Elegants uzvalks svētkiem un svarīgiem pasākumiem

Ja ielūgumā teikts “Baltā kaklasaite”(White tie)…

Šis būs formālākais no dreskoda veidiem, kura pirmsākumi meklējami jau 18.gs. Ja ir saņemts ielūgums uz pasākumu, kurā jāievēro šāds dreskods, izvēle jāveic rūpīgi – pasākuma publika noteikti labi zina, kāda apģērba izvēli šis dreskods paredz. “Britu karaļnama” oficiālās pieņemšanas šim dreskodam ir izcils piemērs, kur smelties iedvesmu!

Un, ja ielūgumā minēts “Melnā kaklasaite” (black tie)…

…Kļūst pavisam skaidrs – ir jāvelk smokings. Īpaši piemērots vakara pasākumiem laikā pēc plkst. 18.00, un, ja ielūgums nav papildināts ar tekstu, norādot dreskodu “black tie optional” (melna kaklasaite pēc izvēles), tas nozīmē, ka nav obligāti nepieciešams ievērot pilnīgi visas šī dreskoda prasības un ir pieļaujamas atkāpes, piemēram, smokinga veidā – elegants uzvalks. Elementi vīrietim – balts uzvalka krekls, melns tauriņš, veste vai auduma josta un smokings melnā vai tumši zilā krāsā. Ja paredzētas kāzas, teātra pirmizrāde – uzdāvini vīrietim iespēju saģērbties atbilstoši ar Vitka Atelier, kas būs reizē noderīga un eleganta dāvana vīrietim. Vīrietim būs iespēja pasūtīt savam augumam atbilstošu uzvalku, smokingu vai apģērbu, laba iespaida atstāšanai.

Ko nozīmē A5 jeb “Pēc pieciem”?

Tas ir vidēji formāls dreskods, kas piemērots vakariņām izsmalcinātā restorānā vai korporatīvajos pasākumos. Vīrietim apmeklējot šādu pasākumu, ir jātērpjas tumšā uzvalkā (smokings nav obligāta prasība). Ja pasākums notiek pirms sešiem, vīrietis var tērpties jebkādas krāsas uzvalkā. Eleganta dāvana vīrietim būs Bruni Atelier dāvanu karte piemērotākā uzvalka darināšanai, kas būs radoša un koša atkāpe no klasikas, saglabājot eleganci un biznesa videi piemērotu brīvāku stilu.

Ja ielūgumā teikts – ģērbies “casual” jeb brīvajā stilā…

Šis dreskods raksturīgs tiem pasākumiem, kuri sākas pēc plkst 17.00. Šajā gadījumā vīrietim ir atļauts tērpties brīvāka stila uzvalkā, tam arīdzan nav jābūt lietišķam, kā arī drīkst nelikt kaklasaiti. Tādā gadījumā laba dāvana vīrietim pirms pasākuma apmeklēšanas būs dāvanu karte no Baltman, kur veikala piedāvājumā ir apģērbs svētkiem, darbam birojā un biznesa sanāksmēm.

 

Lai arī mūsdienās dreskodu prasības nav tik stingras, tomēr aiz cieņas pret pasākuma rīkotājiem aicinam ievērot ielūgumā norādīto. Lai izdevies pasākums un atrasta piemērotākā dāvana vīrietim eleganta uzvalka veidolā! J

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu