Apvienotā restorānu dāvanu karte – Restorāni Rīgā

11.10.2022

Restorāni Rīgā

 

FromMe piedāvājumā ir īpašs dāvanas piedāvājums - dāvanu karte Restorāni Rīgā. Dāvanu karte, kas tās saņēmējam dos iespēju apmeklēt kādu iecienītu Rīgas restorānu pēc paša izvēles. Dāvanu karte ir īpaša, jo tā ir universāla dāvana, kas no sirds iepriecinās - ļaus izbaudīt gardu maltīti un atpūsties kopā ar sev tuviem cilvēkiem.

 

Šajā rakstā uzzini vairāk, kas ir šī īpašā dāvanu karte, kāpēc tā ir laba dāvana, kā arī pievienots restorānu saraksts. Spied saiti un dodies uz sev interesējošo raksta sadaļu.

 

Restorāni Rīgā dāvanu karte

Dāvanu karte "Restorāni Rīgā" ir klasiska dāvanu karte, ko var izmantot rēķina apmaksai kādā no piedāvātajiem restorāniem. Šobrīd dāvanu karti var izmantot 10 restorānos Rīgā. Restorānu klāsts laika gaitā tiks papildināts, lai piedāvātu plašāku dažādību restorānu virtuvju, atmosfēras un atrašanās vietas ziņā.

 

Dāvanu karti var iegādāties internetā FromMe.lv vērtībā no 10 EUR līdz 300 EUR, un izmantot vairākos piegājienos vairākos restorānos. Tā būs gan lieliska dāvana 20 EUR vērtībā draugam vārda dienā, gan lietišķa dāvana darba kolektīvam 200 EUR vērtībā.

 

Kā ierasts ar visām FromMe dāvanu kartēm, arī šo var iegādāties internetā un saņemt elektroniski vai drukātu uz skaista papīra. Elektroniski dāvanu karte tiek piegādāta e-pastā 5 minūšu laikā pēc tās iegādes. Drukātu dāvanu karti varat saņemt birojā Rīgas centrā vai varam to piegādāt. Piedāvājumā ir arī īpašs pasniegšanas veids - iesaiņota kartītē ar šokolādi. Visi piegādes veidi un noformējuma veidi.

 

Dāvanu karti var personalizēt ar personisku apsveikuma tekstu, kas dāvanai piešķirs īpašu vērtību. Apsveikuma teksts tiks izlasīts gan dāvanas saņemšanas brīdī, gan to izmantojot.

 

Dāvanu kartes termiņš ir 1 gads, bet pēc tās īpašnieka lūgumu to iespējams arī pagarināt. Kā jau visas FromMe dāvanu kartes, to var arī apmainīt pret citu no FromMe partneru dāvanu karti - tas gadījumam, ja dāvanas saņēmējam nav iespējas to izmantot iecerētajam mērķim.

 

 

Dāvanu karte Restorāni Rīgā, restorani riga

 

3 iemesli, kāpēc uzdāvināt Restorāni Rīgā dāvanu karti 

Maltīte izsmalcinātā restorānā ir universāla dāvana, ar ko svētkos apsveikt ģimeni, draugus vai arī darba kolēģus. Ikviens priecājas par iespēju sapucēties un doties baudīt gardas vakariņas, tāpēc dāvanu karte piemērotā restorānā ir izcils variants dāvanai. Vēl labāk, ja izvēle par restorānu nav jāveic pašam un to var atstāt dāvanu kartes saņēmēja ziņā. Ar jauno dāvanu karti Restorāni Rīgā tas ir iespējams.

 

Restorāni Rīgā dāvanu karte ir lieliska dāvana svētkos tās 3 galveno vērtību dēļ – tā ir universāla dāvana, ko novērtēs ikviens, veicinās pavadīt laiku kopā ar sev svarīgiem cilvēkiem paša izvēlētā restorānā.

1. Universāla dāvana dažādām situācijām

Dāvanu karte Restorāni Rīgā ir universāla dāvana, jo tā vienlaikus ir gan lietišķa, gan sirsnīga dāvana. Restorāna apmeklējums ir saistīts ar gardu maltīti, jaunas pieredzes gūšanu un satikšanos ar cilvēkiem. Tās ir vērtības, ko kā dāvanu novērtēs kāds tuvs draugs, tā arī kolēģis vai sadarbības partneris. Atbilstoši situācijai var izvēlēties nepieciešamo dāvanu kartes vērtību un apsveikuma tekstu.

2. Pavadīt laiku izvēlētā sabiedrībā

Restorānu apmeklējums parasti ir saistīts ar svētku svinēšanu, satikšanos ar draugiem, romantisku randiņu vai ģimeniskām pusdienām.  Tas ir kopīgi pavadīts laiks ar sev svarīgiem cilvēkiem, kas tik ļoti nepieciešams, lai atslēgtos no ikdienas steigas un gūtu pozitīvas emocijas. Uzdāvinot dāvanu karti restorānā, tiek uzdāvināta iespēja gūt šādu pieredzi. 

3. Iespēja izvēlēties gaumei atbilstošu restorānu

Dāvanu kartes viena no vērtībām ir iespēja izvēlēties. "Restorāni Rīgā" dāvanu kartes vērtība ir iespēja izvēlēties ne tikai ēdienu, ko baudīt, bet arī restorānu, uz kuru doties. Dāvanas izvēles situācijā ne vienmēr ir zināma dāvanas saņēmēja gaume, pieredze un prioritātes restorāna izvēlē. Tāpēc ir labi to atstāt dāvanas saņēmēja ziņā, lai var izvēlēties doties ar ģimeni uz kādu iecienītu restorānu vai ar draugiem iepazīt kādu līdz šim neapmeklētu restorānu.

FromMe dāvanu karšu priekšrocības

Uz šo dāvanu karti attiecas arī visas FromMe dāvanu karšu īpašības.

  • Ātra un ērta iegāde – pērc internetā un saņem e-pastā, saņem birojā Rīgas Centrā vai ar piegādi.
  • Pasniedz kartītē ar šokolādi – iespēja pasniegt dāvanu karti ar īpašu šarmu.
  • Personiska dāvanu karte – uz dāvanu kartes pievieno personisku apsveikumu.
  • Brīvi izvēlēta dāvanu kartes vērtība sākot no 10 EUR līdz 300 EUR.
  • Dāvanu karti var izmantot vairākos piegājienos vairākos restorānos.
  • Dāvanu kartes apmaiņas un termiņa pagarināšanas garantija.

Dāvanu kates noformējums

 

 

Restorāni Rīgā restorānu klāsts

Šajā sarakstā ir Restorāni Rīgā dāvanu kartē iekļautie restorāni, kas atbilst dažādām virtuves gaumēm un sniegs dažādu atpūtu – gan romantisku randiņu divatā, gan jautru tikšanos ar draugiem.

 

Restorāns Herbārijs – augiem bagāta oāze Rīgas sirdī

herbārijsHerbārijs ir šarmants un unikāls restorāns uz tirdzniecības centra Galleria Riga jumta 8. stāvā, pašā pilsētas vidū ar Rīgas panorāmas skatu. Visskaistāk Herbārijā ir mirkļos, kad riet saule un iespējams baudīt romantisku vakaru ar otro pusīti vai jauku satikšanos draugu lokā. Herbārija telpas un terase zaļot zaļo ar dažādiem augiem, kas kalpo par unikālu dizaina elementu, kā arī ēdienu un dzērienu papildinātāju.

 

Adrese: Rīga, Galleria Riga, 8. stāvs, Dzirnavu iela 67. 

Tālrunis rezervācijām: 27343393 

 

Restorāns FERMA – romantikas mīlētājiem

fermaRīgas Klusajā centrā esošais restorāns FERMA ir lieliski piemērots nesteidzīgu, romantisku vakaru baudīšanai divatā. Pa logu redzamais Viesturdārzs uzbur īstas gleznas cienīgu skatu gan vasarā, gan ziemā. Tas apvienojumā ar ēdienos iemiesoto latviešu reģionālo garšu garantē izdevušos vakaru otrās pusītes sabiedrībā.
 

 

Adrese: Rīga, Valkas iela 3/5-5.

Tālrunis rezervācijām: 25619961

 

Andalūzijas Suns – mūsdienīgs restorāns

andaluzijas sunsAndalūzijas Suns ir mūsdienīga kafejnīca un bārs, kas atrodas pašā Rīgas pilsētas centrā – Berga Bazārā. Ēdienkarte regulāri tiek papildināta ar vispasaules virtuves sezonas aktualitātēm. Šī ir rosīga un moderna vieta, kur baudīt īpašu pusdienu piedāvājumu darba pārtraukumā vai vakarā satikties ar draugiem uz vīna glāzi.


 

Adrese: Rīga, Elizabetes iela 83 (Berga Bazārs).

Tālrunis rezervācijām: 67288418

 

Vairāk Saules - Eiropas un Āzijas virtuves

Vairāk Saules resorāns ; restorani rigaVairāk Saules – restorānu tīkls Rīgā, ar Eiropas un Āzijas virtuvēm zem viena jumta. Restorānu viesiem ir unikāla iespēja pasūtīt ēdienus no divām izmeklētām ēdienkartēm. Vairākas reizes gadā, ēdienkartes tiek papildinātas ar sezonas piedāvājumiem - Ziemassvētku, Lieldienu, sēņu, svaigu ogu un jaunās ražas dārzeņu ēdienkartēm, lai pasniegtu pašu svaigāko un aktuālāko.


Adrese: Rīga, Dzirnavu iela 60-1

Tālrunis rezervācijām: 67609125

 

Restorāns Čemodāns – gaumīgs ceļojums Eiropas garšu pasaulē

čemodāns restorāns

Restorānā Čemodāns iespējams doties gardā ceļojumā pa visu Eiropu, baudot spāņu, itāļu, franču, portugāļu un arī mūsu – latviešu iemīļotākos ēdienus. Restorāna telpas ir gaumīgi iekārtotas un smalki atdalītas, kļūstot par piemērotām gan biznesa pusdienām kolēģu sabiedrībā, gan arī romantiskai kopā būšanai ar otro pusīti.


 
 
Adrese: Rīga, Ģertrūdes 39-25
 
Tālrunis rezervācijām: 29554605

 

Buržujs – mājīga atmosfēra

Buržujs; restorāns buržujsBuržujs ir neliels, mūsdienīgs restorāns-austeru bārs, kurš orientējas uz sezonālu Eiropas virtuvi. Buržujs savus viesus pārsteidz ar īpašu un daudzveidīgu austeru izvēli un plašāko Skrīveru mājas saldējuma piedāvājumu Rīgā. Tāpat arī svētdienas vēlās brokastis Buržujā būs īsta bauda.

 


Adrese: Rīga, Dzirnavu iela 84

Tālrunis rezervācijām: 29343355 

 

MUNCH barbecue – paslēptais dārgums

MUNCH Barbecue ; restorani rigaLieliska vieta, kur izbaudīt bārbekjū ēdienu, atrasties labā atmosfērā, un baudīt dzīvi! Izpalīdzīgais un draudzīgais personāls vienmēr rūpēsies, lai gardēži fantastiski pavadītu laiku.

 

 


Adrese: Rīga, Madonas iela 17

Tālrunis rezervācijām: 20225807

 

Baltvilla restorāns – atrodas gleznainajā Baltezerā

Baltvilla restorāns ; Baltezers restorāns ; restorāni rīgā ; restorani riga

Baltvilla restorānā Jums pasniegs gardas maltītes, ēdienkartē pieejamie ēdieni spēj apmierināt ikviena gardēža prasības. Maltīte restorānā ir īsts ceļojums garšu pasaulē, elegantā atmosfērā ar izcilu apkalpošanu. Iedvesma no tuvu un tālu zemju virtuvēm ir apvienota ar Latvijas sezonas dabas veltēm.

 


Adrese: Baltezers, Garkalnes novads, Senču prospekts 45

Tālrunis rezervācijām: 67840640

 

Ozo restorāns - atpūtas stūrīts ikvienam

Ozo restorāns ; grila restorāns ; grillēti ēdieni ; restorāni rīgāRestorāna ēdienkarte ir peskaņota tam, kas redzams visapkārt. To raksturo plašums, daba un īpaši izmeklēti produkti no labākajiem Latvijas piegādātājiem. Restorānā iespējams baudīt īpašus uz oglēm gatavotus ēdienus. Ozo plašuma sajūtu rada videi pieskaņots dizains, telpu vieglums un gaišums.

 

Adrese: Rīga, Mīlgrāvja iela 16

Tālrunis rezervācijām: 25770053Tex-Mex Republic restorāns eksotiskai maltītei

tex-mex republic restorānsRestorāns Tex-Mex Republic ir vieta, kur izvēlēties starp eksotisku meksikāņu un sātīgu eiropeisku maltīti ar atspirdzinošiem dzērieniem. Restorāna meistardarbs ir izcilu grilētas gaļas ēdienu izvēle – nevainojami steiki, mutē kūstošas ribiņas un pikanti vistas spārniņi. Tex-Mex Republic ir lieliska vieta, kur brīvdienās atpūsties draugu lokā un gardi pavakariņot.

 

Adrese: Rīga, Dzirnavu iela 59.

Tālrunis rezervācijām: 67242065

 

 

Sirsnīga un universāla dāvana svētkos

Dāvanu karte Restorāni Rīgā ir universāla dāvana, kas piemērota dažādiem svētkiem. Tā ir lieliska dāvana vecākiem Ziemassvētkos, draugiem vai kolēģiem dzimšanas dienā, kā arī otrajai pusītei Valentīndienā.

 

Aktuāls paliek arī FromMe dāvanu karšu noformējums ar iespēju dāvanu karti personalizēt. Arī Restorāni Rīgā dāvanu kartei iespējams pievienot apsveikuma kartīti un gardu šokolādi. Tāpat šo dāvanu karti iespējams iegādāties arī elektroniski un saņemt 5 minūšu laikā e-pastā. 

 

Dāvanu karte Restorāni Rīgā ir universāla un vienlīdz sirsnīga dāvana, kas tās saņēmējam sniegs labi pavadītu laiku, gardu maltīti un izvēles iespēju!

 

ātra piegāde

Dāvanu idejas un padomi

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Apceļo Latvijas pilis un muižas - lieliska vieta atpūtai!

Skaistās Latvijas pilis un muižas priecē ne tikai tūristus, bet arī tos, kas vēlas skaisti ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu