Ieteikumi, ko uzdavināt māsai Ziemassvētkos

Visi ķīviņi, kas kopā pārdzīvoti, aizmirsīsies brīdī, kad viņa ieraudzīs kādu no mūsu sagatavotajām, brīnišķīgajām dāvanām. Māsa ir viens no tuvākajiem cilvēkiem, kas var būt, tādēļ, lai arī, iespējams, bērnībā esat plēsušies kā kaķis ar suni, Ziemassvētki ir laiks, kad iepriecināt savus mīļos, arī savu foršo māsu. Ieskaties “FromMe.lv” sagatavotajā sarakstā un ieraudzīsi vairākas Ziemassvētku dāvanas māsai un ceram, ka varbūt arī tevi kāds no piedāvājumiem īpaši ieinteresēs!

Īstai dāmai

Ja tava māsa novērtē stilu, labu gaumi, pievērš savam izskatam īpašu uzmanību, kā arī seko jaunākajām modes tendencēm, viņai noteikti patiks dāvana, kas ļauj papildināt garderobi, uzlabot savu tēlu utt. Šādos gadījumos dāvanu karte no apakšveļas veikaliem “Triumph” vai latviešu “Lauma Lingerie” būs tieši laikā! Šajos veikalos sev ko piemērotu atradīs gan klasikas un ērtību piekritējas, gan arī sievietes, kuras dod priekšroku īpaši izsmalcinātai veļai.

Individuālistei

Iespējams, daudzi viņu nesaprot. Viņa vienmēr ir bijusi nedaudz dumpinieciska, patstāvīga un asa, taču nekad nav nodevusi sev tuvos cilvēkus. Viņa ir māsa ar lielo burtu. Šādam īpašam cilvēkam nav viegli piemeklēt dāvanu, taču mēs varam ieteikt “Tattoo – Imanta” tetovēšanas salona dāvanu karti. Iespējams, tava māsa vienmēr ir vēlējusies uztaisīt tetovējumu, taču līdz šim to nav izdevies izdarīt, vai arī varbūt viņai jau tādi ir vairāki. Jebkurā gadījumā šī būs lieliska dāvana, kas ļaus ikvienam cilvēkam izcelt savu individualitāti un padarīt tēlu košāku.

Romantiķei

Viņa iecienījusi romantiskās filmas ar laimīgām beigām un sapņojusi to īsto, vienīgo. Viņai patīk silti vasaras vakari un jaukas pastaigas gar jūras krastu. Šādai dāmai noteikti patiktu dāvanu karte no “StarSpace” observatorijas Suntažos, kur iespējams ne tikai savām acīm redzēt debesu objektus, bet arī uzzināt ko jaunu par tiem lekcijās. Vai varbūt uzdāvini viņai dāvanu karti fotosesijai un izjādei ar zirgu Agates stallī?

Aktīva dzīvesveida cienītājai

Viņa nespēj nosēdēt mierā. Rītu viņa sāk ar vieglu skrējienu, pēc kura dodas uz darbu. Savukārt vēlāk viņa uzlādē enerģiju treniņos sporta zālē. Brīvdienās viņa neguļ līdz pusdienlaikam, bet dodas pārgājienos, kāpj kalnos, slēpo un peld. Vai tev prātā nāk kāds pazīstams cilvēks? Vari uzdāvināt dāvanu karti māsai no sporta preču veikala “Xsports”, iespēju nirt ar akvalangu klubā “Deepdive”, kā arī lidojumu ar paraplānu tandēmā ar instruktoru. Izklausās aizraujoši, vai ne?

Darbaholiķei

Viņa nemitīgi domā un runā par savu darbu, tas viņai ir pirmajā vietā. Viņa neapstājas pie sasniegtā un neatlaidīgi iet uz saviem mērķiem. Taču par spīti panākumiem, viņa brīžiem aizmirst atvēlēt laiku atpūtai. Šadai sievietei īstā dāvana būs “Garra Rufa” zivtiņu spa pēdām vai dāvanu karte no “Mirabella SPA” – relaksācijai un iekšēja miera gūšanai. Šī būs patiesi relaksējoša dāvana māsai, kura tiks novērtēta.

Dāvanas māsai Ziemassvētkos meklē FromMe.lv! Tevi pārsteigs plašais sortiments un oriģinālie piedāvājumi.

 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu