāku laiku un rūpēties par to kā par atvērto.

 

Mazie baltie kukainīši ir nepieciešama ekosistēmas daļa

Mazie baltie kukaiņiši aptuveni 1mm garumā ir speciāli ievietoti ekosistēmās, lai nodrošinātu ekosistēmas bilanci un novērstu pelējuma rašanās. Savukārt citi mazie kukaiņi var rētāk būt atrodami iekš ekosistēmas. Jāpiebilst gan, ka to klātbūtne tikai uzlabo ekosistēmas stāvokli. 

 

Pelējuma gadījumā var būt nepieciešama iejaukšanās

Parasti ar pelējuma izraisītām sekām cīnās dzīvie organismi, kas ir ievietoti sistēmā. Retos gadījumos ir nepieciešama cilvēka iejaukšanās. Ja pelējums tomēr ir konstatēts, ir nepieciešams atvērt ekosistēmu un noņemt pelējuma daļiņas no augiem vai sūnām, visefektīvāk to var izdarīt ar vates kociņu, kas iemērkts ūdeņraža peroksīdā. Tas nodrošinās pelējuma iznīcināšanu.

 

Pēc tam ekosistēmu nepieciešams atstāt atvērtu vismaz diennakti, lai gaisam ļautu pilnībā attīrīties. Pirms aiztaisīšanas visticamāk būs nepieciešams atjaunot ūdens balansu, pievienojot nedaudz ūdens. Kādu laiku pēc šīm procedūrām sekojiet līdzi kondensāta daudzumam uz trauka sienām. Ja tomēr pelējums turpina veidoties, bojātais augs vai sūna ir jāizņem pilnībā no ekosistēmas. Sūnas var aizvietot ar jaunām sūnām no meža.

 

Lieliska dāvana augu mīlim

mana ekosistēma dāvanu karte

Kāds augu terārijs varētu būt lieliska dāvana svētkos ikvienam augu mīlim. Tā var būt piemērota dāvana absolventam izlaidumā ar novēlējumu, lai turpmākā profesionālā karjera tikai turpina zaļot! Vai arī šī var būt lieliska dāvana ģimenei – īpaši iespēja kopīgi izveidot pašiem savu augu terāriju.

 

Uzņēmums Mana ekosistēma ir mūsu jaunais sadarbības partneris, kas nozīmē, ka pie mums iespējams iegādāties arī Mana ekosistēma dāvanu kartes. Tā ir lieliska izvēle, ja īsti nezini, kādu terāriju labāk izvēlēties. Dāvanu kartes īpašnieks varēs iegādāties ekosistēmu, kas viņa mājvietai liksies vispiemērotākā.

 

Lai skaists un zaļš gan pavasaris, gan viss pārējais gads! 

Dāvanu idejas un padomi

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu