Dāvana meitenei. Ko dāvināt meitenei?

Dāvana draudzenei var būt lielāka vai mazāka, taču tai ir jāvēsta – priecājies! Ko dāvināt meitenei, lai iepriecinātu, sagādātu patīkamas un gaišas emocijas jubilejās un citos svētkos?
 
Dāvana meitenei var tikt izvēlēta atbilstoši tam, kāda jubileja vai svētki gaidāmi, vai arī atbilstoši viņas hobijiem un interesēm – tā ir vieglāk izvēlēties, ko dāvināt, kā arī  Tu nekļūdīsies ar savu izvēli!
 
 

Dāvana meitenei atbilstoši svētkiem

Dzimšanas dienas dāvana – tai noteikti jābūt skaistai, kāpēc gan lai tā nebūtu romantiska izjāde ar fotosesiju – lieliska dāvana ikvienai meitenei! Tā ir iespēja piepildīt sapņus par izjādi ar sapņu princi,  un to iemūžināt fotogrāfijās! 
 
Dāvanas vārda dienā – ja mīļotajai meitenei patīk skaisti saposties, tad dāvanu karte viņas iemīļotajā kosmētikas veikalā būs pārdomāta dāvana. 
 
Dāvana Valentīndienā vai dāvana Sieviešu dienā – šajos svētkos dāvana meitenei var būt ar romantisku pieskaņu – atpūta diviem viesnīcā Sigulda būs īpaši romantiska dāvana. Bet, ja vēlies meiteni palutināt, tad tāda dāvana kā dāvanu karte skaistas veļas iegādei sagādās vispozitīvākās un saulainākās emocijas meitenei viņas jubilejā. Skaista veļa ļauj meitenei justies pārlieinātāk, pat ja neviens nezin, ko viņa valkā zem drēbēm.
 
 

Dāvana meitenei atbilstoši viņas interesēm

Vai zināji, ka fiziskas aktivitātes ražo laimes hormonus?  Ja meitenei ir patīk aktīvi atpūsties , tad parūpējies par viņu un uzdāvini aktīvās atpūtas dāvanu karti, piemēram, izmēģināt spēkus klinšu kāpšanā Ķīpsalas peldbasiena sporta kompleksā! Ielūkojies arī citos piedāvājumos sadaļā – aktīvā atpūta un sports.
 
Ja meiteni interesē fotogrāfija, tad aizved viņu un kādu vietu, kur viņa varēs uzņmt daudz attēlu. Noskaidro, vai viņai patīk bildēt dabu, cilvēkus, pilsētu naktī vai arhitektūru, un aizved viņu uz vietu, kur to var atrast! Tas būs vienlaikus gan piedzīvojums, gan patīkama atpūta. 
 
Ja zini, ka meitenei patīk apgūt jaunas prasmes, tad ielūkojies FromMe.lv dāvanu un dāvanu karšu sadaļā – kursi. Apgūt jaunas prasmes un uzlabot sevi – tā ir vienreizēja dāvana!
 
Ja vēl aizvien nevari izlemt, ko dāvināt meitenei, tad ieskaties FromMe.lv sadaļā – dāvanas meitenei vai dāvanas draudzenei. Jebkurā gadījumā, dāvana meitenei patiks, ja dāvināsi to no sirds un ar patiesām emocijām.
 
FromMe.lv – dāvanas, kas iepriecina! 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu