Par ko sapņo praktiskais latvietis? Idejas dāvanām praktiskai sievietei vai vīrietim!

14.03.2018

Praktiskais latvietis – praktiskas dāvanas! Bet ko gan no visa izvēlēties? Katrai sievietei, vīrietim vai bērnam, ko iekļauj kategorijā praktiskais latvietis, ir kāds hobijs vai intereses, kurām vari piemeklēt izcilu un praktisku dāvanu, kura viņam vai viņai noderēs! FromMe.lv piedāvā idejas, kuras palīdzēs tev izvēlēties labāko dāvanu praktiskajai sievietei vai vīrietim!

  • Stādi krāšņai apkārtnei
Bieži iedomājies, ka varētu uzdāvināt košu ziedus, kas sakārtoti skaistā buķetē, bet pārdomā, jo tie ātri novītīs? Izklausās, ka buķete nav pietiekami praktiska. Uzdāvini dāvanu karti stādu audzētavā, un tur tiks atrasta vislabākā dāvana vairumam praktisko sieviešu. Padomā – iestādot ziedus, tie priecēs vairāku mēnešu garumā, un tā iespējams pat vairākus gadus! Bet varbūt tu nenojaut, ka praktiskais latvietis vēlas uz palodzes ierīkot garšvielu dobīti, vai diedzēt veselīgus zaļumus savu maltīšu papildināšanai. Izklausās, ka stādu audzētavā iespēju praktiskām dāvanām netrūkst, atliek tikai uzdāvināt viņai vai viņam stādu audzētavas dāvanu karti - praktisku iespēju izvēlēties!
  • Aktīvās atpūtas un  tūrisma inventārs
Vai praktiskais latvietis, kuram meklē dāvanu, labprāt makšķerē, dodas zaļumos, vai arī viņu aizrauj kāda sportiska nodarbe? Dāvanu karte makšķernieku veikalā, vai varbūt dāvanu karte tūrisma un sporta inventāra veikalā būs lieliska dāvana! Nelauzi galvu, baidoties nopirkt ko tādu, kas viņam nav nepieciešams – pats dāvanas saņēmējs vislabāk zinās, kas vēl pietrūkst viņa inventārā. Tev tikai jāizvēlas veikals. Praktiski un vienkārši! 
  • Galda spēles
Esat praktiski cilvēki, un laiku ikdienišķām sarunām netērējat, bet ir brīži, kad tomēr gribas, lai ģimene vienojas kādā kopīgā aktivitātē? Šķiet, ka galda spēle būs lieliska un praktiska dāvana. To var spēlēt gadiem ilgi. Tas ir mērķtiecīgi pavadīts laiks. Tiek novērstas neveiklas klusuma pauzes, kad nevienam vairs nav ikdienas sīkumu, par ko parunāt – spēlējot visi ir nodarbināti! Protams, ir svarīgi izvēlēties pareizo spēli, lai tā liktos interesanta dāvanas saņēmējam, bet praktiskais latvietis to var izvēlēties arī pats – uzdāvini dāvanu karti spēļu veikalā!
  • Praktisks rokaspulkstenis vai skaista veļa
Nevienam vīrietim vēl nekad nav licies, ka viņam ir par daudz rokaspulksteņu, un neviena sieviete vēl nav sūdzējusies, ka viņai ir pārāk daudz skaistas veļas. Vai varbūt otrādāk, viņa dievina pulksteņus, bet viņam patīk nēsāt gaumīgu veļu? Lai nu kā, šis fakts automātiski padara rokaspulksteņu un veļas veikalu dāvanu kartes par izcilu dāvanu praktiskām sievietēm un vīriešiem. 
  • Unikarte
Vai nespēj izvēlēties? Tiesa, dažreiz ir grūti izlemt, kurš būs labākais veikals, kurā iegādāties dāvanu karti. Bet arī šai problēmai ir praktisks risinājums! FromMe.lv piedāvātā universālā dāvanu karte Unikarte ļaus dāvanas saņēmējam pašam izvēlēties, kuros veikalos viņš vēlas iepirkties. Praktiskajam latvietim patiks iespēja piemeklēt sev interesējošo dāvanu pašam! 
 
Izvēlies kādu no šiem un citiem praktiskajiem dāvanu piedāvājumiem dāvanu karšu centrā FromMe.lv
FromMe.lv - labākā dāvana praktiskajiem latviešiem visos svētkos!  

Dāvanu idejas un padomi

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu