Dāvanu iesaiņošana – aktuāli Ziemassvētkos!

25.11.2013

Dāvanu saiņošana nereti mēdz sagādāt arī raizes – kā osreiz iesaiņot dāvanu? Vai ielikt to dāvanu maisiņā? Varbūt aptīt ar lentīti? Kā būtu, ja dāvanu ievietotu īpašā kārbiņā? Lūk, cik daudz jautājumu! Lai lieki nesamulstu, tālāk seko daži ieteikumi, kā vari iesaiņot Ziemassvētku dāvanas.

1. Dažādi silueti - izmanto tos un dāvanu iesaiņošana kļūs par izklaidi! Kopā ar bērniem vari no balta vai krāsaina papīra izgriezt dažādu formu siluetus, ar ko aplīmēt dāvanu kastīti vai maisiņu. Atceries, ka vari izgriezt ko vien vēlies – ierobežojumi neeksistē. Vari kombinēt dažādu krāsu un faktūras materiālus un izveidot ne tikai vizuāli, bet arī taustāmi interesantu dāvanas iesaiņojumu.

2. Viss ģeniālais ir vienkāršs – lentītes! Dāvanu iesaiņojums, kas būs veidots no dažādām lentītēm, kas izlocītas un pielīmētas pie dāvanu kārbas būs īstais risinājums tiem, kam patīk minimālisms vai ir aizņemti ikdienas steigā. Šī ir dāvanu iesaiņošanas metode, kas neprasa daudz laiku – tikai prasmi paskatīties uz lietām no nedaudz citas puses.

3. Dažādas dāvanu papīru variācijas - būs risinājums, ja pie sirds ir klasiska dāvanu iesaiņošana. Ja dāvanu izvēlēsies iesaiņot klasiskā variantā, tad dari to īpaši rūpīgi – dāvanas saņēmējs to novērtēs.

4. Izmanto dziju! Šajā gadījumā nav domāts dāvanu ieadīt (kaut gan to arī var mēģināt izdarīt), bet izmantot dažādu krāsu un veida dziju, lai dāvanu padarītu pūkaināku, mīkstāku un atbilstošāku Ziemassvētku mājīgajai  nosakņai. Ar dzijas pavedieniem iesaiņota dāvana izskatīsies īpaši skaisti, kad tā tiks palikta zem eglītes Ziemassvētku vakarā.  

5. Cimdiņi, zeķīte, šallītes… Ziemassvētku dāvana var tikt iesaiņota jeb, precīzāk, ietērpta miniatūras cimdiņos vai zeķītēs, vai aplikta ar jauku šallīti. Saņemot šādu dāvanu, tās saņēmēja seja atplauks smaidā, jo dāvana būs tik piemīlīga, ka nebūs vēlme pat to izsaiņot! Tā vietā būs vēlme to izvietot kā gaumīgu Ziemassvētku dekoru.

6. Dažādi Ziemassvētku tēli - Ziemassvētku vecītis, sniegavīrs, ziemeļbrieži, rūķīši, eņģeļi un citi var dāvanai piešķirt to vienīgo Ziemassvētku sajūtu. Piemēram, parasta šokolādes tafelīte var tikt iesaiņota tā, lai būtu manāma līdzība ar kādu no pazīstamajiem Ziemassvētku tēliem. Šādi iesaiņota dāvana sagādās prieku ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem.

7. Ļauj savai izdomai vaļu! Tieši sava īpašā radošā pieeja būs tā, kas ļaus Tev paskatīties uz dāvanu iesaiņošanu kā aizraujošu un māksliniecisku nodarbi! Tu vari apgleznot, apzīmēt, aplīmēt, ietīt, iesaiņot, izveidot dāvanu kārbu un vēl simts un vienā veidā iesaiņot dāvanu, jo tieši Tu būsi tas, kas vislabāk zinās, kā konkrēto dāvanu, kas paredzēta konkrētam cilvēkam, iesaiņot vislabāk.

Arī izvēloties dāvanu kartes no dāvanu karšu centra FromMe.lv, vari izvēlēties, kā šī dāvana tiks iesaiņota – vai tā tiks ielikta aploksnē un apzīmogota ar vaska zīmogu un kāds būs konkrētās dāvanu kartes noformējums. Bet, ja vēlies padziļināti apgūt dāvanu saiņošanas mākslu, tad dāvanu saiņošanas kursi mācību centrā Poētika ir kā radīti Tev!

Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu! Lai izdodas rast vispiemērotāko risinājumu, jo dāvanu iesaiņošana arī ir veids, kā izrādīt savu mīlestību.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu