Dāvana brālim – ko dāvināt brālim, ko dāvināt brālēnam?

Dāvana brālim, dāvana brālēnam pēc svinību iemesla!

Dāvana brālim, dāvana brālēnam var tikt izvēlēta arī pēc viņa interesēm!

  • Ja Tavs brālis vai brālēns aktīvi sporto, tad ielūkojies FromMe.lv sadaļā – sportam. Tāda dāvanu karte kā abonements sporta klubā KL vai kaitsērfings skolā KiteSchool būs izcila dāvana.
  •  Savukārt, ja Tavam brālim vai brālēnam patīk aktīvā atpūta, tad niršana ar akvalangu klubā DeepDive būs dāvana brālim, par kuru viņš ar sajūsmu Tev pateiksies.
  • Bet, ja brāļa vai brālēna hobijs ir ceļošana, tad dāvanu karteceļojums uz Tallinu un Keilas ūdenskritumu vai ekskursija – Nepazīstamā Vecrīga būs dāvana, kas sagādās visspilgtākās emocijas jubilāram.
  • Ja joprojām nevari izlemt, ko dāvināt brālim svētkos – ieskaties FromMe.lv dāvanu sadaļā – oriģinālas dāvanas. Šeit varēsi atrast tādas dāvanaslidojums 300 metru augstumā virs Rīgas no Smile Line, tādējādi paceļoties debesīs un paskatoties uz Rīgu no putna lidojuma.

Kā redzi, izvēles iespējas, ko dāvināt brālim,ko dāvināt brālēnam svētkos ir ļoti plašas, tomēr, ja joprojām nezini, ko dāvināt, tad ieskaties FromMe.lv sadaļā – dāvanas brālim un izvēlies dāvanu, kas liks smaidīt Tavam brālim vai brālēnam vēl ilgu laiku.

Izvēlies FromMe.lv – dāvanas no sirds!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu