Dāvana draugam – ko dāvināt draugam, ko dāvināt draugam?

dāvanas draugam

Draugi ir svarīgi cilvēki mūsu visu dzīvēs, tāpēc svētkos gribam viņus no sirds iepriecināt un palutināt ar piemērotu dāvanu.

 

Atrast labas dāvanu idejas ne vienmēr ir tik vienkārši, tāpēc šajā rakstā sniegsim nelielu palīdzību ar dāvanu idejām un virzienu, kā tās meklēt. Tātad – kādas dāvanas dzimšanas dienā, dāvanas vārda dienā dāvināt? Šajā rakstā atradīsi atbildi uz jautājumu, ko dāvināt draugam un ko dāvināt mīļotajam dažādos svētkos.

 

Lai izdodas iepriecināt! Šīs un citas dāvanu idejas atradīsi kataloga sadaļā Dāvanas draugam.

 

Dāvanas izvēle pēc svētkiem

dāvanu kartes restorāni rīgā

Katros svētkos piemērotas ir citas dāvanas. Piemēram, vārda dienā tā var būt simboliska dāvana, savukārt dzimšanas dienā vēlamies savus draugus palutināt ar ko īpašāku.

 

Dāvana draugam dzimšanas dienā

Dzimšanas dienas dāvana – tā būs lieliska dāvana draugam dzimšanas dienā, ja tā viņu iepriecinās! Vai tu zini, kas iepriecina tavu draugu? Brauciens ar velosipēdu, SUP dēli vai laivu varētu būt īstā dāvana draugam. Galvenais ir sniegs lieliskas sajūtas un piedzīvojumu, ko šīs dāvanu idejas noteikti sniegs.

Dāvana draugam vārda dienā

Dāvanas Vārda dienā arī var izvēlēties pēc principa – dāvināt to, kas iepriecina! Ko dāvināt draugam, lai iepriecinātu? Citreiz vislielāko prieku sagādā vienkārša pasēdēšana kopā ar draugiem, tāpēc dāvanu karte – alus degustācija restorānā Taverna būs lieliska iespēja jums visiem satikties un kopīgi nosvinēt!

Dāvana draugam Valentīndienā

Dāvana Valentīndienā – ja esi meitene un vēlies pārsteigt mīļoto, tad romantiska izjāde Adventure Ride būs dāvana, kas sagādās daudz patīkamu laimes un kopā būšanas mirkļu. Izjādes ar zirgiem vispār ir lieliskas dāvanas, jo tās ir romantiskas un kalpo arī par veidu, kā pavadīt laiku kopā aktīvi, svaigā gaisā.

Dāvana draugam kāzās

Toties, ja vēlies iepriecināt savu draugu, kurš grasās precēties, tad piemērota dāvana kāzās būs retro brauciens Baltā Volgā – šis brauciens būs ekskluzīvs un izklaidējošs!

 

Dāvanas pēc interesēm

dāvana sportistam

Dāvana draugam un dāvana mīļotajam var tikt izvēlēta arī pēc drauga interesēm. Tas ir veids, kā ieklausīties viņā un izdomāt labāko dāvanu. Ar viņa interesēm atbilstošu dāvanu nenošausi greizi!

 

Ja tavam draugam vai mīļotajam patīk sportot, tad ielūkojoties FromMe.lv sadaļā, kas veltīta sportam. Tur varēsi atrast dažādas dāvanas un dāvanu kartes, kā, piemēram, vindsērfinga apmācība un inventāra noma. Vindsērfinga nodarbības pasniedz labākais Latvijas sērfotājs Rihards Akmentiņš, Latvijas čempions olimpiskajā klasē.

 

Savukārt, ja tavu draugu vai mīļoto vairāk interesē dažādas apmācības un kursi, tad dāvanu karte lidojums stimulatorā būs lieliska dāvana. AvioService ir licencēta lidmašīnu pilotu skola, kura piedāvā teorētisku un praktisku apmācību topošiem un esošiem pilotiem.

 

Ja nezini, ko dāvināt draugam – ceļotājam, tad ceļojums vai ekskursija būs dāvana, kas iepriecinās vēl ilgi ar atmiņām par to. Piemēram, tāda dāvana mīļotajam kā ceļojums uz Šauliai diviem būs neaizmirstams piedzīvojums!

 

 

Ja vēl aizvien nav ne jausmas, ko dāvināt draugam, tad ieskaties FromMe.lv sadaļās – dāvanas draugam vai dāvanas puisim. Tur atradīsi dažādas dāvanas – gan sportam, gan izklaidei, gan atpūtai, no kurām izvēlēties vispiemērotāko. Ielūkojies FromMe.lv piedāvājumā un iepriecini sev tuvos un mīļos svētkos!

 

FromMe.lv – Tavas dāvanas no sirds!

 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu