Dāvana vīrietim – ko dāvināt vīrietim?

Dāvana vīrietim! Vīriešiem, tāpat kā sievietēm, patīk saņemt dāvanas, kas sagādā prieku, dāvanas, kas ir kā pārsteigums, vai dāvanas, kas rada sajūsmu. Ko dāvināt vīrietim dzimšanas dienā, vārda dienā vai kādā citā svētku gadījumā? Dāvana vīrietim ir jāizvēlas atbilstoši viņa personībai.

Dāvanas vīrietim var izvēlēties arī pēc dažādiem kritērijiem.

Pēc svinību iemesla – kad vēlies apsveikt vīrieti

Dzimšanas dienas dāvana – tai jābūt personiskai. Dāvana vīrietim dzimšanas dienā var būt nedaudz traka – lidojums ar deltaplānu no ūdens būs neaizmirstams piedzīvojums un izklaide vienlaikus, kas ļaus izjust putna lidojumu un baudīt skaistus skatus no augšas. Vai arī lidojums ar turbīndēli 12 metru augstumā – vai nav satriecoša dāvana?

Arī dāvanas Vārda dienā var būt tikpat trakas, tomēr, ja zini, ka vīrietis ir saimniecisks, tad noderēs dāvanu karte Mājai un Dārzam, kas dos iespēju iekārtot savu mājokli vēl omulīgāku.

Bet, ja vēlies iepriecināt savu vīrieti kāzu jubilejā, tad pāru floutings no Float and Relax būs īpaši romantiska dāvana, kas tajā pašā laikā būs lieliska atpūta divatā. Vai arī romantiska atpūta viesnīcā „Sigulda” diviem, kas ļaus ne tikai atpūsties, bet arī baudīt Vidzemes Šveices burvību būs īstā dāvana kāzu jubilejā.

Savukārt, ja svinību iemesls ir Tēva diena, tad būtu vērts apsvērt par tādas dāvanas, kā atpūta uz kuģa „Didzis’’, kur baudīt skaistus mirkļus kopā ar ģimeni. Šāds izbrauciens pa Latvijas ūdeņiem dos pozitīvas emocijas ilgam laikam.

Dāvana vīrietim var tikt izvēlēta arī pēc viņa interesēm un hobija

Ja vīrietis aizraujas ar sportu, tad, ielūkojoties FromMe.lv sadaļā, kas veltīta sportam, varēsi atrast dažnedažādas dāvanas un dāvanu kartes, kā, piemēram, abonements sporta klubā KL, kas spēs iepriecināt jebkuru aktīva dzīvesveida cienītāju.

Savukārt, ja vīrieti interesē dažādas tehnoloģijas, tad dāvanu karte pulksteņu iegādei no veikala Ženēva, kur iespējams iegādāties pulksteņus no Šveices,tā būs ļoti atbilstoša un praktiska dāvana.

Bet, ja vīrietis ir īsts gardēdis, tad alus degustācija un uzkodas restorānā Taverna, kur iespējams izbaudīt Latvijā darinātu alu, būs piemērota dāvana vīrietim jebkuros svētkos. Garda maltīte un restorāni patiks vīrietim, turklāt Jūs varat izmantot šo dāvanu karti kopā, nobaudot lieliskas vakariņas tumsā vai aizraujošu Taizemes virtuvi!

Pēc vīrieša rakstura

Ja vīrietis ir aizrautīgs dabas cienītājs, viņam noteikti patiks aizrautīga makšķerēšana Makškerēšanas Paradīzē. Te Jūs variet baudīt divvientulību, vai arī uzdāvināt šo prieku - atpūtu ar draugiem.

Ja viņam patīk atpūta un alus, tad dāvini vīrietim dāvanu kartes, lai izbaudītu Alus spa un alus vannas.

Tāda dāvana vīrietim kā ceļojums uz Viļņu liks priecāties, ja vīrietim patīk jauni iespaidi, bet nepatīk plānot -  ir pieejami daudzi jau izplānoti ceļojumi un ekskursijas, kuras ļaus iepazīt . Nelielais ceļojums dos iespēju iepazīt un atklāt pavisam jaunus apvāršņus.Ja vīrietim patīk humors tad īstā dāvana būs karikatūra. Iemūžināt vīrieša smaidu un aizrautīgo skatienu, spēs profesionāls karikatūrists, turklāt karikatūra būs dāvana, kas paliks uz mūžu atmiņā un saglabāsies.

Katram vīrietim ir kāds hobijs vai aizraušanās, kam attiecīgi var izvēlēties atbilstošu dāvanu, tāpēc ieskaties FromMe.lv dāvanu sadaļā – dāvanas vīrietim, un Tu zināsi, ko dāvināt vīrietim svētkos! 

FromMe.lv - labākā dāvana vīrietim visos svētkos! 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu