Dāvana draugam – ko dāvināt draugam, ko dāvināt draugam?

Tātad – kādas dāvanas dzimšanas dienā, dāvanas vārda dienā dāvināt? Ko dāvināt draugam, ko dāvināt mīļotajam svētkos? Dāvana draugam var tikt izvēlēta atbilstoši dažādiem kritērijiem.

Dāvana draugam, dāvana mīļotajam atbilstoši svinībām!

Dzimšanas dienas dāvana – tā būs lieliska dāvana draugam dzimšanas dienā, ja tā viņu iepriecinās! Vai Tu zini, kas iepriecina Tavu draugu? Brauciens ar skeitosipēdu varētu būt īstā dāvana draugam, jo tas ir kaut kas jauns un aizraujošs. Ik reiz, kad Tavs draugs izbrauks ar to, būs priecīgs un atcerēsies par Tevi!

Dāvanas Vārda dienā arī var izvēlēties pēc principa – dāvināt to, kas iepriecina! Ko dāvināt draugam, lai iepriecinātu? Citreiz vislielāko prieku sagādā vienkārša pasēdēšana kopā ar draugiem, tāpēc dāvanu kartealus degustācija un uzkodas restorānā Taverna būs lieliska iespēja Jums visiem satikties un kopīgi nosvinēt!

Dāvana Valentīndienā ja esi meitene un vēlies pārsteigt mīļoto, tad romantiska izjāde diviem no Adventure Ride būs dāvana, kas sagādās daudz patīkamu laimes un kopā būšanas mirkļu.

Toties, ja vēlies iepriecināt savu draugu, kurš grasās precēties, tad piemērota dāvana kāzās būs retro brauciens Baltā Volgā – šis brauciens būs ekskluzīvs un izklaidējošs!

Dāvana draugam, dāvana mīļotajam var tikt izvēlēta arī pēc drauga interesēm!

Ja Tavam draugam vai mīļotajam patīk sportot, tad, ielūkojoties FromMe.lv sadaļā, kas veltīta sportam, varēsi atrast dažnedažādas dāvanas un dāvanu kartes, kā, piemēram, vindsērfinga apmācība un inventāra noma. Vindsērfinga nodarbības pasniedz labākais Latvijas sērfotājs Rihards Akmentiņš, Latvijas čempions olimpiskajā klasē.

Savukārt, ja Tavu draugu vai mīļoto vairāk interesē dažādas apmācības un kursi, tad dāvanu karte lidojums lidmašīnu stimulatorā no AvioService būs lieliska dāvana. AvioService ir licencēta lidmašīnu pilotu skola, kura piedāvā teorētisku un praktisku apmācību topošiem un esošiem pilotiem.

Ja nezini, ko dāvināt draugam – ceļotājam, tad ceļojums vai ekskursija būs dāvana, kas iepriecinās vēl ilgi ar atmiņām par to. Piemēram, tāda dāvana mīļotajam kā ceļojums uz Šauliai diviem no Orange Weekends būs neaizmirstams piedzīvojums!

Ja vēl aizvien Tev nav ne jausmas, ko dāvināt draugam vaiko dāvināt mīļotajam, tad ieskaties FromMe.lv sadaļā – dāvana draugam vai dāvanas puisim. Tur Tu atradīsi dažnedažādas dāvanas – gan sportam, gan izklaidei, gan atpūtai, no kurām izvēlēties vispiemērotāko. Ielūkojies FromMe.lv piedāvājumā un iepriecini sev tuvos un mīļos svētkos! FromMe.lv – Tavas dāvanas no sirds!

Dāvanu idejas un padomi

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Perfekta dāvana pilsētniekiem - zirgu izjādes Ādažos

Šajā rakstā apkopoti visi zirgu izjāžu piedāvājumi Ādažos, jeb dāvanu idejas ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu