Apvienotā restorānu dāvanu karte – Restorāni Rīgā

18.07.2023

Restorāni Rīgā

 

FromMe piedāvājumā ir kāda gardēžiem ļoti aktuāla dāvana – mūsu iecienītā dāvanu karte Restorāni Rīgā. Tā ir universāla dāvanu karte, kas tās saņēmējam dos iespēju apmeklēt kādu Rīgas restorānu pēc paša izvēles. Šobrīd mūsu piedāvājumā ir 12 restorāni Rīgā – katrs atšķirīgs ar savu unikālo ēdienkarti, atmosfēru un lokāciju.

 

Šajā rakstā pastāstīsim vairāk par Restorāni Rīgā dāvanu karti un to, kādos restorānos tā ir derīga.

 

Raksta sadaļas ir sekojošas:

 

 

Restorāni Rīgā dāvanu karte

Dāvanu karte "Restorāni Rīgā" ir klasiska dāvanu karte, ko var izmantot rēķina apmaksai kādā no piedāvātajiem restorāniem. Šobrīd dāvanu karti var izmantot 12 restorānos Rīgā. Restorānu klāsts laika gaitā tiek papildināts, lai piedāvātu plašāku dažādību restorānu virtuvju, atmosfēras un atrašanās vietas ziņā.

 

Dāvanu karti var iegādāties internetā FromMe.lv vērtībā no 20 EUR līdz 300 EUR, un izmantot vairākos piegājienos vairākos restorānos. Tā būs gan lieliska dāvana 20 EUR vērtībā draugam vārda dienā, gan lietišķa dāvana darba kolektīvam 200 EUR vērtībā.

 

Kā ierasts ar visām FromMe dāvanu kartēm, arī šo var iegādāties internetā un saņemt elektroniski vai drukātu uz skaista papīra. Elektroniski dāvanu karte tiek piegādāta e-pastā 5 minūšu laikā pēc tās iegādes. Drukātu dāvanu karti var saņemt birojā Rīgas centrā vai varam to arī piegādāt. Piedāvājumā ir arī īpašs pasniegšanas veids – dāvanu karte var tikt iesaiņota kartītē ar pievienotu gardu šokolādi. Šeit skatāmi visi piegādes veidi un noformējuma veidi.

 

Dāvanu karti var personalizēt ar personisku apsveikuma tekstu, kas dāvanai piešķirs īpašu vērtību. Apsveikuma teksts tiks izlasīts gan dāvanas saņemšanas brīdī, gan to izmantojot.

 

Dāvanu kartes termiņš ir 1 gads, bet pēc tās īpašnieka lūgumu to ir iespējams arī pagarināt. Kā jau visas FromMe dāvanu kartes, to var arī apmainīt pret citu no FromMe partneru dāvanu karti. Tas būs īpaši piemērots gadījumam, ja dāvanas saņēmējam nav iespējas to izmantot iecerētajam mērķim.

 

 

Dāvanu karte Restorāni Rīgā, restorani riga

 

3 iemesli, kāpēc uzdāvināt Restorāni Rīgā dāvanu karti 

Maltīte izsmalcinātā restorānā ir universāla dāvana, ar ko svētkos apsveikt ģimeni, draugus vai arī darba kolēģus. Ikviens priecājas par iespēju sapucēties un doties baudīt gardas vakariņas, tāpēc dāvanu karte piemērotā restorānā ir izcils variants dāvanai. Vēl labāk, ja izvēle par restorānu nav jāveic pašam un to var atstāt dāvanu kartes saņēmēja ziņā. Ar jauno dāvanu karti Restorāni Rīgā tas ir iespējams.

 

Restorāni Rīgā dāvanu karte ir lieliska dāvana svētkos tās 3 galveno vērtību dēļ – tā ir universāla dāvana, ko novērtēs ikviens, veicinās pavadīt laiku kopā ar sev svarīgiem cilvēkiem paša izvēlētā restorānā.

 

1. Universāla dāvana dažādām situācijām

Dāvanu karte Restorāni Rīgā ir universāla dāvana, jo tā vienlaikus ir gan lietišķa, gan sirsnīga dāvana. Restorāna apmeklējums ir saistīts ar gardu maltīti, jaunas pieredzes gūšanu un satikšanos ar cilvēkiem. Tās ir vērtības, ko kā dāvanu novērtēs kāds tuvs draugs, tā arī kolēģis vai sadarbības partneris. Atbilstoši situācijai var izvēlēties nepieciešamo dāvanu kartes vērtību un apsveikuma tekstu.

2. Pavadīt laiku izvēlētā sabiedrībā

Restorānu apmeklējums parasti ir saistīts ar svētku svinēšanu, satikšanos ar draugiem, romantisku randiņu vai ģimeniskām pusdienām.  Tas ir kopīgi pavadīts laiks ar sev svarīgiem cilvēkiem, kas tik ļoti nepieciešams, lai atslēgtos no ikdienas steigas un gūtu pozitīvas emocijas. Uzdāvinot dāvanu karti restorānā, tiek uzdāvināta iespēja gūt šādu pieredzi. 

3. Iespēja izvēlēties gaumei atbilstošu restorānu

Dāvanu kartes viena no vērtībām ir iespēja izvēlēties. "Restorāni Rīgā" dāvanu kartes vērtība ir iespēja izvēlēties ne tikai ēdienu, ko baudīt, bet arī restorānu, uz kuru doties. Dāvanas izvēles situācijā ne vienmēr ir zināma dāvanas saņēmēja gaume, pieredze un prioritātes restorāna izvēlē. Tāpēc ir labi to atstāt dāvanas saņēmēja ziņā, lai var izvēlēties doties ar ģimeni uz kādu iecienītu restorānu vai ar draugiem iepazīt kādu līdz šim neapmeklētu restorānu.

 

FromMe dāvanu karšu priekšrocības

Uz šo dāvanu karti attiecas arī visas FromMe dāvanu karšu īpašības:

  • Ātra un ērta iegāde – pērc internetā un saņem e-pastā, saņem birojā Rīgas Centrā vai ar piegādi.
  • Pasniedz kartītē ar šokolādi – iespēja pasniegt dāvanu karti ar īpašu šarmu.
  • Personiska dāvanu karte – uz dāvanu kartes pievieno personisku apsveikumu.
  • Brīvi izvēlēta dāvanu kartes vērtība sākot no 20 EUR līdz 300 EUR.
  • Dāvanu karti var izmantot vairākos piegājienos vairākos restorānos.
  • Dāvanu kartes apmaiņas un termiņa pagarināšanas garantija.

Dāvanu kates noformējums

 

 

Restorāni Rīgā restorānu klāsts

Šajā sarakstā ir Restorāni Rīgā dāvanu kartē iekļautie restorāni, kas atbilst dažādām virtuves gaumēm un sniegs dažādu atpūtu – gan romantisku randiņu divatā, gan jautru tikšanos ar draugiem.

 

Restorāns Kozy Eats – gardi augu izcelsmes ēdieni

kozy eats restorānsKozy Eats ir moderns restorāns Rīgas centrā, kas piedāvā nogaršot augu izcelsmes ēdienus. Pilnīģi visa ēdienkarte ir piemērota vegāniem un, protams, arī visēdājiem, kas vēlas nogaršot dabai draudzīgas alternatīvas. Pati ēdienkarte ir ļoti plaša, un šeit var baudīt dažādas zupas, salātus, burgerus, vrapus un vēl dažādus citus ēdienus. Kozy Eats restorāns pasniedz arī bezmaksas citronūdeni. 

 

Adrese: Rīga, Blaumaņa iela 34

Tālrunis rezervācijām: 22115436

 

Restorāns FERMA – romantikas mīlētājiem

fermaRīgas Klusajā centrā esošais restorāns FERMA ir lieliski piemērots nesteidzīgu, romantisku vakaru baudīšanai divatā. Pa logu redzamais Viesturdārzs uzbur īstas gleznas cienīgu skatu gan vasarā, gan ziemā. Tas apvienojumā ar ēdienos iemiesoto latviešu reģionālo garšu garantē izdevušos vakaru otrās pusītes sabiedrībā.
 

 

Adrese: Rīga, Valkas iela 3/5-5.

Tālrunis rezervācijām: 25619961

 

Restorāns B bārs – kokteiļu vakari un labi pavadīts laiks

Restorāns B BārsB bārs ir restorāna un kokteiļbāra apvienojums, kur var gan nobaudīt gardu maltīti, gan malkot kokteiļus un DJ pavadībā griezties dejās. Tā ir rosīga un tajā paša laikā eleganta vieta, kur satikties ar draugiem. Skats no restorāna pavēršas uz Doma baznīcu, kas šai vietai piešķir īpašu šarmu. 

 

 

Adrese: Rīga, Doma laukums 2

Tālrunis rezervācijām: 67228842

 

Vairāk Saules – Eiropas un Āzijas virtuves

Vairāk Saules resorāns ; restorani rigaVairāk Saules – restorānu tīkls Rīgā, ar Eiropas un Āzijas virtuvēm zem viena jumta. Restorānu viesiem ir unikāla iespēja pasūtīt ēdienus no divām izmeklētām ēdienkartēm. Vairākas reizes gadā, ēdienkartes tiek papildinātas ar sezonas piedāvājumiem – Ziemassvētku, Lieldienu, sēņu, svaigu ogu un jaunās ražas dārzeņu ēdienkartēm, lai pasniegtu pašu svaigāko un aktuālāko.


Adrese: Rīga, Dzirnavu iela 60-1

Tālrunis rezervācijām: 67609125

 

Restorāns Čemodāns – gaumīgs ceļojums Eiropas garšu pasaulē

čemodāns restorāns

Restorānā Čemodāns iespējams doties gardā ceļojumā pa visu Eiropu, baudot spāņu, itāļu, franču, portugāļu un arī mūsu – latviešu iemīļotākos ēdienus. Restorāna telpas ir gaumīgi iekārtotas un smalki atdalītas, kļūstot par piemērotām gan biznesa pusdienām kolēģu sabiedrībā, gan arī romantiskai kopā būšanai ar otro pusīti.


 
 
Adrese: Rīga, Ģertrūdes 39-25
 
Tālrunis rezervācijām: 29554605
 

Baltvilla restorāns – atrodas gleznainajā Baltezerā

Baltvilla restorāns ; Baltezers restorāns ; restorāni rīgā ; restorani riga

Baltvilla restorānā Jums pasniegs gardas maltītes, ēdienkartē pieejamie ēdieni spēj apmierināt ikviena gardēža prasības. Maltīte restorānā ir īsts ceļojums garšu pasaulē, elegantā atmosfērā ar izcilu apkalpošanu. Iedvesma no tuvu un tālu zemju virtuvēm ir apvienota ar Latvijas sezonas dabas veltēm.

 


Adrese: Baltezers, Garkalnes novads, Senču prospekts 45

Tālrunis rezervācijām: 67840640

 

Majorenhoff restorāns – vispasaules ēdienkarte

Majorenhoff restorāns dāvanu karte

Majorenhoff ir restorāns Jūrmalā, kurā ir iespējams nogaršot vispasaules ēdienkarti. Tā būs piemērota gan eksotikas cienītājiem, gan arī klasiskākas Eiropas virtuves piekritējiem. Majorenhoff restorāns piedāvā iespēju doties īstenā garšu piedzīvojumā, aizceļojot uz Itāliju vai, piemēram, Japānu.

 

Adrese: ūrmala, Jomas iela 42

Tālrunis rezervācijām: 67764060

 

Ozo restorāns – golfa kluba atpūtas stūrīts ikvienam

Ozo restorāns ; grila restorāns ; grillēti ēdieni ; restorāni rīgā

Restorāna ēdienkarte ir peskaņota tam, kas redzams visapkārt. To raksturo plašums, daba un īpaši izmeklēti produkti no labākajiem Latvijas piegādātājiem. Restorānā iespējams baudīt īpašus uz oglēm gatavotus ēdienus. Ozo plašuma sajūtu rada videi pieskaņots dizains, telpu vieglums un gaišums.

 

Adrese: Rīga, Mīlgrāvja iela 16

Tālrunis rezervācijām: 25770053

 

MUNCH barbecue – paslēptais dārgums

MUNCH Barbecue ; restorani riga

MUNCH barbecue ir lieliska vieta, kur izbaudīt bārbekjū ēdienu, atrasties labā atmosfērā, un baudīt dzīvi! Izpalīdzīgais un draudzīgais personāls vienmēr rūpēsies, lai gardēži fantastiski pavadītu laiku. Tieši šī ir vieta, kur doties jautrā draugu kompānijā un kārtīgi pieēsties visādus gardumus.

 


Adrese: Rīga, Stabu iela 30

Tālrunis rezervācijām: 20225807


Tex-Mex Republic restorāns eksotiskai maltītei

tex-mex republic restorāns

Restorāns Tex-Mex Republic ir vieta, kur izvēlēties starp eksotisku meksikāņu un sātīgu eiropeisku maltīti ar atspirdzinošiem dzērieniem. Restorāna meistardarbs ir izcilu grilētas gaļas ēdienu izvēle – nevainojami steiki, mutē kūstošas ribiņas un pikanti vistas spārniņi. Tex-Mex Republic ir lieliska vieta, kur brīvdienās atpūsties draugu lokā un gardi pavakariņot.

 

Adrese: Rīga, Dzirnavu iela 59

Tālrunis rezervācijām: 67242065

 

Restorāns Zilā Govs – plašs steiku klāsts

Restorāns Zilā GovsZilā Govs ir restorāns vecpilsētā, kur mājīgā atmosfērā var nogaršot mūsdienīgu latviešu virtuvi. Īpašā cieņā pie viņiem ir plašs steiku klāsts, kas pagatavots pēc labākajām tradīcijām. Vēl restorāns var lepoties arī ar dažādiem zivju ēdieniem, piedāvājot nogaršot zobenzivi un tunču steikus.


 

Adrese: Rīga, Meistaru iela 23

Tālrunis rezervācijām: 20035524

 

Beef Room Riga restorāns – ekskluzīvas kvalitātes gaļas ēdieni

Beef Room Riga Restorāna Beef Room Riga ēdienkartes pamatā ir ekskluzīvas kvalitātes liellopa gaļa, un citi sezonālie ēdieni, kuru gatavošanā tiek izmantotas sezonālas vietējās sastāvdaļas. Tā ir omulīga vietiņa Rīgas centrā, kur doties baudīt maltīti draugu vai ģimenes lokā.


 

Adrese: Rīga, Grēcinieku iela 25

Tālrunis rezervācijām: 67108022

 

 

 

Sirsnīga un universāla dāvana svētkos

Dāvanu karte Restorāni Rīgā ir universāla dāvana, kas piemērota dažādiem svētkiem. Tā ir lieliska dāvana vecākiem Ziemassvētkos, draugiem vai kolēģiem dzimšanas dienā, kā arī otrajai pusītei Valentīndienā.

 

Aktuāls paliek arī FromMe dāvanu karšu noformējums ar iespēju dāvanu karti personalizēt. Arī Restorāni Rīgā dāvanu kartei iespējams pievienot apsveikuma kartīti un gardu šokolādi. Tāpat šo dāvanu karti iespējams iegādāties arī elektroniski un saņemt 5 minūšu laikā e-pastā. 

 

Dāvanu karte Restorāni Rīgā ir universāla un vienlīdz sirsnīga dāvana, kas tās saņēmējam sniegs labi pavadītu laiku, gardu maltīti un izvēles iespēju!

 

ātra piegāde

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu